PDA

Επιστροφή στο Forum : χαριζονται αλλα και ανταλλασονται......



d.antonis
16-04-18, 17:49
Δεν θα τα χρειαστω οποτε ,οπως παντα ,ο 1ος που θα στειλει π.μ. ή απαντηση εδω παιρνει αυτο που θελει.

Τα εσωψυχα ενος 5καναλου sony που ειχε θεμα με ενα καναλι αλλα τελικα δεν... .Καπου εχω και το μετασχηματιστη του.

Διαφορα step motors ,αλλα και 2 μοτερακια-μειωτηρες. Ειναι τα μαυρα στη φωτο. Αυτα τα χαριζω και χωριστα ,οποιος τα θελει. Τα step ολα μαζι.

Διαφορα μοτερακια απο cd μεχρι εκτυπωτων οποιος θελει κανα κιλο:001_smile:. Η φωτο ειναι ενδεικτικη.73306 73307 73308

Για ανταλλαγη θα'θελα οποιος εχει και δεν τα χρειαζεται 5-6 τσιπακια ne 5532 ή opa2134 για μια κατασκευουλα.

Thanksssss.....

elektronio
16-04-18, 19:53
Καλησπέρα με ενδιαφέρουν τα step motor αν δεν είναι καμμένα. Γνωρίζεις αν λειτουργούν;

fotis65
16-04-18, 20:26
Καλησπέρα,
με ενδιαφέρει ο ενισχυτής SONY - και αν βρεθει και ο μετασχηματιστής του.
Ευχαριστώ

d.antonis
16-04-18, 22:28
Φιλε μαρκο δικα σου .Δεν εχω ασχοληθει με βηματικα ,αλλα βγηκαν απο φωτοτυπικα και αλλα παρομοια ,που ειχαν αλλη βλαβη. Μαζι με τους μειωτηρες ετσι?

Φωτη ,τα sony δικα σου ,το μ/σ τον βρηκα ,υπαρχει. Παιρνεις οτι βλεπεις ,κεντρικη πλακετα+μ/σ. Τα αλλα δεν υπαρχουν.

Παιδες ,τα στοιχεια σας με π.μ. και μην ξεχαστε το κινητο σας ,μου το ζητουν στα ελτα.

fotis65
20-04-18, 20:18
Παρέλαβα σήμερα το απόγευμα την κεντρική πλακέττα του ενισχυτή SONY και τον μετασχηματιστή του. Το πακετάρισμα του ήταν άψογο. Ευχαριστώ πολύ δημόσια τον φίλο Αντώνη για το δώρο του!

d.antonis
20-04-18, 22:35
Να'σαι καλα .Πιστευω να βρεις ακρη....

elektronio
26-04-18, 23:21
Παρέλαβα και εγώ σήμερα το πακέτο με τα μοτεράκια. Ευχαριστώ πολύ τον Αντώνη για την προσφορά του.

Αντώνη κοίταξα και έχω 5 τσιπάκια ΝΕ5532. Είναι αγορασμένα από Κίνα. Δεν ξέρω αν είναι καλά από άποψη ποιότητας αλλά κάποιο που δοκίμασα λειτουργούσε.
Αν θέλεις να σου τα στείλω στείλε πμ με τα στοιχεία σου.

PClover
07-11-18, 08:48
Καλημέρα υπάρχουν ακόμα μοτεράκια; Στέλνεις με ΕΛΤΑ;

mikemtb
07-11-18, 09:24
Καλημέρα υπάρχουν ακόμα μοτεράκια; Στέλνεις με ΕΛΤΑ;Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι μετά από 8 μήνες δεν τα έχει ήδη πάρει κάποιος άλλος?

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk