Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 34

Θέμα: Πρόταση προς διαχείριση κ admin

  1. #21
    Μέλος Το avatar του χρήστη aeonios
    Όνομα
    Nik
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.651

    Προεπιλογή

    Βρε Σπύρο ποια μηνύματα σχετικά με τις κατασκευές σου σβήστηκαν;

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #22
    Μέλος
    Όνομα
    Ω
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Μηνύματα
    954

    Προεπιλογή

    Εσύ ειδικά Nik θα έπρεπε να θυμάσαι πως τον Ιανουάριο του 2012 έσβησες το θέμα μου "επαγωγικός κινητήρας τύπου bedini".
    Είχαμε επικοινωνήσει τότε και θυμάμαι πως μου έγραψες πως δεν μπορείς να επαναφέρεις το θέμα από backup.
    Εκείνο το θέμα είχε χιλιάδες αναγνώσεις, περισσότερα από 30 μηνύματα με πολλές ευχαριστίες, μοναδικές πληροφορίες που δεν υπάρχουν αλλού στο δίκτυο σχετικά με επαγωγικούς κινητήρες, φωτογραφίες, μετρήσεις οργάνων και παλμογράφου, σχέδια κλπ.
    Θυμάμαι την απάντηση που μου έδωσες τότε "ξαναγράψτο".

    Για εκείνο το θέμα είχα ενημερώσει και τον groov με πμ αλλά ούτε εκείνος ενδιαφέρθηκε.

    Δεν είναι αλήθεια; Μήπως δεν θυμάμαι καλά; Πολλά άλλα μέλη του φόρουμ που έγραψαν σε εκείνο το θέμα το θυμούνται.

    Και δεν είναι το μόνο θέμα μου που διαγράφηκε. Θυμάμαι μερικά ακόμα θέματα όπως "σήμερα διαδήλωση" που ενημέρωνε τον κόσμο για τις εκδηλώσεις των πολιτών στο Σύνταγμα (όλα τα μέσα ενημέρωσης πρόβαλαν τότε τα δρώμενα), ένα ακόμα παλαιότερο θέμα με τίτλο
    "διαχείριση ενέργειας" που έσβησε θυμάμαι ο λεοντ πριν 2 χρόνια.

    Θεωρώ ντροπή για την ιστοσελίδα να γίνονται διακρίσεις και να μην διαγράφονται θέματα ή μηνύματα που προσβάλουν χρήστες.
    Τα πολλαπλά μηνύματα μου που έγραψα πως με προσβάλουν με χαρακτηρισμούς τα αφήσατε για στολίδια..

    Ακόμα και τώρα κάποιοι που δεν τους αρέσουν οι θέσεις μου γράφουν προσβλητικές αηδίες για εμένα, το πρόσεξαν άλλοι χρήστες όμως οι συντονιστές αδιαφορούν.

    Και τι νομίζετε πως εγώ κάνω καριέρα εδώ για να γράφω με κόπο θέματα και να τα σβήνετε;

    Αυτά είναι συμπεριφορές που χαρακτηρίζουν τους "δημοκρατικούς" έλληνες της ιστοσελίδας.

    Να σβήσετε και αυτό το θέμα-ντροπή για hlektronika.gr ώστε να μην το διαβάζουν ξένοι και σχηματίζουν εντυπώσεις για εσάς..

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spyropap : 16-06-12 στις 21:14
    Έχοντας στην κατοχή του την Ελεύθερη Ενέργεια
    ένα άτομο παύει να είναι αντικείμενο εκμετάλλευσης..
    Συνοπτικά: Ενέργεια = Ελευθερία!

    http://thesecretrealtruth.blogspot.com/2012/01/blog-post_9393.html

  3. #23
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη moutoulos
    Όνομα
    Γρηγόρης
    Εγγραφή
    Jul 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Λαμία, Μεθώνη, BG
    Μηνύματα
    5.857

    Προεπιλογή

    Σπύρο εφόσον δεν είναι "μέσα" ο Νικ θα σου απαντήσω εγώ. Τουλάχιστον σχετικά
    με το θέμα του Επαγωγικού Κινητήρα, γιατί το ξέρω/θυμάμαι/βλέπω ...

    Το θέμα σου "κατέβηκε" για να μεταφερθούν κάποια μηνύματα ή ολα (δεν θυμάμαι)
    σε άλλη κατηγορία (μετακίνηση θέματος). Και λεω δεν θυμάμαι γιατί περνάνε αρκετά
    θέματα για να τα θυμόμαστε όλα. Και όταν λεω παραπάνω "βλέπω" εννοώ σαν συμβάν
    στο ιστορικό, όχι όμως και το λόγο.

    Στην διαρκεια της μεταφοράς τα μηνύματα εξαφανίστηκαν. Αυτό πιθανών να είχε
    να κάνει με δυσλειτουργία να πω, κακή μεταφορά, κακιά στιγμή ..., τι να σου πω.

    Σημασία έχει οτι όταν ενημερώθηκε ο διαχειριστής της σελίδας για να το ψάξει,
    λάβαμε αυτή την απάντηση:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gRooV Εμφάνιση μηνυμάτων
    13371 aeonios 12:49, 14th Feb 2012 Thread unknown Θέμα: [Επαγωγικός κινητήρας τύπου Bedini]
    Forum: [Παρουσίαση Κατασκευών]
    13372 aeonios 12:49, 14th Feb 2012 Post by spyropap Μήνυμα: [Untitled]
    Forum: [Παρουσίαση Κατασκευών]
    13369 aeonios 12:48, 14th Feb 2012 Post by spyropap Μήνυμα: [Untitled]
    Θέμα: [Επαγωγικός κινητήρας τύπου Bedini]
    Forum: [Παρουσίαση Κατασκευών]
    13370 aeonios 12:48, 14th Feb 2012 Post by spyropap Μήνυμα: [Untitled]
    Θέμα: [Επαγωγικός κινητήρας τύπου Bedini]
    Forum: [Παρουσίαση Κατασκευών]
    13368 aeonios 12:46, 14th Feb 2012 Posts copied to threadid 60672 Θέμα: [Επαγωγικός κινητήρας τύπου Bedini]
    Forum: [Παρουσίαση Κατασκευών]
    13367 aeonios 12:43, 14th Feb 2012 Posts copied to threadid 60672 Θέμα: [Επαγωγικός κινητήρας τύπου Bedini]
    Forum: [Παρουσίαση Κατασκευών]

    αυτά βλέπω, το 60672 φαίνεται να μην υπάρχει πλέον!
    ... οπότε θεωρώ πως ο aeonios σωστά σου απάντησε, οτι δεν μπορεί να επαναφέρει
    το θέμα σου, επειδή εξαφανίστηκε. Το "ξαναγράψτο" ασφαλώς δεν ήταν η λύση,
    αλλά ούτε και η τιμωρία σου για κάτι. Απλά ήταν η μόνη λύση εκείνη την στιγμή,
    μιας και το θέμα σου δεν υπήρχε.



    0 Not allowed! Not allowed!
    ****No GreekLish Please****
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και μόνο χαρακτήρες
    ............................. www.hlektronika.gr

    __________
    (moutoulos)

  4. #24
    Μέλος
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    καστορια
    Μηνύματα
    338

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyropap Εμφάνιση μηνυμάτων
    τον Ιανουάριο του 2012 έσβησες το θέμα μου "επαγωγικός κινητήρας τύπου bedini".
    ..................
    Εκείνο το θέμα είχε χιλιάδες αναγνώσεις, περισσότερα από 30 μηνύματα με πολλές ευχαριστίες, μοναδικές πληροφορίες που δεν υπάρχουν αλλού στο δίκτυο σχετικά με επαγωγικούς κινητήρες, φωτογραφίες, μετρήσεις οργάνων και παλμογράφου, σχέδια κλπ.
    .....Α!...γεια σου παληκαρι μου!!!!.....κι εγω εψαχνα απεγνωσμενα να το βρω.......ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΣΒΗΣΤΗΚΕ....ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ!!!!!!!.....

    θΕΡΜΗ παρακληση Σπυρο, αν μπορεις και αν θελεις φυσικα, ξανα-ανεβασε το....

    Προς τους Διαχειριστες:....Τετοια θεματα χρηζουν ιδιαιτερης προσοχης και πρεπει να γινονται Sticky...κι οχι να διαγραφονται απο "πιθανο λαθος".......λυπαμαι κυριοι...

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη johnnkast : 17-06-12 στις 03:33

  5. #25
    Μέλος Το avatar του χρήστη aeonios
    Όνομα
    Nik
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.651

    Προεπιλογή

    Λοιπόν Σπύρο φαντάζομαι πως δεν θα διαφωνήσεις σε δυο πραγματάκια:

    1) ΔΕΝ σου διέγραψα το θέμα. Κατά την επεξεργασία του θέματος σου (μεταφορά) το thread σου έπαψε να υπάρχει ξαφνικά. Ακόμα και αν ήθελα να στο σβήσω θα έπρεπε να μπορώ να στο επαναφέρω μια και πάντα φροντιζουμε για κάτι τέτοιο αλλά προφανώς εκείνη τη φάση κάτι δεν πηγε μάλλον καλά με το phpbb ή με τα sessions που ήταν ανοικτά αλλά όπως και να έχει σε ειδοποίησα σχετικά τότε. Ας μη γράφουμε πλέον ότι θέλουμε αν δεν ξέρουμε τι έχει γίνει. Δεν μας πλήρωσε η χρυσή αυγή για να σου σβήσουν το θέμα για να γελάσουμε και λίγο.


    2) Ημουν από τους ανθρώπους που χειροκρότησε την προσπάθεια σου καθώς και τις προσπάθειες άλλων πειραματιστών σε ανάλογο νέο θέμα και την εκτίμησε ιδιαίτερα! Οπότε δεν πιστεύω ακόμα να φαντάζεσαι πως υπήρχε δόλος σε όλα αυτά. Μάλλον σε έχουν τσαντίσει κάποιοι βρε φίλε. Και κρίμα που δεν θα τα πούμε και στη μοτο-συγκέντρωση (εκεί πράγματι φταίω εγώ)γιατί ήθελα πολύ να σε ρωτήσω 3-4 πραγματάκια σχετικά.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aeonios : 17-06-12 στις 09:23

  6. #26
    Μέλος
    Όνομα
    Ω
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Μηνύματα
    954

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnnkast Εμφάνιση μηνυμάτων
    .....Α!...γεια σου παληκαρι μου!!!!.....κι εγω εψαχνα απεγνωσμενα να το βρω.......ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΣΒΗΣΤΗΚΕ....ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ!!!!!!!.....

    θΕΡΜΗ παρακληση Σπυρο, αν μπορεις και αν θελεις φυσικα, ξανα-ανεβασε το....

    Προς τους Διαχειριστες:....Τετοια θεματα χρηζουν ιδιαιτερης προσοχης και πρεπει να γινονται Sticky...κι οχι να διαγραφονται απο "πιθανο λαθος".......λυπαμαι κυριοι...
    Γιατί να θέλω να ξανα-ανεβάσω το θέμα όταν έχουν σβήσει τουλάχιστο 3 θέματα που έγραψα επειδή κάποιοι έτσι ήθελαν;

    Γιατί να θέλω να προσφέρω γνώση, κυκλώματα, κατασκευές όταν εσκεμμένα αφήνουν μηνύματα που με έχουν προσβάλει;

    Όταν ζήτησα την διαγραφή θεμάτων ή μηνυμάτων με κομματικό/πολιτικό περιεχόμενο δεν ακούστηκα.

    Αρκετοί χρήστες διαπίστωσαν πως με έχουν στολίσει με απρεπείς χαρακτηρισμούς μερικοί που είναι αντίθετοι μου.

    Αυτά όλα έχουν συνέπεια να μην θέλω να προσφέρω έργο σε αυτή την ιστοσελίδα.

    Αρκετοί χρήστες που έχουν επισκεφθεί το κέντρο ηλεκτρόλυσης έχουν δει με τα μάτια τους κατασκευές μου που προσφέρουν "ελεύθερη ενέργεια", ειδικά ινβερτερ κατασκευής μου που προκαλούν μειωμένη κατανάλωση ηλεκτρισμού, γεννήτριες ρεύματος, χειροποίητες ανεμογεννήτριες, αντιδραστήρες Υδρογόνου για θέρμανση και κοπή μετάλλων κλπ.

    Τίποτα από όλα αυτά δεν θα παρουσιάσω εδώ. Θα ήμουν βλαξ εάν χάριζα το έργο μου σε αχάριστους δίχως όφελος.

    Αντίθετα αυτό που θέλω να κάνω είναι να προωθήσω το έργο μου στο εξωτερικό εκεί που σέβονται αξίες κ ανθρώπους.

    Την κατάσταση της ιστοσελίδας κατάλαβα όταν θέλησα να ανοίξω θέμα για ηλεκτρονική κατασκευή με ευεργετικές ιδιότητες σε προβλήματα υγείας.
    Το θέμα που άνοιξα "φορτιστής κυττάρων" δεν το ανέπτυξα και δεν παρουσίασα την ιταλική εφεύρεση της nova electronika που χρησιμοποιούν πολλοί φυσικοθεραπευτές, διότι κάποιοι δεν ήθελαν να μάθουν για την χρήση ηλεκτρονικών κυκλωμάτων για ιατρική χρήση. Έκαναν πλάκα και έγραφαν άσχετα όπως συνηθίζουν.

    Εμείς οι βουδιστές/ινδουιστές πιστεύουμε στο κάρμα όπως η αιτία κ το αποτέλεσμα, όπως η δράση κ η αντίδραση.
    Αφού κάποιοι επέλεξαν να προσβάλουν αντί να τιμούν το έργο ανθρώπων τότε δεν τους αξίζει η γνώση της "ελεύθερης ενέργειας". Και κάπως έτσι οι έλληνες βγάζουν τα μάτια τους με τα χέρια τους και φεύγουν τα παιδιά τους στο εξωτερικό.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spyropap : 17-06-12 στις 10:04
    Έχοντας στην κατοχή του την Ελεύθερη Ενέργεια
    ένα άτομο παύει να είναι αντικείμενο εκμετάλλευσης..
    Συνοπτικά: Ενέργεια = Ελευθερία!

    http://thesecretrealtruth.blogspot.com/2012/01/blog-post_9393.html

  7. #27
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη moutoulos
    Όνομα
    Γρηγόρης
    Εγγραφή
    Jul 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Λαμία, Μεθώνη, BG
    Μηνύματα
    5.857

    Προεπιλογή

    Για ολα τα θέματα που σβήνονται, πάντα υπάρχει κάποιος λόγος. ΕτσιΘελισμός απο μας δεν υπάρχει,
    Τα θέματά σου όμως είναι Full με αυτόν τον ορισμό. Δέξου τις απόψεις των άλλων και μην περνάς τις
    δικές σου αβίαστα σαν μονόδρομος.

    Σου υπενθυμίζω οτι η σελίδα λειτουργεί σχεδόν 10 χρόνια. Αν εσύ πιστεύεις οτι συνωμοτήσαμε μαζί
    με το σύμπαν, εναντίον σου, πλανάσαι πλάνην οικτρά.

    Και αυτό που έγραψες πριν απο λίγο, ανήμερα των εκλογών, για μένα λέει πολλά. Το παρουσιάζω
    χωρίς καμία αλλοίωση/επεξεργασία:


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyropap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα είναι μέρα γιορτής. Είναι η μέρα που το Χάος θα κυριεύσει την Ελλάδα ολοκληρωτικά.

    Χα χα χα είμαι πολύ χαρούμενος για την κατάσταση της Ελλάδας που θα πάω να ζήσω αλλού

    Θα έρχομαι τα καλοκαίρια να κάνω μπάνια και μετά θα φεύγω με turbo.
    ... δείχνει οτι μάλλον μισείς όχι εμάς, αλλά όλους τους Έλληνες.


    Παρόλα αυτά
    Καλό Ταξίδι


    0 Not allowed! Not allowed!
    ****No GreekLish Please****
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και μόνο χαρακτήρες
    ............................. www.hlektronika.gr

    __________
    (moutoulos)

  8. #28
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.087

    Προεπιλογή

    Τελικά το θέμα ξεκίνησε για τις δωρεάν διακοπές του spyropap?
    Δεν καταλαβαίνω τι έγινε αλλά τέλος πάντων.
    Γρηγόρη μη στεναχωριέσαι ρε, στην χώρα που θα πάει θα έχει και εκεί το αντίστοιχο forum και θα γράφει εκεί πλέον.
    Χώρια που έχει και καλύτερες κλινικές αποτοξίνωσης.

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #29
    Μέλος
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Μυτιλήνη
    Μηνύματα
    325

    Προεπιλογή

    Φίλε spyropap, εξακολουθείς να επιμένεις σε κάτι που είναι ηλίου φαεινότερο ότι δεν έγινε έτσι όπως το θέτεις. Έγινε ένα λάθος, μια ατυχία, αλλά όχι ηθελημένα. Στο είπανε στο εξηγήσανε και στο ξαναείπανε, αλλά επιμένεις στον ισχυρισμό σου. Τι πιο ανόητο θα ήταν να διαγράψουν ένα καθαρά ηλεκτρονικό - ηλεκτρολογικό θέμα από το Forum αυτό, όταν μας επιτρέπουν να διατηρούμε άσχετα άρθρα με την βασική ιδέα του. Τι άλλο πρέπει να σου πουν για να το δεχθείς, μόνο συγνώμη δεν σου είπαν. Λάθη γίνονται, είναι ανθρώπινο, έτυχε σε σένα να γίνει ένα σοβαρό, αλλά δεν μπορώ να δεχθώ ότι έγινε εσκεμμένα. Μην ρίχνεις λάδι στη φωτιά για κάτι που έγινε τυχαία και προκλείς αδίκως το μένος κάποιων μελών εναντίον σου. Ας σταματήσουμε τα εσύ και τα εγώ. Ας δούμε το εμείς.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη patent61 : 17-06-12 στις 12:23 Αιτία: το σωστό ήταν λάδι αντί λάθη

  10. #30
    Μέλος
    Όνομα
    Ω
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Μηνύματα
    954

    Προεπιλογή

    Με αυτό το μήνυμα θέλω να εξηγήσω γραπτά στα οποία έχει γίνει παρεξήγηση.

    Το γιατί παρεξηγήθηκαν κάποια γραπτά μου το καταλαβαίνω. Είναι γιατί έδειξα ανοικτά την κομματική μου επιλογή και την ιδεολογία μου που με έκανε μισητό σε όλους τους αντίθετους.

    Το γιατί συντονιστές δεν διαγράφουν προσβλητικά μηνύματα και θέματα το καταλαβαίνω. Διαγράφουν όταν κάποιος χρήστης δεν τους αρέσει, κάνουν τα στραβά μάτια όταν κάποιοι προσβάλουν άλλους και κάνουν διακρίσεις που τους χαρακτηρίζουν.

    Έτσι δεν είδα να διαγράφονται προσβλητικά μηνύματα ή όλο το θέμα “ζητω οι ληστες” που είναι απαράδεκτο και δυσφημιστικό.
    Αυτό είναι το δεύτερο μέρος αυτού του θέματος που είναι καταγγελία όπως φαίνεται στα μηνύματα #5, #7, #10, #12

    Το γιατί κάποιοι με πρόσβαλαν με χαρακτηρισμούς το καταλαβαίνω, το έκαναν διότι είναι παλιοχαρακτήρες και έχουν την ανοχή των συντονιστών. Αυτοί που έγραψαν προσβλητικά για εμένα δεν πρέπει να ντρέπονται (αφού οι γάιδαροι δεν ντρέπονται) αλλά να περιμένουν την επιστροφή της κακοήθιας τους ως κακή τύχη δική τους και των οικογενειών τους.

    Συγκεκριμένα απαντώ σε

    Αεονιο
    Λοιπόν Σπύρο φαντάζομαι πως δεν θα διαφωνήσεις σε δυο πραγματάκια:

    1) ΔΕΝ σου διέγραψα το θέμα. Κατά την επεξεργασία του θέματος σου (μεταφορά) το thread σου έπαψε να υπάρχει ξαφνικά. Ακόμα και αν ήθελα να στο σβήσω θα έπρεπε να μπορώ να στο επαναφέρω μια και πάντα φροντιζουμε για κάτι τέτοιο αλλά προφανώς εκείνη τη φάση κάτι δεν πηγε μάλλον καλά με το phpbb ή με τα sessions που ήταν ανοικτά αλλά όπως και να έχει σε ειδοποίησα σχετικά τότε. Ας μη γράφουμε πλέον ότι θέλουμε αν δεν ξέρουμε τι έχει γίνει. Δεν μας πλήρωσε η χρυσή αυγή για να σου σβήσουν το θέμα για να γελάσουμε και λίγο.

    2) Ημουν από τους ανθρώπους που χειροκρότησε την προσπάθεια σου καθώς και τις προσπάθειες άλλων πειραματιστών σε ανάλογο νέο θέμα και την εκτίμησε ιδιαίτερα! Οπότε δεν πιστεύω ακόμα να φαντάζεσαι πως υπήρχε δόλος σε όλα αυτά. Μάλλον σε έχουν τσαντίσει κάποιοι βρε φίλε. Και κρίμα που δεν θα τα πούμε και στη μοτο-συγκέντρωση (εκεί πράγματι φταίω εγώ)γιατί ήθελα πολύ να σε ρωτήσω 3-4 πραγματάκια σχετικά.

    Νικ δεν πιστεύω πως έσβησες επίτηδες εκείνο το θέμα. Ξέρω όμως ποιός είναι αυτός που έχει σβήσει άδικα άλλα θέματα, μου έριξε δύο κόκκινες κάρτες με την αιτιολογία πως κάνω σπαμ επειδή έβαλα βίντεο του utube, και δεν με γουστάρει διότι είναι “μακεδόνας”.

    Θυμάμαι πως είχες επικροτήσει τις προσπάθειες μου και δεν σκέφτηκα πως είχες δόλιους σκοπούς. Είσαι συμπαθής χαρακτήρας και δεν έχω κάτι να σε κατηγορήσω.
    Πιστεύω πως εκείνο το θέμα διαγράφηκε από ατυχία-αστοχία, όμως τα άλλα θέματα που μου διέγραψε ο Λεο το έκανε σκόπιμα.

    +
    Μουτουλο
    Για ολα τα θέματα που σβήνονται, πάντα υπάρχει κάποιος λόγος. ΕτσιΘελισμός απο μας δεν υπάρχει,
    Τα θέματά σου όμως είναι Full με αυτόν τον ορισμό. Δέξου τις απόψεις των άλλων και μην περνάς τις δικές σου αβίαστα σαν μονόδρομος.

    Σου υπενθυμίζω οτι η σελίδα λειτουργεί σχεδόν 10 χρόνια. Αν εσύ πιστεύεις οτι συνωμοτήσαμε μαζί με το σύμπαν, εναντίον σου, πλανάσαι πλάνην οικτρά.
    Και αυτό που έγραψες πριν απο λίγο, ανήμερα των εκλογών, για μένα λέει πολλά. Το παρουσιάζω χωρίς καμία αλλοίωση/επεξεργασία:

    Αρχικό μήνυμα από spyropap

    Σήμερα είναι μέρα γιορτής. Είναι η μέρα που το Χάος θα κυριεύσει την Ελλάδα ολοκληρωτικά.
    Χα χα χα είμαι πολύ χαρούμενος για την κατάσταση της Ελλάδας που θα πάω να ζήσω αλλού
    Θα έρχομαι τα καλοκαίρια να κάνω μπάνια και μετά θα φεύγω με turbo.

    ... δείχνει οτι μάλλον μισείς όχι εμάς, αλλά όλους τους Έλληνες.

    Παρόλα αυτά
    Καλό Ταξίδι

    Θα έπρεπε να βλέπουν οι συντονιστές λόγους που θέματα όπως το “ζητω οι ληστες” έχουν μηνύματα που προσβάλουν εμένα και το περίπου 30% της ιστοσελίδας, και να τα διαγράφουν ώστε να είναι δίκαιοι.
    Όμως δεν έγινε έτσι. Αυτό που έγινε είναι διάκριση.

    Αυτό είναι το δεύτερο μέρος αυτού του θέματος, όπως φαίνεται σε μηνύματα #5, #7, #10, #12

    Το μήνυμα μου που μετέφερες από άλλο θέμα έχει προσωπικές απόψεις που δεν έχω λόγους να ντρέπομαι γι αυτές.
    Ίσως δεν κατάλαβες το μεταφορικό νόημα του μηνύματος μου.
    Σε κάθε περίπτωση δεν διαφαίνεται πως μισώ τους Έλληνες. Για την ακρίβεια δεν έχω καθόλου αισθήματα για κανένα.
    Τα αισθήματα απουσιάζουν από το κεφάλι μου και είναι ανεπιθύμητα για τους Βουδιστές/Ινδουιστές ιερωμένους.
    Εσείς μπορείτε να αγαπάτε, να μισείτε, εγώ όχι.
    Ακόμα και το turbo είναι μεταφορά αφού ούτε έχω ούτε θέλω να έχω turbo. Απλά σημαίνει γρήγορα.

    +
    leosedf
    Τελικά το θέμα ξεκίνησε για τις δωρεάν διακοπές του spyropap?
    Δεν καταλαβαίνω τι έγινε αλλά τέλος πάντων.
    Γρηγόρη μη στεναχωριέσαι ρε, στην χώρα που θα πάει θα έχει και εκεί το αντίστοιχο forum και θα γράφει εκεί πλέον.
    Χώρια που έχει και καλύτερες κλινικές αποτοξίνωσης.

    Εσύ Λεο κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις για να έχεις άλλοθι για τις κακίες και τις αδικίες που κάνεις.
    Βλέπεις πάντα τον λόγο να διαγράφεις δικά μου μηνύματα και θέματα αλλά δεν βλέπεις λόγο να δυσαρεστήσεις αυτούς που με δυσφημούν.
    Ακόμα δεν εξηγείς πως ενδιαφέρει τους αναγνώστες αυτού του θέματος πως άλλες χώρες έχουν καλύτερες κλινικές αποτοξίνωσης.
    Λεο ότι έδωσες θα πάρεις.

    +
    Patent61
    Φίλε spyropap, εξακολουθείς να επιμένεις σε κάτι που είναι ηλίου φαεινότερο ότι δεν έγινε έτσι όπως το θέτεις. Έγινε ένα λάθος, μια ατυχία, αλλά όχι ηθελημένα. Στο είπανε στο εξηγήσανε και στο ξαναείπανε, αλλά επιμένεις στον ισχυρισμό σου. Τι πιο ανόητο θα ήταν να διαγράψουν ένα καθαρά ηλεκτρονικό - ηλεκτρολογικό θέμα από το Forum αυτό, όταν μας επιτρέπουν να διατηρούμε άσχετα άρθρα με την βασική ιδέα του. Τι άλλο πρέπει να σου πουν για να το δεχθείς, μόνο συγνώμη δεν σου είπαν. Λάθη γίνονται, είναι ανθρώπινο, έτυχε σε σένα να γίνει ένα σοβαρό, αλλά δεν μπορώ να δεχθώ ότι έγινε εσκεμμένα. Μην ρίχνεις λάδι στη φωτιά για κάτι που έγινε τυχαία και προκλείς αδίκως το μένος κάποιων μελών εναντίον σου. Ας σταματήσουμε τα εσύ και τα εγώ. Ας δούμε το εμείς.

    Πατ να ξέρεις πως εγώ δεν έχω φίλους, δεν θέλω φίλους.
    Επιμένω διότι το πιστεύω ότι γίνονται διακρίσεις και κακός αφήνουν προσβλητικά μηνύματα σε αυτή την ιστοσελίδα.
    Αυτό είναι το δεύτερο μέρος αυτού του θέματος το οποίο έγραψα εδώ διότι είναι ταυτόχρονα πρόταση προς την διαχείριση να δει τις αδικίες και να λάβει μέτρα.

    Εσύ μπορείς να βλέπεις ως “εμείς”. Εγώ δεν ενδιαφέρομαι να προσφέρω σε όλους αλλά μόνο σε ένα ποσοστό 26% των ελλήνων. Όλοι οι άλλοι τρώνε πόρτα.
    Τους άλλους τους βλέπω σαν υπαίτιους και όχι ως ανθρώπους. Δεν θα ζήσω ανάμεσα σε υπαίτιους που με προσβάλουν δεν με εκτιμούν και δεν με σέβονται.
    Η επιλογή μου να μην προσφέρω στην Ελλάδα είναι απόλυτα λογική.

    Η γραμμή του κόμματος είναι να μην προσφέρει κανένας από τα μέλη τίποτε στο αντιλαϊκό σύστημα.
    Όταν το 26% δεν θα πληρώσει εφορία, δεν θα πληρώσει χαράτσια δεη, δεν θα πληρώσει κανένα άδικο μέτρο, τότε η όποια κυβέρνηση συνεργασίας είναι επόμενο να αποτύχει.
    Είναι στο χέρι του καθενός που θέλει να αλλάξει το σύστημα να σταματήσει να προσφέρει σε αυτό.
    Σύστημα δίχως ενεργά μέλη είναι άχρηστο. Όπως μια μηχανή βασίζεται στα μέρη της για να δουλέψει έτσι θα σταματήσει να λειτουργεί το κράτος όταν όλοι οι ΣΥΡΙΖΕΟΙ απέχουν.
    Κομμάτια θα γίνει η κρατική μηχανή δίχως τα γρανάζια του ΣΥΡΙΖΑ, όσο λάδι και να ρίξει η ευρώπη. Αυτή είναι η δύναμη του λαού.
    Αυτή είναι η επιλογή μου, μετάβαση σε άλλο σύστημα μέσο του Χάους.

    +
    Τώρα που είναι καλοκαίρι δεν έχω λόγους να φύγω από την Ελλάδα. Θα πάω αλλού αργότερα αφού ευχαριστηθώ εδώ τώρα τις παραλίες και τα δρώμενα.
    Λοιπόν ο αντιπαθητικός δράκος έφυγε από την ιστοσελίδα, δεν γράφει πλέον εδώ.
    Ναι ξέρω, μας τα είπαν κι άλλοι “καλό ταξίδι”, να πάω εκεί και ακόμα παραπέρα, να μην ξαναγυρίσω κλπ

    0 Not allowed! Not allowed!
    Έχοντας στην κατοχή του την Ελεύθερη Ενέργεια
    ένα άτομο παύει να είναι αντικείμενο εκμετάλλευσης..
    Συνοπτικά: Ενέργεια = Ελευθερία!

    http://thesecretrealtruth.blogspot.com/2012/01/blog-post_9393.html

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Διαχείριση φοτοβολταικων
    By black arrow in forum Αυτοματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-16, 11:08
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-15, 22:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-09, 17:51
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-07, 03:05

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας