Σελίδα 1 από 3 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 24

Θέμα: Μας άνοιξαν το αυτοκίνητο

  1. #1
    Μέλος Το avatar του χρήστη Stergios_[.gr]
    Όνομα
    Στέργιος
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    930

    Προεπιλογή Μας άνοιξαν το αυτοκίνητο

    Άλλο ένα επεισόδιο με το πολύπαθο Smart της κοπέλας μου!
    (Στο προηγούμενο επεισόδιο: http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=48761 )

    Απόψε στο Μοναστηράκι, μας άνοιξαν το Smart! Έψαξαν τα πάντα, ακόμα και την θήκη του γρύλου και των εργαλείων του αυτοκινήτου! Δεν βρήκαν τίποτα, το κλείσανε και το ξανακλειδώσανε!

    Τι να πω.. Ποστάρω όντας λίγο σοκαρισμένος από την παραβίαση, χωρίς κάποιον συγκεκριμένο σκοπό. Θα με παρηγορούσε να ακούσω συμβουλές, ή τρόπους να αυξήσω την ασφάλειά του..

    Πάλι καλά που δεν χάσαμε τίποτα, ούτε τρέχουμε σε συνεργεία για σπασμένα τζάμια.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    Μέλος Το avatar του χρήστη xifis
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    588

    Προεπιλογή

    καλα ολα αυτα,αλλα πως το ξανακλειδωσανε??

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #3
    Μέλος Το avatar του χρήστη ALAMAN
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Oct 2005
    Περιοχή
    -
    Μηνύματα
    2.525

    Προεπιλογή

    Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις ένα συναγερμό που θα ενεργοποιείται με το άνοιγμα της πόρτας.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Το μέλλον είναι πλέον παρόν, ας το κατακτήσουμε.
    Τα microchip είναι απο τα πιο περίπλοκα κυκλώματα που φτιάχτηκαν ποτέ στον κόσμο.

  4. #4
    Μέλος Το avatar του χρήστη lynx
    Όνομα
    Л3F73R15
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    10km Perimetrically
    Μηνύματα
    2.042

    Προεπιλογή

    ψαξου στο youtube να δεις τι γινεται...

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #5
    Μέλος Το avatar του χρήστη The Professor
    Όνομα
    A
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    441

    Προεπιλογή

    Δεν νομιζω να συνάδει με τους κανονισμους του φορουμ αλλα δεν το πιστευω βρηκα βιντεο πολλα απλα πατωντας How to steal a car? . οριστε ενα [ame="http://www.youtube.com/watch?v=L_z4zX3BBHw&feature=related"]YouTube- How to steal a car[/ame]

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Professor : 28-01-10 στις 05:00

  6. #6
    Μέλος
    Όνομα
    Σωτήρης
    Εγγραφή
    Oct 2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    231

    Προεπιλογή

    Αγαπητέ φίλε Στέργιο καλημέρα.
    Τα αυτοκίνητα είναι μια πονεμένη ιστορία. Θα σε απογοητεύσω αλλά εμένα μου το έχουν ανοίξει τέσσερις φορές. Έχω ένα Fiat Pounto το οποίο ευτυχώς μου έσπαγαν μόνο την κλειδαριά. Οπότε πήγαινα σε έναν κλειδαρά και την έφτιαχνα. Έχω δει σε πολλά αυτοκίνητα να σπάνε τα τζάμια.
    Μετά από αυτά το αποτέλεσμα είναι να μην αφήνω τίποτα στο αυτοκίνητο (γιατί μια φορά μου πήραν τα εργαλεία μου), να αφήνω το ντουλαπάκι ανοιχτό πάντα ( μπας και δει το κλεφτρόνι ότι δεν άφησα τίποτα μέσα), όποτε πηγαίνω στο κέντρο να το αφήνω σε parking και όταν είμαι επίσκεψη εκτός κέντρου να είναι σε φωτεινό και με κόσμο μέρος (εάν γίνετε). Τώρα με τον συναγερμό εδώ στα Πατήσια που μένω, δεν κάνει τίποτα διότι πολλές φορές βαράνε και κανείς δεν ασχολείται.


    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #7
    Μέλος Το avatar του χρήστη aeonios
    Όνομα
    Nik
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.651

    Προεπιλογή

    Τη νύχτα που κάνανε ντου στην πολυκατοικία μου,μου φάγανε τη μηχανή μου(τη λύσανε κυριολεκτικά γιατί ήταν πακτωμένη σε σταθερό σημείο) και σηκώσανε και το σμάρτ μια γειτόνισας με full extra διπλό συναγερμό με gps+gsm support!! κτλ με γερανάκι γιατί είχε μπροστά του αυτοκίνητο. Να χαίρεσαι που το έχετε ακόμα. Για μένα η λύση είναι μία...ασφάλεια κλοπής στην τρέχουσα αξία του οχήματος. Αμα θέλουν να στο πάρουν θα στο πάρουν, τέλος.

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #8
    Μέλος Το avatar του χρήστη jimnaf
    Όνομα
    jim
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    sv
    Μηνύματα
    797

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stergios_[.gr] Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλο ένα επεισόδιο με το πολύπαθο Smart της κοπέλας μου!
    (Στο προηγούμενο επεισόδιο: http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=48761 )

    Απόψε στο Μοναστηράκι, μας άνοιξαν το Smart! Έψαξαν τα πάντα, ακόμα και την θήκη του γρύλου και των εργαλείων του αυτοκινήτου! Δεν βρήκαν τίποτα, το κλείσανε και το ξανακλειδώσανε!

    Τι να πω.. Ποστάρω όντας λίγο σοκαρισμένος από την παραβίαση, χωρίς κάποιον συγκεκριμένο σκοπό. Θα με παρηγορούσε να ακούσω συμβουλές, ή τρόπους να αυξήσω την ασφάλειά του..

    Πάλι καλά που δεν χάσαμε τίποτα, ούτε τρέχουμε σε συνεργεία για σπασμένα τζάμια.

    Στέργιε γιατί δεν το αποδέχεσαι ότι αύριο θα στο πάρουν ολόκληρο; …… με όλους αυτούς που έχουν μαζευτεί εδώ μέσα …………τους ήθελες η κάνω λάθος . « +10000 άσχημα ξεκινήσαμε» για θυμήσου, έτσι δεν είπε στην ψηφοφορία για τους μετανάστες.

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #9
    Μέλος Το avatar του χρήστη jimaras1979
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    52

    Προεπιλογή

    ναι οντως αμα θελουν θα το παρουν αμα ομως τους πετυχεις εκεινη την ωρα?Πας η δεν πας φυλακη?Εγω κυριοι θα τους φαω δεν υπαρχει περιπτωση

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #10
    Μέλος Το avatar του χρήστη Stergios_[.gr]
    Όνομα
    Στέργιος
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    930

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimnaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στέργιε γιατί δεν το αποδέχεσαι ότι αύριο θα στο πάρουν ολόκληρο; …… με όλους αυτούς που έχουν μαζευτεί εδώ μέσα …………τους ήθελες η κάνω λάθος . « +10000 άσχημα ξεκινήσαμε» για θυμήσου, έτσι δεν είπε στην ψηφοφορία για τους μετανάστες.
    Και εσύ Jimnaf κατέληξες επιστημονικά ότι ήταν μετανάστες αυτοί που μου το ανοίξαν. Εντυπωσιακό. Εξίσου εντυπωσιακό με το μέγεθος της προκατάληψής σου! Είναι απίστευτο πόσα "προβλήματα" φανερώνουν οι 2 γραμμές που έγραψες. ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimaras1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι οντως αμα θελουν θα το παρουν αμα ομως τους πετυχεις εκεινη την ωρα?Πας η δεν πας φυλακη?Εγω κυριοι θα τους φαω δεν υπαρχει περιπτωση
    Δημήτρη όλοι το σκεφτόμαστε αυτό, και ειδικά εγώ που είδα και ύποπτα βλέμματα χθες όταν φεύγαμε από κάποιους.. Αλλά τι να κάνεις? Μια στιγμή παλικαράς, και την υπόλοιπη ζωή σου φουκαράς στην φυλακή? Μόνο μέσα στο σπίτι μου φοβάμαι ότι θα έχανα τον έλεγχο..

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 1 από 3 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Παρεμβολή FM σε αυτοκίνητο
    By geoalarm in forum Κεραίες & Καλώδια
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-18, 13:00
  2. led σε αυτοκίνητο
    By stavros34 in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-14, 15:42
  3. Υποβρύχιο αυτοκίνητο.
    By leosedf in forum Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-11, 13:58
  4. τηλεκατευθυνόμενο αυτοκίνητο
    By p_pan in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-09, 19:41
  5. Αυτοκινούμενο αυτοκίνητο
    By gsmaster in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-07, 00:02

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας