PDA

Επιστροφή στο Forum : Συμβουλες αγορας



jahnjanis
21-05-14, 22:31
Καλησπερα!!!Χρειαζομαι τη συμβουλη σας για ενα φιλο π θελει ν αγορασει το σιγκεκριμενο πεδιομετρο satlink ws 6909 ειναι αρχαριος και φοβαται μηπως ειναι δυσκολο στη χρηση!!!!! αν μπορει καπoιος να πει τη γνωμη του!!!!! ευχαριστω εκ των προτερων!!!

her
21-05-14, 23:03
Για τι χρήση το θέλεις; Δεν είναι ότι είναι δύσκολο αλλά εγώ πιστεύω ότι δεν ανήκει στην κατηγορία πεδιόμετρο αλλά στην κατηγορία tv με αποκωδικοποιητή

jahnjanis
21-05-14, 23:21
Φιλε Ηρακλη ισως εχεις δικιο!!!!!! το χρειαζετε για κεραιες και για δορυφορικα πιατα..... λες να κανεις τη δουλεια του?????

her
21-05-14, 23:26
Εγώ πάντως το έδωσα πίσω. δεν μου έκανε. Αν θυμάμαι καλά το σήμα στο επίγειο το μετράει επί της εκατό. Πράγμα που δεν βγαίνουν σωστά συμπεράσματα. Εξαρτάτε βέβαια και την χρήση. Είναι επαγγελματίας; Αλλά αν ήταν επαγγελματίας δεν θα ήταν και αρχάριος στην χρήση του

jahnjanis
22-05-14, 01:03
Ηλεκτρολογος ειναι..... Γενικα δεν δουλευει πολυ κεραιες αλλα αν τυχει καμια του δενονται τα χερια χωρις αυτο

jahnjanis
22-05-14, 21:50
Οτι αλλη συμβουλη θα ειναι ευπροσδεκτη!!!! ευχαριστω!!!!

Αποστόλης1
23-05-14, 21:08
Καλησπερα!!!Χρειαζομαι τη συμβουλη σας για ενα φιλο π θελει ν αγορασει το σιγκεκριμενο πεδιομετρο satlink ws 6909 ειναι αρχαριος και φοβαται μηπως ειναι δυσκολο στη χρηση!!!!! αν μπορει καπoιος να πει τη γνωμη του!!!!! ευχαριστω εκ των προτερων!!!


Εγώ πάντως το έδωσα πίσω. δεν μου έκανε. Αν θυμάμαι καλά το σήμα στο επίγειο το μετράει επί της εκατό. Πράγμα που δεν βγαίνουν σωστά συμπεράσματα. Εξαρτάτε βέβαια και την χρήση. Είναι επαγγελματίας; Αλλά αν ήταν επαγγελματίας δεν θα ήταν και αρχάριος στην χρήση του


Ηλεκτρολογος ειναι..... Γενικα δεν δουλευει πολυ κεραιες αλλα αν τυχει καμια του δενονται τα χερια χωρις αυτο

Ψάχνει για εύχρηστο, απλό, αν έιχε dbm/dbv ber kai mer θα τον διευκόλυνε; Ισως να εύρισκε κάτι φθηνότερο.

jahnjanis
24-05-14, 01:59
Φιλε αποστολη μπορεις να μ προτεινεις καπιο;;; Ευχρηστο για αρχαριους;;; Το θελει για κεραιες και για δορυφορικες....

Αποστόλης1
24-05-14, 20:07
Κατέβασε το εγχειρίδιο και διάβαστο αν το καταλάβεις πάρτο.

Το θυμόμουνα για ακριβότερο αλλά με 250€ και οθόνη και combo αξίζει

jahnjanis
25-05-14, 02:25
Ευχεριστω πολυ!!!! Θα του το κατεβασω και ας επιλεξει!!!!! Ευχαριστω παιδια!!!!