Σελίδα 3 από 18 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 13 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 180

Θέμα: AΠΡΟΣΜΕΝΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ LIDL.

  1. #21
    Μέλος
    Όνομα
    Σάκης
    Εγγραφή
    May 2011
    Περιοχή
    ΚΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Εχω κι εγω να πω οτι η εν λογω επιχειρηση και στη Καβαλα εχει δειξει καλα δειγματα.Να πω επισης οτι φιλος μου εκμυστηρευτηκε οτι επειδη για λογους κοστους στα φτηνα μηχανηματα δε γινεται ποιοτικος ελεγχος οι εταιρειες τα αντικαθιστουν αμεσα και χωρις να φερουν αντιρρηση.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #22
    Μέλος Το avatar του χρήστη antonis_p
    Όνομα
    Αντώνης
    Εγγραφή
    Nov 2005
    Περιοχή
    KM18VB
    Μηνύματα
    3.741

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakisr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω επισης οτι φιλος μου εκμυστηρευτηκε οτι επειδη για λογους κοστους στα φτηνα μηχανηματα δε γινεται ποιοτικος ελεγχος οι εταιρειες τα αντικαθιστουν αμεσα και χωρις να φερουν αντιρρηση.
    Αυτό πρέπει να το κάνουν πολλοί, κοντά στο σπίτι μου είναι μία εταιρία που επισκευάζει τις μουφες του carrefour και άλλα ανώνυμα αλλά και κάποια επώνυμα, στην Μαρινου Αντύπα. Έχω αντιληφθεί πως κάποιες φτηνές συσκευές απλά τις πετάνε και τις αντικαθιστούν.

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #23
    Μέλος Το avatar του χρήστη john_b
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    May 2013
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.499

    Προεπιλογή

    Μια και αναφέρθηκε, ΠΡΟΣΟΧΗ με τα carrefour, μακριά από τρόφιμα που έχουν επάνω την φίρμα τους. Είχα φίλη που ήταν στην εταιρεία τηλεφωνικής υποστήριξης αυτών των καταστημάτων και οι καταγγελίες για σκουλήκια σε σοκολάτες και άλλα ακατάλληλα τρόφιμα έδιναν και έπαιρναν.

    1 Not allowed! Not allowed!

  4. #24
    Μέλος Το avatar του χρήστη betacord85
    Όνομα
    μπαμπης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    2.057

    Προεπιλογή

    οτι πληρωνεις παιρνεις...και μην νομιζουν ορισμενοι οτι τα parkside επειδη εχουν το ιδο χρωμα με τα bosch ειναι και τα ιδια μεσα...τα εργαλεια τα παιρνεις μια φορα για να σου μεινουν...τα πληρωνεις ακριβα και ποτε δεν τα δανειζεις...

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #25
    Μέλος Το avatar του χρήστη nikosp
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    963

    Προεπιλογή

    Συμφωνώ απόλυτα
    Για κάποιον που χρησιμοποιεί εργαλεία τα φτηνιάρικα όχι απλά τα ξαναπληρώνεις αλλά τα χρυσοπληρώνεις και την δουλειά σου απλά ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΆΝΕΙΣ

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #26
    Μέλος Το avatar του χρήστη antonis_p
    Όνομα
    Αντώνης
    Εγγραφή
    Nov 2005
    Περιοχή
    KM18VB
    Μηνύματα
    3.741

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από betacord85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι πληρωνεις παιρνεις...και μην νομιζουν ορισμενοι οτι τα parkside επειδη εχουν το ιδο χρωμα με τα bosch ειναι και τα ιδια μεσα...τα εργαλεια τα παιρνεις μια φορα για να σου μεινουν...τα πληρωνεις ακριβα και ποτε δεν τα δανειζεις...
    Σίγουρα δεν είναι τα ίδια με τα bosch, αλλά κοστίζουν όσο οι μούφες του Γάλλου και έχουν πολύ καλύτερη ποιότητα.

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #27
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη nestoras
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    4.614

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από betacord85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι πληρωνεις παιρνεις...και μην νομιζουν ορισμενοι οτι τα parkside επειδη εχουν το ιδο χρωμα με τα bosch ειναι και τα ιδια μεσα...τα εργαλεια τα παιρνεις μια φορα για να σου μεινουν...τα πληρωνεις ακριβα και ποτε δεν τα δανειζεις...
    Για τα πράσινα bosch μην παίρνεις και όρκο ότι είναι καλύτερα από τα parkside...
    (Για τα μπλε πάω πάσο...)

    1 Not allowed! Not allowed!
    FreeBsD For Ever

  8. #28
    Μέλος Το avatar του χρήστη betacord85
    Όνομα
    μπαμπης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    2.057

    Προεπιλογή

    βεβαια υπαρχουν και τα bosck στο σχιστο τα γκρι μιας χρησης...

    1 Not allowed! Not allowed!

  9. #29
    Μέλος
    Όνομα
    Ραφαηλ
    Εγγραφή
    May 2013
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    183

    Προεπιλογή

    παιδια παντως εγω εχω παρει 2 εργαλεια απο το lidl ενα κρουστικο δραπανο 500w και ενα επαναφοριζομενο δραπανοκατσαβιδο με μπαταρια λιθιου 10.8v και τα 2 μου κανουν πααααρααα πολυ καλη δουλεια τα παραπεταω οπου βρω δεν καταλαβενουν τιποτα τους πινω το αιμα σε καθημερινη βαση ειδικα στο επαναφορτιζομενο η μπαταρια ατελιωτη ...πολυ δυνατο εργαλειο και μεχρι να βγει off στα 3 χρονια της εγγυησης δεν παιζει να το αλαξω με κανενα αλλο ....ουτε με makita ουτε με bosch !!!
    το πνευματικο μ ειναι μακιτα και αυτο και αν εχει δουλεψει τρελα !!! οσο για την parkside μονο καλα λογια εχω να πω απο πρωσοπικη πειρα με τα εργαλεια της και θα συνεχισω να αγοραζω εργαλεια απο το lidl !!!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #30
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΝΕΚΤΑΡΙΟΟΣ
    Όνομα
    Νεκταριος
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    ΑΙΓΙΝΑ
    Μηνύματα
    859

    Προεπιλογή

    καλημερα ,δεν καταλαβα δηλαδη? τι εχουν τα καημενα τα σκουλικακια που εσεις δεν τα καταδεχεστε στην σοκολατασας ε? αντι για αμυγδαλα εχει μεσα σκουλικακια δεν καταλαβα δηλαδη που ειναι το προμπλεμ στην ινδια τα τρωνε χεχε. Λοιπον καλη η πλακα και εγω εχω παρει ενα τροχω black deker και τον εχω 5 χρονια τορα προσφατα πηρα καιενα μακιτα απο ε σοπ με 56ε για ρεζερβα αλλα εδω υπαρχει και ενα αλλο θεμα το εργαλειο τον 22ε και το15ε δεν θελει να το ζοριζεις καθολου ενω καπιο καλυτερο μπορει να βαλεις και λιγο ζορι μα και φυσικα οτι πληρωνεις παιρνεις αυτα ,καλημερα.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 3 από 18 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 13 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-23, 03:03
  2. Κομπρεσερ αερα(Lidl) απο 12V σε 220V
    By dant3 in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-03-14, 14:39
  3. τηλεκοντρολ σιλβερ κρεστ απο Lidl
    By σεατ 2 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-05-13, 02:26
  4. Μια ωραια προσφορα απο lidl
    By Γιώργος 231 in forum Συσκευές Εικόνας-Ήχου
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-09, 22:26
  5. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-07, 04:02

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας