Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Επαναφορα:Ζηταω πομπο FM

  1. #1
    Μέλος
    Όνομα
    MAKHS
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΜΥΤΙΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    305

    Προεπιλογή Επαναφορα:Ζηταω πομπο FM

    Καλημερα. Επανερχομαι στη δημοσιευση σχετικα με τον πομπο FM με παρακληση προς τους συντονιστες να μην ξαναπαρεμβουν σε μηνυμα μου εαν δεν υπαρχει ουσιαστικος λογος.Εαν παλι επιμενουν μου αρκει ενα μηνυμα και η διακοπη προσβασης μου στην ιστοσελιδα καθοτι η χρηση της αποσκοπει στην ανταλλαγη τεχνικων ηλεκτρονικων γνωσεων και υλικων, οπως και το μηνυμα δεν αφορουσε πωληση αλλα αναζητηση και ανταλλαγη.(Ισως πρεπει να γνωριζουμε καλα τη σημασια των λεξεων και την χρηση της ερμηνιας τους).Ευχαριστω.

    0 Not allowed! Not allowed!
    ***PLEON MEGALVSAME ME THN RF***

  2. #2
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη gsmaster
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Aug 2003
    Περιοχή
    Γιάννενα
    Μηνύματα
    4.444

    Προεπιλογή

    Αναφέρεσαι σε αυτό το θέμα:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MAKHS
    Καλημερα. Εχω ενα μικρο φιλο που θελει να πειραματισθει με τα FM.Αρα θα πρεπει να κανω μια μικρη κατασκευη.Λεω μηπως ; αφου θα πρεπει να αγορασω τα υλικα και να τον συναρμολογησω καποιος φιλος εχει εγκατελειμενη καμμια παλια κατασκευη και θελει να την πουλησει η να την ανταλλαξει.Ευχαριστω
    - Κατ αρχήν το μήνυμα είναι αγγελία ζήτησης. Το ότι δεν ζητάς κάτι να το αγοράσεις, αλλα να το ανταλλάξεις δεν το αλλάζει αυτό.
    - Κατα δεύτερον, ΟΚ είδες το μήνυμά σου να μεταφέρεται. Δεν σου άρεσε. Γιατί δεν μου στέλνεις ένα προσωπικό μήνυμα να μου πείς "Τι έγινε ρε συ Γιάννη?, γιατί το πήγες εκεί το θέμα?". Αντ αυτου, βγαίνεις και μας απειλείς δημόσια ότι θα φύγεις απο το site αν σου ξαναπειράξουμε μήνυμα εαν δεν υπαρχει ουσιαστικος λογος.
    - Εδώ θέλω να σου θυμίσω, ότι δεν σε υποχρεώνει κανένας να συμμετέχεις.
    - Επίσης να σου θυμίσω και το Νο 13 απο τους κανόνες.


    Το θέμα μεταφέρεται στην ενότητα "Συστήματα Εκπομπής RF » Γενικά" αν θες να το συζητήσουμε λίγο.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Πριν γράψετε ένα νέο θέμα στο φόρουμ, ψάξτε ->εδώ<-, κάτι θα βρείτε που δεν ξέρατε.

  3. #3
    Μέλος
    Όνομα
    MAKHS
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΜΥΤΙΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    305

    Προεπιλογή Επαναφορα

    Αγαπητε φιλε καλη μερα και καλη εβδομαδα.Η ενσταση μου εστιαζεται περισσοτερο στο γεγονος οτι δεν ειναι αγγελια πωλησης με σκοπο το κερδος και την απολαβη χρηματων αλλα στα πλαισια της ανταλλαγης απο τον δωρητη αλλα και απο εμενα.Οσο αφορα την ενοια της "απειλης" δεν υφιστατε καθοτι ειμαι ενας απλος χρηστης του διαδικτυου λατρης των ηλεκτρονικων και της επικοινωνιας και τιποτα περισσοτερο.Ελπιζοντας οτι εδω "κλεινει" το θεμα σε ευχαριστω για την απαντηση.Μακης

    0 Not allowed! Not allowed!
    ***PLEON MEGALVSAME ME THN RF***

Παρόμοια Θέματα

  1. πως ζηταω τα εξαρτηματα?
    By nio-4- in forum Εξαρτήματα & Datasheets
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-08-15, 12:15
  2. Επαναφορα σε συναγερμο DSC
    By saik in forum Συστήματα Ασφαλείας
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-05-14, 09:05
  3. Πως τα ζηταω
    By sedcomet in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-10, 20:44
  4. ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΑΡΧΕΙΩΝ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ!
    By djtaz13 in forum Software Η/Υ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 16:02
  5. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-08-08, 08:19

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας