Σελίδα 184 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 284 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.831 έως 1.840 από 4369

Θέμα: Παραγωγή ενέργειας!!! [Απάτη Ζωγράφου] [Ψευδοεπιστήμη]

  1. #1831
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Θα ερχόμουν εγώ αλλά είμαι εξωτερικό..

    Θα σου στείλω συσκευή εικονικής ύπαρξης (οθόνη και skype) Νέα πατέντα μόλις την ανακάλυψα για το καλό της χώρας.

    2 Not allowed! Not allowed!

  2. #1832
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Πρωϊνος Χαφιές Εμφάνιση μηνυμάτων
    εαν με το καλόπαρουσιαστεί η νέα εφεύρεση σκέφτομαι να κάνω ειδική εκπομπή πάντως


    ε ναι, αυτο το γεγονος θελει σαμπανιες

    αν μη τι αλλο ο τυπος εχει να προσφερει παλι τρελο γελιο και το γελιο κανει καλο
    ...η ρυτιδες....
    ...τεσπα κατι κανει, μη μπερδευομαστε τωρα με ασχετα γιατι πρεπει να βαλουμε αλουμινοταινιες να φτιαξουμε μεταλικα υδρογονα και να κατακτησουμε τον κοσμο

    1 Not allowed! Not allowed!

  3. #1833
    Μέλος
    Όνομα
    ΜeNeLaoS
    Εγγραφή
    Mar 2018
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    60

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leosedf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ερχόμουν εγώ αλλά είμαι εξωτερικό..

    Θα σου στείλω συσκευή εικονικής ύπαρξης (οθόνη και skype) Νέα πατέντα μόλις την ανακάλυψα για το καλό της χώρας.
    μπορώ να βγάλω και skype στον αέρα

    μακαρι να προλάβουμε πάντως και την εποχή που θα εφέυρει ο ΠΖ και μια συσκευή που θα πατάς κάτι νούμερα και θα μιλάς με κόσμο, αυτή η πατέντα θα μας κάνει και επικοινωνιακά αυτάρκεις

    3 Not allowed! Not allowed!

  4. #1834
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leosedf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ερχόμουν εγώ αλλά είμαι εξωτερικό..

    Θα σου στείλω συσκευή εικονικής ύπαρξης (οθόνη και skype) Νέα πατέντα μόλις την ανακάλυψα για το καλό της χώρας.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Πρωϊνος Χαφιές Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορώ να βγάλω και skype στον αέρα

    μακαρι να προλάβουμε πάντως και την εποχή που θα εφέυρει ο ΠΖ και μια συσκευή που θα πατάς κάτι νούμερα και θα μιλάς με κόσμο, αυτή η πατέντα θα μας κάνει και επικοινωνιακά αυτάρκεις
    βρε είστε τρελοί? μην τα λέτε αυτά δημόσια πριν τα κατοχυρώσετε γιατί θα κλέψουν τις ιδέες σας τίποτε εβραιομασονικοσιωνιστικοσατανιστες. κατοχυρώστε πρώτα τις πατέντες. έστω βάλτε τες υπό την προστασία του υπουργείου αμύνης..... όλα εγώ θα τα σκέφτομαι?

    5 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  5. #1835
    Μέλος Το avatar του χρήστη manolena
    Όνομα
    Μάνος
    Εγγραφή
    Dec 2006
    Περιοχή
    Ελευσίνα
    Μηνύματα
    2.709

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lepouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...κατοχυρώστε πρώτα τις πατέντες. έστω βάλτε τες υπό την προστασία του υπουργείου αμύνης.....
    Ναι, καλά. Τώρα, σώθηκες.

    1 Not allowed! Not allowed!

  6. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον manolena για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    SRF (23-03-18)

  7. #1836
    Banned
    Όνομα
    tsimpidas
    Εγγραφή
    May 2012
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    1.028

    Προεπιλογή

    Eγω έχω μια απορεια, που τώρα μαζί με τους ειδικούς έχουμε και ανεξάρτητους δημοσιογραφους στο θέμα,


    Αν αυτο που παρουσίασε ο Π.Ζ. στην εκπομπή ζουγκλα ειναι μπαρούφα ή οχι, τι θα απεκόμισε ο Π.Ζ.? και τι ο Ζούγκλας ?

    μοιράστηκαν τα έσοδα απο τις διαφημίσεις ?
    Ο Π.Ζ. ηθελε τα 15 λεπτά δημοσιότητας και ο Ζουγκλας τα έσοδα από τις διαφημίσεις ??

    Αν ο Π.Ζ. ήξερε ότι η συσκευή του είναι απάτη γιατί δεν φοβήθηκε να την παρουσιάσει ?
    πως θα πουλούσε την ''πατέντα'' του αν δεν δούλευε ?

    Είναι ο Π.Ζ. ένας δεύτερος Αρτέμης Σωρας ? και αν είναι γιατί δεν επιχείρησε να φτιάξει κόμμα ?


    Οι Ρωμαίοι έλεγαν = cui bono?
    δηλ, ποιος έχει όφελος ? οταν έψαχναν σε ένα έγκλημα ή μια άπατη να βρουν τον ένοχο. ετσι και στην περίπτωση
    μας
    αν μιλαμε για απάτη η ερώτηση μου είναι αυτή= cui bono .....

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #1837
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη nestoras
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    4.616

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpidas Εμφάνιση μηνυμάτων

    Οι Ρωμαίοι έλεγαν = cui bono?
    δηλ, ποιος έχει όφελος ? οταν έψαχναν σε ένα έγκλημα ή μια άπατη να βρουν τον ένοχο. ετσι και στην περίπτωση
    μας
    αν μιλαμε για απάτη η ερώτηση μου είναι αυτή= cui bono .....
    Η απάντηση νομιζω ειναι προφανης: μπας και καταφερει να πεισει καποιον ανιδεο "επιχειρηματια" ή το κρατος το ιδιο και τσιμπησει καμια χοντρη επιδοτηση για ερευνα και αναπτυξη (+ τα 10 λεπτα δημοσιοτητας που ανεφερες).

    0 Not allowed! Not allowed!
    FreeBsD For Ever

  9. #1838
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Feb 2017
    Περιοχή
    Νικαια
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Πρωϊνος Χαφιές Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε καταλαβαίνω, εμείς να δείς που τολμήσαμε να βγούμε επωνυμως και να κρίνουμε την "εφευρεση" να δεις τι bullying , τι απειλές και τι βρισιές έχουμε δεχθεί ακόμη και στα δικά μας κανάλια που δεν έχουμε "στημένους" κλώνους του ίδιου ατόμου (για να φαινεται μπούγιο) όπως στα κανάλια που διαχειρίζονται οι ίδιοι και στα οποία κάθε σοβαρά στοιχειοθετημένη αντίθετη άποψη απλά ...διαγράφεται.....


    George Pap 39 minutes ago
    Όσο περνάνε οι μέρες οι εφιάλτες, όπως εύστοχα τους λέει ο κος Ουίλς, έχουν χεστεί απάνω τους. Τώρα καλέσανε ενισχύσεις και αποτυχημένους "χαφιέδες", οι οποίοι φτιάχνουν σενάρια με υπουργεία, συλλαλητήρια για την Μακεδονία, δράκους, έτσι για να έχει σασπένς. Ο ψυχάκιας κάνει κουβέντα με τον εαυτό του, ο ευγενικός με τον άγριο και ο κομάντο κυνηγάει κάκαλα στην Αγγλία, συνηθίζεται άλλωστε εκεί.Ά ρε Πέτρο τους έχεις κάνει και παραμιλάνε!

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #1839
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Ετσι ναι, δεν μπορούμε να κοιμηθούμε. Ας μας πει τότε αν πήρε τίποτα αυτός η αν θα πάρει τίποτα από όλα αυτά. (χλωμό αλλά τεσπα) Ο γιδοβοσκός επιστήμων της πτσας.

    1 Not allowed! Not allowed!

  11. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον leosedf για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    nick1974 (22-03-18)

  12. #1840
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Feb 2017
    Περιοχή
    Νικαια
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leosedf Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΝΑΣ δεν έχει έρθει να διατυπώσει τη γνώμη του (η τις σούπερ γνώσεις του) και σίγουρα δεν διαγράφεται, πιστεύουμε οτι οι μλκίες πρέπει να μένουν για να τις βλέπουν και οι νεότερες γενιές.
    Τέτοιους οπαδούς μέχρι και ο Σώρρας τους ζηλεύει.

    Πάντως περιμένω ακόμη τις υποσχέσεις τις αρχικές του Ζωγράφου, αυτά που θα μπορούσε να τα έχει ο καθένας στο σπίτι του, τις γεννήτριες από τις χέστρες, τις ζάντες ποδηλάτων, τα κεράκια ρεσώ, υδρογόνα και διάφορα άλλα. Ακόμη περιμένουμε εκείνα.... Εκτός αν τα ξέχασαν οι οπαδοί και τώρα περιμένουν την μεγάλη γεννήτρια.

    Τι ζούμε ρε πστ μου. Ευτυχώς είναι γέρος και δε θα μας τα κάνει κουδούνια για πολλές δεκαετίες ακόμη.


    K. Συντονιστα ,δεχθηκα τα παραπονα του κ Ιωαννη Λυμπερη κατα κοσμον seismic ,οτι εχει διαγραφει διαπαντος απο hlektronika.gr.
    Επειδη το φορουμ ειναι δημοκρατικο ,ανοικτο και δεν φοβαται την Βιρτζινια Γουλφ ,θα παρακαλουσα θερμα να αποκατασταθει η ελευθεροστομια.
    Μου υπεσχεθη οτι δεν θα σπαμαρει ατελειωτα ,καποιες απαντησεις θα ηθελε να δωσει εδω στην ενεργεια , οπου προσφατα κι εγω ανεφερα το
    ονομα του , λογω της επικειμενης παρουσιας του στο Beradio με τον μουστακια.
    Ας μην λησμονουμε οτι ομου με τον κ Πετρο συνιστουν ενα αχτυπητο ερευνητικο και στο μελλον ισως επιχειρηματικο διδυμο , ικανο να ξεκολλησει
    το καρο της Ελληνικης Οικονομιας απο το τελμα.
    Παρακαλω και παλι να του δοθει ο Λογος.

    -1 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 184 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 284 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ελλάδα και παραγωγή ενέργειας
    By rch in forum Ενέργεια: Εξοικονόμιση, Άλλες Μορφές Παραγωγής
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-14, 22:59
  2. Νέα απάτη economizer style??
    By leosedf in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-13, 12:51
  3. Απάτη σε μπαταρίες επαναφορτιζόμενου δραπανοκατσάβιδου
    By Γαληνίτης in forum Κυκλώματα Τροφοδοτικών
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-09, 22:55
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-09, 23:05
  5. Ερώτηση για ηλεκτρονικό σε περιοχή Καισαριανής - Ζωγράφου
    By Κρεμμύδας Δημήτρης in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-09, 22:16

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας