Σελίδα 1 από 3 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 25

Θέμα: ΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

  1. #1
    Μέλος Το avatar του χρήστη johny16
    Όνομα
    Ιωάννης
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθηνα-Χανια
    Μηνύματα
    352

    Προεπιλογή ΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

    ΣΑΣ ΟΜΙΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΡΩΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΠΑΚΑΤΣΑΚΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ? ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΥΠΟΜΕΝΩΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΕ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΑΝΑΛΗΤΙΚΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΧ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΧ:BC547 ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΗΜΙΑΓΩΓΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΦΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΒC547 ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΤΑΔΕ ΡΕΥΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΧΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΑΔΕ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΒC ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΒD ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΛΠ. ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ Η ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗΣ Η ΜΕΣΩ ΝΕΤ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ 1 ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΤΙ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΕΥΟΥΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΚΥΚΛΩΜΑΤΩΝ.ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΩΣΑ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΑΣΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΟΤΙ ΕΑΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ 3-4 ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΑΤΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη gsmaster
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Aug 2003
    Περιοχή
    Γιάννενα
    Μηνύματα
    4.444

    Προεπιλογή

    Πρώτον γράφε με μικρά.

    Τα μαθηματικά και οι μιγαδικοί χρειάζονται. Κοίτα να τα μάθεις καλά, γιατί θα τα βρείς μπροστά σου σε άλλα μαθήματα σε 2-3 χρόνια.

    Τώρα για το γιατί πρέπει να ξέρεις τί είναι το κάθε bc, εντάξει, δεν είναι και πολύ χρήσιμη γνώση, μπορείς πολύ εύκολα να το μάθεις αυτό εκτός σχολής, αλλά έτσι είναι αυτά, ότι θέλει κάνει ο καθε καθηγητής (ή μέχρι εκεί που ξέρει....)

    Μια συμβουλή απο μένα, προσπάθησε να μην αφήνεις μαθήματα πίσω γιατί μπορεί να μην είναι αλυσίδα, αλλά οι γνώσεις είναι προαπαιτούμενες για άλλα μαθήματα. πχ Μαθηματικά, ηλεκτροτεχνία, ηλεκτρονικά....

    0 Not allowed! Not allowed!
    Πριν γράψετε ένα νέο θέμα στο φόρουμ, ψάξτε ->εδώ<-, κάτι θα βρείτε που δεν ξέρατε.

  3. #3
    Μέλος Το avatar του χρήστη Lykos1986
    Όνομα
    Ιωάννης Κ.
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    ---
    Μηνύματα
    1.190

    Προεπιλογή

    Αρχικός χαλάρωσε!!!

    Αυτά συμβαίνουνε σε όλα τα τμήματα (ΑΕΙ, ΤΕΙ και τα σχετικά). Όλοι μας λίγο πολύ ξέρουμε ότι κάποια μαθήματα θα έπρεπε να μην γίνονται ποτέ, άλλα να γινόντουσαν πιο πολύ και άλλα να γινόντουσαν με καλύτερο τρόπο. Δυστυχώς τα πράγματα στην Ελλάδα αλλάζουν και δεν θα αλλάξουν. Ο κάθε καθηγητής βγάζει ρίζες στην κάθε σχολή που διδάσκει και κάνει το μάθημα του όπως το έμαθε αυτός πριν από 20 χρόνια χωρίς να βλέπει τις εξελίξεις που του χτυπάνε την πόρτα καθημερινά (τουλάχιστον για τους δικούς μας κλάδους). Αυτά τα ολίγα!!!

    Όσος για τα μαθηματικά… τα χρειάζεσαι 100%

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    Apr 2006
    Περιοχή
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    5.958

    Προεπιλογή

    Ο σκοπός των ΤΕΙ και των ΑΕΙ είναι διαφορετικός από τα τεχνικά λύκεια...
    Στα τεχνικά λύκεια πέρνεις πολύ βασικές γνώσεις που μπορείς να συνθέτεις ΑΠΛΑ πράγματα αντιμετωπίζοντάς τα ώς μαύρο κουτί τις περισσότερες φορές, πράγμα που έχει μεγάλους περιορισμούς στο τελικό αποτέλεσμα εενώ ουσιατικά δεν μπορείς να φτιάξεις κάτι πραγματικά νεό...
    Αντίθετα στα ΑΕΙ και ΤΕΙ έχουν σκοπό να παράγουν μηχανικούς/επιστήμονες οι οποίοι έχουν την πλήρη γνώση για το πως δουλεύει κάτι ενώ μπορούν ταυτόχρονα να φτιάξουν κάτι καινούριο.. όπως για παράδειγμα μία νέα τάξη ενίσχυσης ένα νεό αλγόριθμο υπολογισμού μίας λειτουργίας ένα νέο τύπο κεραίας κλπ κλπ.... Για όλα αυτά απαιτείται βαθιά γνώση του αντικειμένου και φυσικά των μαθηματικών.,..
    Απλά σκέψου οτι χωρίς τη γνώση των μαθηματικών και τόσων άλλων που θα μάθεις θα μπορούσες σίγουρα να σχεδιάσεις ένα ποντίκι για ενα υπολογιστή ένα ενισχυτή ή ενα ραδιόφων αυτοκινήτου ή έστω ένα τηλεφωνικό κέντρο για μια μικρή επιχείρηση...
    Δεν θα μπορούσες όμως να σχεδιάσεις ένα ιατρικό μηχάνημα ή ένα σύστημα ασφαλεία αυτοκινήτου (ABS) ή ένα υποσύστημα σε ένα αεροσκάφος κλπ κλπ...γιατί αν δεν ήξερες ακριβώς που δουλεύει κάτι θα μπορούσε να σου ξεφύγει μία παράμετρος που θα έθετε ανθρώπινες ζωές σε κίνδυνο..
    Σκέψου πάλι αν θα μπορούσε ένας μηχανικός χωρίς γνώσεις μαθηματικών να αναπτύξει ένα Modem σαν αυτό του ADSL... μια νεά δηλαδή τεχνολογία που δεν υπήρχε πριν λίγα χρόνια...

    Και μια συβουλή (εντελώς φιλικά)...ξέχνα οτι έχεις κάποιο υπόβαθρο από τα τεχνικά και απλά χρησιμοποίησε το σαν ατού, διαφορετικά θα δείς άλλους συμφοιτητές σου που τώρα είναι άσχετοι (και που ιδέα δεν είχαν γιατί πήγαν σε αυτό το τμήμα) να γίνοται καλύτεροι απο σένα που πήγες εκεί αγαπώντας τα ηλεκτρονικά...

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #5
    Μέλος Το avatar του χρήστη phoenix_2007
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    May 2006
    Μηνύματα
    325

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chip
    Ο σκοπός των ΤΕΙ και των ΑΕΙ είναι διαφορετικός από τα τεχνικά λύκεια...
    Στα τεχνικά λύκεια πέρνεις πολύ βασικές γνώσεις που μπορείς να συνθέτεις ΑΠΛΑ πράγματα αντιμετωπίζοντάς τα ώς μαύρο κουτί τις περισσότερες φορές, πράγμα που έχει μεγάλους περιορισμούς στο τελικό αποτέλεσμα εενώ ουσιατικά δεν μπορείς να φτιάξεις κάτι πραγματικά νεό...
    Και μια συβουλή (εντελώς φιλικά)...ξέχνα οτι έχεις κάποιο υπόβαθρο από τα τεχνικά και απλά χρησιμοποίησε το σαν ατού, διαφορετικά θα δείς άλλους συμφοιτητές σου που τώρα είναι άσχετοι (και που ιδέα δεν είχαν γιατί πήγαν σε αυτό το τμήμα) να γίνοται καλύτεροι απο σένα που πήγες εκεί αγαπώντας τα ηλεκτρονικά...
    Έτσι είναι, όπως τα λέει ο chip. Πλήστοι όσοι πηγαίνουν από πραγματικό μεράκι σε διάφορες σχολές (ΑΕΙ ή ΤΕΙ), δεν προχωρούν, όμως, γιατί δυσανασχετούν με πράγματα που, όπως οι ίδιοι νομίζουν, είναι ανούσια. Και στο τέλος, βλέπεις άλλους που δεν ξέρουν στην αρχή πολλά, να μετατρέπονται σε ειδήμονες, όχι κατ'όνομα αλλά στην πράξη. Καλή είναι η πράξη αλλά χωρίς θεωρία σε βάθος δεν μπορείς να προχωρήσεις σε τίποτα το πιο ουσιαστικό. Ίσως, η φάση αυτή και το μεράκι να σε βοηθούν ως χομπύστα, αλλά επαγγελματικά θα "πατώσεις", μην μπορώντας να ανταπεξέλθεις.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Κάνε ό,τι πρέπει και ας γίνει ο,τιδήποτε!

  6. #6
    Μέλος Το avatar του χρήστη johny16
    Όνομα
    Ιωάννης
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθηνα-Χανια
    Μηνύματα
    352

    Προεπιλογή

    αυτο πραγματικα δεν το ειχα σκεφτει οτι θα πατωσω επαγγελματικα διοτι απο τι ειχα καταλαβει τα ηλεκτρονικα ειναι ιδια απλα ο συνδιασμος τους αλλαζει.απλα μου ειχε κολησει η νοοτροπια οτι επειδη ειμαι απο τεχνικο δεν θα δυσκολευτω και πολυ.σπουδαστε σκουπιστε τελιωσατε.τι να πω παιδια ειλικρινα βρεθηκα προ εκπληξεως οι περισσοτεροι απο σας φανταζομαι οτι ησασταν και σεις φοιτητες εμ θα θελα να μου πειτε πως καταφερνατε κοινωνικη ζωη διαβασμα και αυτοσυντηριση το πρωτο και το τελευταιο τα παλευω το ενδιαμεσο ειναι το προβλημα.α και απο περιεργεια σε τι θα χρησιμεψουν οι μιγαδικοι?

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #7
    Μέλος Το avatar του χρήστη Lykos1986
    Όνομα
    Ιωάννης Κ.
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    ---
    Μηνύματα
    1.190

    Προεπιλογή

    Θα το ξαναπώ… Αρχικός χαλάρωσε!!! Είσαι στα πρώτα στάδια ακόμα και σου φαίνονται όλα λίγο περίεργα. Με τον καιρό θα στρώσουν!!!

    Το ότι θα πατώσεις επαγγελματικά μην το παίρνεις και της μετρητής. Απλά σου έδωσε ένα παράδειγμα. Στην πραγματικότητα στην Ελλάδα αυτός που ξέρει πολλά πρακτικά πράγματα δεν χάνετε με τίποτα, σε αντίθεση με κάποιον που είναι τέλειος στην θεωρία. Αυτό γιατί δεν έχουμε και καμιά εταιρία ή τουλάχιστον κάποιον οργανισμό που να παράγει τεχνολογία – ιδέες. Αυτό που κάνουν οι περισσότερες είναι απαλά αν την εφαρμόζουν, οπότε εκεί δεν χρειάζεσαι και πολύ τα μαθηματικά ή τις οποιεσδήποτε άλλες γνώσεις αφού έχουν τρέξει άλλοι για εσένα (κυρίως άτομα εξωτερικού).

    Οι περισσότεροι από εμάς είμαστε ακόμα φοιτητές, άλλοι που τελειώνουμε και άλλοι που τώρα αρχίζουμε. Φυσικά υπάρχουν και αυτοί που έχουν τελειώσει εδώ και καιρό τα καθήκοντά τους ως φοιτητές αλλά σε όποια κατηγορία και να είσαι όλοι έχουμε ένα κοινό μεταξύ μας. Μας αρέσουν τα ηλεκτρονικά!!! Οπότε θα βρεις 100% χρόνο και για αυτά. Το μόνο πρόβλημα είναι πως ανάλογα με το βάθος που θέλεις να φτάσεις θα πρέπει να ασχολείσαι λίγο παραπάνω ή λίγο λιγότερο, σε καμία περίπτωση όμως καθόλου. Οπότε το ηθικό δίδαγμα είναι να κόψεις κανένα καφέ (σε καμία περίπτωση όλους, γιατί μετά αρχίζει η παράνοια ) και ο χρόνος θα βρεθεί.

    Τώρα για τους μιγαδικούς… και που δεν χρησιμοποιούνται. Σε ανάλυση κυκλωμάτων στο AC, σε φίλτρα, στον ηλεκτρομαγνητισμό, στην εύρεση κάποιων ειδικών σφαλμάτων, πολλές φορές στην κλασική ηλεκτρονική φυσική (αν πάς λίγο σε βάθος) κτλ

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #8
    Μέλος Το avatar του χρήστη th_shak
    Όνομα
    Thomas
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Μακεδονία
    Μηνύματα
    254

    Προεπιλογή

    Φίλε johny το μάθημα του Μπακατσάκη είναι το καλύτερο και θα μάθεις πολλά. 'Όσο για τους μιγαδικούς τους κάνει ο Χατζάκης για να περάσεις το μάθημά του και συγκεκριμένα για να μπορέσεις να λύσεις την άσκηση που βάζει στις εξετάσεις (μέθοδος μετατόπισης ουδετέρου σελ.202). Αν δεν τους μάθεις δεν πρόκειται να περάσεις το μάθημά του ούτε σε 10 εξάμηνα!!! Επίσης θα σου χρειαστούν στα ηλεκτρονικά ισχύος (4ο εξάμηνο) και στις κεραίες και γενικά οπουδήποτε χρειάζεται επιστημονική ανάλυση.
    Όσο για το τι χρειάζονται οι λεπτομέρειες έχω να σου πω ότι ένας ηλεκτρονικός μηχανικός δεν παίρνει ένα σχέδιο και ένα κολλητήρι και φτιάχνει μία κατασκευή, αλλά σχεδιάζει κάτι το οποίο ίσως να μην υπάρχει στην αγορά ή κάνει τροποποίηση σε κάποιο που ήδη υπάρχει. Για να πετύχεις όμως αυτά θα πρέπει να έχεις πολύ καλή γνώση κάποιων θεμάτων ηλεκτρονικής, να ξέρεις αγγλικά, προγραμματισμό και μαθηματικά. Τέλος θα σε συμβούλευα να ασχοληθείς με μικροελεγκτές από τώρα (τα πάντα δουλεύουν πλέον με μικροελεγκτές).

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #9
    Μέλος Το avatar του χρήστη tzitzikas
    Όνομα
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    Εγγραφή
    Oct 2004
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    2.285

    Προεπιλογή Re: ΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johny16
    ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ 1 ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΤΙ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΕΥΟΥΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΚΥΚΛΩΜΑΤΩΝ.ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΩΣΑ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΑΣΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΟΤΙ ΕΑΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ 3-4 ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΑΤΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ.
    johny16 ενοειται στα ηλεκτρικα κυκλωματα χρειαζεσαι μιγαδικες συναρτησεις και ισως συναντησεις και αλλα μαθηματικα π.χ διαφορικες εξισωσεις. μεσω των μιγαδικων συναρτησεων θα κατανοησεις κυκλωματα με συνθετες αντιστασεις (π.χ πηνια). σε ενα κυκλωμα το με πηνια,πυκνωτες το ρευμα και η ταση δεν ειναι απλα πραγματικοι αριθμοι αλλα εχουν και φανταστικο μερος. (διαφορα φασης). επισης θα τα χρειαστεις και στα τριφασικα κυκλωματα. στην κατανοηση της αεργου-ενεργου ισχυος.
    γενικα τα μαθηματικα ειναι αναγκαιο κακο στη κατανοηση του ηλεκτρισμου,μαγνητισμου,ηλεκτρομαγνητισμου κτλ

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #10
    Μέλος
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Aθήνα
    Μηνύματα
    39

    Προεπιλογή

    Μη τρελένεσαι και τόσο με τους μηγαδικούς. Υπάρχουν επιστημονικά κομπιουτεράκια (κάπου στα 15 Euros) που σου βγάζουν κατ' ευθείαν πολικές και καρτεσιανές συντεταγμένες (και το αντίστροφο). Και γω φοιτητής είμαι και σε καταλαβαίνω. Είμαι απο Ενιαίο και υποτίθεται οτι αυτά τα ξέρω (λέμε τώρα). Εγω πάλι έχω φάει κόλλημα με τις λογικές πύλες. Α, μου έχει σπάσει τα νεύρα επίσης και 2 μέθοδοι που έχουμε στο εργαστήριο ηλεκτρορεχνίας. Η Μέθοδος Ρευμάτων Βρόχων και η Μέθοδος Τάσεων Κόμβων.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 1 από 3 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-15, 01:17
  2. μαθηματα στο τει
    By johny16 in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-15, 22:39
  3. Ηλεκτρονικοί ΤΕΙ και ΕΕΤΕΜ
    By gsouf in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-14, 20:34
  4. ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και σχέδιο Αθηνά
    By perithess in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-13, 12:38
  5. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
    By johny16 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-07, 21:48

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας