Σελίδα 20 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 10 18 19 20 21 22 30 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 191 έως 200 από 422

Θέμα: Σύλληψη Ευρωπαίου ραδιοερασιτέχνη ως κατασκόπου

  1. #191
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    Όχι όρε Βαγγέλη σου έδειξα ότι αυτοί οι τρομεροί και φοβεροί ΕΥΠιτζηδες και διοικηταδες που ανακαλύπτουν τους κατασκόπους έξω από τα στρατόπεδα θα έπρεπε να έχουν κινήσει διαδικασίες να μην φαίνονται στο googlemap τα στρατόπεδα και όλα αυτά που κυνηγάνε τους άλλους να μην φωτογραφίζουν. και προφανώς δεν έκανες λίγο ζουμ να δεις και τις αποθήκες πυρομαχικών τους όρχους και τα κανόνια. εκτος και αν δεν έχεις πάει φαντάρος και δεν ξέρεις να τα ξεχωρίζεις.

    0 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  2. #192
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Sep 2012
    Περιοχή
    καλαμαρια
    Μηνύματα
    155

    Προεπιλογή

    εγω παντς που ημουν στο Λυτοχωρο 7 μνες απ την συνολική θητεία μου τς αποθήκες πυρομαχικών δεν βλέπω να τ εμφανίζει το γοογλεμαπς ... η εγω δεν μπορω να τς καταλάβω ... εχουν περασει 9 χρόνια .... εμφανίζονται σαν πράσινο ...δεν ειναι σκεπασμένες απο πανω και ποτε δεν ηταν .... 9 'σπιτακια' περιφραγμενα στο ιδιο το στρατόπεδο και σκοπετο υπερυψωμένο στην μεση , παρ αυτα μπορώ με τους μηνες που έφαγα εκει αν παω να κανω βόλτα σε ολο το στρατοπεδο οτι ωρα θελω αν και περάσαν τόσα χρόνια γνωρίζοντας ολους τους τομεις και καβαντζες του στρατοπεδου και αυτα το γοογλε δεν τα δείχνει αυτο ειναι το μυστικο σε ολους οσους πήγαμε φαντάροι οπουδήποτε και ας μας έπαιρνε και κάνας υπνάκος , σιγα δεν εχουμε και πολεμο ...οσοι πήγαμε ομ[[ πιστεύω οτι απ τους 5 οι 3εις θα ανταποκριθούν σε περίπτωση πολέμου .... και αυτο τα λεει ολα ...

    1 Not allowed! Not allowed!

  3. #193
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dragonborn
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Nov 2012
    Περιοχή
    Δυτικά Προάστια
    Μηνύματα
    1.492

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosmanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ... ΤΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ... ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΕΜΑΙΛ ΠΡΟΣ ΤΟΥΡΚΙΑ...
    Μην παίρνετε τίποτα τοις μετρητοίς, μέχρι να το διασταυρώσετε. Αν και η ιστορία της Χίου μου φαίνεται πιο σοβαρή από τις ανοησίες με τον Baldur DJ6SI στην Κώ, μην βασίζεστε αποκλειστικά στις ανακοινώσεις των "Αρχών".

    1 Not allowed! Not allowed!

  4. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον Dragonborn για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    SRF (05-08-13)

  5. #194
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΠΑΝ
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Dec 2010
    Περιοχή
    On earth
    Μηνύματα
    98

    Προεπιλογή

    Εάν πράγματι ηταν κατάσκοπος, δεν θα τον συνελάμβαναν με πανηγυρικό τρόπο ουτε θα το μαθαίναμε!
    Εναν κατασκοπο τον χειρίζονται κατασκοποι!
    Κατα πάσα πιθανοτητα αυτος ο ανθρωπος ενοχλησε τους ντόπιους με την συμπεριφορά του, ξερετε, στα νησιά μας και δή στα ακριτικά, ειναι λιγακι παραξενοι οι ντόπιοι.
    Θέλουν να μεινεις ενα λογικο γι αυτους διαστημα, να ξοδεψεις πολλα αλλά, να μην ρωτάς ουτε να φωτογραφίζεις πολλά!
    Οι ανθρωποι των συνόρων, εχουν πολλα μυστικά, και περίεργες δραστηριοτητες.
    Πάντως ειναι ενα καλο θέμα για να ξεχνά ο κόσμος τα προβλήματά του.
    Ο "πατριωτισμός οι κατασκοποι και οι προδότες" ηταν πάντα ενα καλό θεμα αποπροσανατολοσμού της κ.γ. απο τα πραγματικά της αδιέξοδα.

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #195
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dragonborn
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Nov 2012
    Περιοχή
    Δυτικά Προάστια
    Μηνύματα
    1.492

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosss Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παντς που ημουν στο Λυτοχωρο 7 μνες απ την συνολική θητεία μου τς αποθήκες πυρομαχικών δεν βλέπω να τ εμφανίζει το γοογλεμαπς ...
    Στο Google Earth το πλακίδιο (tile) που καλύπτει από την μέση της Λεπτοκαρυάς μέχρι την Παραλία Γρίτσας είναι παλαιό και σε χαμηλή ανάλυση. Αρχικά έτσι ήταν το μεγαλύτερο μέρος της Ελλάδος και σταδιακά αντικαθίσταται από φωτογραφίες σε υψηλή ανάλυση. Αντίθετα θα δεις ότι, για παράδειγμα, το πολύ πιο ευαίσθητο Κουφόβουνο είναι σε καλή ανάλυση, το ίδιο και οι γέφυρες του Άρδα στα Μαράσια.

    2 Not allowed! Not allowed!

  7. #196
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ironda19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ύστερα ήρθαν οι μέλισσες.
    Φίλε μου ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ κόψε κάτι .Πες μας τι πίνεις και δεν μας δίνεις .Ή ρώτα τα κολλητήρια σου τα πρακτόρια να βρουν και για εμάς λίγο μπας και ακούσουμε το ΤΙΤΙΒΙΣΜΑ στο ποταμό της Ξάνθης . Με προσοχή όμως , να μην μας πάρουν χαμπάρι οι « κυνηγοί πουλιών». Γιατί από τα παραπάνω φαίνεται να την έχεις ακούσει για τα καλά.


    Το τελευταίο με τον υπερκατάσκοπο των 2 ηπείρων της ΜΚΟ σε ποιο κινηματογράφο το είδες? βγαίνει και σε 3d έκδοση ? Κρίμα να μην σε γνωρίζω μπαγάσα έχεις πολύ γέλιο.


    Επειδή βλέπω ότι από αλλού ξεκινήσαμε ….και αλλού ….μας πάει……… προτείνω να το σταματήσουμε εδώ . Ας κρατήσει ο καθένας τις απόψεις ,για τον εαυτό του και τέλος . Εύχομαι ειλικρινά πέρα από τα παραπάνω αν μου δοθεί η ευκαιρία σε κάποιο θέμα να μπορέσω να σε βοηθήσω ,για να σου αποδείξω η παρούσα κατάσταση όπως διαμορφώθηκε ήταν απλώς μια διαφωνία μου για τον τρόπο που παρουσίασες τα παραπάνω και τίποτε παραπέρα .
    Αγαπητέ Watson... παρ' ότι δηλώνεις "γνώστης των 5/6" τα οποία ακόμα αναμένουμε να μας παρουσιάσεις ως πειστήρια του ότι σφάλαμε, δεν έχεις & ιδέα για το τι έχει συμβεί εκεί, στην Ξάνθη, προ 30ετίας ++, ως είναι φανερό... πράγμα που αυτοδικαίως σε καθιστά από παραπαίδι ερευνητή σε ΚαραΚΙΤΣΟ σεκιούριτη! Ίσως όταν τελειώσεις & το δημοτικό κάποτε... και μπεις στην εφηβεία να ξεπεράσεις το σύνδρομο "χελωνονιντζάκια" που κατατροπώνουν τους πάντες και τα πάντα γύρω τους! Αν και δεν είμαι βέβαιος ότι δεν θα ακολουθήσεις το μονοπάτι του μαγικού Χάρυ Πότερ λόγο προδιάθεσης! Ναι υπάρχουν και πραγματικές καταστάσεις που ίσως στην μεταγενέστερη ενήλικη ζωή σου γνωρίσεις και εσύ... που για τα νήπια θα μοιάζουν ως κινηματογραφικές προβολές όταν τους τα λες! Και που να σου περιέγραφα ένα κτίριο στην Βασ Σοφίας σχεδόν απέναντι από το Πολεμικό μουσείο που αν έμπαινες κάποτε (που το αποκλείω με όσα γράφεις) θα νόμιζες ότι είσαι σε 3D διακτίνηση και όχι σε κινηματογράφο απλά! Δεν πειράζει, ψάχνε εσύ τους πράκτορές σου σαν σε φίλμ ρετρό που πέφτουν και με αλεξίπτωτο τα βράδυα για να στήσουν ένα πομπό με χειριστήριο και ακουστικά... για να δώσουν τις συντεταγμένες του Club Pierro, στην απέναντι εχθρική όχθη...
    Μήπως τελικά πιάστηκαν "Κώτσοι" οι απέναντι που έχουν σηκώσει 3 δορυφόρους μέχρι σήμερα με στρατιωτικές δυνατότητες εντός τους? Ή θα μας πείς & ότι τελικά ο πράκτωρ σου επιχειρούσε μέσω αυτών ή ακόμα & με EME!!!
    Αλήθεια εκεί στην... ΆρταΚω έχετε λέσχες που μαζευόσαστε όλοι οι αστυνόμοι Σαϊνηδες και μελετάτε επί χάρτου την αντικατασκοπευτική πρακτική σας με παρακολούθηση ασπρόμαυρων ταινιών του Χόλλυγουντ? Κανένας με βασική γνώση ηλεκτρονικών και ψηφιακών μάλιστα δεν υπάρχει να σας πει έστω ότι ο κόσμος μας άλλαξε μετά την πτώση του τείχους, ραγδαία? Ναι... ότι δεν φτάνεις... το αναγάγεις σε κινηματογραφικό έργο! Α, ρε 'αλεπούδες' που έχουμε ως γνώστες... "προστάτες" μας!
    Άντε μετά με τέτοιους 'φωστήρες' ως κράτος, να σταματήσεις έστω & μιά βάρκα με 5 πακιστανούς μεσα!!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ironda19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΟΥΦΑΡΑ είναι φίλε μου Αντώνη και αυτό .
    Και όπως θα έλεγε ο φίλος srf .Πραγματικά ΞΕΦΤΥΛΑ του Ελληνικού κράτους και ιδιαιτέρως των αρχών…… ΑΙΣΧΟΣ !!!
    ΑΙΣΧΟΣ!!!
    ΑΙΣΧΟΣ!


    ΟΝΕΙΔΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ & ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ!!!

    Κατά τη σύλληψή του, μάλιστα, είχε δυο φωτογραφικές μηχανές και κάρτες αποθήκευσης με φωτογραφίες από στρατόπεδα της Χίου. Τι έκανε ο άνθρωπος φωτογράφιζε στρατόπεδα γιατί μέσα είχαν πεύκα κυπαρίσσια και φωτογράφιζε τα κουκουνάρια …………. εκείνο το σκοτεινό, υγρό, και φεγγαρόλειπο βράδυ... που κουρνιάζαν και οι κουκουβάγιες με τον τρομακτικό ήχο του Γερμανικού κατασκοπευτικού χειριστηρίου του κλικ της φωτογραφικής μηχανής κατά srt .



    Επιπλέον, από την έρευνα σε προσωπικό του ηλεκτρονικό λογαριασμό ( e - mail ), προέκυψε ότι την προηγούμενη εβδομάδα είχε αποστείλει ηλεκτρονικό μήνυμα, σε άγνωστο μέχρι στιγμής αποδέκτη, το οποίο περιείχε στοιχεία για ελληνικά πολεμικά πλοία και στρατιωτικά οχήματα, που βρίσκονται στη Χίο ΑΙΣΧΟΣ!!!
    ΑΙΣΧΟΣ!


    Τι έκανε έστελνε πληροφορίες για τα Ελληνικά πολεμικά πλοία γιατί του άρεσαν τα χρώματα των πλοίων
    και τα πέρασε για τράτες

    ΑΙΣΧΟΣ!!!

    Πραγματικά ΞΕΦΤΥΛΑ του Ελληνικού κράτους και ιδιαιτέρως των αρχών…… ΑΙΣΧΟΣ !!!

    ΟΝΕΙΔΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ & ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ!!!

    Και βέβαια Watson μας, στο μικρόκοσμό σου όλα τα κάνεις αχταρμά! Και είναι μετά ίδια τα δύο αυτά! Μήπως να εξέταζες σοβαρά το να πας σε οφθαλμίατρο, αφού το άσπρο και το μαύρο εσύ τα βλέπεις και τα κρίνεις ίδια, ως γκρι? Αν ΔΕΝ το κατάλαβες εγώ έχω μιλήσει για την συγκεκριμένη περίπτωση, και την αντιμετώπισή της από τους συναδέλφους σου της υπηρεσίας σας "ΠΟΥΤ ΔΕ ΚΟΤ ΝΤΑΟΥΝ"! Αυτό στην Χίο... είναι ΑΛΛΗ περίπτωση... και αν γνώριζες έστω ελάχιστα κάποια πράγματα θα γνώριζες & ότι κάθε επεισόδιο αντιμετωπίζεται ως αυτόνομη περίπτωση από συγκεκριμένο κλιμάκιο... Αν από αυτό προκύψει δίκτυο... αναλαμβάνει άλλο κλιμάκιο συντονιστή! Τώρα αν το βαλιτσάκι όπως το αποκαλούν τα μέσα έχει χρήση μόνο για τίποτα νονούς και παρατρεχάμενους αντί για την πραγματική χρήση που αγοραστήκαν και ήταν ακριβώς αυτή... δεν το κρίνεις ως είναι φανερό! Απλά για εσένα κεραία, χειριστήριο και Μορς αυτομάτως δεικνύουν ότι τα... "ΣΠΑΕΙ'!!! Μήπως επίσης να σημειώσουμε ότι αυτόν στην Χίο, τον πάνε ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ? Τον περσυνό... ΤΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ? ΤΗΛΕΓΡΑΦΕΙΟΥ?
    Κια τέλος αγαπητέ Watson μάθε να σέβεσαι τις αποφάσεις των Δικαστηρίων! Ο περσυνός ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΛΗΦΘΕΙΣ ως σήμερα... ΑΘΩΩΘΗΚΕ? Ακόμα ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ "ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΤΗΛΕΓΡΑΦΕΙΟ" ? Κατηγορία περί "ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ" δεν του αποδόθηκε ΠΟΤΕ ή κάνω λάθος? Οπότε το να έρχεσαι εσύ εδώ ή αλλού ΕΝΑ ΕΤΟΣ ΜΕΤΑ να τον αποκαλείς αυθαιρέτως & δημοσίως ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ και ότι γνωρίζεις κιόλας και τα κρυφά 5/6 της υποθέσεως αυτής... από τα όποία όσα γωνρίζεις ΜΟΝΟ ΕΣΥ προκύπτει δεδομένα ότι ήταν κατάσκοπος, και βάση όσων ισχυρίζεσαι ή δικαιοσύνη έπεσε σε οικτρά ΠΛΑΝΗΝ αθωώνοντάς τον, σε καθιστά αυτομάτως δύο πιθανά πράγματα! Ή ΚΟΙΝΟ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ, ή ΣΥΝΕΝΟΧΟ ΣΕ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ από τις δικαστικές αρχές που οδήγησαν στην απελευθέρωση αυτού!
    Διάλεξε ελεύθερα... Watson!!!

    0 Not allowed! Not allowed!
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

  8. #197
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dragonborn
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Nov 2012
    Περιοχή
    Δυτικά Προάστια
    Μηνύματα
    1.492

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο περσυνός ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΛΗΦΘΕΙΣ ως σήμερα... ΑΘΩΩΘΗΚΕ? Ακόμα ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ "ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΤΗΛΕΓΡΑΦΕΙΟ" ? Κατηγορία περί "ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ" δεν του αποδόθηκε ΠΟΤΕ ή κάνω λάθος? Οπότε το να έρχεσαι εσύ εδώ ή αλλού ΕΝΑ ΕΤΟΣ ΜΕΤΑ να τον αποκαλείς αυθαιρέτως & δημοσίως ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ και ότι γνωρίζεις κιόλας και τα κρυφά 5/6 της υποθέσεως αυτής...
    Αρκετοί παράγοντες και θεματοφύλακες του ραδιοερασιτεχνικού χώρου φρόντισαν να κυκλοφορήσουν αρκετή λάσπη για το θέμα της σύλληψης του Baldur στην Κώ, προφανώς για τα κρυφά 5/6. Ισχυρίζονταν ότι δήθεν στο PC του είχε πολλά επιληψιμα στοιχεία, δεν μας λένε όμως τι. Αφήνουν να πλανάται μια ιστορία όπως την φαντάζεται ο καθένας, ότι είχε από στρατιωτικά μυστικά μέχρι video με αγοράκια.

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #198
    Μέλος Το avatar του χρήστη antonis_p
    Όνομα
    Αντώνης
    Εγγραφή
    Nov 2005
    Περιοχή
    KM18VB
    Μηνύματα
    3.741

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dragonborn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρκετοί παράγοντες και θεματοφύλακες του ραδιοερασιτεχνικού χώρου φρόντισαν να κυκλοφορήσουν αρκετή λάσπη για το θέμα της σύλληψης του Baldur στην Κώ, προφανώς για τα κρυφά 5/6. Ισχυρίζονταν ότι δήθεν στο PC του είχε πολλά επιλήψιμα στοιχεία, δεν μας λένε όμως τι.

    CW skimmer;

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #199
    Μέλος
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Άρτα - Κως
    Μηνύματα
    406

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    #1……Επίσης ο εκεί ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙ ΝΟΜΟΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΟ ΡΑΔΙΟΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΠΑΡ' ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΗΣ Ε.Ε. ? Και αυτός ο εισαγγελέας ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ? Ακόμα ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΘΑΙΡΕΣΑΝ ΑΠΟ ΕΔΡΑΣ?.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    #21…..Συγγνώμη Κύριοι... αλλά ευθέως είστε παντελώς ανίδεοι με τον ραδιοερασιτεχνισμό……..Πόσοι εξ' υμών είστε αδειούχοι ραδιοερασιτέχνες? Είμαι βέβαιος, ΟΥΔΕΙΣ!.......................
    #23……Τελικά μερικοί μου φαίνεται ότι ξέρετε αποκλειστικά τους "νόμους" του Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!!! Ε, ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΣΧΥΩΝΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΕΠ΄ΑΥΤΟΥ?
    #41…..Αγαπητέ ζαμπονοράδιε (γιατί για άλλη ερμηνεία δεν σε "κόβω" να δύνασαι)
    #43….Επέτρεψέ μου ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ πολύ καλά τι εστί περιοχή 'υψηλόύ κινδύνου' όπως την αποκαλείς...
    #54…..Παράδειγμα? Έχω ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ που με συνέλαβαν μιά ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΜΕ ΑΔΕΙΑ, που την έδειχνα στον Εισαγγελέα, και αυτός μου έλεγε...
    #103………..πιθανών "εμπλοκών" που ίσως υπάρξουν κατά την σύλληψη του ΥΠΕΡΠΡΑΚΤΩΡ ΑΥΤΟΥ... χωρίς μάλιστα ΚΑΝ να παρίσταται στην επιχείρηση ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ και ΑΡΜΟΔΙΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ ή του Α2 των τοπικών δυνάμεων Εθνοφυλακής, που θα έπρεπε σαφεστατα ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΑΝΑΚΡΙΝΟΥΝ (σε πράξεις κατασκοπείας εμπλεκονται άμεσα και ασκούν εκείνα τον ανακριτικό ρόλο, με επίβλεψη εισαγγελέως)!
    # 107 …..Τελικά το αίσχος συνεχίζεται... όταν περιμένουμε από κάθε watson & Σερ-ΛΟΚ να μας σώσει
    # 180 …..Αγαπητέ Watson! Σαφώς όταν έχεις παντελή άγνοια τόσο τεχνικών όσο και νομικών θεμάτων…….Τουλάχιστον οι Serlok που γνωρίζω εγώ ξέρουν τα πάντα…
    #196…….δεν έχεις & ιδέα για το τι έχει συμβεί εκεί, στην Ξάνθη, προ 30ετίας ++



    Φίλτατε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ από τα ανωτέρω προκύπτει ότι γνωρίζεις τα ΠΑΝΤΑ .Κατά συνέπεια Ως ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ δεν ανέχεσαι διαφορετική άποψη από την δική σου . Όστις τόλμησε δε και είχε αντίθετη άποψη, στολίστηκε με κοσμητικά επίθετα όπως ανίδεος , ζαμπονοράδιος κ.λ.π. κ.λ.π.
    Εάν εσύ επιθυμείς να μετατρέψεις τον χώρο που μας φιλοξενεί σε τσίρκο και να πρωταγωνιστείς με κόκκινη μύτη και κίτρινα μαλλιά εγώ δεν θα σε ακολουθήσω. Άλλωστε με ΄σενα τον καιρό μου χάνω, καθώς νομίζω ότι προσπαθώ να μάθω σε χελώνα να πετάει και όχι μόνο να πετάει αλλά να πετάει με 3
    machκαι να κάνει και touch and go.


    Και κάτι τελευταίο μιας και μεταξύ των άλλων γνωρίζεις και για αυτό το ΚΤΙΡΙΟ



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    ……….Και που να σου περιέγραφα ένα κτίριο στην Βασ Σοφίας σχεδόν απέναντι από το Πολεμικό μουσείο που αν έμπαινες κάποτε (που το αποκλείω με όσα γράφεις)

    Για το παραπάνω να το περιγράψεις αμφιβάλλω . Είμαι σίγουρος όμως ότι μπορείς να περιγράψεις τον κήπο πίσω από την βουλή και πως πηδάς από κλαδί σε κλαδί.?




    και να μην ξεχάσω .
    Και αν μία στο εκατομύριο γνώριζες κάτι από όλα αυτά που κοκορεύεσαι ότι γνωρίζεις και τα εκθέτεις δημόσια για αυτοπροβολή τότε αυτόκαθίστασαι ή ΜΕΓΑΣ ΛΟΛΑΚΑΣ ή ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΛΟΛΑΚΑΣ .ΔΙΑΛΕΞΕ

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ironda19 : 05-08-13 στις 17:57

  11. #200
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ironda19 Εμφάνιση μηνυμάτων



    Φίλτατε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ από τα ανωτέρω προκύπτει ότι γνωρίζεις τα ΠΑΝΤΑ .Κατά συνέπεια Ως ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ δεν ανέχεσαι διαφορετική άποψη από την δική σου . Όστις τόλμησε δε και είχε αντίθετη άποψη, στολίστηκε με κοσμητικά επίθετα όπως ανίδεος , ζαμπονοράδιος κ.λ.π. κ.λ.π.
    Εάν εσύ επιθυμείς να μετατρέψεις τον χώρο που μας φιλοξενεί σε τσίρκο και να πρωταγωνιστείς με κόκκινη μύτη και κίτρινα μαλλιά εγώ δεν θα σε ακολουθήσω. Άλλωστε με ΄σενα τον καιρό μου χάνω, καθώς νομίζω ότι προσπαθώ να μάθω σε χελώνα να πετάει και όχι μόνο να πετάει αλλά να πετάει με 3
    machκαι να κάνει και touch and go.


    Και κάτι τελευταίο μιας και μεταξύ των άλλων γνωρίζεις και για αυτό το ΚΤΙΡΙΟ




    Για το παραπάνω να το περιγράψεις αμφιβάλλω . Είμαι σίγουρος όμως ότι μπορείς να περιγράψεις τον κήπο πίσω από την βουλή και πως πηδάς από κλαδί σε κλαδί.?




    και να μην ξεχάσω .
    Και αν μία στο εκατομύριο γνώριζες κάτι από όλα αυτά που κοκορεύεσαι ότι γνωρίζεις και τα εκθέτεις δημόσια για αυτοπροβολή τότε αυτόκαθίστασαι ή ΜΕΓΑΣ ΛΟΛΑΚΑΣ ή ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΛΟΛΑΚΑΣ .ΔΙΑΛΕΞΕ
    Έχεις δίκιο... Μπροστά σου σαφώς & σου μοιάζω ως ο Παντογνώστης! Ενοχλητικό & το να μην βλέπεις τίποτα πέραν της θολής σκιάς σου, και να σου μιλάνε για φωτεινές εικονες! Λογικότατο τυφλέ μου Watson!!!
    Άσε τις εναλλακτικές επιλογής για εμένα... και αποφάσισε, αντί απλά να έπεσαι στην αντιπαράθεση, από τις δικές σου πρώτα, που αμφότερες είναι αδικήματα!!!
    Και αλήθεια γιατί τέτοια επιθυμία να με μάθεις να πετάω με 3 MACH και άλλα κόλπα που θα σου είναι και πάναπλα ως παιδικά παιχνίδια σου όπως σίγουρα & για όλα... τα "συγγενή" πτητικά, UFO? Όλους ίδιους με εσένα πρέπει να τους κάνεις?
    Πάντως πριν την επόμενη διαστρική πτήση σου ιπτάμενε πιανωαφήστρω εκπαιδευτή, πες μας & τα 5/6, γνωστά σε εσένα μόνο όπως έγραψες, πρώτα... που οδήγησαν και στο επιτυχέστατο "touch & go" του "κατασκόπου" σου Γερμανού ραδιοερασιτέχνη προ έτους, και μετά θα προσγειωθείς αναγκαστικά με full mach, Ικάριε ευεκνεύριστε Watson μας!!! Και αν μία στο εκατομμύριο ήξερες αυτά τα αίολα 5/6 και τον άφησες να αθωωθεί ως μη καν κατηγορούμενος κατάσκοπος, τότε εσύ τελικώς αυτοκαθίστασαι ο ΜΕΓΙΣΤΟΤΑΤΟΣ (απόλυτος υπερθετικός) όσων λες ή θα πεις στην ζωή σου για άλλους!
    Μήπως είσαι Watson ο πράκτωρ 000 τελικά?

    0 Not allowed! Not allowed!
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

Σελίδα 20 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 10 18 19 20 21 22 30 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By finos in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-16, 14:17
  2. Άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By finos in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-16, 15:23
  3. άδεια ραδιοερασιτέχνη
    By darthtony in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-11, 19:46
  4. Ραδιοερασιτέχνες?
    By dimitris_p20 in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:46
  5. Αδεια ραδιοερασιτέχνη
    By Katerina in forum Ραδιοερασιτεχνισμός
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-08, 18:06

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας