Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 19 από 19

Θέμα: Ενα τεστακι για δυνατα μυαλα..

  1. #11
    Μέλος Το avatar του χρήστη DT200
    Όνομα
    Ιωάννης
    Εγγραφή
    Nov 2005
    Περιοχή
    ΜΕΓΑΡΑ
    Μηνύματα
    1.245

    Προεπιλογή

    δεν συμφωνώ σε αυτή τη λογική διότι,
    εγώ έβρισκα τις λύσεις αλλά Π.Χ. δεν ξέρω Γαλλικά ,
    τι έπρεπε να κάνω ?

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #12
    Μέλος
    Εγγραφή
    Jun 2007
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    423

    Προεπιλογή

    δεν συμφωνώ σε αυτή τη λογική διότι,
    εγώ έβρισκα τις λύσεις αλλά Π.Χ. δεν ξέρω Γαλλικά ,
    τι έπρεπε να κάνω ?
    η λογικη που ειπα να μην χρησιμοποιουμε το google σε αυτο το τεστ,ειναι να μην ψαχνουμε ετοιμες τις απαντησεις απο καποιους που τις εχουν βρει ηδη.
    γι αυτο κι εγω 2 φορες χρησιμοποιησα το wikipidia σαν εγκυκλοπαιδικες γνωσεις, σιγουρα αν το googlara θα με πετουσε σε καποια σελιδα που θα το χαν λυσει ηδη..

    p.s απ οτι θυμαμαι δε χρειαστηκαν πουθενα γαλλικα,μονο ισπανικα σε μια απαντηση..

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη antonis_x : 01-12-08 στις 19:54

  3. #13
    Νέο Μέλος Το avatar του χρήστη T-1000
    Όνομα
    T-1000
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    19

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antonis_x Εμφάνιση μηνυμάτων
    p.s απ οτι θυμαμαι δε χρειαστηκαν πουθενα γαλλικα,μονο ισπανικα σε μια απαντηση..
    Και Γερμανικα.

    Κολισα στο 10 τραπουλοχαρτο

    0 Not allowed! Not allowed!
    http://i235.photobucket.com/albums/ee3/gt4md/t-1g4r.jpghttp://i235.photobucket.com/albums/e...d/t1000ggt.jpg
    Ο ηλεκτρονικός είναι γιατρός. Θα γιατρέψει το τρανζιστοράκι της γιαγιάς.

  4. #14
    Uploader Το avatar του χρήστη Τρελός Επιστήμονας
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    Κλεινόν Άστυ
    Μηνύματα
    1.949

    Προεπιλογή

    Και εγώ το ίδιο...

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #15
    Μέλος Το avatar του χρήστη papalevies
    Όνομα
    nick
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    77

    Προεπιλογή

    Sorry, αλλά είναι μεγάλη μ@λ@κ14 και τέτοια ηλίθια "τεστάκια" με τσαντίζουν. Είναι ολοφάνερα αντιγραφή από ξένο στων οποίων τις γνώσεις απευθύνεται πχ αγγλικά ονόματα, πρόεδροι κτλ (δεκτό) αλλά έχει κάποια λάθη λογικής τα οποία σε εμποδίζουν να προχωρήσεις χωρίς να "κλέψεις" (για παράδειγμα απο την "e1n1t1e1k1a1" στην επόμενη, δέν λέω ποιά είναι), πράγμα που σημαίνει ότι αυτός που το "μετέφρασε" δέν είναι αρκετά έξυπνος για να καταλάβει τί συμβαίνει.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papalevies : 08-12-08 στις 04:56

  6. #16
    Μέλος
    Εγγραφή
    Jun 2007
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    423

    Προεπιλογή

    Sorry, αλλά είναι μεγάλη μ@λ@κ14 και τέτοια ηλίθια "τεστάκια" με τσαντίζουν. Είναι ολοφάνερα αντιγραφή από ξένο στων οποίων τις γνώσεις απευθύνεται πχ αγγλικά ονόματα, πρόεδροι κτλ (δεκτό) αλλά έχει κάποια λάθη λογικής τα οποία σε εμποδίζουν να προχωρήσεις χωρίς να "κλέψεις" (για παράδειγμα απο την "e1n1t1e1k1a1" στην επόμενη, δέν λέω ποιά είναι), πράγμα που σημαίνει ότι αυτός που το "μετέφρασε" δέν είναι αρκετά έξυπνος για να καταλάβει τί συμβαίνει.
    φιλε χωρις παρεξηγηση,αν ειναι οπως λες μεγαλη μ@λ@ακ14 και σε τσαντιζουν τετοια τεστακια, δεν τα πας μεχρι το 11 τουλαχιστον οπως το πηγες εσυ,απλα δεν παιζεις.
    εμενα μ αρεσουν κατι τετοια τεστακια διοτι μπαινει το μυαλο στη διαδικασια να σκεφτει με λιγο 'διαφορετικο' τροπο..
    τωρα για το συγκεριμενο, το θεωρω γενικα ευκολο,με ενα λαθος ψιλο 'greeklish' στο 19 αν θυμαμαι καλα, που το βρηκα υσερα απο 'απελπισμενες' προσπαθειες.και αλλες 2 περιπτωσεις που χρειαστηκε το wikipidia για εγκυκλοπαιδικες γνωσεις..

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #17
    Μέλος Το avatar του χρήστη papalevies
    Όνομα
    nick
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    77

    Προεπιλογή

    φιλε χωρις παρεξηγηση,αν ειναι οπως λες μεγαλη μ@λ@ακ14 και σε τσαντιζουν τετοια τεστακια, δεν τα πας μεχρι το 11 τουλαχιστον οπως το πηγες εσυ,απλα δεν παιζεις.
    εμενα μ αρεσουν κατι τετοια τεστακια διοτι μπαινει το μυαλο στη διαδικασια να σκεφτει με λιγο 'διαφορετικο' τροπο..
    τωρα για το συγκεριμενο, το θεωρω γενικα ευκολο,με ενα λαθος ψιλο 'greeklish' στο 19 αν θυμαμαι καλα, που το βρηκα υσερα απο 'απελπισμενες' προσπαθειες.και αλλες 2 περιπτωσεις που χρειαστηκε το wikipidia για εγκυκλοπαιδικες γνωσεις..
    Τα σωστά τεστάκια του είδους μου αρέσουν. Το τεστάκι έγινε μ@λ@ακ14 στο 11 και μετά, δέν το ήξερα απο την αρχή οτί θα είχε τέτοια λάθη, γι' αυτό και το προχώρησα...
    Και με ποιά λογική το

    ---spoiler---

    dOdEkA βγαίνει από το e1n1t1e1k1a1 και όχι από το eNtEkA
    άν μπορείς να μου εξηγήσεις φίλε antonis_x που το προχώρησες ή κάποιος άλλος από αυτούς που το τελείωσαν, γιατί εγώ δέν το καταλαβαίνω.

    EDIT: Από ότι βλέπω υπάρχει και το d1o2d1e2k1a2, υπήρχε και πρίν ή το βάλαν τώρα; Γιατί δέν το είχα προσέξει όταν κοίταξα τον φάκελο και έχω την εντύπωση ότι το είχα δοκιμάσει...

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papalevies : 12-12-08 στις 19:38

  8. #18
    Μέλος Το avatar του χρήστη billtech
    Όνομα
    Βασιλης
    Εγγραφή
    Mar 2006
    Περιοχή
    Χανια και Κυπρο
    Μηνύματα
    2.221

    Προεπιλογή

    φιλε νομιζω εχεις αδικο...
    αυτος που τι εκανε το εκανε οπως ηθελε αυτος.καποιοι τους αρεσε η προκληση καποιοι οχι.δικαιωμα στον καθε ενα να το δοκιμασει.
    εγω προσωπικα που το επεξα δεν ειχε dOdEkA. ηταν το d1o2d1e2k1a2 και εβγαινε απο το e1n1t1e1k1a1. εγω προσωπικα το εχω τελειωσει.ναι εχει καποια που λες κοιτα τι εβαλε.αλλα δεν με αναγκασε να παιξω.εγω ηθελα.γιαυτο ειναι σπαζοκεφαλια.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Η γυναίκα και τα ηλεκτρονικά θέλουν γείωση!!!

  9. #19
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ_Τ
    Όνομα
    ΝΙΚΟΣ
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    ΠΕΡΑΜΑ
    Μηνύματα
    49

    Προεπιλογή

    Το τεστ αυτό είναι για να το κάνουν στη φυλακή που δεν έχουν τι να κάνουν τα τεστ λογικής βασίζονται στη λογική όχι στο γάμο του καραγκιόζη όλοι μπορούν να γράψουν ένα τέτοιο τεστ που από τα νεύρα που θα δημιουργήσουν σε αυτόν που θα το κάνει θα χάσει τη λογική του

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Μεγαφωνο δεν ακουγεται δυνατα
    By alexisk10 in forum Κυκλώματα Εικόνας-'Ηχου & Φωτισμού
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-11-13, 14:31
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-02-11, 22:53
  3. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-10, 14:50
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-09, 19:33
  5. Βοηθεια σε ενα αρχαριο για ενα φωτορυθμικο
    By ZAX in forum Κυκλώματα Εικόνας-'Ηχου & Φωτισμού
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-06-04, 19:46

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας