Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6 7 8 9 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 80 από 85

Θέμα: Βοηθεια παρακαλω...

  1. #71
    Μέλος Το avatar του χρήστη lordi
    Όνομα
    Đorđe
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Cache
    Μηνύματα
    388

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nemmesis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβώς αυτό... όσο λάθος είναι αυτά που ρωτάει λέει το παιδί άλλο τόσο είναι και όλοι οι άλλοι που μιλάνε με τέτοιο τρόπο... ντάξει ένα ποστ το καταλαβενω να λέει ο καθένας το τι πιστεύει... αλλά όχι να περιμένουμε να απαντήσει ο άλλος για τον ξαναπαρουμε στο ψιλό όλοι μαζί πάλι...
    εντάξει το παιδί είναι λάθος που λέει οτι βαριετε κλπ κλπ... αλλά για μένα προσωπικά το συνεχόμενο ξεκατίνιασμα είναι ακόμα χειρότερο... μπορούσε απλά ο καθένας να πει την γνώμη του τέλος... τώρα έχουν κολησει κάποιοι και λένε τα ίδια και τα ίδια λες και τους έφαγε την θέση στο ΤΕΙ...
    μιλάτε στο παιδί λες και είναι ο μοναδικός ή η μειοψηφία στο οτι δεν ξέρει να λύνει τον νόμο του ohm... λες και δεν έχετε να ασχοληθείτε με τπτ ποιο σοβαρό... δεν λέω να μην τα πείτε αυτά που θέλετε και μάλιστα όσο έντονα θέλετε... αλλά όταν λέτε τα ίδια και τα ίδια για τα λάθη ελατώματα ενός ατόμου καταντάτε κλαψωμ......νες και δε λέει... περίμενα μπας σε σταματισει αυτό αλλά αφορμει ψάχνετε όταν μιλήσει...
    Ορθογράφος επι το έργον!!

    Εγώ είμαι εδώ για να διατηρώ μια ευθυμία στο παρόν thread για να μην έχουμε τσακωμούς!

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #72
    Μέλος Το avatar του χρήστη kopla
    Όνομα
    Κλεομένης
    Εγγραφή
    Jul 2006
    Περιοχή
    Ελλάδα, Αθήνα
    Μηνύματα
    1.064

    Προεπιλογή

    και συνεχίζω τη σκέψη μου
    Οπότε αν τυχόν εμπαινε σε ΑΕΙ τότε θα επρεπε να καναμε κινήσεις για υποβιβασμό των δικών σας πτυχίων (ΑΕΙ).
    Ή μήπως τώρα δεν συμφέρει ?

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #73
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη moutoulos
    Όνομα
    Γρηγόρης
    Εγγραφή
    Jul 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Λαμία, Μεθώνη, BG
    Μηνύματα
    5.857

    Προεπιλογή

    Μήπως δεν έχει νόημα να συνεχιστεί το παρών ??

    0 Not allowed! Not allowed!
    ****No GreekLish Please****
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και μόνο χαρακτήρες
    ............................. www.hlektronika.gr

    __________
    (moutoulos)

  4. #74
    Μέλος Το avatar του χρήστη kopla
    Όνομα
    Κλεομένης
    Εγγραφή
    Jul 2006
    Περιοχή
    Ελλάδα, Αθήνα
    Μηνύματα
    1.064

    Προεπιλογή

    Μα γιατί το λες αυτό Γρηγόρη

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #75
    Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    42

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kopla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα γιατί το λες αυτό Γρηγόρη
    δεν τον συμφαιρει...

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #76
    Μέλος Το avatar του χρήστη tzitzikas
    Όνομα
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    Εγγραφή
    Oct 2004
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    2.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kopla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παναγιώτη, και με όλο το θάρρος, είπες μεγάλη πατάτα.
    Αν είχε ο φιλος μας παραπάνω βαθμολογία, θα έμπαινε στο ΑΕΙ που θα είχε 2-3 θεσεις (ή οσες είναι τελος πάντων) παραπάνω. Ή μηπως αν εμπαινε σε AEI θα τα ήξερε αυτά που ρωτάει ? Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο, υπάρχουν ΤΕΙ-τζίδες με πολύ δυνατά μυαλά.
    Μην τα ισοπεδώνουμε όλα...
    απο επαλ δε νομιζω να μπαινεις πολυτεχνειο απο οσο ξερω.
    ασε που και να περναγε ουτε την γραμμικη αλεβρα δε θα περνουσε
    φυσικα και δεν ισωπεδωνω τα παντα. ειχα συμφοιτητες απο τει με κατατακτηριες που καποιοι απο αυτους ηταν πολοι καλοι φοιτητες.

    nemmesis, οταν ρωταει καποιος δεν ειναι κακο. αν και θεωρω αδιανοητο καποιος που εχει μπει τει ηλεκτρονικης! να ρωταει κατι τετοιο. απο κει και περα οταν ειπε οτι απλα βαριομουν να την λυσει, ε το ηθελε το δουλεμα

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tzitzikas : 23-10-09 στις 18:39

  7. #77
    Μέλος Το avatar του χρήστη xifis
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    588

    Προεπιλογή

    ρε παιδια ρε παιδια,μου φαινεται οτι μιλατε λες κ εισαστε απο αλλο πλανητη.η μαλλον λες κ ακουω κανενα παππου,θειο κλπ...ποσους εχετε δει φοιτητες να παιρνουν πτυχιο τει,δε σου μιλαω για τεε επαλ νεοπαλ κλπ,να εχουν περασει μαθηματα δυσκολα,κ να μη ξερουν τα βασικα,η να μη ξερουν τη λυση σε ενα απλο απλο προβλημα?σας κανει εντυπωση?δεν ξερετε το καθεστως σε τει πανεπιστημια κλπ?γιατι σας κανει εντυπωση?

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #78
    Μέλος Το avatar του χρήστη Nemmesis
    Όνομα
    Παναγιωτης
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Πτολεμαιδα
    Μηνύματα
    3.299

    Προεπιλογή

    lordi σου βαζω δουλεια επειδη βλεπω δεν εχεις κατι καλητερο να κανεις...
    εγο δεν ειπα οτι αυτο που ροτησε ο φιλος ηταν ωκ και κακως δοσατε αυτες τις απαντησεις... αλλα λεο οτι οσο λαθος ηταν ο νεως μας φιλος αλλο τοσο ειναι και αυτοι που προσπαθουν να το παιξουν εξυπνοι λεγοντας εξυπναδες και διαφορα ξανα και ξανα.. με αποτελεσμα να χανουν το δικιο τους απλα και μονο για αυτο τον λογο... εγω δεν κρινω ουτε το συστημα ουτε τον φιλο που περασε.. κρινω μονο αυτην την συμπεριφορα που συνεχειζετε σαν μορα να κοροιδευετε τον καινουργιο... ενταξη βγηκατε ειπατε την γνομη σας (στην οποια ειμαι και εγω συμφωνος ) αλλα μεχρη εκει μιν το ξεκατινιαζετε ξανα και ξανα... ειναι ξεφτιλα να το σηνεχιζετε απλα και μονο επειδη το ατομο που κατινιαζετε δεν το περνει στα σοβαρα...

    ΑΦΗΑΙΡΩΜΑΙΝΩ ΣΤΩΝ ΦΟΙΛΩ ΜΟΥ ΤΩΝ LORDI!!!!

    0 Not allowed! Not allowed!
    φανατικος αντιαεικινηστης....
    δεν επιτρεπω την εξελιξη γιατι εχω πετρελαια...

  9. #79
    Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    42

    Post

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nemmesis Εμφάνιση μηνυμάτων
    lordi σου βαζω δουλεια επειδη βλεπω δεν εχεις κατι καλητερο να κανεις...
    εγο δεν ειπα οτι αυτο που ροτησε ο φιλος ηταν ωκ και κακως δοσατε αυτες τις απαντησεις... αλλα λεο οτι οσο λαθος ηταν ο νεως μας φιλος αλλο τοσο ειναι και αυτοι που προσπαθουν να το παιξουν εξυπνοι λεγοντας εξυπναδες και διαφορα ξανα και ξανα.. με αποτελεσμα να χανουν το δικιο τους απλα και μονο για αυτο τον λογο... εγω δεν κρινω ουτε το συστημα ουτε τον φιλο που περασε.. κρινω μονο αυτην την συμπεριφορα που συνεχειζετε σαν μορα να κοροιδευετε τον καινουργιο... ενταξη βγηκατε ειπατε την γνομη σας (στην οποια ειμαι και εγω συμφωνος ) αλλα μεχρη εκει μιν το ξεκατινιαζετε ξανα και ξανα... ειναι ξεφτιλα να το σηνεχιζετε απλα και μονο επειδη το ατομο που κατινιαζετε δεν το περνει στα σοβαρα...

    ΑΦΗΑΙΡΩΜΑΙΝΩ ΣΤΩΝ ΦΟΙΛΩ ΜΟΥ ΤΩΝ LORDI!!!!
    Φιλε μου..συμφωνο απολυτα μαζι σου...
    Επισεις με ολα αυτα που υποθηκαν εδω σε αυτο το ποστ..με εφεραν σε δυσκολη θεση ολοι αυτοι π λεγαν επαλ και ενα σωρο μ******ς για αυτους που μπαινουν απο τεχνικο...το οτι εγω εχω προσοπικα προβλημα στα μαθηματικα ο λογος ειναι..οτι το συγκεκριμενο σχολειο που πηγαινα..ειναι το μεγαλυτερο μπουρ***ο στη θεσσαλονικη..οσοι ειναι απο σαλονικα..και μενουν
    σταυρουπολη θα το ξερουν..και φυσικα και οι γυρο περιοχες..
    Στην ταξη γινοταν Ο χαμος.. δεν θελω τωρα να κατσω να αναφερω περιστατικα..οπου και πολλες φορες ο ιδιος ο καθηγητης αποχορουσε απο την αιθουσα απο την αγανακτηση..και δευτερων ..δεν μπορουσα να επιβαρινω τους γονεις μου με φροντηστηρια και για να τελειωνουμε με το ολο θεμα..θα κανω εκεινο το κυκλωμα που ειπε ο φιλος μας..δεν πιστευω να με παρει παραπανω απο ενα 10

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #80
    Μέλος Το avatar του χρήστη costas81
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    119

    Προεπιλογή

    ...όπα παιδιά......μόλις τώρα είδα το Post...δεν είχε πέσει στην αντίληψή μου τόσο καιρό....η αλήθεια είναι ότι τέτοιες ασκήσεις τις λύναμε στην Β' λυκείου (Γενικό λύκειο).....ευτυχώς είμαι 29 και πρόλαβα το παλιό σύστημα εισαγωγής στα παν/μια με τα 4 μαθήματα....τότε τα παιδιά που έδιναν και περνούσαν σε σχολές ΑΕΙ είχαμε μαμώ τα επίπεδα....γιατί διαβάζαμε 3 μαθήματα επί 2 χρόνια τουλάχιστον χωρις διακοπές...και λέω 3 μαθήματα γιατί η έκθεση δεν πιάνεται....λοιπόν αυτό που δεν θα ξεχάσω ποτέ είναι όταν ήμουν μετ/κος φοιτητής δούλευα σαν βοηθός σε εργαστήριο σεισμολογίας 2ου έτους....καθώς τα παιδιά έλυναν μια άσκηση, μια κοπέλα που είχε μπει στο παν/μιο με το νέο σύστημα εξετάσεων, με φωνάζει και με ρωτάει με σοβαρό ύφος πως θα μετατρέψουμε το σύνθετο κλάσμα σε απλό....στην αρχή νόμιζα ότι μου έκανε πλάκα ή ότι ήθελε να μου πιάσει κουβέντα επειδή έχω ωραία μάτια....αλλά δυστυχώς το εννοούσε...δεν ήξερε πως το μετατρέπουμε σε απλό.......τι θέλω να πω...???...ότι το παιδί δεν φέρει τη μεγαλύτερη ευθύνη για τις ελλείψεις που έχει στην ηλεκτρονική....το σύστημα εισαγωγής και η εκπαίδευση στην Ελλάδα έχουν πάρει την κάτω βόλτα....και το χειρότερο, δεν βλέπω φως στο τούνελ.....με λίγα λόγια πάμε κατά διαόλου.....

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6 7 8 9 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-15, 23:51
  2. ΡΕΛΕ ΣΕ ΦΑΝΑΡΙΑ (THN ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ)
    By thabibikas in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-09-13, 20:42
  3. LCD 2X16 προβλημα συνδεσης βοηθεια παρακαλω
    By Nikos Anagnostou in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-03-11, 10:19
  4. Προβλημα σε συναγερμο caddx nx-8 ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    By salsa in forum Συστήματα Ασφαλείας
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-01-11, 15:28
  5. Παρακαλω Βοηθεια
    By dimitrios in forum Λογισμικά Σχεδίασης
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-09, 08:13

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας