Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Αντικατάσταση RNS-E σε Audi A3

  1. #1
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Φίλιππος
    Εγγραφή
    Jun 2021
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1

    Προεπιλογή Αντικατάσταση RNS-E σε Audi A3

    Καλησπέρα σε όλους,

    Αναζητώ να αντικαταστήσω το rns-e που έχω στο αμάξι με ένα άλλο σύστημα το οποίο κατά προτίμηση να έχει το ίδιο σχεδιασμό.

    Παράδειγμα της iq https://www.skroutz.gr/s/24416703/Digital-IQ-IQ-AN-X750-GPS-με-Bluetooth-και-Wifi.html?from=catspan

    Παρατηρώ στο ebay ότι παίζει ακριβώς το ίδιο (τουλάχιστον οπτικά) μηχάνημα σε πολύ χαμηλότερες τιμές.
    πχ: https://www.ebay.com/itm/3131480628...rentrq:2f9654ed17a0a9d94477503dfff52c 7e|iid:1

    Θα ήθελα τη γνώμη σας για το που να κινηθώ και αν αυτά τα 2 έχουν τεράστιες διαφορές.
    Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να βάλω κάμερα οπισθοπορίας, να το συνδέσω με obd για επιπλέον πληροφορίες και τέλος θα με ένοιαζε αρκετά και το carplay για να συνδέω το iphone.

    Αυτό που με νοιάζει όμως περισσότερο από όλα είναι η ποιότητα ήχου. αυτή τη στιγμή με το rns-e και τα ηχεία ειμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος με τη ποιότητα και δεν θα ήθελα να πέσει καθόλου.
    Σε σχέση με το budget που θα διαθέτω θα ήθελα να είναι κάτω από 500 ευρώ. ίσως και παραπάνω αν μπορούσα να πουλήσω το μηχάνημα που έχω τώρα.
    Ευχαριστώ για το χρόνο σας

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    Μέλος
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Sep 2012
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    1.907

    Προεπιλογή

    Καλώς ήρθες ...
    Απο φίλο που είχε βάλει τέτοιο (παρόμοιο ) κινέζικο android στερεοφωνικό , η ποιότητα της συσκευής είναι μέτρια ( στον φίλο μου είχε πρόβλημα ο μηχανισμός του cd ) και η ποιότητα του ήχου , επίσης μέτρια . Ακόμα και σαν android ήταν πολλές γενιές πίσω , το δικό σου βέβαια λέει 4GB ram και android10.
    Επίσης είχε και κάτι ευαισθησίες αν έκανε βυθίσεις η τάση της μπαταρίας , που έκανε reset το android.

    Αν δεν το δεις εσύ και δεν το πιάσεις , στις διαφημίσεις φαίνονται όλα τέλεια . Πιο πολύ για να βλέπεις τηλεόραση ή ταινίες θα έλεγα εγώ ... παρά για να ακούς ποιοτική μουσική . Επιπλέον , μη βιαστείς και ψάξε να δεις αν έχουν ανταλλακτικά ...

    Τώρα , για τη σύγκριση με το ebay μονο αν αναφέρεται σαφώς ο κατασκευαστής και το μοντέλο μπορείς να συγκρίνεις .

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aktis : 22-06-21 στις 02:19

Παρόμοια Θέματα

  1. Audi a4 1.8t 1997 b5
    By barbacotsos in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-09-12, 10:55
  2. Καλωδίωση για μοτέρ ηλιοροφής AUDI A3.
    By nathanas in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-07-12, 15:15
  3. REMOTE CONTROL LOCK SYSTEM ΓΙΑ AUDI A4 2000'
    By ssakiss1 in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-12, 09:25
  4. led για φωτα πινακιδας σε audi a4
    By toil in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-11, 12:34
  5. Audi σήμα μέσα από πυκνωτές
    By sw1jcs in forum Κυκλώματα Εικόνας-'Ηχου & Φωτισμού
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-02-06, 18:37

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας