Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 422

Θέμα: Σύλληψη Ευρωπαίου ραδιοερασιτέχνη ως κατασκόπου

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #12
    Μέλος
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Άρτα - Κως
    Μηνύματα
    406

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    #1……Επίσης ο εκεί ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙ ΝΟΜΟΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΟ ΡΑΔΙΟΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΠΑΡ' ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΗΣ Ε.Ε. ? Και αυτός ο εισαγγελέας ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ? Ακόμα ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΘΑΙΡΕΣΑΝ ΑΠΟ ΕΔΡΑΣ?.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    #21…..Συγγνώμη Κύριοι... αλλά ευθέως είστε παντελώς ανίδεοι με τον ραδιοερασιτεχνισμό……..Πόσοι εξ' υμών είστε αδειούχοι ραδιοερασιτέχνες? Είμαι βέβαιος, ΟΥΔΕΙΣ!.......................
    #23……Τελικά μερικοί μου φαίνεται ότι ξέρετε αποκλειστικά τους "νόμους" του Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!!! Ε, ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΣΧΥΩΝΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΕΠ΄ΑΥΤΟΥ?
    #41…..Αγαπητέ ζαμπονοράδιε (γιατί για άλλη ερμηνεία δεν σε "κόβω" να δύνασαι)
    #43….Επέτρεψέ μου ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ πολύ καλά τι εστί περιοχή 'υψηλόύ κινδύνου' όπως την αποκαλείς...
    #54…..Παράδειγμα? Έχω ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ που με συνέλαβαν μιά ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΜΕ ΑΔΕΙΑ, που την έδειχνα στον Εισαγγελέα, και αυτός μου έλεγε...
    #103………..πιθανών "εμπλοκών" που ίσως υπάρξουν κατά την σύλληψη του ΥΠΕΡΠΡΑΚΤΩΡ ΑΥΤΟΥ... χωρίς μάλιστα ΚΑΝ να παρίσταται στην επιχείρηση ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ και ΑΡΜΟΔΙΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ ή του Α2 των τοπικών δυνάμεων Εθνοφυλακής, που θα έπρεπε σαφεστατα ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΑΝΑΚΡΙΝΟΥΝ (σε πράξεις κατασκοπείας εμπλεκονται άμεσα και ασκούν εκείνα τον ανακριτικό ρόλο, με επίβλεψη εισαγγελέως)!
    # 107 …..Τελικά το αίσχος συνεχίζεται... όταν περιμένουμε από κάθε watson & Σερ-ΛΟΚ να μας σώσει
    # 180 …..Αγαπητέ Watson! Σαφώς όταν έχεις παντελή άγνοια τόσο τεχνικών όσο και νομικών θεμάτων…….Τουλάχιστον οι Serlok που γνωρίζω εγώ ξέρουν τα πάντα…
    #196…….δεν έχεις & ιδέα για το τι έχει συμβεί εκεί, στην Ξάνθη, προ 30ετίας ++



    Φίλτατε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ από τα ανωτέρω προκύπτει ότι γνωρίζεις τα ΠΑΝΤΑ .Κατά συνέπεια Ως ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ δεν ανέχεσαι διαφορετική άποψη από την δική σου . Όστις τόλμησε δε και είχε αντίθετη άποψη, στολίστηκε με κοσμητικά επίθετα όπως ανίδεος , ζαμπονοράδιος κ.λ.π. κ.λ.π.
    Εάν εσύ επιθυμείς να μετατρέψεις τον χώρο που μας φιλοξενεί σε τσίρκο και να πρωταγωνιστείς με κόκκινη μύτη και κίτρινα μαλλιά εγώ δεν θα σε ακολουθήσω. Άλλωστε με ΄σενα τον καιρό μου χάνω, καθώς νομίζω ότι προσπαθώ να μάθω σε χελώνα να πετάει και όχι μόνο να πετάει αλλά να πετάει με 3
    machκαι να κάνει και touch and go.


    Και κάτι τελευταίο μιας και μεταξύ των άλλων γνωρίζεις και για αυτό το ΚΤΙΡΙΟ



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    ……….Και που να σου περιέγραφα ένα κτίριο στην Βασ Σοφίας σχεδόν απέναντι από το Πολεμικό μουσείο που αν έμπαινες κάποτε (που το αποκλείω με όσα γράφεις)

    Για το παραπάνω να το περιγράψεις αμφιβάλλω . Είμαι σίγουρος όμως ότι μπορείς να περιγράψεις τον κήπο πίσω από την βουλή και πως πηδάς από κλαδί σε κλαδί.?




    και να μην ξεχάσω .
    Και αν μία στο εκατομύριο γνώριζες κάτι από όλα αυτά που κοκορεύεσαι ότι γνωρίζεις και τα εκθέτεις δημόσια για αυτοπροβολή τότε αυτόκαθίστασαι ή ΜΕΓΑΣ ΛΟΛΑΚΑΣ ή ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΛΟΛΑΚΑΣ .ΔΙΑΛΕΞΕ

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ironda19 : 05-08-13 στις 16:57

Παρόμοια Θέματα

  1. άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By finos in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-16, 13:17
  2. Άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By finos in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-16, 14:23
  3. άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By darthtony in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-11, 18:46
  4. Ραδιοερασιτέχνες?
    By dimitris_p20 in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 17:46
  5. Αδεια ραδιοερασιτέχνη
    By Katerina in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-08, 17:06

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας