Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: Ενωση τραγουδιων

  1. #11
    Μέλος
    Όνομα
    Ντενης
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Περιοχή
    κυπρος
    Μηνύματα
    964

    Προεπιλογή

    Τα κληρονομισα απο τους γονεις.τι να γινει.δεν μπορει να αλλαξει η κατασταση.υποφερω,βαδανιζο μαι.και επειδη δεν ξερω τι μου ξημερωνει,!εχω τακτοποιησει σχεδον ολες τις οικονομικες εκρεμοτητες που ειχα.ετσι να μην τις φορτωθει η γυναικα μου.
    Μειναν κατι "ψιχουλα"που και αυτα θα "σκουπιστουν"συντομα.
    Ετσι για το γαματω γης ιστοριας μου,η γυναικα μου στα 44της,τωρα ειναι 46 ,εχει παθει,δυτυχως,ελαφρη εγκεφαλικο.
    Και οι γιατροι μας,μας εχουν δυστησει,να μην ανχονομαδτε,στεναχωριομαστε ,συγκινουμαστε.
    Αλλα να διασκεδαζουμε,ακομα και την κακη κατασταση της υγειας μας.
    Και γενικα οτι μας κανει να χαιρομαστε,να το κανουμε.
    Ως πολυπαθοντας,αυτο που εχω να συστησω,σε ολους εσας,και κυριος στους νεους ,ειναι,να κανεται καθε χρονο γενικες εξετασεις.
    Αν καπνιζεται,ελατωστετο και κοψτετο(ουτε ηλεκτρονικο τσιγαρο).
    Να τρωτε με μετρο και υγιεινα.
    Ποτο και αυτο με μετρο.
    Περπατημα καθε μερα(αφηερωστε 30 λεπτα.οπωςψαφηερωνεται ωρες για το facebook,istagram)αφηρεωστε 30 λεπτα για περπατημα.αν εχετε χρονο,αφηστε την πολη.πατε σε χωρια που εχουν καθαρο αερα.σκεφτηται χαρουμενες καταστασεις.αφηστε κινητα ,υπολογιστες,και ασχολιθηται με πραγματα που κανατε ,πριν που δεν υπηρχαν τα κινητα και τα pc.
    Αν εχεται παιδια,μαιεταιτα να παιζουν παιχνιδια που παιζατε εσεις,στην παιδικη σας ηλικια.παρτετα βολτες.οχι στο σπιτι,στην τηλεοραση,στον υπολογιστη,με βιντεοπαιχνιδια.(εκτος θεματος ολα αυτα.αλλα νομιζω πως ειναι πιο σημαντικα,απο την ενοτητα.και δεν ειναι κακο να γινει μια υπερβαση)!

    1 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nestoras : 30-01-23 στις 09:16 Αιτία: Διόρθωση Κωδικοποίησης

  2. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον fm344 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    Kos25k (31-01-23)

  3. #12
    Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Apr 2021
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    67

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fm344 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα κληρονομισα απο τους γονεις.τι να γινει.δεν μπορει να αλλαξει η κατασταση.υποφερω,βαδανιζο μαι.και επειδη δεν ξερω τι μου ξημερωνει,!εχω τακτοποιησει σχεδον ολες τις οικονομικες εκρεμοτητες που ειχα.ετσι να μην τις φορτωθει η γυναικα μου.
    Μειναν κατι "ψιχουλα"που και αυτα θα "σκουπιστουν"συντομα.
    Ετσι για το γαματω γης ιστοριας μου,η γυναικα μου στα 44της,τωρα ειναι 46 ,εχει παθει,δυτυχως,ελαφρη εγκεφαλικο.
    Και οι γιατροι μας,μας εχουν δυστησει,να μην ανχονομαδτε,στεναχωριομαστε ,συγκινουμαστε.
    Αλλα να διασκεδαζουμε,ακομα και την κακη κατασταση της υγειας μας.
    Και γενικα οτι μας κανει να χαιρομαστε,να το κανουμε.
    Ως πολυπαθοντας,αυτο που εχω να συστησω,σε ολους εσας,και κυριος στους νεους ,ειναι,να κανεται καθε χρονο γενικες εξετασεις.
    Αν καπνιζεται,ελατωστετο και κοψτετο(ουτε ηλεκτρονικο τσιγαρο).
    Να τρωτε με μετρο και υγιεινα.
    Ποτο και αυτο με μετρο.
    Περπατημα καθε μερα(αφηερωστε 30 λεπτα.οπωςψαφηερωνεται ωρες για το facebook,istagram)αφηρεωστε 30 λεπτα για περπατημα.αν εχετε χρονο,αφηστε την πολη.πατε σε χωρια που εχουν καθαρο αερα.σκεφτηται χαρουμενες καταστασεις.αφηστε κινητα ,υπολογιστες,και ασχολιθηται με πραγματα που κανατε ,πριν που δεν υπηρχαν τα κινητα και τα pc.
    Αν εχεται παιδια,μαιεταιτα να παιζουν παιχνιδια που παιζατε εσεις,στην παιδικη σας ηλικια.παρτετα βολτες.οχι στο σπιτι,στην τηλεοραση,στον υπολογιστη,με βιντεοπαιχνιδια.(εκτος θεματος ολα αυτα.αλλα νομιζω πως ειναι πιο σημαντικα,απο την ενοτητα.και δεν ειναι κακο να γινει μια υπερβαση)!
    Καλησπέρα φίλε μου!Τυχαία το διάβασα..Ισως τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο που λέμε..Να φανταστώ το έχεις ψάξει πολύ.Να μου πεις,ποιός είμαι εγώ και ως τι να σου πω μπροστά σε αυτό που περνάς..αλλά.. πρόσφατα είχα μεγάλη έξαρση στην ψωρίαση που έχω (κλαιν μπροστά σε άλλα) Επι μια βδομάδα έκανα μεγάλη έρευνα σε βάθος και κάποια στιγμή (με κάτι σαν reverse enginnering ) διάβασα για κάποιον Αλέξη Φωτόπουλο.Τον έψαξα αρκετά και είδα απίστευτα θέματα και θεραπείες πάντα με φυσικό τρόπο.(Ο ίδιος γλίτωσε απο σκλήρυνση κατά πλάκας) Αν θέλεις μπορείς να τον ψαξεις στο YouTube και facebook!Ελπίζω να εδωσα έστω ένα λιθαράκι βοήθειας!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #13
    Μέλος
    Όνομα
    μιχαλης
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    γλυφαδα
    Μηνύματα
    3.335

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fm344 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spirosp,electron,mikemtp ευχαριστω
    τελικά ποιο πρόγραμμα σε βοηθησε?

    Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-20, 20:30
  2. Ενωση σήματος Uhf 2 Κεραιών HDTV σε ένα Καλώδιο
    By Dr_Giwrgos in forum Κεραίες & Καλώδια
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-16, 01:34
  3. Εγραφη τραγουδιων σε CD
    By nikos121 in forum Software Η/Υ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-09, 16:29
  4. Ενωση βολτομετρου και αμπερομετρου
    By chris14 in forum Κυκλώματα Τροφοδοτικών
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-07, 18:40
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-06, 16:51

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας