Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Θέμα: Άποψη

  1. #11
    Μέλος Το avatar του χρήστη sakis
    Όνομα
    east electronics
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    ATHENS GREECE
    Μηνύματα
    3.012

    Προεπιλογή

    συμφωνω και εγω σχεδον με ολα τα παραπανω..... Συγχαρητηρια βαγγελη για το πολυ καλο ποστ και φλεγον θεμα .

    οποτε μια και εγω ειμαι ο κακος της υποθεσης θα ελεγα οτι στους τυπους που ειναι αραχτοι με τη φραπεδια φυσικα και δεν αξιζει τιποτα !!!!! καμμια βοηθεια !!!!καθως επισης σε διαφορα μελη του φορουμ που ειναι εδω για πουλ μουρ με ψυεδωνυμα ψιλοπεριεργα αλλα τελικα δεν ξερουν την τυφλα τους .....

    προσωπικα θα εδινα οση βοηθεια μπορουσα να δωσω στον οποιοδηποτε δεν πουλαγε μουρη και σε οποιον καταλαβαινα οτι απλα ασχολειται ...εστω και απειρος εστω και λιγο .....

    μην ξεχναμε οτι ειμαστε σε ενα φορουμ οπου υπαρχουν κοντα 10,000 χιλιαδες μελη αλλα στην ουσια ειναι οι παραπανω τυποι που εψαχναν λυση γαι την ασκηση τους η πληροφοριες για μια συσκευη που χαλασε και μετα τελος ....αυτο δεν ειναι καλο ....

    τελος δεν ξερω για εσας αλλα εγω εστησα το πανεμορφο ποπακι μου για να μαθω οποτε ναι οκ να βοηθησω οσο μπορω αλλα οχι τον καθε τεμπελη ....

    ευχαριστουμε και παλι βαγγελη για το ωραιο ποστ και με την ευκαιρια να κανω λιγο διαφιμηση στα site που μπορουν να μας απαλλαξουν απο τετοιους τυπους

    www.fastfoodelectronics.com και www.tzamba-magkas.gr

    0 Not allowed! Not allowed!
    SERVICE ΕΝΙΣΧΥΤΩΝ ΚΑΙ ΙΑΠΩΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΗΧΟΥ
    east_electronics@yahoo.gr
    www.eastelectronics.gr επισκευη ενισχυτη , επισκευη ενισχυτων , επισκευη ηχειου , επισκευη sansui , επισκευη techΝics

  2. #12
    Μέλος Το avatar του χρήστη KOKAR
    Όνομα
    Κωστας
    Εγγραφή
    Dec 2005
    Περιοχή
    Αργυρουπολη
    Μηνύματα
    6.905

    Προεπιλογή

    ένας που πραγματικά θέλει να μάθει.......
    click εδώ ! μπράβο στο παλικάρι !

    0 Not allowed! Not allowed!
    Όλα είναι δρόμος.....

  3. #13
    Μέλος Το avatar του χρήστη HFProject
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    631

    Προεπιλογή

    Τα Αγγλικά και το Googling θα έπρεπε να είναι εφόδιο ΚΑΘΕ σπουδαστή αυτή τη στιγμή, οποιασδήποτε ειδικότητας.

    Δεν νομίζετε ότι κάποιος ο οποίος ΔΕΝ διαβάζει Αγγλικά και είναι φοιτητής κάπου έχει κάνει λάθος ?

    Η χρήση του Internet είναι εύκολη για εμάς τους 40ρηδες πόσο μάλλον για έναν 20-25 ετών.

    Όσον αφορά τα Ελληνικά καλύτερα να μην μιλήσω γιατί φαίνεται ότι η ΤΕΜΠΕΛΙΑ αρχίζει από την πρώτη Δημοτικού.

    Το τραγικό είναι ότι οι ίδιοι άνθρωποι σε λίγα χρόνια θα διαμαρτύρονται για την μονιμοποίησή τους στο Δημόσιο ή για την ανεργία ενώ δεν θα έχουν βάλει ΠΟΤΕ κάτω τον ποπό τους να μάθουν.

    Ένας γνωστός μου ήταν ΑΣΤΕΡΙ στα μαθηματικά και ήταν το όνειρό του να σπουδάσει σχετικά.
    Η τύχη όμως τον έριξε στη Γεωπονική σχολή.
    Τώρα είναι ένας από τους καλύτερους γεωπόνους - αρχιτέκτονες κήπου.

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #14
    Μέλος Το avatar του χρήστη dbsjro
    Όνομα
    Θανασης
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Θεσ/νικη
    Μηνύματα
    384

    Προεπιλογή

    Δεν θα πω τα αυτονοητα ολοι λιγο πολυ στα ιδια συμφωνουμε. Μπραβο στον φιλο που ξεκινησε το θεμα αλλα δεν νομιζω να αλλαξει καποιος γνωμη δλδ αν βοηθαει θα συνεχισει, και αν δεν βοηθαει παλι τπτ δν θα αλλαξει.

    0 Not allowed! Not allowed!
    **Ο κόσμος είναι επικίνδυνος, όχι εξαιτίας αυτών που κάνουν το κακό,αλλά εξαιτίας αυτών που τους κοιτάζουν χωρίς να κάνουν τίποτα.

  5. #15
    Μέλος Το avatar του χρήστη dbsjro
    Όνομα
    Θανασης
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Θεσ/νικη
    Μηνύματα
    384

    Προεπιλογή

    Ξεχσα να προστεσω πως αν δεν ζοριστεις δν θα μαθεις. Κ αν δεν θες να μαθεις απλα παρατας την σχολη/χομπι

    Υ.Γ.
    Εγραψα δευτερο μηνυμα γιατι δεν μου αρεσει να επεξεργαζομαι ηδη γραμμενα μηνυματα για να μην απορει κανεις κτλ κτλ (ακυρο λιγο αλλα δν πειραζει)

    0 Not allowed! Not allowed!
    **Ο κόσμος είναι επικίνδυνος, όχι εξαιτίας αυτών που κάνουν το κακό,αλλά εξαιτίας αυτών που τους κοιτάζουν χωρίς να κάνουν τίποτα.

  6. #16
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.087

    Προεπιλογή

    Ενδιαφέρον θέμα και θα συμφωνήσω σχεδόν με όλους γιατι πρακτικά δεν υπάρχει λύση.

    Θα ήθελα να υπενθυμίσω οτι αυτός που όντως ασχολείται ήδη ξέρει να ψάχνει και να ρωτάει τα σωστά πράματα. Η σχέση του με το θέμα θα είναι απο πολύ μικρότερος σχεδόν και θα έχει και την ανάλογη εμπειρία στο νετ.

    Τώρα ξέρει κανείς να μου πεί πως να προετιμάσω ενα USB sticκ (μέσω windows) για να τρέχει live το debian η να τα σπάσω όλα εδω μέσα που δεν μου απαντάτε? Μου είπαν όσοι είναι στο νετ ξέρουν... Πείτε μου πείτε μου..

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #17
    Μέλος Το avatar του χρήστη lastid
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    841

    Προεπιλογή

    Να συνοψίσω με ένα παράδειγμα: Είναι σαν να προσπαθούμε να σηκώσουμε ένα αεροπλάνο (δείτε σχετική συνημμένη εικόνα).
    Αν προσπαθούμε πολύ γρήγορα (περιοχή έτοιμων λύσεων) δεν θα αποκτήσουμε την ταχύτητα που απαιτείται. Προσοχή! Απώλεια στήριξης! Ενδείκνυται μόνο αν απλώς μας ενδιαφέρει να σηκωθούμε από το έδαφος χωρίς να μας ενδιαφέρει αν θα παραμείνουμε στον αέρα.
    Αν προσπαθούμε πολύ αργά (περιοχή Χωρίς Αγγλικά), θέλουμε πολύ μεγάλο διάδρομο και δεν είμαστε ικανοποιημένοι με το αποτέλεσμα.
    Όπως σε όλα, υπάρχει πάντα ένα άριστο μέτρο. Μόνο που εδώ δεν έχουμε απλή πτήση για να το περιγράψουμε με συγκεκριμένα νούμερα. Δύσκολο μεν, γίνεται δε. Και ας μην ξεχνάμε ότι το κάθε αεροπλάνο έχει διαφορετικά χαρακτηριστικά και διαφορετική χρήση.
    Υ.Γ.
    Ουπς! Κάτι ξέχασα στην εικόνα μου και το άσπρο χαρτί βγήκε μαύρο! Αλλά στην μικρογραφία φαίνεται οκ
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lastid : 27-04-09 στις 00:35

  8. #18
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.087

    Προεπιλογή

    χαχαχαχχαα αυτό έδωσε μια τελική εξήγηση. Σωστό το βρίσκω.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Άποψη για πολύμετρο απο ebay
    By sotiris12 in forum Όργανα & Εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-12-15, 11:01

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας