Σελίδα 1 από 4 1 2 3 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 35

Θέμα: Πρόγραμμα εύρεσης κωδικού

  1. #1
    Μέλος
    Όνομα
    Λάζαρος
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Μηνύματα
    107

    Προεπιλογή Πρόγραμμα εύρεσης κωδικού


    Καλημέρα,
    όπως έγραψα και στον τίτλο, ψάχνω ένα πρόγραμμα που να μπορεί να μου βρίσκει κωδικούς.
    Πιο συγκεκριμένα, κάποιος μπαίνει στο e-mail του (ή κάπου αλλού που θέλει κωδικό για να συνδεθεί) από τον υπολογιστή μου, βγαίνοντας πατάει "αποσύνδεση". Εγώ θέλω να ξανα συνδεθώ στη σελίδα που μπήκε (χρησιμοποιώντας τα στοιχεία του).

    Αρχείο με αυτά τα στοιχεία, δεν κρατάει και το PC στα Cookies?
    Μου είπαν πως υπάρχει πρόγραμμα που μπορεί να το κάνει αυτό, ξέρει κάποιος;

    ΥΓ.1: Το πρόγραμμα αυτό, το θέλει μία φίλη για να "κατασκοπεύσει" τον "δικό της" τώρα που σοβαρεύει το σκηνικό που έχουν..
    ΥΓ.2: Νομίζω πρέπει να αναθεωρίσω λίγο τις φιλίες μου..
    Με παρασέρνουν..

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    Μέλος Το avatar του χρήστη aeonios
    Όνομα
    Nik
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.651

    Προεπιλογή

    Αν είναι να μην τον εμπιστεύεται καλύτερα να χωρίσουν από τώρα! Πριν σοβαρέψει το πράγμα γιατί η ζήλεια είναι πολύ κακός σύμβουλος ζωής.

    Για εκπαιδευτικούς λόγους και μόνο θα σου πρότεινα το cain & abel για να βρεις αυτό που ψάχνεις. Αν της το δώσεις όμως θα ταίσεις αυτή την ανασφάλεια που έχει αντί να τη συμβουλέψεις για το αντίθετο σαν καλός φίλος ! Λίγο δουλειά με τον εαυτό της ίσως να θέλει!

    Οτι νομίζεις εσύ Λάζαρε...

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #3
    Μέλος
    Όνομα
    Αγγελος
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Αθηνα - Σαμος
    Μηνύματα
    47

    Προεπιλογή

    μμμμμ....Η κοπελια θελει να μπει στα προσωπικα δεδομενα του αλλου...χμμχμχ!!Καλυτερα να ακολουθηση τη συμβουλη του aeonios!
    Θα ήθελε να της το έκαναν???Γιατι δε νομιζω η ίδια ν θελει να μάθουν άλλοι τα μυστικά της!!!όσο για το άν φοβαται μήπως ο φίλος της μπαίνει σε τίποτα zoo, mirc και γενικα chat room ας ττο συζυτήση μαζί του στα ισια .Εκτός άν είναι και αυτή σε κανενα chat και φοβάται μήπως με αυτον που μιλαει έχει το ίδιο nickname με το φίλο της!!!Πάντως το σωστο είναι να μήν ψαχνόμαστε γιατι στο τέλος την πατάμε ασχημα!!!και όχι ζήλιες!!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #4
    Μέλος Το avatar του χρήστη edgar
    Όνομα
    *
    Εγγραφή
    May 2006
    Περιοχή
    *
    Μηνύματα
    326

    Προεπιλογή

    Υπαρχει το shareware προγραμμα " μυριζω τα ρουχα του για να εντοπισω αρωμα θυληκου" το οποιο μπορεις να κανεις update και να εφαρμοζει τον αλγοριθμο " Βρισκω ξανθιες τριχες οι οποιες δεν ειναι δικιες μου , τι ειναι αυτα Νασοοοοο;;;".

    Επισης οπως γνωριζω υπαρχει και το freeware προγραμμα "κοιταω το κολαρο του πουκαμισου του για κραγιον". Δεν γνωριζω ομως κατα ποσο ειναι καταλληλο διοτι με καταλληλες μεθοδους reverse engineering (πλυντηριο) ειναι αχρηστο.

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #5
    Μέλος Το avatar του χρήστη aeonios
    Όνομα
    Nik
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.651

    Προεπιλογή

    χαχαχαχα edgar RESPECT !

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #6
    Μέλος Το avatar του χρήστη electrifier
    Όνομα
    Ανδρέας
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    550

    Προεπιλογή

    Αν πατήσει αποσύνδεση σβήνεται το cookie (λήγει το session) και δε μπορείς να ξανασυνδεθείς.

    Ένα οποιοδήποτε keylogger ζητάς.

    Φυσικά η διαδικασία που περιγράφεις είναι παράνομη, για όποιο λόγο και να συμβαίνει.

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #7
    Μέλος Το avatar του χρήστη 167vasgio
    Όνομα
    ΒΑΣΙΛΗΣ
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    430

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από edgar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει το shareware προγραμμα " μυριζω τα ρουχα του για να εντοπισω αρωμα θυληκου" το οποιο μπορεις να κανεις update και να εφαρμοζει τον αλγοριθμο " Βρισκω ξανθιες τριχες οι οποιες δεν ειναι δικιες μου , τι ειναι αυτα Νασοοοοο;;;".

    Επισης οπως γνωριζω υπαρχει και το freeware προγραμμα "κοιταω το κολαρο του πουκαμισου του για κραγιον". Δεν γνωριζω ομως κατα ποσο ειναι καταλληλο διοτι με καταλληλες μεθοδους reverse engineering (πλυντηριο) ειναι αχρηστο.


    xaxaxa τα ρέστα μου

    0 Not allowed! Not allowed!
    ...

  8. #8
    Μέλος Το avatar του χρήστη briko
    Όνομα
    briko
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Αλεξανδρουπολη
    Μηνύματα
    793

    Προεπιλογή

    εχει ξαναγραφτει το θεμα
    http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=44744

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #9
    Μέλος
    Όνομα
    Λάζαρος
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Μηνύματα
    107

    Angry

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aeonios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι να μην τον εμπιστεύεται καλύτερα να χωρίσουν από τώρα! Πριν σοβαρέψει το πράγμα γιατί η ζήλεια είναι πολύ κακός σύμβουλος ζωής.

    Για εκπαιδευτικούς λόγους και μόνο θα σου πρότεινα το cain & abel για να βρεις αυτό που ψάχνεις. Αν της το δώσεις όμως θα ταίσεις αυτή την ανασφάλεια που έχει αντί να τη συμβουλέψεις για το αντίθετο σαν καλός φίλος ! Λίγο δουλειά με τον εαυτό της ίσως να θέλει!

    Οτι νομίζεις εσύ Λάζαρε...
    Της το είπα, θα της το πω πάλι..
    Απ'όσο την ξέρω, δεν την έχω να ζηλεύει τόσο πολύ..
    Λογικά κάποια σημάδια θα έχει βρει και ο τύπος της τα μασάει..
    Με αυτόν τον τρόπο αν έχει κάνει μλκια ή θα τον στειλει και θα τελειωσει εδώ το σκηνικό τους ή θα το σοβαρέψουν..
    Ελπίζω να μη γίνουν μαλλιά-κουβάρια..


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από edgar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει το shareware προγραμμα " μυριζω τα ρουχα του για να εντοπισω αρωμα θυληκου" το οποιο μπορεις να κανεις update και να εφαρμοζει τον αλγοριθμο " Βρισκω ξανθιες τριχες οι οποιες δεν ειναι δικιες μου , τι ειναι αυτα Νασοοοοο;;;".

    Επισης οπως γνωριζω υπαρχει και το freeware προγραμμα "κοιταω το κολαρο του πουκαμισου του για κραγιον". Δεν γνωριζω ομως κατα ποσο ειναι καταλληλο διοτι με καταλληλες μεθοδους reverse engineering (πλυντηριο) ειναι αχρηστο.
    Θα crachαρουν και τα 3 προγραμματα..
    Δε μένουν μαζί, οπότε τα κολλήματα σε αυτά τα προγράμματα θα πηγαίνουν και θα έρχονται..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από electrifier Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πατήσει αποσύνδεση σβήνεται το cookie (λήγει το session) και δε μπορείς να ξανασυνδεθείς.

    Ένα οποιοδήποτε keylogger ζητάς.

    Φυσικά η διαδικασία που περιγράφεις είναι παράνομη, για όποιο λόγο και να συμβαίνει.
    Το ξέρω.. αλλά στο δικό σου PC μπορείς να κάνεις ό,τι θες..
    Ας μην έμπαινε ο άλλος..


    Ελπίζω να βοηθήσω το όλο σκηνικό, και να μην έχω βάλει το χέρι μου να γίνουν χάλια..
    Ελπίζω ο τύπος να μην έχει κάνει μλκια..

    Παίδες..
    Ευχαριστώ..

    ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #10
    Μέλος Το avatar του χρήστη JOHNY+
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Μέσα στο χάος.
    Μηνύματα
    634

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από El_Kei Εμφάνιση μηνυμάτων

    Καλημέρα,
    όπως έγραψα και στον τίτλο, ψάχνω ένα πρόγραμμα που να μπορεί να μου βρίσκει κωδικούς.
    Πιο συγκεκριμένα, κάποιος μπαίνει στο e-mail του (ή κάπου αλλού που θέλει κωδικό για να συνδεθεί) από τον υπολογιστή μου, βγαίνοντας πατάει "αποσύνδεση". Εγώ θέλω να ξανα συνδεθώ στη σελίδα που μπήκε (χρησιμοποιώντας τα στοιχεία του).

    Αρχείο με αυτά τα στοιχεία, δεν κρατάει και το PC στα Cookies?
    Μου είπαν πως υπάρχει πρόγραμμα που μπορεί να το κάνει αυτό, ξέρει κάποιος;

    ΥΓ.1: Το πρόγραμμα αυτό, το θέλει μία φίλη για να "κατασκοπεύσει" τον "δικό της" τώρα που σοβαρεύει το σκηνικό που έχουν..
    ΥΓ.2: Νομίζω πρέπει να αναθεωρίσω λίγο τις φιλίες μου..
    Με παρασέρνουν..
    Πες της οτι δεν ξερεις αν υπαρχει τετειο προγραμμα και αν γινεται κατι τετειο , γιατι να κατασκοπευσει τον αλλον , ο αλλος μπορει να εχει μεχρι και στοιχεια απο λογαριαζμο τραπεζας στο
    e - mail του .

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 1 από 4 1 2 3 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-17, 12:03
  2. αλλαγή κωδικού wi-fi
    By Panοs in forum Software Η/Υ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-16, 20:25
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-12, 09:22
  4. Επαναφορά κωδικού
    By manos_3 in forum Software Η/Υ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-10, 17:11

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας