Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: θερμανση με πετρελαιο-μαζουτ.... με μονο 40 λεπτα το λιτρο....

  1. #11
    Μέλος
    Όνομα
    ΣΩΤΗΡΗΣ
    Εγγραφή
    Nov 2010
    Περιοχή
    ΤΡΙΚΑΛΑ
    Μηνύματα
    105

    Προεπιλογή

    αυτο που ακουσα απο ενα πρατηριουχο τωρα ειναι οτι θα αλλαζεις το μπεκ και το φιλτρο και θα ειναι ολα οκ και ο μονος λογος που θα το κανεις αυτο ειναι γιατι θα ειναι πιο παχη το καυσιμο..... τουλαχιστον ετσι μου ειπε...!! τα συμπερασματα δικα σας............................................... .............................................

    οσο για τον φιλο μου τον stom αν δεις στο πρωτο μηνυμα ρωταω αν το εχει ακουσει κανεις η αν ειναι π@π@ρ@..... και πρωτη φορα με δουλευει ανθρωπος εδω ολοι μεχρι τωρα ηταν πολυ σωστοι και σε οτι ηξεραν πιστευω οτι με βοηθησαν εξαλλου υπαρχουν ατομα που μπορει να ειναι και πολυυυυ μεγαλυτερα απο σενα εδω μεσα οποτε προσεχε λιγο και δεν το λεω για μενα εγω ενας 24χρονος ειμαι με πολλα ονειρα που ισως καποια μπορουν να γινουν μονο στην φαντασια αλλα ποτε δεν ξερεις η τεχνολογια περπαταει πολυυυυ γρηγορα..... κριμα γιατι σε 8 μερες παω φανταρος και ειχα πολλες (παντεντες) να κανω που ισως δουλευαν και ισως βοηθησουν και σενα οποτε ΜΗΝ ΛΕΣ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ..!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #12
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Ήσυχα.
    Φίλε μου δύσκολο το μαζούτ. Είναι και πολύ πιο δύσκολο στη συντήρηση, σίγουρα θέλει προθερμαντήρα πάντως.

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #13
    Μέλος Το avatar του χρήστη Phatt
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Σέρρες
    Μηνύματα
    2.109

    Προεπιλογή

    Κι εγω το βλεπω πολυ δυσκολο το μαζουτ...Ακομη και οι λεβητες ηταν διαφορετικοι.Αρκετοι θα θυμουνται οτι ηταν σαν λεπτορευστη πισσα με αποτελεσμα να λερωνει τα πεζοδρομια οπου υπηρχαν σωληνες πληρωσης των δεξαμενων.Ακομη υπηρχε μονιμη μυρωδια μεσα στις εισοδους των πολυκατοικιων που το χρησιμοποιουσαν.Οπως και να'χει μου φαινεται απιθανο και απο πλευρας ρυππων.

    Τωρα, εαν ειναι κατι εντελως διαφορετικο αυτο που συζητιεται δεν μπορω να το ξερω, καποιο αλλο παραγωγο του πετρελαιου λιγοτερο "βρωμικο".Δυσκολο ομως γιατι συνηθως στα παραγωγα του πετρελαιου οσο πιο παχυρευστα ειναι τοσο πιο "βρωμικα"...

    0 Not allowed! Not allowed!
    ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Εργασια σε εταιρια ΙΕΠΥΑ με μπλοκακι
    By skipper1 in forum Συστήματα Ασφαλείας
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-01-16, 09:40
  2. Λεβητας battle:πετρελαιο vs ξυλο
    By giannaras13 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-15, 15:29
  3. Παράβολο για άδεια ΙΕΠΥΑ (κωδικός)
    By Ανδρεας Θ. in forum Συστήματα Ασφαλείας
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-13, 22:37
  4. χρονοδιακοπτης ανα 10 λεπτα
    By apollonas in forum Χρονοκυκλώματα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-12, 18:53

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας