Σελίδα 21 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 11 19 20 21 22 23 31 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 201 έως 210 από 422

Θέμα: Σύλληψη Ευρωπαίου ραδιοερασιτέχνη ως κατασκόπου

  1. #201
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.777

    Προεπιλογή

    Τελικα μηπως δεν ειναι η απολυτη ξεφτιλα και ακολουθηθηκε η νομιμη διαδικασια?
    Αλλωστε αρμοδια δεν ειναι τα δικαστηρια να κρινουν αν και εφοσον παρεβηκαν νομοι???

    *δεν εχω διαβασει κατι σχετικα,παρα μονο τις ανταλλαγες 'πυροβολισμων' εδω μεσα.Ποιο ειναι τελικα το σωστο και το λαθος??

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

  2. #202
    Μέλος
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Άρτα - Κως
    Μηνύματα
    406

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο... Μπροστά σου σαφώς & σου μοιάζω ως ο Παντογνώστης! Ενοχλητικό & το να μην βλέπεις τίποτα πέραν της θολής σκιάς σου, και να σου μιλάνε για φωτεινές εικονες! Λογικότατο τυφλέ μου Watson!!!
    Άσε τις εναλλακτικές επιλογής για εμένα... και αποφάσισε, αντί απλά να έπεσαι στην αντιπαράθεση, από τις δικές σου πρώτα, που αμφότερες είναι αδικήματα!!!
    Και αλήθεια γιατί τέτοια επιθυμία να με μάθεις να πετάω με 3 MACH και άλλα κόλπα που θα σου είναι και πάναπλα ως παιδικά παιχνίδια σου όπως σίγουρα & για όλα... τα "συγγενή" πτητικά, UFO? Όλους ίδιους με εσένα πρέπει να τους κάνεις?
    Πάντως πριν την επόμενη διαστρική πτήση σου ιπτάμενε πιανωαφήστρω εκπαιδευτή, πες μας & τα 5/6, γνωστά σε εσένα μόνο όπως έγραψες, πρώτα... που οδήγησαν και στο επιτυχέστατο "touch & go" του "κατασκόπου" σου Γερμανού ραδιοερασιτέχνη προ έτους, και μετά θα προσγειωθείς αναγκαστικά με full mach, Ικάριε ευεκνεύριστε Watson μας!!! Και αν μία στο εκατομμύριο ήξερες αυτά τα αίολα 5/6 και τον άφησες να αθωωθεί ως μη καν κατηγορούμενος κατάσκοπος, τότε εσύ τελικώς αυτοκαθίστασαι ο ΜΕΓΙΣΤΟΤΑΤΟΣ (απόλυτος υπερθετικός) όσων λες ή θα πεις στην ζωή σου για άλλους!
    Μήπως είσαι Watson ο πράκτωρ 000 τελικά?
    Θα το επαναλάβω με κεφαλαία γιατί έχω μια αμυδρά εντύπωση και ελπίδα ότι ίσως το καταλάβεις
    ΌΣΤΙΣ ΤΟΛΜΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΄ ΣΕΝΑ , ΣΤΟΛΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΟΠΩΣ ΑΝΙΔΕΟΣ , ΖΑΜΠΟΝΟΡΑΔΙΟΣ Κ.Λ.Π. Κ.Λ.Π.
    ΕΑΝ ΕΣΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΕΙΣ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ ΣΕ ΤΣΙΡΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΙΣ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ.
    Και διευκρινίζω .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αλήθεια γιατί τέτοια επιθυμία να με μάθεις να πετάω με 3 MACH
    Δεν είναι επιθυμία μου να πετάξεις με 3 machεκτός αν αποτελεί το διακαή σου πόθο . Έγραψα ότι ....Άλλωστε με ΄σενα τον καιρό μου χάνω, καθώς έχω την εντύπωση ότι προσπαθώ να μάθω σε χελώνα να πετάει και όχι μόνο να πετάει αλλά να πετάει με 3 mach και να κάνει και touch and go.

    Τώρα ΑΝ εσύ εκτός του ότι μπορείς να πηδάς από δένδρο σε δένδρο θέλεις να μάθεις να πετάς τότε είμαι διπλά χαμένος για τον χρόνο που έχασα να σου απαντώ .

    Και μην γράψεις πάλι μια σελίδα γλαφυρές π@π@ρολογίες .Δεν διαβάζονται . Άλλαξε στυλ.

    ΤΈΛΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #203
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilimertzani Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα μηπως δεν ειναι η απολυτη ξεφτιλα και ακολουθηθηκε η νομιμη διαδικασια?
    Αλλωστε αρμοδια δεν ειναι τα δικαστηρια να κρινουν αν και εφοσον παρεβηκαν νομοι???

    *δεν εχω διαβασει κατι σχετικα,παρα μονο τις ανταλλαγες 'πυροβολισμων' εδω μεσα.Ποιο ειναι τελικα το σωστο και το λαθος??
    Αν διαβάσεςι και τις παλαιότερες σχετικές αναρτήσεις & σχόλια... θα διαπιστώσεις ότι είτε έτσι είτε αλλοιώς ο τίτλος ισχύει καθ 'ολοκληρίαν! Αν ενώ δεν πρακτόρευε τον δέσαν "χειροπόδαρα" ως πράκτωρ αρχικά και επειδή μετά προ του δικαστηρίου αντιληφθήκαν την μεγαλοπρεπέστατη ΓΚΑΦΑ τους και τον δικάσαν για "παράνομο τηλεγραφείο" αδειούχο Ευρωπαίο πολίτη, απλά για να μην αναγκαστούν σε ένα επίσημο δημόσιο ευξετελιστικό 'συγγνώμη' ως θα όφειλαν. τότε σίγουρα ισχύει ή όχι?
    Αν από την άλλη όντως 'πρακτόρευε' και τον έπιασαν επ' αυτοφώρο... αλλά ενώ είχαν στοιχειοθετήσει την κατηγορία κατασκοπείας, αίφνης το πρωί τον οδηγήσαν σε εισαγγελέα με ΑΛΛΗ κατηγορία ΜΗ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗΣ ΔΡΑΣΕΩΣ, απλά επειδή βρήκαν ραδιοερασιτεχνικό εξοπλισμό και αγνοήσαν την όποια ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΗ ΑΔΕΙΑ ΚΡΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΕΕ τους έδειξε, για να τον σύρουν σε δίκη έστω ώστε να "δικαιολογηθούν" για την επιχείρηση σύλληψης του, αντί να εκτεθούν ότι συγκαλύψαν για οιονδήποτε λόγο, ή & εντολή που έλαβαν ίσως, τότε ΕΠΙΣΗΣ ισχύει ή όχι ο τίτλος?
    Επί της ουσίας... η ΤΟΤΕ ΥΠΟΘΕΣΗ στην Κω... (και δεν αναφέρομαι στην φετινή της Χίου) όπως και να την εξετάσεις, ότι και να δεις, ανιχνεύσεις, εξετάσεις, ήταν ΟΝΕΙΔΟΣ & ΑΙΣΧΟΣ! Το να έρχεται κάθε Watson μετά 1 έτος να μας λέει για τα 5/6 του ή τα τρία δεύτερά του... απλά αίολα και ασαφέστατα μάλλον υπάγεται στην διαπίστωση του πόσο επιτυχής και διαχρονικά ακόμη, ήταν όντως ο αρχικός τίτλος!!!

    0 Not allowed! Not allowed!
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

  4. #204
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ironda19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το επαναλάβω με κεφαλαία γιατί έχω μια αμυδρά εντύπωση και ελπίδα ότι ίσως το καταλάβεις
    ΌΣΤΙΣ ΤΟΛΜΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΄ ΣΕΝΑ , ΣΤΟΛΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΟΠΩΣ ΑΝΙΔΕΟΣ , ΖΑΜΠΟΝΟΡΑΔΙΟΣ Κ.Λ.Π. Κ.Λ.Π.
    ΕΑΝ ΕΣΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΕΙΣ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ ΣΕ ΤΣΙΡΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΙΣ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ.
    Και διευκρινίζω .


    Δεν είναι επιθυμία μου να πετάξεις με 3 machεκτός αν αποτελεί το διακαή σου πόθο . Έγραψα ότι ....Άλλωστε με ΄σενα τον καιρό μου χάνω, καθώς έχω την εντύπωση ότι προσπαθώ να μάθω σε χελώνα να πετάει και όχι μόνο να πετάει αλλά να πετάει με 3 mach και να κάνει και touch and go.

    Τώρα ΑΝ εσύ εκτός του ότι μπορείς να πηδάς από δένδρο σε δένδρο θέλεις να μάθεις να πετάς τότε είμαι διπλά χαμένος για τον χρόνο που έχασα να σου απαντώ .

    Και μην γράψεις πάλι μια σελίδα γλαφυρές π@π@ρολογίες .Δεν διαβάζονται . Άλλαξε στυλ.

    ΤΈΛΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ
    Έριξα μιά ματιά σε αναρτήσεις σου να δω τι μέρος του λόγου είσαι... τελικά!
    Εντάξει... ναι, σίγουρα ΕΣΥ δεν θα μπορούσες να διαχωρίσεις ποτέ τι είναι ασυρματική συσκευή ραδιερασιτέχνη, τι είναι κωδικοποιητής,΄και συσκευή διαχύσεως φάσματος... τι εστί άδεια κράτους ΕΕ ραδιοερασιτέχνη, τι δικαιούται ο κάτοχός της και που, αυτό είναι σίγουρο! Οπότε δικαιολογείσαι απόλυτα να θεωρείς ότι γνωρίζεις εξ επιφωτήσεως όποια 5/6 θέλεις!

    Εδώ δεν μπορείς να διαβάσεις ένα κοινό datasheet υλικού ηλεκτρονικών για να δεις τι διαφορά έχει το suffix A από το χωρίς! Ή τι διαφορά έχει αν γράφει κάτι το λογότυπο του κατασκευαστή του! Καί εμφανίστηκες εδώ να μας πεις κιόλας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ironda19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να έχουμε την λογική όταν ανοίγουμε τέτοια θέματα να παραθέτουμε τα στοιχεία ... ποιος ΙΚΑΝΟΣ από εδώ μέσα εξ αποστάσεως ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΙΧΕ και ... Συγχωρέσετε με για το έντονο ύφος αλλά δεν μου αρέσει να ισοπεδώνουμε τα πάντα χωρίς στοιχεία
    Όπως είπα... ηδη, επειδή εσύ είσαι ανίκανος να γνωρίζεις κάτι πρέπει και οι άλλοι επίσης να μη το γνωρίζουν? Τι λες βρε Αισώπια αλεπού!!!
    Και στα τσίρκα ίδια γνώση φαίνεται θα έχεις, εκτός και είσαι τρόφιμος σε κάποιο, οπότε ως μη γνωστης τους εγώ, ίσως θα σε σεβαστώ!

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SRF : 05-08-13 στις 20:20
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

  5. #205
    Μέλος
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Άρτα - Κως
    Μηνύματα
    406

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έριξα μιά ματιά σε αναρτήσεις σου να δω τι μέρος του λόγου είσαι... τελικά!
    Εντάξει... ναι, σίγουρα ΕΣΥ δεν θα μπορούσες να διαχωρίσεις ποτέ τι είναι ασυρματική συσκευή ραδιερασιτέχνη, τι είναι κωδικοποιητής,΄και συσκευή διαχύσεως φάσματος... τι εστί άδεια κράτους ΕΕ ραδιοερασιτέχνη, τι δικαιούται ο κάτοχός της και που, αυτό είναι σίγουρο! Οπότε δικαιολογείσαι απόλυτα να θεωρείς ότι γνωρίζεις εξ επιφωτήσεως όποια 5/6 θέλεις!

    Εδώ δεν μπορείς να διαβάσεις ένα κοινό datasheet υλικού ηλεκτρονικών για να δεις τι διαφορά έχει το suffix A από το χωρίς! Ή τι διαφορά έχει αν γράφει κάτι το λογότυπο του κατασκευαστή του! Καί εμφανίστηκες εδώ να μας πεις κιόλας

    Όπως είπα... ηδη, επειδή εσύ είσαι ανίκανος να γνωρίζεις κάτι πρέπει και οι άλλοι επίσης να μη το γνωρίζουν? Τι λες βρε Αισώπια αλεπού!!!
    Και στα τσίρκα ίδια γνώση φαίνεται θα έχεις, εκτός και είσαι τρόφιμος σε κάποιο, οπότε ως μη γνωστης τους εγώ, ίσως θα σε σεβαστώ!
    Και γιατί θα έπρεπε να τα γνωρίζω ?
    Όσο αφορά τα υπόλοιπα που δεν γνώριζα και δεν ντρέπομαι να στο πω τα παιδιά εδώ μέσα με βοηθήσανε όχι μόνο στο συγκεκριμένο θέμα αλλά και σε πολλά άλλα ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΧΑΡΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM . Σε αντίθεση με΄σενα ΞΕΡΟΛΑ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ που ξέφυγες από το θέμα το πας αλλού Εξαιτίας του εκνευρισμού σου . ΞΥΔΆΚΙ ΦΊΛΕ


    Νευράκια νευράκια και ξεκινάει ο παραλογισμός ? . Έτσι είναι φίλε μου SRF όταν λέγονται αλήθειες κάποιοι πονάνε . Δεν φταίω εγώ αν πόνεσες . Με τιμά που ασχολήθηκες μαζί μου αντιθέτως με ΕΝΟΧΛΕΙ που ασχολήθηκα και ασχολούμαι μαζί σου . Άντε περιέγραψε μας και το ΦΥΣΙΚΌ σου χώρο κοντά σε εκείνο το κτίριο . Ξέρεις το κήπο πίσω από την Βουλή ……..από κλαδί σε κλαδί …τι το ξέχασες? Και προπάντων μην μου εκνευρίζεσαι γιατί είσαι ….και σε κρίσιμη ηλικία .

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ironda19 : 05-08-13 στις 20:47

  6. #206
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dragonborn
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Nov 2012
    Περιοχή
    Δυτικά Προάστια
    Μηνύματα
    1.492

    Προεπιλογή

    Στο defencenet.gr κάποιος σχολιαστής (όχι η διεύθυνση του blog) γράφει ότι ο φετεινός γερμανός κατάσκοπος (της Χίου δηλαδή) είναι ο ίδιος που πιάσανε πέρισι στην Κώ, δηλαδή ο Baldur Drobnica DJ6SI. Μπορεί να ισχύει, μπορεί να είναι και μούφα.

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #207
    Μέλος Το avatar του χρήστη GiwrgosTH
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.304

    Προεπιλογή

    Εγώ ακόμη περιμένω να μάθω από αυτούς που ξέρουν κάτι παραπάνω από εμάς τι κατασκοπευτικό εξοπλισμό είχε ο (περσινός) γερμανός που η αστυνομία τον απέκρυψε και επίσης τις πηγές τους.
    Ζητάω πολλά?

    2 Not allowed! Not allowed!

  8. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον GiwrgosTH για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    SRF (06-08-13)

  9. #208
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ironda19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατί θα έπρεπε να τα γνωρίζω ?
    Όσο αφορά τα υπόλοιπα που δεν γνώριζα και δεν ντρέπομαι να στο πω τα παιδιά εδώ μέσα με βοηθήσανε όχι μόνο στο συγκεκριμένο θέμα αλλά και σε πολλά άλλα ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΧΑΡΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM . Σε αντίθεση με΄σενα ΞΕΡΟΛΑ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ που ξέφυγες από το θέμα το πας αλλού Εξαιτίας του εκνευρισμού σου . ΞΥΔΆΚΙ ΦΊΛΕ


    Νευράκια νευράκια και ξεκινάει ο παραλογισμός ? . Έτσι είναι φίλε μου SRF όταν λέγονται αλήθειες κάποιοι πονάνε . Δεν φταίω εγώ αν πόνεσες . Με τιμά που ασχολήθηκες μαζί μου αντιθέτως με ΕΝΟΧΛΕΙ που ασχολήθηκα και ασχολούμαι μαζί σου . Άντε περιέγραψε μας και το ΦΥΣΙΚΌ σου χώρο κοντά σε εκείνο το κτίριο . Ξέρεις το κήπο πίσω από την Βουλή ……..από κλαδί σε κλαδί …τι το ξέχασες? Και προπάντων μην μου εκνευρίζεσαι γιατί είσαι ….και σε κρίσιμη ηλικία .
    Καλά... καλά... Αφού εγώ "ξέφυγα" από το θέμα και το πάω... "αλλού" για πες μας λοιπόν ΕΣΥ που δεν αποφεύγεις να είσαι πιστά εντός του... τσ 5/6 ΓΝΩΣΕΩΝ ΣΟΥ που αρκετοί εδώ (εκτός εμού δηλαδή που στο ζητάω διαρκώς αλλά μάλλον ΔΕΝ θες να το καταλάβεις) σε ρωτάν επί τουλάχιστον 10 ενδιάμεσα μηνύματά σου για τσίρκα κλπ αμπελοφιλοσοφίες σου!
    Αγαπητέ μας Watson μάθε επίσης ότι δεν αποκτάς γνώσεις αεροναυπηγικής επειδή μοντάρισες πιά ένα σχέδιο που βρήκες από κιτ της AIRFIX! Με όσα έγραψες περί του τι έμαθες, σίγουρα νομίζεις ότι στα ηλεκτρονικά δεν ισχύει το ίδιο... Watson! Τραγικό... αν και τελικά αναμενόμενο!!!

    0 Not allowed! Not allowed!
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

  10. #209
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dragonborn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο defencenet.gr κάποιος σχολιαστής (όχι η διεύθυνση του blog) γράφει ότι ο φετεινός γερμανός κατάσκοπος (της Χίου δηλαδή) είναι ο ίδιος που πιάσανε πέρισι στην Κώ, δηλαδή ο Baldur Drobnica DJ6SI. Μπορεί να ισχύει, μπορεί να είναι και μούφα.
    Σύμφωνα με τα μεχρι τώρα γνωστά στοιχεία ο φετινός της Χίου, ήταν μόνιμος κάτοικος εκεί για ~ 3 έτη! Ο Baldur απ' όσο γνωρίζω και εφ' όσον δεν διαψευστώ με στοιχεία από οιονδήποτε Watson & BlacKitsos Security, ΔΕΝ ήταν ποτέ κάτοικος μόνιμος ή ημιμόνιμος πουθενά στην Ελλάδα, οπότε ο "σχολιαστής" που έγραψε αυτό απλά θα είναι κάποιος Watson 5/6 Copy!

    0 Not allowed! Not allowed!
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

  11. #210
    Μέλος
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Άρτα - Κως
    Μηνύματα
    406

    Προεπιλογή

    ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΙΟ ΚΑΤΩ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF
    …………….. Παλαιοτέρα υπήρξαν "δάσκαλοι" που βρέθηκαν μέσα στο ποτάμι της Ξάνθης... να "τιτιβίζουν" …………………
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF;

    ….….Τουλάχιστον οι Serlok που γνωρίζω εγώ ξέρουν τα πάντα….…………

    …. Ένα παράδειγμα παλαιότερης 'κοπής" ήταν... ένας τύπος μιάς διεθνούς ΜΚΟ ενός μεγάλου κράτους……………………..

    ……………Και που να σου περιέγραφα ένα κτίριο στην Βασ Σοφίας σχεδόν απέναντι από το Πολεμικό μουσείο………………………….

    ...............και αν γνώριζες έστω ελάχιστα κάποια πράγματα θα γνώριζες & ότι κάθε επεισόδιο αντιμετωπίζεται ως αυτόνομη περίπτωση από συγκεκριμένο κλιμάκιο...

    ………………Αν από αυτό προκύψει δίκτυο….δίκτυο... αναλαμβάνει άλλο κλιμάκιο συντονιστή.


    Είναι αυτονόητο ότι ουδείς ΣΟΒΑΡΟΣ άνθρωπος προβαίνει σε αναρτήσεις ευαίσθητων θεμάτων Δημόσια ,……εν αντιθέσει με εσένα . Ουδείς ΣΟΒΑΡΟΣ άνθρωπος χρησιμοποιεί ευαίσθητα θέματα για να αυτοπροβληθεί και να καμαρώνει σαν κοκοράκι……... εν αντιθέσει με ΄σενα . Δεν είναι όλοι ίδιοι με ΄σένα .Αλλά τι σχέση μπορεί να έχει ο πρωταγωνιστής ενός τσίρκου με την Σοβαρότητα .

    Πάντως με χαροποιεί το γεγονός ότι γράφεις πιο πεζά και άφησες πίσω το ηλίθιο στυλ που έγραφες.

    Τέλος

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF;
    …..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF;
    ΔΕΝ ήταν ποτέ κάτοικος μόνιμος ή ημιμόνιμος
    Η σωστή τοποθέτηση είναι μόνιμος ή προσωρινός όχι ημιμόνιμος . Άντε θα ξεχάσουμε και τα Ελληνικά μας και έπειτα έχουμε και το θράσος να απορούμε http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=62568 Δεν φταίω εγώ ….. εσύ είσαι ο πρώτος διδάξας .











    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ironda19 : 06-08-13 στις 09:25

Σελίδα 21 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 11 19 20 21 22 23 31 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By finos in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-16, 14:17
  2. Άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By finos in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-16, 15:23
  3. άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By darthtony in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-11, 19:46
  4. Ραδιοερασιτέχνες?
    By dimitris_p20 in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:46
  5. Αδεια ραδιοερασιτέχνη
    By Katerina in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-08, 18:06

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας