Σελίδα 1 από 5 1 2 3 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 43

Θέμα: Προς τους συντονιστές

  1. #1
    Μέλος Το avatar του χρήστη robotakias
    Όνομα
    Λάμπρος
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    387

    Προεπιλογή Προς τους συντονιστές

    Πηγαίνω εδώ www.hlektronika.gr/phpBB2/kataskeyes.php για να δω την κατασκευή θαλάμου υπεριώδους ακτινοβολίας αλλά δεν μου το βγάζει, γιατι?

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    Διαχειριστής Το avatar του χρήστη gRooV
    Όνομα
    Θάνος
    Εγγραφή
    Dec 2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.374

    Προεπιλογή

    Πως θα φτιάξετε έναν θάλαμο υπεριώδους ακτινοβολίας
    Ο οδηγός δεν είναι διαθέσιμος


    ανακατασκευή

    0 Not allowed! Not allowed!
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και πεζούς χαρακτήρες!

  3. #3
    Banned
    Όνομα
    επισκεπτης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    αααα
    Μηνύματα
    99

    Προεπιλογή

    Για σου Θανο!

    Τελικα ηρθε η ωρα να σας αποχαιρετησω και εσενα και ολα τα παιδια του φορουμ.
    Το μονο που δεν μπορω ειναι οταν καποιοι δεν σε αφηνουν στο φορουμ να γραψεις την αποψη σου.Σε αυτες τις περιπτωσεις παντα εγω φευγω απο αυτα τα φορουμ.

    Αν δεν ειναι δυσκολο διαγραψτε το λογαριασμο μου η καλυτερα να τον μπλοκαρουμε.Οπως σας βολευει.
    http://www.howtofixit.gr/forum/forum.php το ιδιο και εδω.

    Το θέμα κλειδώνεται και θα πάει αργότερα στα σκουπίδια, να είναι καθαρό το φόρουμ μην πουν και τίποτα οι ξένοι.
    Κωνσταντινε βλεπω μας ενδιαφερει τι θα πουν οι ξενοι και αδιαφορουμε τι θα πουν οι δικοι μας.Σιγα που τους ενδιαφερει τι γραφουμε εμεις εκτος απο τις μυστικες υπηρεσιες και αυτο ειναι μεγαλο προβλημα γιατι καποια στιμη θα κλεισουν και αυτα τα φορουμ.
    Ευχομαι να αντεξει το φορουμ γιατι κριμα ειναι.
    Ενταξη οτι εγινε εγινε αν καποιους πικρανα νομιζω θα με συγχωρησετε ,ετσι ειναι τα φορουμ υπαρχουν στιγμες που ολοι ξεφευγουμε.
    Προσοπικα δεν κραταω κακια σε κανενα ουτε σε εσενα Κωνσταντινε.
    http://www.howtofixit.gr/forum/forum.php το ιδιο και εδω .mystaki g.

    Ευχομαι το φορουμ παντα να πηγαινει προς το καλυτερο.Παιδια και καπου καπου οπου μπορειτε να βοηθατε το φορουμ διαφορετικα παντα θα ψαχνετε πληροφοριες σε ξενα φορουμ.Νομιζω τωρα λιγο καλυτερα παει το φορουμ αν δεν υπηρχαν οι συντονιστες θα ηταν τελειο.Οπως παλια,υπηρχαν συντονιστες ομως ποτε δεν ειδα καποιον να μας ενοχλει .Τωρα ολα ειναι διαφορετικα.


    Μην σας κουραζω αλλο.Για σε ολους !

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mystaki g : 20-07-17 στις 23:56

  4. #4
    Μέλος Το avatar του χρήστη CybEng
    Όνομα
    CybEng
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    333

    Προεπιλογή

    Αν και δεν έλαβα μέρος στο επίμαχο νήμα και φροντίζω σε θέματα πολιτικών, θρησκευτικών & ποδοσφαιρικών συζητήσεων, να μην προκαλώ και να ΣΕΒΟΜΑΙ τις θέσεις των συνομιλητών θεωρώ ότι κάποια πράγματα ξέφυγαν πέρα από όσα η συνειδησή μου μπορεί να ανεχθεί.


    Συγκεκριμένα :

    1- Οι λέξεις "μαϊμούδες" & "παρλαπίπες" σαν προσδιοριστικά θρησκευτικής πίστεως στον αλλαγμένο τίτλο του επίμαχου νήματος ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ.

    2- Το μένος ενάντια σε οποιοδήποτε θρησκευτικό πιστεύω που συστηματικά και σε κάθε ευκαιρία επιδεικνύεται από κάποιους ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ.

    3- Η έλλειψη στοιχειώδους σεβασμού σε θέματα που κάποιοι θεωρούν ιερά και όσια ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ.

    4- Πρακτικές ασκήσεως διευθυντικού δικαιώματος με άκομψο τρόπο αντί για πρακτικές διαλόγου με επιχειρήματα, ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ.


    Ως εκ τούτου και επικαλούμενος θέματα ατομικής συνειδήσεως και προσωπικές κόκκινες γραμμές :

    Α- Παρακαλούνται οι αρμόδιοι συντονιστές όπως ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ τον λογαριασμό μου από το παρόν φόρουμ.

    Β- ΑΝΑΚΑΛΩ ως έχω συνταγματικό και νόμιμο δικαίωμα, την παραχώρηση των πνευματικών δικαιωμάτων των γραπτών αναρτήσεων μου, προς τους διαχειριστές του παρόντος ιστοχώρου και αιτούμαι την διαγραφή των δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις.
    ( Επίκληση δικαιώματος στη λήθη, Κανονισμός 2016/679 Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου της 27/4/2016 ).



    Πέρα από αυτό το δυσάρεστο συμβάν θα ήθελα να ευχαριστήσω ΟΛΟΥΣ με τους οποίους αντάλλαξα απόψεις, ΟΛΟΥΣ όσους με τις αναρτήσεις τους μου προσέφεραν πολύτιμες γνώσεις καθώς και ΟΛΟΥΣ των οποίων οι συμμετοχές ήταν μια ευχάριστη συντροφιά στην καθημερινότητα.

    Τέλος θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη εάν έχω στεναχωρήσει, προσβάλλει ή καθ οποιοδήποτε τρόπο βλάψει κάποιον αναγνώστη αυτου του χώρου.

    Νερό & Αλάτι που λένε στο χωριό μου.

    . . . _ . _

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. 2 μέλη ευχαρίστησαν τον CybEng για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    aktis (26-07-17), antonis_p (23-07-17)

  6. #5
    Μέλος Το avatar του χρήστη xlife
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.000

    Προεπιλογή

    Και γω με τη σειρα μου παρακαλω να διαγραψετε το λογαριασμο μου και απο το παρον φορουμ και απο το howtofixit. Τα τελευταια 2-3 χρονια ετσι κι αλλιως ειχε γινει ηδη επιθετικο το φορουμ σε διαφορετικες αποψεις(ακομη κ σε τεχνικα θεματα) κ ειχα παψει να ειμαι ενεργο μελος. Οποτε μικρο το κακο. Καλη συνεχεια σε όλους

    0 Not allowed! Not allowed!
    Γενικά προσπαθώ να βγάζω μια συγκεκριμένη εικόνα προς τα έξω...



    ....αλλά κάθε φορά με παίρνει χαμπάρι ο παπάς

  7. #6
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    4.865

    Προεπιλογή

    Εγώ πάλι απορώ γιατί κάποιος ανακοινώνει την αποχώρησή του από ένα φόρουμ.

    Όσες φορές έχω αποχωρήσει από φόρουμ ούτε δημόσια διαγγέλματα έκανα ούτε τίποτα.
    Απλώς δεν ξαναπόσταρα στο φόρουμ...Τι πιο απλό; Τι πιο αυτονόητο;

    (κι αν ήθελα διαγραφή του λογαριασμού μου...πολύ απλά θα έστελνα προσωπικό μήνυμα σε κάποιον διαχειριστή. Ναι, πάλι το αυτονόητο θα έκανα...)

    0 Not allowed! Not allowed!
    Διάλογος EL σε chat:
    - Μελενέ διονυση οιμε ελεφθεροσ εχής αγωρη εε
    - imina mi lene maria kia psixno agggoriii kalooo
    - Ελει νικα γράψαι ανκληκα δεν ξαιρο

  8. #7
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.168

    Προεπιλογή

    Δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα: κάθε πληροφορία που αφορά ταυτοποιημένο ή ταυτοποιήσιμο φυσικό πρόσωπο (υποκείμενο των δεδομένων). Το ταυτοποιήσιμο φυσικό πρόσωπο είναι εκείνο του οποίου η ταυτότητα μπορεί να εξακριβωθεί, άμεσα ή έμμεσα, ιδίως μέσω αναφοράς σε αναγνωριστικό στοιχείο ταυτότητας, όπως όνομα, σε αριθμό ταυτότητας, σε δεδομένα θέσης, σε επιγραμμικό αναγνωριστικό ταυτότητας ή σε έναν ή περισσότερους παράγοντες που προσιδιάζουν στη σωματική, φυσιολογική, γενετική, ψυχολογική, οικονομική, πολιτιστική ή κοινωνική ταυτότητα του εν λόγω φυσικού προσώπου.


    Βάσει του παραπάνω ορισμού, προσωπικό δεδομένο είναι το email σε συνδυασμό με username και τυχόν στοιχεία που δίνει κάποιος χρήστης κατά την εγγραφή του. "Δικαίωμα στη λήθη" μπορεί να επικαλεστεί ο οποιοσδήποτε για αυτά τα δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα και να απαιτήσει τη διαγραφή τους με την διαγραφή του λογαριασμού του.

    Το περιεχόμενο των μηνυμάτων που έχουν αναρτηθεί στο forum, δεν αποτελεί προσωπικό δεδομένο εφόσον μετά την διαγραφή των παραπάνω δεν θα σχετίζεται με κάποιον χρήστη για τον οποίο τηρούνται δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα στο σύστημα.


    Αυτή είναι η άποψή μου, ο καθένας ας πράξει όπως νομίζει.

    0 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  9. #8
    Banned
    Όνομα
    επισκεπτης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    αααα
    Μηνύματα
    99

    Προεπιλογή

    Το περιεχόμενο των μηνυμάτων που έχουν αναρτηθεί στο forum, δεν αποτελεί προσωπικό δεδομένο εφόσον μετά την διαγραφή των παραπάνω δεν θα σχετίζεται με κάποιον χρήστη για τον οποίο τηρούνται δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα στο σύστημα.
    Παντα ημουν αντιθετος να διαγραφονται οι αναρτησεις.Ο καθενας απο εμας που καποτε ειχε εγγραφει στο φορουμ το εχει κανει η να παρει μια συμβουλη η να βοηθησει το φορουμ ,οχι προσωπικα το φορουμ αλλα μονο για τα παιδια του φορουμ.
    Ετσι μαζευονται οι πληροφοριες που θα βοηθησουν πολλους.Για αυτο το λογο οτι εχουμε γραψει αυτα πρεπει παντα να μενουν στο φορουμ και δεν μας ενδιαφερει αν καποιος θα γωριζει αν ειναι δικες μου αναρτησεις η οχι.Μπορουν να γραψουν αντι "mystaki g" απλως "επισκέπτης"
    Τον ελεγχο τον κανουν οι συντονιστες ομως οταν τους λες παιδια ειναι πολυ δυσκολο θεμα αυτο που εχω ανοιξει και οσο μπορειτε να το προσεχετε αυτοι κανουν το αντιθετο και με καθε τροπο προσπαθουν να το κλεισουν .(Και ο Γιαννης μου ειπε οτι το θεμα ειναι παρα πολυ δυσκολο ομως του απαντησα οτι για αυτο σας εχουμε να το ελεγχετε οχι να αφηνουμε το καθενα να γραφει οτι θελει απλως και μονο να τρολλαρει).
    Οταν το φορουμ δεν ειναι ελευθερο τοτε δεν ειναι φορουμ απλως γινετε φορουμ που θα περασουν μονο οι αποψεις των λιγων.

    Και το εχω ξαναγραψει οτι οταν ο συντονιστης δεν καταλαβαινει τον ρολο του καλυτερα να φυγει απο αυτην την θεση.


    Αυτα ,σε τετοιο φορουμ με συγχωρειτε προσωπικα δεν θελω να βρισκομαι.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mystaki g : 21-07-17 στις 15:46

  10. #9
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Νυφίτσα που ξέθαψες και θέμα του 2006 για να κλαφτείς στο θάνο, εσύ αν θυμάσαι καλα προχτες έλεγες οτι τωρα δεν λες στους ξένους να έρχονται.
    Τρια μόνιμα ban δώρο γιατί είμαι σε δουλειά και σαββατιάτικα δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ παραπάνω με το κινητό.
    Είπατε την άποψη σας τώρα στο καλό, δεν μπορεί ενα ολόκληρο φόρουμ να ασχολείται με τα μυξοκλάμματα σας και αν δεν σας αρέσουν οι τίτλοι να βάζετε τους σωστούς.
    Είμαστε φόρουμ ηλεκτρονικών, πάρτε το χαμπάρι.

    0 Not allowed! Not allowed!

  11. #10
    Μέλος Το avatar του χρήστη antonis_p
    Όνομα
    Αντώνης
    Εγγραφή
    Nov 2005
    Περιοχή
    KM18VB
    Μηνύματα
    3.741

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xlife Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γω με τη σειρα μου παρακαλω να διαγραψετε το λογαριασμο μου
    Αν καταλαβαίνω καλά οι χρήστες ζητούν κάτι που γίνεται στα γνωστότερα social media,
    (που έχουν εναρμονιστεί με την τρέχουσα νομοθεσία και πρακτική)
    και εκτιμώ πως θα πρέπει να υπάρχει η δυνατότητα.
    Αν τεχνικά δεν υπάρχει η δυνατότητα, έστω με αίτησή τους.

    Η τεκμηρίωση που χρησιμοποιείται εκ μέρους τους είναι ισχυρή.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 1 από 5 1 2 3 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ερώτηση προς τους διαχειριστές.
    By Νικος Ρουσσος in forum Site & Forum
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-13, 00:18
  2. Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-11, 10:20
  3. Προς τους ελευθερους επαγγελματιες
    By sv9gph in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-11, 13:14
  4. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-02-10, 17:23
  5. προς τους διαχειριστές....
    By KOKAR in forum Site & Forum
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-09, 20:57

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας