Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4 5 6 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 80

Θέμα: Ενα καλο και απλο Προγραμμα Αυτοματισμου για Mp3 και Jingles

  1. #31
    Μέλος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Μηνύματα
    691

    Προεπιλογή

    Φιλε χρηστο επειδη εχω pstn το ειχα κατεβασει απο ιντερνετ καφε εχουν dsl,και το περασα σε usb stick....Θα ξαναπαω σημερα να προσπαθησω παλι εαν δεν τα καταφερω θα σε ενημερωσω....Εχει 2 λινκς αν θυμαμαι καλα αλλα ειχα δοκιμασει το ενα.Τωρα θα δοκιμασω και το δευτερο...Οντως και εγω με την εθνικη ψιλοτρομαξα ελα τελος καλο ολα καλα....

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #32
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Mar 2004
    Περιοχή
    Βόλος/Τρίπολη
    Μηνύματα
    493

    Προεπιλογή

    Πάντως όποιος θέλει μπορεί να στείλει PM και να του στείλω σε καμιά βδομάδα/δύο που θα είναι έτοιμο ένα δικό μου πρόγραμμα !
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #33
    Μέλος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Μηνύματα
    691

    Προεπιλογή

    Τελικα το κατεβασα μαλλον εφταιγε ο server το κατεβασα απο τον δευτερο και ολα οκ!!!!!!! Και παλι σε ευχαριστουμε πολυ......Φιλε picburner ειμαι ενας απο τους πρωτους που οταν το τελειωσεις θα ηθελα να το εχω καλη συνεχεια!!!!

    Υ.Γ = Φιλε Χρηστο πως μπορουμε να διορθοσουμε αυτα τα γραμματα γιατι μου τα βγαζει ετσι?

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #34
    Μέλος Το avatar του χρήστη yet!
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    Γερμανια
    Μηνύματα
    124

    Προεπιλογή

    Αγαπητε παναγιωτη.Μπραβο.. Πολυ χαρηκα.. Το λαθος με τα γραμματα συμβαινει γιατι σιγουρα εχεις windows Ελληνικα... Μαλλον δεν υποστηριζονται οι γραφικοι Χαρακτηρες του Προγραμματος.. Εγω δεν εχω πειρα σε αυτο το θεμα γιατι τα windows μου τα υποστηριζουν, μονο στα Ελληνικα προγραμματα εχω και εγω το ιδιο Προβλημα.. Ισως με καποια ρυθμιση στο Συστημα τα καταφερεις..Ειμαι σιγουρος οτι καποιος αλλος φιλος του Φορουμ με μεγαλυτερη εμπειρεια στα Ελληνικα windows θα σε μπορει να λυσει το προβλημα.. Ισως εαν ανοιξεις ενα νεο Θεμα με αυτο το προβλημα να βρουμε λυση..μονο συμπιεσε λιγο την εικονα σου για να φαινετε κατ ευθειαν χωρις να την κανουμε download Πως σου φανηκε το Προγραμμα; Το δοκιμασες; εγω το βρισκω υπεροχο και πολυ ευκολο στην Χρηση του..
    Με εκτιμηση..Χρηστος..

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #35
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη gsmaster
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Aug 2003
    Περιοχή
    Γιάννενα
    Μηνύματα
    4.444

    Προεπιλογή

    To οριο για να εμφανίζονται οι εικόνες είναι 700pixel (οριζόντια) την διόρθωσα την συγκεκριμένη εικόνα.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Πριν γράψετε ένα νέο θέμα στο φόρουμ, ψάξτε ->εδώ<-, κάτι θα βρείτε που δεν ξέρατε.

  6. #36
    Μέλος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Μηνύματα
    691

    Προεπιλογή

    Πολυ καλο προγραμμα!!!!Βεβαια εχω τα ΧΡ prof τα ξενα.Τι γραφει εκεινο το μυνημα?

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #37
    Μέλος Το avatar του χρήστη yet!
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    Γερμανια
    Μηνύματα
    124

    Προεπιλογή

    Αγαπητε φιλε Παναγιωτη, αυτο που βλεπεις ειναι η Ημερομηνια.. Το MITTWOCH ειναι το Ονομα της Ημερας, το 24 ειναι ο αριθμος εβδομαδος δηλαδη η 24ταρτη εβδομαδα του χρονου..και αριστερα οι διαφορες Παλεττες.. Σου εβαλα επισης μια Φωτο με το νεο Σημα του Σταθμου μου.. Με το μικροφωνο τι εκανες;;Βρηκες τον Ελληνα;; Αγορασες τιποτα;;
    Με εκτιμηση..Χρηστος..
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Μηνύματα
    691

    Προεπιλογή

    Φιλε Χρηστο παιρνω τωρα και δεν απαντανε...(4,31 μεσημερι)Ποσες ωρες εχουμε διαφορα?Το απογευμα ειναι ανοιχτα εκει?

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #39
    Μέλος Το avatar του χρήστη yet!
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    Γερμανια
    Μηνύματα
    124

    Προεπιλογή

    κανονικα μεχρι τις 7 το απογευμα ελληνικη ωρα..

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #40
    Μέλος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Μηνύματα
    691

    Προεπιλογή

    Φιλε Χρηστο...Οκ με την παραγγελια!!!Μεσω τραπεζης θα πληρωσω την Δευτερα Το μονο ασχημο που μου ειπε ειναι οτι θα κανει μιαμιση βδομαδα για να ερθουν Αθηνα.... Ξερεις ελληνικα ταχυδρομεια... Πολυ φιλικος αυτο το παιδι μου εκανε πολυ εντυπωση.....Να φανταστεις πιασαμε σηζητηση για ασχετα θεματα..... Τελος παντων και παλι σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου θα σε ξαναενημερωσω οταν ερθουν....
    και κατι τελευταιο αλλαζω το αρχειο language στο jingle palette και θα το δημοσιευσω μεσα στο σαββατοκυριακο (ελπιζω)ετσι ωστε οσοι θελουν να βλεπουν αυτο το ωραιο προγραμματακι στα ελληνικα....
    Oσο για το προβλημα που αναφερω πιο πανω(εαν καποιος αντιμετωπισει κατι σαν το δικο μου),λυνεται εαν οι ρυθμισεις ειναι οπως οι πιο κατω εγω το ειχα στα ελληνικα

    Με εκτιμηση

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4 5 6 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ενα καλο βιβλιο για τελειως αρχαριο?
    By elsonador in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-14, 22:04
  2. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-06-14, 19:57
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-13, 00:29
  4. προτασεις για ενα καλο ψηφιακο πολυμετρο
    By ioa23 in forum Όργανα & Εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-12, 19:39
  5. mp3 απλο με τροφοδοσια συνεχομενη
    By tzvangel in forum Κυκλώματα Εικόνας-'Ηχου & Φωτισμού
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-10, 18:16

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας