Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 12 από 12

Θέμα: κ αλλη βοηθεια

  1. #11
    Μέλος
    Όνομα
    Aνδρέας
    Εγγραφή
    Jan 2010
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    833

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kir1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καποιος moderator η admin να διαγραψει παρακαλω το θεμα...δεν υπαρχει δυστηχως βοηθεια... σε ατομα σαν κ εμενα που δεν γνωριζουν πραγματα... οποτε δεν υπαρχει χωρος στο φορουμ... για ερωτησεις αρχαριων σαν κ εμενα κ δεν περιμενω πλεον βοηθεια... γιατι οπως καταλαβαινω δεν υπαρχουν ατομα που να εχουν την διαθεση να βοηθησουν αρχαριους... ας μεινουν λοιπον οι γνωστες των θεματων τον ηλεκτρονικων να ανταλαζουν αποψεις κ να μεγαλωνουν τις γνωσεις τους... σας ευχαριστω για την φιλοξενια... ολο τον καιρο που σας παρακολουθω...
    Kυριάκο λες ότι δεν σε βοηθάμε άτομα από το φορουμ,αλλά εσύ δεν βοηθάς....

    σου ζητήσανε αυτά,τα έδωσες:

    και links υλικων και φωτογραφιες παρακαλουμε

    Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    kai

    τι sensitivity εχουν τα 2 σου ηχεια?
    (db/watt/1m)


    για ποιο λόγω λες να στα ζήτησαν αυτά!!!
    Δεν απάντησες σε αυτά,δεν έβαλες λινκ.

    έδωσες μόνο φωτογραφίες με μια τάση τροφοδοσίας για τον ενισχυτή και τα ωμ,ισχύ των ηχείων και περιμένεις ο άλλος να σου δώσει λύση!!!

    Χωρίς αυτά αυτοί που γνωρίζουν δεν μπορούν να σε βοηθήσουν,,,εσύ αγόρασες πολλά πράγματα module,και θέλει μελέτη και χρόνο για να βρουν την κατάλληλη συνδεσμολογία.

    Δεν είμαι ειδικός σε θέματα ήχου,αλλά τα ηχεία, ο ενισχυτης έχουν όρια,παραμορφώσεις,ελάχιστο σήμα εισόδου για να δουλέψει και χίλια δύο άλλα πράγματα.Αν κάποιος δεν τα γνωρίζει αυτά,μπορεί να σου προτείνει μια συνδεσμολογία και στο τέλος να κάψεις ηχεία ή τον ενισχυτή.Γι αυτό δεν σε βοηθούν....


    Εσύ για να τα αγοράσεις ,έψαξες,διάβασες και μετά τα πήρες,έκανες μια έρευνα,δεν τα αγόρασες στην τύχη.

    Έτσι και για να τα συνδιάσεις σωστά,θέλει διάβασμα και αναλυτικά χαρακτηριστικά από το καθένα,χαρακτηριστικά που εσύ δεν μας δίνεις,αλλά κατηγορείς το φόρουμ.

    Τέλος το ύφος σου στο τελευταίο μύνημα σου ,προσωπικά δεν μου άρεσε.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #12
    Μέλος
    Όνομα
    Κυριακος
    Εγγραφή
    Sep 2019
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    35

    Προεπιλογή

    δεν εχω τιποτα με κανενα...ευχαριστω τους παντες... παρακαλω να σβηστει το θεμα...


    επισης το υφος μου...δεν ηταν κακο... απλα δεν θεωρω οτι το φορουμ ασχολειτε με αρχαριους...

    αντιθετως θυμαμαι οταν ημουν στο παλιο sdtv του Κ.Γιωργου ο θεος να τον συγχωρεσει...για οσους γνωριζουν... (ειχα πανω απο 6500 μηνυματα εκει) δεν αφηναμε νεο η αρχαριο χωρις βοηθεια μεχρι να καταλαβει η να εκτελεσει αυτο που ειχε στο μυαλο του... αυτα... κατι που δεν ισχυει εδω... κ συγνωμη...

    ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας κ τα σχολια σας... καλο καλοκαιρι...


    ΥΓ... μιλησα στο τηλ με τον παναγιωτη παλλη... κ ενω μου εδωσε το τηλ του ενας γνωστος μου... χωρις να το ξερω τον ανθρωπο τηλεφωνο τον πηρα με βοηθησε με 2 - 3 επιπλεον σχολια του...να ναι καλα ο ανθρωπος

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kir1978 : 01-07-22 στις 23:11

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Αλλεργικη στο WiFi. Τι αλλη @@ θ' ακουσουμε?
    By bchris in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-15, 19:39
  2. Μια αλλη εμπειρια
    By Samios60 in forum Αυτοματισμοί
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-12, 21:37
  3. αλλη μια κλωσσομηχανη...
    By mikrh in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-02-12, 09:22
  4. ΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΟΥ
    By sakis in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-09, 17:02
  5. gamma match μετατροπη σε αλλη συχνοτητα
    By dalai in forum Κεραίες & Καλώδια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-06-09, 16:12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας