Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Συλλεκτικο Μικροφωνο Meazzi M12

  1. #1
    Μέλος Το avatar του χρήστη yet!
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    Γερμανια
    Μηνύματα
    124

    Προεπιλογή Συλλεκτικο Μικροφωνο Meazzi M12

    Γεια σας παιδια!! Χθες το πρωι ειχα παει στο Παζαρι της περιοχης μου πρωι πρωι για να βρω κατι πριν τα παρουνε οι αλλοι... Ειδα λοιπον εναν Παγκο που ειχε πολλα παλια Ραδιοφωνα ενισχυτες και διαφορα αλλα Τεχνικα αντικειμενα... Ενω το κρυο ηταν πολυ δυνατο και ηθελα να γυρισω στο σπιτι ειδα στην μεση του πανγκου ενα Παλιο Ιταλικο Μικροφωνο Meazzi M12 επανω σε μια παλια Ρετρο Βαση... Σταματησα το κοιταξα και δεν μπορουσα να ξεκολησω απο επανω του... Ρωτησα ποσο κανει και Ο πωλητης μου ειπε μια Τρελη τιμη... Λες και το ηξερα... Το ειχα προαισθανθει... Το ξανασκεφτηκα αρκετη Ωρα... Η Κοπελια μου που ηταν μαζι μου μου ειπε.... γελωντας.... Οχ.... ωχ... Παλι θα ψαχνουμε ολη την ημερα στο σπιτι για ενα μερος που θα βαλουμε το καινουργιο Μικροφωνο.. Γελασα και εγω και αποφασισα να αρχισω τα παζαρια... Γυρισα πισω και προσφερα στον Πωλητη μια πολυ χαμηλοτερη τιμη απο αυτην που ηθελε αυτος... Τα επαιξα ολα για ολα! Ηθελα να δω τη αντιδραση του και αναλογα θα τον αντιμετωπιζα.. Λοιπον ειδα η μαλον διαβασα στα Ματια του οτι ηθελε οπωσδηποτε να το πουλησει... Τοτε προχωρησα ακομα παραπανω... Του ειπα οτι του δινω διορια 10 λεπτα να το σκεφτει και οτι θα εκανα ακομα μια βολτα και θα γυριζα πισω... Δεν γυρισα μεσα σε 10 λεπτα αλλα σε 15... Παλι τα επαιξα ολα για ολα.... Γυρισα που λετε και τον ρωτησα φιλικα... Τι λες αφεντικο?? Θα κανουμε το Deal??? Εκεινος μου απντησε θετικα αλλα με μια λκιγι υψηλοτερην τιμη απο αυτην που του προτεινα εγω.... Μετα απο 10 περιπου λεπτα Παζαρια.....δωσαμε τα χερια και το Μικροφωνο ηταν πια στην αγκαλια μου...! Δεν ξερω γιατι παιδια αλλα αγαπω πολυ αυτου του σχηματος τα Μικροφωνα.... Το δοκιμασα μολις πηγα σπιτι κει εχει εναν πολυ ομορφο Ηχο που θυμιζει την δεκαετια του 60.... Λιγο παραμορφωμενο δηλαδη Vintage θα το ελεγα εγω.... Χαρειτε το....Φιλικα... Χρηστος...DSC01876.jpgDSC01881.jpgDSC01884.jpgDSC01901.jpgDSC01902.jpgDSC01903.jpg

    0 Not allowed! Not allowed!
    http://www.Radioyet.de
    Το Ελληνικό Ραδιόφωνο....από την Γερμανία...!
    Κάθε Δευτέρα , Τρίτη και Πέμπτη απο 22.00 μεχρι τις 01.00 τα μεσάνυχτα...

    Γίνετε φίλοι μου στο Facebook εδώ.. https://www.facebook.com/RADIOYET.THE.GREEK.RADIO

  2. #2
    Μέλος Το avatar του χρήστη Phatt
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Σέρρες
    Μηνύματα
    2.109

    Προεπιλογή

    Που εισαι εσυ βρε Χρηστο χαμενος!Ωραιο το μικροφωνο, μεγειες!

    0 Not allowed! Not allowed!
    ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ!!

  3. #3
    Μέλος Το avatar του χρήστη yet!
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    Γερμανια
    Μηνύματα
    124

    Προεπιλογή

    Γεια σου Παναγιωτη!!!!! Εχω μπλεξει με τον Σταθμο και δεν εχω Ωρα για τιποτα πια.... Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.... Εσυ πες μου τι κανεις.....! Πολλους χαιρετισμους... Χρηστος...

    0 Not allowed! Not allowed!
    http://www.Radioyet.de
    Το Ελληνικό Ραδιόφωνο....από την Γερμανία...!
    Κάθε Δευτέρα , Τρίτη και Πέμπτη απο 22.00 μεχρι τις 01.00 τα μεσάνυχτα...

    Γίνετε φίλοι μου στο Facebook εδώ.. https://www.facebook.com/RADIOYET.THE.GREEK.RADIO

Παρόμοια Θέματα

  1. Ασυρματο μικροφωνο ..??
    By tomhel in forum Συσκευές Εικόνας-Ήχου
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-14, 06:52
  2. Μικροφωνο
    By PALIARMOTHS in forum Κυκλώματα Εικόνας-'Ηχου & Φωτισμού
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-13, 22:40
  3. Παλιο Συλλεκτικο Μικροφωνο με λυχνια....
    By yet! in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-12, 23:56
  4. ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ Κ610ί
    By Panakats8 in forum Συσκευές GSM / GPS / Tablet
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-11, 23:18

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας