Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 53

Θέμα: <<H_A_M_F_E_S_T__2_0_0_8__A_T_H_E_N_S>>

  1. #41
    Διαχειριστής Το avatar του χρήστη gRooV
    Όνομα
    Θάνος
    Εγγραφή
    Dec 2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.374

    Προεπιλογή

    Ερημιά σήμερα, πολύ λίγο κόσμο (λογικό, αύριο είναι η αποκορύφωση) και λίγα πράγματα στους πάγκους.
    Δεν μπορώ πω ότι με ενθουσίασε κάτι.. συνηθισμένη παλιατζούρα... κάτι mrf317 παρατήρησα κάπου...
    θα δούμε αύριο πως θα πάει...

    0 Not allowed! Not allowed!
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και πεζούς χαρακτήρες!

  2. #42
    Μέλος Το avatar του χρήστη radioamateur
    Όνομα
    RADIOAMATEUR
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    Α_Θ_Η_Ν_Α
    Μηνύματα
    2.362

    Προεπιλογή

    Από το HAMFEST μου άρεσε περισσότερο ο espresso στο μπαρ παρέα με το φίλο Κώστα!!!

    0 Not allowed! Not allowed!
    ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    RADIOAMATEUR


    https://www.facebook.com/radioamateurhellas.gr

  3. #43
    Μέλος Το avatar του χρήστη kostas30
    Όνομα
    kostas
    Εγγραφή
    May 2004
    Περιοχή
    2000 radio
    Μηνύματα
    887

    Προεπιλογή

    \/ \/ \/

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #44
    Μέλος
    Όνομα
    Ακης
    Εγγραφή
    Jul 2004
    Περιοχή
    -
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    αλλα και ενας φραπες σε πλαστικο 3.30Ε
    νομιζα οτι ειχα μπερδευτει και ειχα παει Κολωνακι!

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #45
    Μέλος Το avatar του χρήστη aeonios
    Όνομα
    Nik
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.651

    Προεπιλογή

    Στο παρίσι έχει 2.5 Εuro ο Καφές

    Μου έκανε εντύπωση που από τα δώρα που κληρώθηκαν ΚΑΝΕΙΣ δεν φάνηκε να κληρώθηκε ούτε κανείς πήγε μπροστά να παραλάβει το δώρο του...γιατί άραγε;

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #46
    Μέλος
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    417

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aeonios
    Στο παρίσι έχει 2.5 Εuro ο Καφές

    Μου έκανε εντύπωση που από τα δώρα που κληρώθηκαν ΚΑΝΕΙΣ δεν φάνηκε να κληρώθηκε ούτε κανείς πήγε μπροστά να παραλάβει το δώρο του...γιατί άραγε;
    Καλα, αυτο με τους καφεδες δεν ειναι φαινομενο του Χαμφεστ... Αν δεν το εχεται ξανασυναντησει τοτε ειναι λογικο που ολα σας φαινονται ακριβα στο χαμφεστ

    aeonios περισυ μου φαινεται ελεγες τα "καλυτερα" για το πως οργανωνεται... Φετος τι εγινε, και σου "δημιουργηθηκαν" τετοιες αποριες Τα αλλα χρονια δηλαδη ποτε δεν κοιταξες να δεις ποιοι κερδιζαν και τι κερδιζαν Δεν θα πηγαν να παρουν τα δωρα τους επειδη ηταν ακριβα, αραγε :P

    Τελος παντων, κατα βαση την πλακα μας κανουμε παιδια, ειδαμε και φιλους και μη φιλους, γνωστους και μη, που τα λεμε απο αερα, η διαδυκτιο, και ειτε αγορασαμε κατι ειτε πουλησαμε κατι δεν εχει και τοση σημασια

    Σιγουρα ηταν καλυτερα απο το περσινο καμινι, στον χωρο που ειχαν τοτε τους "ερασιτεχνες" πωλητες... οποτε θεωρω οτι εντελει το πηραν το μηνημα περισυ... Και αυτο κατι ειναι, αφου και μια μικρη βελτιωση ειναι δειγμα προοδου, τουλαχιστον σκεψης.

    Ο χωρος και ανετος ηταν φετος, αφου βρε παιδι μου περπατουσες ανετα μεταξυ των περιπτερων και καλο εξαερισμο ειχε τελικα, και χωρο σταθμευσης, και ακριβα υλικα, και ευκαιρειες, αλλα και αρκετο κοσμο. Το καλο ηταν οτι ηταν ολοι μαζι, οπως εγω τουλαχιστον πιστευω οτι πρεπει να ειναι, "ερασιτεχνες" και επαγγελματιες εμποροι. Ετσι δεν φαινεται οτι "στελνεις" καποιους, ενω προσεχεις αλλους.

    Αντε και του χρονου να λεμε, και οσοι γκρινιαζεται και το μονο που βλεπεται ειναι ποσο ακριβη τιμη ειχε ο πυκνωτης, αλλα δεν σας πειραζει ποσο ακριβα πουλιουνται καποια πραγματα (πχ κεραιες, πομποδεκτες, παρελκομενα) απο επαγγελματιες, εντελει γιατι να ερθετε του χρονου, αν τουλαχιστον δεν περνατε καλα με τους φιλους σας και τους γνωστους σας Ολοι παλι εκει θα ειμαστε. Και ας πουλανε οποιοι θελουν πραγματα που στο Ebay περνεις κατω απο το 1/3, (χωρις να ξερεις βεβαια αν δουλευουν, ερθουν σωστα στα χερια σου η ακομα και να χαθουν στο δρομο... )

    Εγω τουλαχιστον εδω και πολλα χρονια καθε χρονο βλεπω τα ιδια ατομα να ερχονται. Και σε πωλητες και σε αγοραστες εννοω. Ευτυχως δηλαδη που ολο και ερχονται και καποιοι καινουργιοι, αλλοιως θα εμοιαζε με ετησια συγκεντρωση αποφοιτων :P

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #47
    Μέλος Το avatar του χρήστη radioamateur
    Όνομα
    RADIOAMATEUR
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    Α_Θ_Η_Ν_Α
    Μηνύματα
    2.362

    Προεπιλογή

    Ποιος ο γενικος απολογισμος της δεύτερης μέρας HAMFEST 08.06.2008;

    0 Not allowed! Not allowed!
    ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    RADIOAMATEUR


    https://www.facebook.com/radioamateurhellas.gr

  8. #48
    Μέλος Το avatar του χρήστη aeonios
    Όνομα
    Nik
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.651

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RFXpert
    aeonios περισυ μου φαινεται ελεγες τα "καλυτερα" για το πως οργανωνεται... Φετος τι εγινε, και σου "δημιουργηθηκαν" τετοιες αποριες Τα αλλα χρονια δηλαδη ποτε δεν κοιταξες να δεις ποιοι κερδιζαν και τι κερδιζαν Δεν θα πηγαν να παρουν τα δωρα τους επειδη ηταν ακριβα, αραγε :P ;
    Eγώ μια απορία εξέφρασα ο έρημος DDD

    Nα σου πω τι έγινε, απλά φέτος αγόρασα και 2-3 λαχνούς οπότε με ένοιαζε να κάτσω και να δω αν κέρδισα ή όχι :Ρ

    Λες να μην πήγαν να τα πάρουν.... για να μην τους ματιάξουν? Αν πάλι τα δώρα ήταν σε λαχνούς που δεν δώθηκαν ποιος θα πάρει τα δώρα???

    Ελα όμως που όλοι την ίδια απορία είχαμε , οπότε η κάπου ο γυαλός είναι στραβός ή.....

    Και οι επαγγελματίες είχαν τρελές εκπτώσεις ! Και είπαμε θα γκρεμίσει και κανένας φούρνος φέτος και θα γίνει το καλό με τις τιμές αλλά...έγινε ο σεισμός λίγη ώρα μετά.

    Το χειρότερο που είδα ήταν ο ...administrator στο χώρο του Hamfest!

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #49
    Μέλος Το avatar του χρήστη GREG
    Όνομα
    gr
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    ΖΑΠΕΙΟ
    Μηνύματα
    395

    Προεπιλογή ωραια περασαμε και φετος

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aeonios
    Στο παρίσι έχει 2.5 Εuro ο Καφές

    Μου έκανε εντύπωση που από τα δώρα που κληρώθηκαν ΚΑΝΕΙΣ δεν φάνηκε να κληρώθηκε ούτε κανείς πήγε μπροστά να παραλάβει το δώρο του...γιατί άραγε;




    Σωστο και εγω αυτο περιμενα να δω και δεν το ειδα..??????????
    Παντως η ΤΡΙΗΡΗ απ εξω εσχιζε................!!!!!!!

    0 Not allowed! Not allowed!
    .??????

  10. #50
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη gsmaster
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Aug 2003
    Περιοχή
    Γιάννενα
    Μηνύματα
    4.444

    Προεπιλογή

    Φτουυυυυ, θα ερχόμουν ρε γαμώτο αν το ήξερα...............

    0 Not allowed! Not allowed!
    Πριν γράψετε ένα νέο θέμα στο φόρουμ, ψάξτε ->εδώ<-, κάτι θα βρείτε που δεν ξέρατε.

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας