Σελίδα 24 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 14 22 23 24 25 26 34 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 231 έως 240 από 551

Θέμα: Ας Γνωριστούμε....

Μέλος Το avatar του χρήστη gsouf
    Όνομα
    Γιώργος
    Περιοχή
    Α.Πατησια

Προεπιλογή

Καλημέρα σε όλους τους συμφορουμίτες!!!

Παιδία συγχαρητήρια σε όλους πραγματικά έχω χαζέψει δεν ξέρω τι να πρωτο διαβάσω εγω ασχολούμαι κυρίως με βιομηχανικό αυτοματισμό οπότε αν οποιοσδήποτε θέλει κάτι θα χαρώ να βοηθήσω!!!!

Γιώργος

0 Not allowed! Not allowed!

Νέο Μέλος Το avatar του χρήστη mosfet
    Όνομα
    Μάριος
    Περιοχή
    Βύρωνας

Προεπιλογή

Χαιρετε κι απο εμενα , αγενεια μου τοσο καιρο που δεν σας συστηθηκα, με λενε Μαριο και σπουδαζω στο ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ αθηνας ηλεκτρονικος εχοντας ηδη τελειωσει τεχνικος κινητης τηλεφωνιας.

Για μενα αυτα τα 3 χρονια που σπουδαζω ειναι η καλυτερη φαση της μεχρι τωρα ζωης μου, λετρευω το αντικειμενο ιδιως οτι εχει να κανει επισκευες σε ηλεκτρακουστικες διαταξεις (για να μην τις παρω μια μια με τη σειρα αν και εχω μια λετρεια στα ραδιοφωνα) και σε τηλεορασεις.

Στον ελευθερο μου χρονο προτιμω να κανω βολτες με φιλους η να ανακαλυπτω μαγαζια με ηλεκτρονικα στην αττικη γενικοτερα (που ειναι σιγουρο οτι καποια στιγμη θα μου χρειασθουν)

TDA=Tragically Distorted Audio

Μέλος Το avatar του χρήστη Hary Dee
    Όνομα
    Χαράλαμπος
    Περιοχή
    Κερατσίνι

Προεπιλογή

Αυτό το θέμα δεν το είχα προσέξει! Έτσι έστω και αργά... με λένε Χαράλαμπο, τελειώνω την Α.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ. και... κάτι τρέχει στα γύφτικα! Κατασυγκινηθήκαμε!
    Ας μην γράψω άλλα...

Μέλος
    Όνομα
    Ακης
    Περιοχή
    -

Προεπιλογή

Με λενε Ακη,πλεον εφτασα τα 22 και ειμαι 6 χρονια μελος στην σελιδα,ισως απο τα πρωτα μελη
    Λογω διαφορων αλλων ασχολειων τελευταια γραφω πολυ σπανια στο forum
    Ενα μεγαλο μπραβο στην ομαδα διαχειρησης που καταφερε να φτασει την σελιδα σε αυτο το επιπεδο

Νέο Μέλος Το avatar του χρήστη aleka318
    Όνομα
    Aλεκα
    Περιοχή
    Λαμια

Προεπιλογή Γεια σε ολους!!!

Ειμαι η Αλεκα και βρισκομαι στο 5ο(και ελπιζω κ τελευταιο)ετος σπουδων μου στο τει ηλεκτρονικης Λαμιας!!!Πολλα συγχαριτηρια για το site σας.......!!!

Νέο Μέλος
    Όνομα
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    Περιοχή
    ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ

Προεπιλογή

Γεια σας και από μένα με λένε Βασίλη είμαι 29 χρονών το πάθος μου είναι τα ηλεκτρονικά από 13 χρονών εργάζομαι επάνω στο αντικείμενο της επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών και τα τελευταία 6 χρόνια εργάζομαι στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ στο κεντρικό service γνωστής εταιρείας παράλληλα ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕ και με την επισκευή laptop και PC και με κλειστά κυκλώματα ασφαλείας. Δυστυχώς ελεύθερος χρόνος δεν μένει και πάρα πολύς για άλλα ενδιαφέροντα άλλα έχω κάνει το χόμπι μου δουλειά. Σε ότι μπορώ να σας βοηθήσω θα ήταν μεγάλη μου ευχαρίστηση. Από σχολές έχω τελείωσή δυο ΙΕΚ ένα σαν ηλεκτρονικός και ένα σαν τεχνικός ηλεκτρονικών υπολογιστών και τεχνικό λύκειο ηλεκτρονικός αυτοματισμών.

Μέλος Το avatar του χρήστη yet!
    Περιοχή
    Γερμανια

Προεπιλογή

Γεια σας παιδια!! Με λενε Χρηστο μενω στην Γερμανια εδω και πολλα χρονια... Το Παθος μου ειναι απο την Παιδικη μου Ηλικια το Ραδιοφωνο, η Τηλεοραση και η Μουσικη... Παλιος Πειρατης του 70... Συλεγω καθε λογης αντικες που εχουν σχεση με το Ραδιοφωνο και την Τηλεοραση... Στο σπιτι μου εχω φτειαξει ενα μικρο Μουσειο Ραδιοφωνου και Τηλεορασης...Καποτε οταν εχω χρονο θα ανεβασω φωτογραφιες απο τα παλια μου Τεχνικα αντικειμενα... Τα βραδυα εκπεμπω Ροκ μουσικη απο το webradio μου... Γυριζω επισης και διαφημηστικα Σποτακια για Ελληνικες Ταβερνες στην Γερμανια.... Χαιρομαι που ειμαι εδω και χρονια μελος του Φορουμ...
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=a21ID7AgVow"]YouTube- RADIOYET.DE[/ame]
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=PIu3udMBDnc"]YouTube- AKROPOLIS RAVENSBURG TRAILER MAKE OFF[/ame]

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yet! : 25-03-10 στις 04:05
    http://www.Radioyet.de
    Το Ελληνικό Ραδιόφωνο....από την Γερμανία...!
    Κάθε Δευτέρα , Τρίτη και Πέμπτη απο 22.00 μεχρι τις 01.00 τα μεσάνυχτα...

Γίνετε φίλοι μου στο Facebook εδώ.. https://www.facebook.com/RADIOYET.THE.GREEK.RADIO

Συντονιστής Το avatar του χρήστη moutoulos
    Όνομα
    Γρηγόρης
    Περιοχή
    Αντίκυρα - Πάτρα - Μεθώνη (Μεσσηνίας)

Προεπιλογή

Χρήστο ευχαριστούμε για την αφιέρωση ...

*** No GreekLish Please ***
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και μόνο χαρακτήρες
    ........................... www.hlektronika.gr

Μέλος Το avatar του χρήστη Nemmesis
    Όνομα
    Παναγιωτης
    Περιοχή
    Πτολεμαιδα

Προεπιλογή

καλως ηρθατε παιδια!!

φανατικος αντιαεικινηστης....
    δεν επιτρεπω την εξελιξη γιατι εχω πετρελαια...

Μέλος Το avatar του χρήστη yet!
    Περιοχή
    Γερμανια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα από moutoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρήστο ευχαριστούμε για την αφιέρωση ...
    Φιλε Γρηγορη και εγω σας ευχαριστω για την Φιλοξενια... Σε καθε Εκπομπη κανω αφιερωση στο Φορουμ αυτο, πως θα μπορουσα να το ξεχασω...που πριν απο 5 χρονια συζητηταγαμε τοσο πολυ και τοσο ομορφα για το Ελληνικο Πειρατικο Ραδιοφωνο... Τωρα το Ηλεκτρονικα εγινε μεγαλο και τρανο με πολλα μελη... Υπαρχουν μαλιστα και παιδια του Φορουμ που ακουνε τον Σταθμο και τις τελευταιες ημερες πηρα μερικες Αφιερωσεις σχετικα με το Ηλεκτρονικα!!! Αυτο μου εδωσε μεγαλη Χαρα!!! Φιλικα... Χρηστος...

http://www.Radioyet.de
    Το Ελληνικό Ραδιόφωνο....από την Γερμανία...!
    Κάθε Δευτέρα , Τρίτη και Πέμπτη απο 22.00 μεχρι τις 01.00 τα μεσάνυχτα...

Γίνετε φίλοι μου στο Facebook εδώ.. https://www.facebook.com/RADIOYET.THE.GREEK.RADIO

Σελίδα 24 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 14 22 23 24 25 26 34 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία