Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Πρόβλημα με οθόνη pc...

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    35

    Προεπιλογή Πρόβλημα με οθόνη pc...

    Καλησπέρα σε όλους...
    έχω μία οθόνη ΤFT η οποία ανοίγει και σε λίγο αρχίζει να ακούγεται ένας περίεργος θόρυβος και αρχίζει να μυρίζει... Μετά από λίγο η οθόνη μαυρίζει.. όταν την ξαναανοίγω εμφανίζει την εικόνα μετά από λίγα δευτερόλεπτα κλείνει ξανά... Μήπως ξέρετε από τι προέρχεται?? Σας ευχαριστώ πολύ!!!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    Μέλος Το avatar του χρήστη sakis
    Όνομα
    east electronics
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    ATHENS GREECE
    Μηνύματα
    3.012

    Προεπιλογή μεγαλε μου

    απο την στιγμη που εχει αρχισει να μυριζει τι περιμενεις ????? να βγει κανενας κινεζος απο μεσα και να σου πει καλημερα ?????

    απο την στιγμη που μυριζει προφανως εχει βλαβη και απο την αλλη αμφιβαλω αν με τον τροπο που σκεφτεσαι εχεις την παραμικρη πιθανοτητα να κανεις κατι για αυτο ....

    για να σου δωσω να καταλαβεις ειναι σαν να μας λες οτι το αμαξι μου εχει παρει φωτια εβγαλα τον πυροσβεστηρα ...την εσβησα και ξαναβαλα μπροστα εφυγα αλλα ξαναπηρε φωτια ...και την ξανασβησα και παει λεγοντας .......

    τελικα η εγω ειμαι πολυ τσαντηλας η αλλιως οι ανθρωποι γυρω μου σκεφτονται με πολυ διαφορετικο τροπο απο εμενα

    0 Not allowed! Not allowed!
    SERVICE ΕΝΙΣΧΥΤΩΝ ΚΑΙ ΙΑΠΩΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΗΧΟΥ
    east_electronics@yahoo.gr
    www.eastelectronics.gr επισκευη ενισχυτη , επισκευη ενισχυτων , επισκευη ηχειου , επισκευη sansui , επισκευη techΝics

  3. #3
    Μέλος Το avatar του χρήστη ice25
    Όνομα
    Γιατί το θέλει?
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    194

    Προεπιλογή

    γεια σου ρε saki .ωραία που τα λες,αλλά ένταξη μην τσαντιζεσαι ρωτώντας πας στην πόλη αλλά από την άλλη καμιά φορά είναι επικίνδυνο αν πας και και δεν ξέρεις το δρόμο η δεν έχεις κάποιον μαζί που ξέρει.

    μην αποθαρρύνουμε τους φίλους που ρωτάνε..

    έξαλλου όλοι μας ρωτήσαμε κάποια στιγμή,εγώ πριν μερικά χρονιά έτσι ξεκίνησα σχολή-βοήθεια από φιλαράκια..και τώρα περνάω cctv-πυρ/σεις σε εμπορικά κέντρα-τράπεζες κτλ...βεβαία ήξερα την θεωρία και δεν έκανα τέλειος άσχετες ερωτήσεις.

    τώρα αν ο φίλος δεν ξέρει τα βασικά λίγο δύσκολο να βρει άκρη.οτι και να του πουμε.

    αν δεν έχεις ασχοληθεί είναι μια καλή ευκαιρία άλλα μην περιμένεις να επιζήσει κιόλας η οθόνη.

    και προσοχή υπάρχουν σημεία εκεί μέσα που κάνουν τζιιζζζ..


    φιλικα και προς τους δυο.[/i]

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #4
    Μέλος Το avatar του χρήστη sakis
    Όνομα
    east electronics
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    ATHENS GREECE
    Μηνύματα
    3.012

    Προεπιλογή ειμαι μαζι σου και εγω

    αλλα η αληθεια ειναι πως μαλλον τελικα ειμαι τσαντηλας και πρεπει να το προσεξω γιατι για τα δικα μου προτυπα υπαρχει και αυτο που λεμε ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ .... Η ΑΛΛΙΩΣ ΗΛΙΟΥ ΦΑΕΙΝΟΤΕΡΟΝ !!!!!

    απο την αλλη μερια εινια λογικο οτι σε ενα τετοιο χωρο θα υπαρχουν ανθρωποι με πολυ λιγο η καθολου γνωσεις και αυτο ειναι αποδεκτο αλλα μαλλον γκρεμιζει το ονειρο μου να δω αυτο το φορουμ να ειναι κατι σαν το diyaudio οπου πραγματικα παραγετε γνωση τουλαχιστον για τον ηχο......

    οχι οτι και εκει δεν βλεπεις χοντραδες αλλα ευτυχως ειναι εξαιρετικα πολυ λιγες ......


    κριμα ....

    0 Not allowed! Not allowed!
    SERVICE ΕΝΙΣΧΥΤΩΝ ΚΑΙ ΙΑΠΩΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΗΧΟΥ
    east_electronics@yahoo.gr
    www.eastelectronics.gr επισκευη ενισχυτη , επισκευη ενισχυτων , επισκευη ηχειου , επισκευη sansui , επισκευη techΝics

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα με οθόνη PC
    By aze in forum Hardware Η/Υ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-07-14, 20:10
  2. Πρόβλημα με οθόνη LG
    By gt1 in forum Κυκλώματα Εικόνας-'Ηχου & Φωτισμού
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-13, 20:31
  3. Πρόβλημα με οθόνη Laptop
    By xmaze in forum Διάφορα Κυκλώματα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-02-13, 13:56
  4. Πρόβλημα με οθόνη LG
    By myron in forum Hardware Η/Υ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-12, 15:38

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας