Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 24

Θέμα: Καταστήματα στο Ηράκλειο Κρήτης

  1. #11
    Μέλος Το avatar του χρήστη IOANNIS
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ηρακλειο κρητης
    Μηνύματα
    860

    Προεπιλογή

    σημερα επισκεφτηκα τον Σακαδακη. σαν ανθρωπος ειναι πολυ καλος και λογικα και σαν ηλεκτρονικος απο τα λιγα που ειπαμε.
    τωρα απο θεμα ηλεκτρονικων υλικων δεν εχει και πολλα πραγματα, και επισεις απο τιμες ειναι ακριβος.....
    πηρα μερικα πραγματα(σαν πρωτη φορα που πηγα, επρεπε να παρω κατι) και μου πηρε 10 ευρω παραπανω απο οτι κανουν στο ατομο(μιζερακης), και συγκεκριμενα ειχα παει εχθες στο ατομο και πηρα μερικα υλικα, και σημερα ξαναπηρα ακριβως τα ιδια απο τον σακαδακη, αλλα με 10 ευρω παραπανω...
    προσωπικη μου αποψη μονο ΑΤΟΜΟ για το λογο οτι εχει ποικιλια ηλεκτρονικων υλικων, και χαμηλες τιμες!!!

    0 Not allowed! Not allowed!
    http://enisxites.forumup.gr

    Give Life to Love and Music, use Girls and Tubes!

  2. #12
    Μέλος Το avatar του χρήστη morpheas_76
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    41

    Προεπιλογή

    Γιαννη τι να σου πω... μπορει να εχεις δίκιο.. Δεν ειμαι και επαγγελματίας ηλεκτρονικος, παντως σαν εργαλεία μου τα έδωσε σε καλη τιμη, αν συγκρινω με το Internet τιμες. Εμενα μου αρεσει επειση ειναι απομερα και μπορω να μπαρκαρω.. Μενω στην Αμουδάρα και δεν μπορω να μπαινω στο κεντρο για 10 υλικα!! Ο Μανολης(το Ατομο ) μετακομιζει τώρα 10 Χρονια απο εκει που ειναι , που για να βρεις παρκιν πρεπει να εχεις τυχη βουνο + 30 λεπτα minimum/πελάτη πριν απο εσένα(Ξέρεις πόσους είχα εξυπηρετήσει εγώ μπας και παμε πιο γρήγορα?)!!

    Παντως επειδη εγω αγόρασα τον προηγούμενο μήνα 180€ σε αντιστασεις-πυκνωτες-διοδους και κατι ποντεσιομετράκια , πιστεύω οτι καλό ειναι να περάσω και απο το Ατομο για να δω τις τιμες...

    Γιάννη αν δεις και κάποια άλλη διαφορά σε στοκ(παράξενα υλικα) πουθενα , γραψτο σε παρακαλω, να ενημερωνόμαστε και εμεις οι υπόλοιποι...

    0 Not allowed! Not allowed!
    Το κινητο μου ταπαιξε και ολο restart μου κανει
    και αμα δεν σάξει συντομα,το μήνα δεν τον βγάνει
    Το κινητο μου το'φτιαξα ,Του'χωσα μια μπανανα
    και κει που πριν επόθενε.... χτυπα εδά ΚΑΜΠΑΝΑ!!!

  3. #13
    Μέλος Το avatar του χρήστη luhe98922
    Όνομα
    Λουκάς
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    341

    Προεπιλογή

    Παίδες εγώ πάω στου Σφυράκη... μπορεί να του έχουν τελειώσει κάποια ποτενσιόμετρα αλλά έχει πολύ καλη συλλογη απο IC... Και μένω και απο πάνω οπότε κατεβαίνω όποτε θέλω ακόμα κ με τις παντόφλες!

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #14
    Μέλος Το avatar του χρήστη radioamateur
    Όνομα
    RADIOAMATEUR
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    Α_Θ_Η_Ν_Α
    Μηνύματα
    2.362

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από morpheas_76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον επειδη εχω χασει και εγω κανα 2 φεγγαρια μεσα στο Ηρακλειο ψαχνωντας το ενα και το αλλο, αναλυω

    ΤΟ ΑΤΟΜΟ , ηλεκτρονικο μαγαζι (οδος Νταλιανη,πλησιον Καινουργιας Πορτας) , ωραριο : μην πας πριν τις 10 το πρωι , γιατι ο Μανολης δεν ανοιγει πιο μπροστα , τους πρωτους πρωινους(τους αγχοτικους) δεν τους θέλει.. επεισης αν καπνιζεις ---> θα εξυπηρετηθεις τελευταιος!!! Ξερει παρα πολλα πραγματα και εχει και γνωσεις απο τσιπακια!! Απλα ετοιμασου για αναμονη 1 ωρα +++ !!

    ΑΝΤΩΝΙΑ: Ειναι περιπου πισω απο το Interclinic , έχει πολλα που δεν εχουν οι υπολοιποι (Ήταν η πρωτη που έφερε θερμοσυστελλόμενο στο Ηράκλειο).. οι τιμες τις ως προς την αποσταση που κανει κανεις για να παει εκει ποτε δεν μου άρεσαν ...

    Λυδακης .. στον Αγιο Μηνα (εβλογησον!) .. πανακριβος ειναι ο θεομπαιχτης!! Κυριως παλιο stock δουλευει... παντως ειναι κεντρο .. your choise.

    Σφυράκης : Γιαμαλάκη street , πολλα και διάφορα , (παλιά ήταν ο μόνος που έφερνε καλής ποιότητας υλικά για αποχάλκωση)

    Νομιζω Συντιχάκης ειναι αυτος επι της Ικάρου κοντα στον Πορο (πριν το Κοτονεον--> δοκιμασε σφηνακια-γύρου!) Πολυ υλικο για εγκαταστασεις ήχου και τηλεόρασης .. επεισης σχεδόν οτι πουλιέται σε blister αυτος πρεπει να το έχει.

    Σακαδάκης Μιχάλης (στο στενο απέναντι απο το παλιο DNA) .. μπορεί να σου φέρει τα πάντα και αν του πεις οτι ασχολήσε , μπορει να γίνει χαλί να τον πατήσεις.

    Εαν θέλετε κατι πιο εξειδικευμένο σαν ανταλλακτικο απο ηλεκτρονικα , στειλτε μου ενα mail και θα σας βρω ποιος μπορει να το έχει .Τα υπόλοιπα μαγαζάκια που μοιάζουν με μαγαζι ηλεκτρονικων κυρίως πουλάνε τηλεκοντρολ ή κινητα κτλ.Κάντε μια βόλτα έστω μια φορά απο το καθένα για να δειτε ...

    Προσωπική μου γνώμη : ATOMO ή Σακαδάκης (για λίγο πιο απόκεντρα)
    Έχει κανείς το τηλεφωνικό νούμερο του καταστήματος " ΤΟ ΑΤΟΜΟ";
    Ευχαριστώ...

    0 Not allowed! Not allowed!
    ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    RADIOAMATEUR


    https://www.facebook.com/radioamateurhellas.gr

  5. #15
    Μέλος
    Όνομα
    πετρος
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    58

    Προεπιλογή

    www.google.gr Πατάς "άτομο ηράκλειο" και βουαλά!
    2810283093
    Αν δεν απαντά πιθανόν να βαριέται να σηκώσει το τηλέφωνο.

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #16
    Μέλος Το avatar του χρήστη radioamateur
    Όνομα
    RADIOAMATEUR
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    Α_Θ_Η_Ν_Α
    Μηνύματα
    2.362

    Προεπιλογή

    Όντως δεν απαντά... Δεν έχει κανένα mail;

    0 Not allowed! Not allowed!
    ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    RADIOAMATEUR


    https://www.facebook.com/radioamateurhellas.gr

  7. #17
    Μέλος Το avatar του χρήστη morpheas_76
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    41

    Προεπιλογή

    Αν δεν απαντά πιθανόν να βαριέται να σηκώσει το τηλέφωνο. ΙΣΧΥΕΙ!!!!

    Καλύτερα να πας απο εκει απογευματακι μετα τις 6...


    ΤΟ ΑΤΟΜΟ , ηλεκτρονικο μαγαζι (οδος Νταλιανη,πλησιον Καινουργιας Πορτας) , ωραριο : μην πας πριν τις 10 το πρωι , γιατι ο Μανολης δεν ανοιγει πιο μπροστα , τους πρωτους πρωινους(τους αγχοτικους) δεν τους θέλει.. επεισης αν καπνιζεις ---> θα εξυπηρετηθεις τελευταιος!!! Ξερει παρα πολλα πραγματα και εχει και γνωσεις απο τσιπακια!! Απλα ετοιμασου για αναμονη 1 ωρα +++ !!

    0 Not allowed! Not allowed!
    Το κινητο μου ταπαιξε και ολο restart μου κανει
    και αμα δεν σάξει συντομα,το μήνα δεν τον βγάνει
    Το κινητο μου το'φτιαξα ,Του'χωσα μια μπανανα
    και κει που πριν επόθενε.... χτυπα εδά ΚΑΜΠΑΝΑ!!!

  8. #18
    Μέλος Το avatar του χρήστη gas_liosia
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Dec 2005
    Περιοχή
    Άνω Λιόσια
    Μηνύματα
    412

    Προεπιλογή

    Τηλ. του "Άτομο": 6973604330... Μην ξαφνιάζεστε... δεν είναι το προσωπικό του κινητό τηλέφωνο. Αυτό χρησιμοποιεί για το μαγαζί.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Βοηθάτε αλλήλους!!!

  9. #19
    Νέο Μέλος
    Εγγραφή
    Nov 2005
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ
    Μηνύματα
    12

    Προεπιλογή Δύσκολα Υλικά

    Καλημέρα φίλε μου ψάχνω ηλεκτρολυτικούς πυκνωτές 560μF/400V axial τοποθέτηση μήπως ξέρεις ποιος έχει στο Ηράκλειο.

    Χρησιμοποίησε το email

    vvvasilis@yahoo.gr

    0 Not allowed! Not allowed!
    Φιλικά.

    Βασίλης._

  10. #20
    Μέλος
    Όνομα
    Καλαρακης Μιχαλης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    Ηρακλειο
    Μηνύματα
    2.043

    Προεπιλογή

    Και οι δυο καλοί είναι Ο καθένας με τις χάρες του.
    Στο Μανώλη βρίσκεις δύσκολα υλικά αλλά πρέπει να υποστείς ταλαιπωρία και να έχεις υπομονή
    Στο Μιχάλη έχεις εύκολο παρκάρισμα, αρκετά υλικά με τις τρέχουσες σειρές, συμβουλές αν δεν ξέρεις τι να κάνεις
    και για τις τιμές ι για να βρίσκεις αυτό που θέλεις στο Ηράκλειο κάποιος πρέπει να πληρώνει και το κόστος στο στοκ. Αλλιώς κάντε εσείς ένα μαγαζί που παραπονιέστε να ερχόμαστε οι λοιποί να μας τα δίνετε στο κόστος.
    Οι τιμές και των δύο είναι καλές για το Ηράκλειο.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Διασύνδεση Κρήτης με συνεχές?
    By GiwrgosTH in forum Ηλεκτρολογικά
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-17, 10:16
  2. Φωτοβολταϊκά Πολυτεχνείο Κρήτης Έρευνα για ιδιοκτήτες συστήματος
    By papalaios in forum Ενέργεια: Εξοικονόμιση, Άλλες Μορφές Παραγωγής
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-10, 18:32
  3. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-08-09, 17:47
  4. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-07, 16:04

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας