Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 29 από 29

Θέμα: Σκέφτομαι να αγοράσω ένα αγροτικό, θέλω γνώμες

  1. #21
    Μέλος Το avatar του χρήστη dovegroup
    Όνομα
    Ακης
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    ATHENS
    Μηνύματα
    945

    Προεπιλογή

    https://www.youtube.com/watch?v=rT3k4wUSFR4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά συνιστώ να αναβαθμιστεί με ραδιόφωνο DAB ...
    ... για να έχει και κάπια σχέση δηλαδή το εδώ θέμα ... με ... ηλεκτρονικά!!!
    Γιατί σε λίγο εδώ μέσα θα ρωτάει και η κάθε Μενέγάκη πως απλώνουν τραχανά... ή πως σέρνουν το καράβι!

    1 Not allowed! Not allowed!

  2. #22
    Μέλος Το avatar του χρήστη johnnyb
    Όνομα
    johnny
    Εγγραφή
    Apr 2011
    Περιοχή
    Καγιενοχωρι
    Μηνύματα
    469

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DLS 33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε αυτο εδω https://prnt.sc/5zq56p

    δες το και απο μεσα, ειναι στην αυλη μας https://prnt.sc/6pllqg
    Και από το δικό μου ευχαριστημένος είμαι.....αλλά καίει το κατιτίς παραπάνω


    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #23
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jun 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    177

    Προεπιλογή

    θα ξανα γραψω το μυνημα απο την αρχη να καταλαβεται. Η μανα μου βρικε εναν που της ειπε οτι πουλαει ενα αμαξι μου ειπε τογιοτα πηγα με την μανα μου να το δω ειναι ενα τογιοτα πισωκινητο το σασι ειναι κουτιου και αυτο μου εχει φερη υποψιες οκ αυτος που το πουλαει δεν το εχει κατα 99% αγροτικο πουλαγε με αυτο σκραπ μεταλλων η πρωτη υποψια που μου ερχεται στο μυαλο ειναι μην ειναι κλεμενο το σασι απο κλεμενο αγροτικο και τα αλλα μεσα στο αμαξι ειναι αλλου αγροτικου αλλα τογιοτα δηλαδη αλλο το σασι και αλλα τα μεσα στο σασι , Το πηγαμε για τεχνικο ελενγο σε αντιπρωσοπο και εμπορο που ειναι ανιπροσωποσ τογιοτα αλλα και εμπορος τογιοτα και 5 μαρκο αυτοκινητων το κηταει με τους βοηθους 1' θελει αλλαγει λαστιχν τα εχει φαει με κολιες 2' θελει ζυγοσταθμιση δεν κανη για χωραφι ειναι σε υψοσ 25 εκατοστα απο το εδαφος 3' εχει σαπισμενη μια σακουλα με λαδι που ειναι κατω απο το κινητηρα εκι που ειναι η μεταδωση κανη λιγο ρωταω το τεχνικο εχει χαλαση μηπως ο κινητηρασ και σταζη ? μου λει οχι αλλα εχει ξεραθει αυτο και θελει αλλαγη 4' εχει χαλαση το συστημα υποβοηθησησ φερναρισματος καροτσας ωταν ειναι φορτομενο 5' η λαμαρινα κατω απο θεση του οδηγου ειναι σκασμενη πεταγεται εξω και το σασι δεν ειναι εκι κολιμενω αυτο με φερνη σε υποψια οτι αλλο ειναι το σασι αλλα αυτα που ειναι μεσα 6' λιπη ενα πομολο 7' εχει σπασμενο καντραν ρωτισα φιλο μου ειπε το σπασανε για να αλλαξουνε τα χιλιομετρα το ταχυμεντρο γραφη 275 κμ ο βοηθοσ του τεχνιτη μου ειπε εχει κανη ανετα 500 κ κμ 8' λιπη ενασ σωληνας που δινη ζεστο αερα για τα καθισματα μεσα του ερκοντισιον και 8' το λαδι λιπανσησ ειναι μαυρο σαν πισα εβαλε ο τεχνιτης μπρος το αμαξι στο συνεργειο μου ειπε δουλευει καλα ο κινητηρας αλλα δεν ξερω αν εχει χαλαση αυτος που το ειχε το κιβωτιο επιδη οδηγησε εκανε και κολιες μπροστα μου εγω ειμουνα στη θεση συνοδηγου και με προβληματισε οτι ειχε βαλη ταχυτητα 3 στα 40 κμ και μετα 4 ταχυτητα στα 60 κμ δηλαδη πολυ υψυλοτερη απο οτι επρεπε επρεπε να ειχε 100 κμ για 4και την εβαλε στα 60 ποιο μου εγγυαται ? οτι δεν πηδαγε ταχυτητες και δεν εφαγε τα γραναζια του κιβωτιου

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #24
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jun 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    177

    Προεπιλογή

    θελει δηλαδη ζυγοσταθμιση αλλαη λαστιχων ,σωληνα ερκοντισιον καλοριφερ, συστημα υποβοηθησησ φρεναρισματος καροτσας, τη σακουλα λαδιου, λαδι ,καντραν , χερουλι πορτας δεξιας, και εχει και φαγωμενα λαστιχα πορτας το δινη 4.000 για λαστιχα ζυγοσταθμιση θελω 500-600 ε η σακουλα με τα τεχνικα 150

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #25
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jun 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    177

    Προεπιλογή

    αυτο εδω ειναι αλλα με 2 καθισματα και οχι 4 στη φωτω ειναι με 4 ειναι ιδιο μοντελο

    https://www.google.com/search?client...vZpH5i8lWcXMM:

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #26
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη nestoras
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    4.617

    Προεπιλογή

    Άστο ρε Παναγιώτη, το μπελά σου γυρεύεις. Δεν είναι καν ευκαιρία στα 4000€.
    Στο car.gr κοίταξες καθόλου;
    https://www.car.gr/classifieds/cars/...drive_type=RWD

    Τα συγκεκριμένα αυτοκινήτα έχουν πολύ κοντές σχέσεις οπότε δεν είναι παράλογο να έβαλε 3η στα 40 και 4η στα 60.
    Γενικά δεν είναι να πηγαίνεις πάνω από 90-100 χλμ/ωρα.

    0 Not allowed! Not allowed!
    FreeBsD For Ever

  7. #27
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΝΕΚΤΑΡΙΟΟΣ
    Όνομα
    Νεκταριος
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    ΑΙΓΙΝΑ
    Μηνύματα
    859

    Προεπιλογή

    για σκεψου αυτη την περιπτωση μισοτονο βεβαια νισσαν φιαχνωντουσαν ελλαδα Συνημμένο Αρχείο 74135ασχετο εγω εχω αυτο τουοτα Συνημμένο Αρχείο 74136

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΝΕΚΤΑΡΙΟΟΣ : 08-06-18 στις 21:04 Αιτία: κκξ

  8. #28
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jun 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    177

    Προεπιλογή

    ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΧΕ ΚΛΕΜΕΝΟ ΣΑΣΙ ΤΟ ΣΑΣΙ ΗΤΑΝΕ ΤΟΓΙΟΤΑ 6 ΓΕΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΣΑ ΗΤΑΝΕ 4 ΚΑΠΟΥ ΕΚΙ Η ΛΑΜΑΡΙΝΑ ΗΤΑΕ ΣΚΑΣΜΕΝΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΑΣΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΠΗΡΑΓΜΕΝΟ ΚΟΝΤΕΡ ΕΔΙΧΝΕ 275Κ ΚΜ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΣΙ ΗΤΑΝΕ ΚΟΥΤΙΟΥ

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #29
    Μέλος
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.460

    Προεπιλογή

    "Η μανα μου βρικε εναν που της ειπε οτι πουλαει ενα αμαξι" + "το σασι ειναι κουτιου" + "δεν το εχει κατα 99% αγροτικο πουλαγε με αυτο σκραπ μεταλλων" μήπως ο πώλητής ήταν και μελαμψούλης ατσίγγανος? Και το σκεφτόσον κιόλας ?
    Τι budget έχεις? Έχουμε ενα Hilux d4d 2wd προς πώληση. Αν θες pm....

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποια Led να αγοράσω;
    By dimigar in forum Ενέργεια: Εξοικονόμιση, Άλλες Μορφές Παραγωγής
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-17, 07:32
  2. veecad αξιζει να το αγοράσω?
    By thodoris1975 in forum Λογισμικά Σχεδίασης
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-02-16, 04:29
  3. Να αγοράσω αποκωδικοποιητή;
    By Panoss in forum Δέκτες MPEG4
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-14, 19:57
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-12, 14:24
  5. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-10, 02:38

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας