Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5 13 14 15
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 141 έως 149 από 149

Θέμα: Μπλουζάκια "hlektronika.gr"

  1. #141
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.087

    Προεπιλογή

    Μάλλον αντέχεις στο ξύλο, θα του πω να παίξει ακορντεόν με τη σπονδυλική σου στήλη.

    1 Not allowed! Not allowed!

  2. #142
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.015

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leosedf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον αντέχεις στο ξύλο, θα του πω να παίξει ακορντεόν με τη σπονδυλική σου στήλη.
    του φευγάλα η μάνα ποτέ δεν έκλαψε


    2 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  3. #143
    Μέλος Το avatar του χρήστη primeras
    Όνομα
    Νικήτας
    Εγγραφή
    Oct 2012
    Περιοχή
    Αχαρναί
    Μηνύματα
    291

    Προεπιλογή

    Παιδιά αν και ηλεκτρονικός δεν μπορώ να πω ότι είμαι, παρακολουθώ το θέμα από την αρχή με πολύ προσοχή καθώς μου αρέσει πολύ η ιδέα να έχω μπλουζάκι του αγαπημένου μου forum και γιατί όχι να κάνω και δωράκια σε φίλους.
    Αν θέλετε ακούστε και την άποψη μου. Δεν γνωρίζω καθόλου από το θέμα απλά θα παραθέσω την σκέψη μου, επειδή βλέπω ότι υπάρχουν ωραίες ιδέες αλλά κολλάμε κάπως στην υλοποίηση.
    Λοιπόν ακούστε τι λεω:

    1. Αποφασίζουμε πιο-α σχέδιο-α θέλουμε.
    2. Μιλάει κάποιος (οποιοσδήποτε από εμάς) κι εγώ αν θέλετε, με ένα κατάστημα που θα προτείνετε. Του λέμε ότι θέλουμε αρχικά 100 πχ μπλουζάκια και συμφωνούμε στην τιμή με ανοιχτό λογαριασμό για μετέπειτα παραγωγές.
    3. Κάνουμε συμφωνία με το κατάστημα ώστε στην τιμή θέλουμε να προσθέτουμε το ποσό των 5 ευρώ πχ για κάθε μπλουζάκι, τα οποία θα καταθέτονται από το ίδιο το κατάστημα στο λογαριασμό του forum. Εδώ νομίζω ότι καλό θα ήταν να υπάρχουν διαπροσωπικές σχέσεις με τον καταστηματάρχη (Προσωπικά δεν έχω σχέση με κανένα κατάστημα –προς αποφυγή παρεξηγήσεων-).
    4. Ανεβάζει το κατάστημα στην ιστοσελίδα του το-α προϊόν-τα.
    5. Γνωστοποιούμε στο Forum μας την σελίδα του καταστήματος.
    6. Παραγγέλνουμε ο καθένας όσα μπλουζάκια θέλει χωρίς άλλες διαδικασίες.


    Νομίζω ότι με αυτόν τον τρόπο βγαίνουμε όλοι κερδισμένοι χωρίς κάποιος να τραβιέται με πολύπλοκες διαδικασίες εκτός την αρχική παραγγελία - διακανονισμό.
    Τι λέτε στέκει το σκεπτικό μου ή θα φάω κανένα ban;

    2 Not allowed! Not allowed!
    Απ' όταν με θυμάμαι, όλο λάθη κάνω!
    ... αλλά μ' αρρρέσειιιιι!!!

  4. #144
    Μέλος Το avatar του χρήστη Hary Dee
    Όνομα
    Χαράλαμπος
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    973

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από primeras Εμφάνιση μηνυμάτων

    1. Αποφασίζουμε πιο-α σχέδιο-α θέλουμε.
    2. Μιλάει κάποιος (οποιοσδήποτε από εμάς) κι εγώ αν θέλετε, με ένα κατάστημα που θα προτείνετε. Του λέμε ότι θέλουμε αρχικά 100 πχ μπλουζάκια και συμφωνούμε στην τιμή με ανοιχτό λογαριασμό για μετέπειτα παραγωγές.
    3. Κάνουμε συμφωνία με το κατάστημα ώστε στην τιμή θέλουμε να προσθέτουμε το ποσό των 5 ευρώ πχ για κάθε μπλουζάκι, τα οποία θα καταθέτονται από το ίδιο το κατάστημα στο λογαριασμό του forum. Εδώ νομίζω ότι καλό θα ήταν να υπάρχουν διαπροσωπικές σχέσεις με τον καταστηματάρχη (Προσωπικά δεν έχω σχέση με κανένα κατάστημα –προς αποφυγή παρεξηγήσεων-).
    4. Ανεβάζει το κατάστημα στην ιστοσελίδα του το-α προϊόν-τα.
    5. Γνωστοποιούμε στο Forum μας την σελίδα του καταστήματος.
    6. Παραγγέλνουμε ο καθένας όσα μπλουζάκια θέλει χωρίς άλλες διαδικασίες.
    1. Καλό ακούγεται αλλά πρέπει να μας πει ο Θάνος/admin αν γίνεται. Γιατί εμείς μπορούμε να βρούμε μαγαζί, αλλά τα υπόλοιπα πρέπει να τα κανονίσει εκείνος νομίζω...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από primeras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λέτε στέκει το σκεπτικό μου ή θα φάω κανένα ban;
    Για αυτό το ζήτημα θα σε ενημερώσει σύντομα ο Κωνσταντίνος πιστεύω, μην αγχώνεσαι!

    2 Not allowed! Not allowed!

  5. #145
    Μέλος Το avatar του χρήστη αλπινιστης
    Όνομα
    Αλεξανδρος
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    1.704

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από primeras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά αν και ηλεκτρονικός δεν μπορώ να πω ότι είμαι, παρακολουθώ το θέμα από την αρχή με πολύ προσοχή καθώς μου αρέσει πολύ η ιδέα να έχω μπλουζάκι του αγαπημένου μου forum και γιατί όχι να κάνω και δωράκια σε φίλους.
    Αν θέλετε ακούστε και την άποψη μου. Δεν γνωρίζω καθόλου από το θέμα απλά θα παραθέσω την σκέψη μου, επειδή βλέπω ότι υπάρχουν ωραίες ιδέες αλλά κολλάμε κάπως στην υλοποίηση.
    Λοιπόν ακούστε τι λεω:

    1. Αποφασίζουμε πιο-α σχέδιο-α θέλουμε.
    2. Μιλάει κάποιος (οποιοσδήποτε από εμάς) κι εγώ αν θέλετε, με ένα κατάστημα που θα προτείνετε. Του λέμε ότι θέλουμε αρχικά 100 πχ μπλουζάκια και συμφωνούμε στην τιμή με ανοιχτό λογαριασμό για μετέπειτα παραγωγές.
    3. Κάνουμε συμφωνία με το κατάστημα ώστε στην τιμή θέλουμε να προσθέτουμε το ποσό των 5 ευρώ πχ για κάθε μπλουζάκι, τα οποία θα καταθέτονται από το ίδιο το κατάστημα στο λογαριασμό του forum. Εδώ νομίζω ότι καλό θα ήταν να υπάρχουν διαπροσωπικές σχέσεις με τον καταστηματάρχη (Προσωπικά δεν έχω σχέση με κανένα κατάστημα –προς αποφυγή παρεξηγήσεων-).
    4. Ανεβάζει το κατάστημα στην ιστοσελίδα του το-α προϊόν-τα.
    5. Γνωστοποιούμε στο Forum μας την σελίδα του καταστήματος.
    6. Παραγγέλνουμε ο καθένας όσα μπλουζάκια θέλει χωρίς άλλες διαδικασίες.


    Νομίζω ότι με αυτόν τον τρόπο βγαίνουμε όλοι κερδισμένοι χωρίς κάποιος να τραβιέται με πολύπλοκες διαδικασίες εκτός την αρχική παραγγελία - διακανονισμό.
    Τι λέτε στέκει το σκεπτικό μου ή θα φάω κανένα ban;
    BAN BAN!!!
    Πολυ καλη η ιδεα σου.
    Εαν θελετε, μπορω να μιλησω με μαγαζι (αυτο που ειχα στειλει τον ΚωστηΝι) για να το αναλαβει. Θελω ομως ΟΚ απο το φορουμ και να εχουμε αποφασισει τα σχεδια. (Πιστευω και το ΒΑΝΝΕD και το διακριτικο.)
    Μπορουμε να επιλεγουμε και σε τι μπλουζακι θελουμε (κοντομανικο T-shirt ή πολο, ή μακρυμανικο πολο)

    1 Not allowed! Not allowed!

  6. #146
    Μέλος Το avatar του χρήστη bchris
    Όνομα
    Χρηστος
    Εγγραφή
    Nov 2011
    Περιοχή
    Lugano
    Μηνύματα
    2.104

    Προεπιλογή

    Να πω και κατι αλλο:

    Πως θα σας φαινοταν η ιδεα να στειλουμε κι ενα μπλουζακι στον Dave (eevblog) ?
    "Παρε δυο στειλτου το ενα κι ασε μας ησυχους" θα ελεγε κανεις, αλλα το θεμα δεν ειναι ποιος θα παει στο ταχυδρομειο,
    αλλα απο ποιον (ποιους) θα παρει το μπλουζακι ο Dave.

    Αν συμφωνειτε λοιπον, πειτε το εδω, αλλιως....

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #147
    Μέλος Το avatar του χρήστη agis68
    Όνομα
    Αγις
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑθΗΝΑ Πατήσσια
    Μηνύματα
    2.579

    Προεπιλογή

    πήξαμε στη δημοκρατία!!!!!!!!!!!!!!! τι φιλελευθερα ατομα ειστε όλοι ρε μπαγασες!!!! Παίδες ΔΕΝ μπορώ να αναλάβω διότι πότε είμαι Αθήνα και πότε λείπω.....οπότε!!!! Αλλωστε εγω το μπλουζάκι που ήθελα το έκανα....για την πάρτη μου.....Αποφασίστε πόοσοι θέλετε.....Τι ακριβώς θέλετε....(μεγέθοι, σχέδια, χρώματα, ειδος μπλούζας) και οταν είστε ετοιμοι με λιστα (και μονο τότε) θα αναλάβω. Ελπίζω να μη παρεξηγηθώ αλλά δηλώσεις του τύπου...."πιασε και μενα ένα XL " είναι σα να λες "πιασε και μια σκέτη απο γκουβέτσι". Φτιάξτε μια λιστα.....και εδώ είμαστε

    3 Not allowed! Not allowed!
    "Την Άνοιξη αν δεν τη βρεις τη φτιάχνεις!"
    Οδ.Ελύτης

  8. #148
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.015

    Προεπιλογή

    Αγι τη θέλεις να πεις ? ότι σε χώσαμε? πα πα πα απαράδεκτο. εμείς? τα καλύτερα παιδιά? παρακαλώ να ανακαλέσεις(και να αναλάβεις όπως δημοκρατικά αποφασίσαμε). παιδιά σεβαστές όλες οι προτάσεις. ας γίνει όπως θέλετε δεν έχω πρόβλημα.

    ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΘΕΛΩ!!!!!!!!

    2 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  9. #149
    Μέλος Το avatar του χρήστη agis68
    Όνομα
    Αγις
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑθΗΝΑ Πατήσσια
    Μηνύματα
    2.579

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lepouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγι τη θέλεις να πεις ? ότι σε χώσαμε? πα πα πα απαράδεκτο. εμείς? τα καλύτερα παιδιά? παρακαλώ να ανακαλέσεις(και να αναλάβεις όπως δημοκρατικά αποφασίσαμε).
    εσύ και αν είσαι!!!!!!!!!!!! Τι??? αν δεν αναλάβω θα με μπανάρεις για κανα 2-3 χρονάκια????????????????


    Ads not by this site

    Ads not by this site

    0 Not allowed! Not allowed!
    "Την Άνοιξη αν δεν τη βρεις τη φτιάχνεις!"
    Οδ.Ελύτης

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5 13 14 15

Παρόμοια Θέματα

  1. Συναντήσεις Μελών "Hlektronika.gr"
    By KOKAR in forum Εκθέσεις & Events
    Απαντήσεις: 978
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-20, 10:36
  2. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-20, 14:51
  3. Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-14, 17:32
  4. "Retro" hlektronika.gr
    By GeorgeVita in forum Site & Forum
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-12, 10:29
  5. Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-09, 13:43

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας