Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 53

Θέμα: Λάδωμα στις εξετάσεις οδήγησης

  1. #21
    Μέλος Το avatar του χρήστη Nemmesis
    Όνομα
    Παναγιωτης
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Πτολεμαιδα
    Μηνύματα
    3.299

    Προεπιλογή

    ρε παιδια τι ειναι αυτα που λετε παιρει μιζας? (δεν υποστιριζω οτι δεν υπαρχνουν... απλα μου φενεται παραξενο ποσο δεκτικοι ειστε..) εγω για διπλωμα ουτε λαδοσα αλλα ουτε ακουσα τπτ οτι μπορουσα να το κανω... θα μου ερθει ο εξαταστης και θα μου ζυταει λεφτα για να περασω???? ΕΛΕΟΣ τον πουστη στην αστηνομια θα τον παω με το αμαξι χωρις διπλωμα.... δλδ πραγματικα σας τυχενουν τετοια και απλα τα προσπερνατε? αρε δεν θα μου τυχει τπτ?? 1 ευρω να μου ζητησουν για κανα τετοιο σκοπο και τους εχω ψυλωσει ολους... οσα για τα παραπονα που κανουν για τους χαρους τους γερους ξερω οτι τα κανουν κατι παιδακια που σε καθε διασταυρωση κοφταρουν την πρωτη μας και βρουν κανα m0yn1 να g@misoyn... οχι οτι οι γεροι δεν ειναι σκατα οδηγοι αλλα οταν βλεπεις ενα αμαξι απεναντη σου πρεπει παντα ΑΣΧΕΤΑ με το ποιος οδηγει να εχεις το μυαλο σου ετοιμο και να μην βασιζεσε στο ΣΤΟΠ
    και δεν ειμαι 65 χρονων.. 22ειμαι αλλα εχω δει αρκετα βλαμενα ασχετου ηλικιας....

    ασχετο... προχτες κιολας ξεπαρκαρα μπροστα απο το σπιτι μου ενα imbreza sti (καπου 280αλογα ειναι μαμα αν δεν κανω λαθος) γιατι ο μλκς με το κουστουμι που τι ειχε μου ειπε ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΧΡΗΣΤΟΣ!!!! "παλικαρι μπορεις να μου ξεπαρκαρεις λιγο γιατι στραμπουξα το ποδι μου?" ΕΛΕΟΣ εγω μονο που το εβλεπα ελιωνε η ψυχουλα μου το καιμενο το αμαξακι

    0 Not allowed! Not allowed!
    φανατικος αντιαεικινηστης....
    δεν επιτρεπω την εξελιξη γιατι εχω πετρελαια...

  2. #22
    Μέλος
    Όνομα
    Γιαννης
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    κρητη
    Μηνύματα
    100

    Προεπιλογή

    Μην λαδωνεται.Μαθετε να οδηγητε προσωρινα(οσο διαρκει η εξεταση) οπως σας εμαθε ο δασκαλος και ας μην ειναι απολυτα σωστος τροπος.Καντε τα ολα απελπιστικα αργα.Οι περισσοτεροι εξεταστες ειναι γελοιοι.

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #23
    Μέλος Το avatar του χρήστη Nemmesis
    Όνομα
    Παναγιωτης
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Πτολεμαιδα
    Μηνύματα
    3.299

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από epistimon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην λαδωνεται.Μαθετε να οδηγητε προσωρινα(οσο διαρκει η εξεταση) οπως σας εμαθε ο δασκαλος και ας μην ειναι απολυτα σωστος τροπος.Καντε τα ολα απελπιστικα αργα.Οι περισσοτεροι εξεταστες ειναι γελοιοι.

    ακριβως... εγω θυμαμε το μονο μου προβλημα στην εξεταση ηταν οτι επρεπε να κραταω το τιμονι και με τα δυο μου χερια... οσο για το αν σαν μιλανε περι ανεμων και υδατον απλα ξεκοφτετο τους... εγω ειχα 2εξαταστες οτι νανε.. ο ενας το παιζε καλα αγριος ενο η αλλη ηταν μια τσαπερδονα... ο αντρας κοιτουσε μεχρι και το ποσο γρηγορα θα ξεκινησω απο οταν αναψει πρασινο ενω η αλλη ειχε τον ρολο να με απασπαει μιας και με ρωτουσε που γεννηθηκα που δουλευω κλπ κλπ.. οποτε της λεω ευγενικα "κυρια μου εδω ειστε για να δειτε πως οδηγω και οχι την φσορολογικη μου δηλωση.." οποτε το βουλωνει και πηγαν ολα καλα.. μαλιστα οταν χτυπησε το κντ μου σταματισα και στην ακρη απο μονος μου και ουτε ειπαν τπτ...

    0 Not allowed! Not allowed!
    φανατικος αντιαεικινηστης....
    δεν επιτρεπω την εξελιξη γιατι εχω πετρελαια...

  4. #24
    Μέλος Το avatar του χρήστη billy
    Εγγραφή
    May 2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    129

    Προεπιλογή

    Πρόσφατα έμαθα ότι η ταρίφα για μηχανή είναι 200 ευρώ. Επίσης 100 ευρώ είναι τα εξέταστρα. Για να συμφέρει χωρίς λάδωμα πρέπει να το πάρεις το πολύ με την τρίτη.

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #25
    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    May 2006
    Περιοχή
    Πτολεμαΐδα
    Μηνύματα
    2.902

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Capacitor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι απαραιτητο οτι οποιος λαδωσε δεν ξερει να οδηγει.
    Φυσικα δεν ειναι απαραιτητο οτι οποιος δεν λαδωσε, ξερει να οδηγει.
    Γιατί να λαδώσεις αν είσαι σίγουρος ότι ξέρεις να οδηγείς?
    Γιατί να μην λαδώσεις αν δεν ξέρεις να οδηγείς?


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Capacitor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομως ειναι γενικα αποδεκτο οτι αμα περασεις τα 70 και ισως και τα 65 και οδηγεις εισαι χαρος και δολοφονος.
    Κάτι πρέπει να κάνω με τον παππού μου...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Capacitor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με απασχολει η κοπελιτσα που θα κανει 20 λεπτα να παρκαρει,και ας με καθυστερει,δεν ειναι επικινδυνη.
    Εχεις δει κοπελίτσα που δεν ξέρει να οδηγεί να σου χτυπάει το αμάξι για να παρκάρει?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Capacitor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουτε και ο ταξιτζης για μενα ειναι επικινδυνος κατα το πλειστον.Θα σταματησει ανα πασα ωρα και στιγμη ,ταξι ειναι θα σταματησει,θα μπορουσε να τους φορτωνει με ανεμοσκαλα χωρις να σταματησει καθολου.Μην πας απο πισω.Εξαλλου τα ποσοστα δειχνουνε οτι ειναι μειοψηφια .Ειναι στον δρομο 24 ωρες το 24ωρο σε αντιθεση με ενα ιχ που ειναι αντε 2 ωρες και ο αριθμος τους δεν ξεπερναει τις 20.000 στην αθηνα σε σχεση με τα ιχ που ισως φτανουνε το εκατομμυριο.Αρα αριθμητικα και μονο μας φταινε οι γιωταχιδες.
    ΔΕΝ υπάρχουν μεγαλύτερα ΜΟΥΝ1@ οδηγοί. Σκοτώθηκε φίλος μου έτσι. Βγήκε απο στοπ, τον χτύπησε και τον παράτησε ενώ αυτός τούμπαρε και σκοτώθηκε...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Capacitor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επικινδυνος ομως ειναι ο παππους ο δολοφονος που εβγαλε το ascona την κυριακη το πρωι για βολτα.Ψεμματα εχουνε αγορασει ολοι καινουργια και τους βλεπεις με κατι focus και διαφορα 1600αρια.
    Εχει παρει διπλωμα το 1935 που τοτε δεν υπηρχανε λαδωματα και μιζες και βγαζει ακομα το αμαξι βολτα.Θα περασει το στοπ χωρις καν να το δει ή το κοκκινο φαναρι βλεποντας το για πρασινο.Παραβιαση στοπ ή κοκκινου σημαινει κινδυνος θανατος.Η πολιτεια και μονο θα επρεπε να του παιρνει το διπλωμα στα 65 βαρια βαρια.
    Εδω συμφωνώ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Capacitor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα λοιπον το λαδωμα στο διπλωμα δεν ειναι πρωτος κανονας ατυχηματων.Το να βρεις στο πεζοδρομιο στην οπισθογωνια δεν εισαι επικινδυνος.
    Ας φτιαξουνε κανενα δρομο πρωτα,οπως Κορινθου Πατρων και μετα ας γινουνε πολυ πιο αυστηροι στις εξετασεις.

    το 96 που εδωσα εγω ητανε δυο κυραδες και κανανε πως και πως για λαδωμα.Μεχρι και στον δασκαλο το αναφερανε να τις πληρωσω.
    Σκατοδημοσιοι της μιζας
    Λάθος. Πρέπει πρώτα να μάθεις να οδηγείς και μετά να πάρεις το δίπλωμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billy
    Πρόσφατα έμαθα ότι η ταρίφα για μηχανή είναι 200 ευρώ. Επίσης 100 ευρώ είναι τα εξέταστρα. Για να συμφέρει χωρίς λάδωμα πρέπει να το πάρεις το πολύ με την τρίτη.

    Με την τρίτη? Τι είν'αυτά ρε παιδιά?

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #26
    Μέλος Το avatar του χρήστη Capacitor
    Όνομα
    Alex
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    113

    Προεπιλογή

    Αρα λοιπον συμπερασματικα με τα παραπανω ,οποιος δεν εχει λαδωσει ειναι καλος οδηγος.

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ
    ΜΑΚΑΡΙ

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #27
    Μέλος Το avatar του χρήστη siolosni
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Apr 2004
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    112

    Προεπιλογή

    Εγώ έδωσα στη Λαμία όταν ήμουν φοιτητής και έτυχε εξεταστής να είναι ο διευθυντής της υπηρεσίας. Δεν υπήρχε σάλιο για να λαδώσω αλλά θελαν δεν θελαν δεν υπήρχε περίπτωση να δώσω. Απλός έμαθα να οδηγώ πριν πάω στον δάσκαλο….

    0 Not allowed! Not allowed!
    Ο μορφωμένος διαφέρει από τον αμόρφωτο όσο ο ζωντανός από τον νεκρό.

  8. #28
    Μέλος Το avatar του χρήστη Nemmesis
    Όνομα
    Παναγιωτης
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Πτολεμαιδα
    Μηνύματα
    3.299

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Capacitor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα λοιπον συμπερασματικα με τα παραπανω ,οποιος δεν εχει λαδωσει ειναι καλος οδηγος.

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ
    ΜΑΚΑΡΙ
    κοιτα... το ποσοστο που λαδωσε και δεν ξερει να οδηγει ειναι μεγαλητερο απο αυτους που δεν λαδωσαν και δεν ξερουν να οδηγουν...
    τι να πω ρε παιδεια... απορω πραγματικα πως το βλεπουν λογικο μερικοι το λαδωμα...

    0 Not allowed! Not allowed!
    φανατικος αντιαεικινηστης....
    δεν επιτρεπω την εξελιξη γιατι εχω πετρελαια...

  9. #29
    Μέλος Το avatar του χρήστη Capacitor
    Όνομα
    Alex
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    113

    Προεπιλογή

    Κανεις δεν ειπε οτι ειναι λογικο το λαδωμα.
    Λογικο και λαδωμα δεν πανε μαζι.
    Ανθρωπος που το εχει παρει με το σπαθι του και ειναι καλος οδηγος,αν πινει το βραδυ ενα μπουκαλι Jack και βγαινει παγανια τοτε?
    Αρα λοιπον ,οδηγικη παιδεια και μετα ολα τα αλλα.

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #30
    Μέλος Το avatar του χρήστη aser
    Όνομα
    Σταύρος
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    260

    Προεπιλογή

    Οταν εδωσα εγω εξετασεις το 2006 μου ειπαν αν θα δωσω "μπουρμπουαρ" αλλα τους ειπα οτι δεν εχω επανω μου. Το αποτελεσμα περασα χωρις να τους λαδωσω . Φετος θα ξεκινησω για μηχανη ελπιζω να μην μου ζητησουν τιποτα γιατι την ιδια απαντηση θα παρουν

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα οδήγησης stepper motor
    By Delta9 in forum Αυτοματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-16, 08:42
  2. Rally Sim Project RNR TEAM (Εξομοιωτής αγωνιστικής Οδήγησης)
    By RNR in forum Παρουσίαση Ολοκληρωμένων Κατασκευών
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-14, 12:53
  3. Εξομοίωση οδήγησης
    By ds electronics in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-13, 22:44
  4. Πρόβλημα οδήγησης LED με transistors
    By m_kaps in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-12, 15:07
  5. Κύκλωμα οδήγησης μοτέρ DC
    By billys7 in forum Διάφορα Κυκλώματα
    Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-05-11, 17:38

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας