Σελίδα 5 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 7 15 55 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 747

Θέμα: ζητω δουλεια ειμαι ηλεκτρολογος

  1. #41
    Μέλος Το avatar του χρήστη john_b
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    May 2013
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.502

    Προεπιλογή

    Μπράβω Σπύρο, καλή αρχή και έχε τα μάτια σου ανοιχτά για καλύτερα, μην επαναπαυθείς.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #42
    Μέλος Το avatar του χρήστη thespyros
    Όνομα
    K
    Εγγραφή
    Aug 2010
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    489

    Προεπιλογή

    Σας ευχαριστώ

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #43
    Μέλος Το avatar του χρήστη thespyros
    Όνομα
    K
    Εγγραφή
    Aug 2010
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    489

    Προεπιλογή

    Ξεκιναω 1 Νοεμβρίου με 1600 μικτα νε τπυ

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #44
    Μέλος Το avatar του χρήστη bchris
    Όνομα
    Χρηστος
    Εγγραφή
    Nov 2011
    Περιοχή
    Lugano
    Μηνύματα
    2.104

    Προεπιλογή

    Καλη αρχη.

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #45
    Μέλος
    Όνομα
    πετρος
    Εγγραφή
    Apr 2012
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    188

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mtzag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω αμα ηξερε να τα συνδεσει αλλος ερωτηση κανω ... το σιγουρο ειναι οτι δεν εβαλε υλικα δικα του και οτι εφαγε 2 ωρες να κανει την δουλεια. (μηχανημα κοπης 30 ιππων συνδεσε)
    Ετσι ντουκου εγινε γιατι περιμενε να δωσει στην χειροτερη 100-200 ευρω (λογω 20+20 λεπτων διαδρομης οχι εργασιας) οχι 500 τελικα του τα εδωσε αλλα ειτανε και η τελευταια φορα που πηγε εκει.
    Επισης ο πατερας μου φωναξε ενα ηλεκτρολογο (χωρις να το ξερω) να του συνδεσει ενα φωτιστικο (1 λαμπα) στην τουαλετα και του πηρε 60 ευρω χωρις αποδειξη για 10 λεπτα δουλεια
    ουτε αυτος θα ξαναερθει.
    Μια αλλη φορα υποψιασμενος ο πατερας μου ρωτησε ποσο θελει ο ηλεκτρολογος να του περασει καπου 15 μετρα utp ακουσε τα 200 και του ειπε οτι δεν το βαζει και το εβαλα εγω σε μιση ωρα.

    Αυτα ειναι καθημερινο φαινομενο και οσοι θελουνε να φερουνε ηλεκτρολογο πολυ απλα δεν τον φερνουνε γιατι εχουνε υποψιαστει οτι ειναι κλεφτες γενικα
    ετσι απο 3-4 ατομα βγαζουνε το μηνιατικο τους.Αυτα συμβαινουνε στην επαρχια στην αθηνα τωρα που εχει ανταγωνισμο δεν πιστευω οτι ειναι ετσι.


    ειμαι ακομα φοιτητης , απο μικρος αλλαζω τα παντα μονος μου , και ειμαι απο αυτους που "ποιανουν τα χερια τους" (υποθετω μεχρι στιγμης)
    σκεφτομαι πως ενδεχομενος , θα ερθει η στιγμη που καποιος να με ρωτησει ποσα θελω για να του αλλαξω μια λαμπα η μια ασφαλεια στον πινακα .
    Δεν ξερω , αλλα προσωπικα θα ντρεπομουν να ζητησω το παραμικρο χρημα για κατι τοσο απλοικο

    Φαινετε πως αυτη η δουλεια ειναι πολυ παρεξιγημενη καθως δεν βλεπω καμια λογικη κλιμακα
    παντα θεωρουσα πως οσο ποιο ΥΠΕΥΘΙΝΗ ειναι μια δουλεια , τοσο πιο επικερδες ειναι , γιατι περα απτην πλακα , ο ηλεκτρολογος βαζει χερι στην ζωη σου με μια βλακεια

    δυστηχος , τα λεφτα τα περνουν οι "μεροκαματιαριδες" που ζουν αλλαζοντας λαμπες στιν 3η ηλικια .

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kpetros : 15-10-13 στις 16:05

  6. #46
    Μέλος Το avatar του χρήστη picdev
    Όνομα
    akis
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    ____
    Μηνύματα
    7.375

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kpetros Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι ακομα φοιτητης , απο μικρος αλλαζω τα παντα μονος μου , και ειμαι απο αυτους που "ποιανουν τα χερια τους" (υποθετω μεχρι στιγμης)
    σκεφτομαι πως ενδεχομενος , θα ερθει η στιγμη που καποιος να με ρωτησει ποσα θελω για να του αλλαξω μια λαμπα η μια ασφαλεια στον πινακα .
    Δεν ξερω , αλλα προσωπικα θα ντρεπομουν να ζητησω το παραμικρο χρημα για κατι τοσο απλοικο

    Φαινετε πως αυτη η δουλεια ειναι πολυ παρεξιγημενη καθως δεν βλεπω καμια λογικη κλιμακα
    παντα θεωρουσα πως οσο ποιο ΥΠΕΥΘΙΝΗ ειναι μια δουλεια , τοσο πιο επικερδες ειναι , γιατι περα απτην πλακα , ο ηλεκτρολογος βαζει χερι στην ζωη σου με μια βλακεια

    δυστηχος , τα λεφτα τα περνουν οι "μεροκαματιαριδες" που ζουν αλλαζοντας λαμπες στιν 3η ηλικια .
    καλά τώρα τα λές αυτά, όταν αρχίσουν να σου φορτόνωνται οι συγγενείς και οι φίλοι για να αλλάζεις ασφάλειες και λάμπες , τότε έλα να μου πείς ,
    όταν δεν θα προλαβαίνεις ούτε να πας στη τουαλέτα για τσάμπα δουλειές , τότε θα ζητάς 100ε για μια λάμπα
    τη προηγούμενη βδομάδα σχόλαγα 7 το απόγευμα απο τη δουλειά και σε μία βδομάδα είχα να φτιάξω και 4-5 pc laptop τσάμπα

    1 Not allowed! Not allowed!

  7. #47
    Μέλος Το avatar του χρήστη her
    Όνομα
    Ηρακλής
    Εγγραφή
    Jun 2007
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    1.121

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kpetros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω , αλλα προσωπικα θα ντρεπομουν να ζητησω το παραμικρο χρημα για κατι τοσο απλοικο
    Και τα έξοδα σου πως θα βγουν ; Αν περιμένεις να τα βγάλεις μόνο από τις μεγάλες δουλειές τότε θα μπεις μέσα.

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #48
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.775

    Προεπιλογή

    Πωπω πως αναπολω τις εποχες που σου ελεγε ο μαστορας δεν χρωστας τιποτα ή ενα καφεδακι.Λες και θα σωθει με τα 5€ .χαθηκε η ανθρωπια ποια.Ολα πρωτο σκοπο εχουν το χρημα...

    1 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

  9. #49
    Μέλος Το avatar του χρήστη plouf
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Ιλιον,Αθήνα
    Μηνύματα
    2.103

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilimertzani Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πωπω πως αναπολω τις εποχες που σου ελεγε ο μαστορας δεν χρωστας τιποτα ή ενα καφεδακι.Λες και θα σωθει με τα 5€ .χαθηκε η ανθρωπια ποια.Ολα πρωτο σκοπο εχουν το χρημα...
    γιατι ο τσάμπας πεθανε, τον σκοτωσαν οι κακοπληρωτες....

    2 Not allowed! Not allowed!

  10. #50
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.775

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από plouf Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι ο τσάμπας πεθανε, τον σκοτωσαν οι κακοπληρωτες....
    εγω λεω οτι γιναμε καθικια και ολα εχουν να κανουν με το κερδος.

    3 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

Σελίδα 5 από 75 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 7 15 55 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΙΜΑΙ ΗΛΕΛΤΡΟΛΟΓΟΣ
    By thespyros in forum [Προσφορά / Ζήτηση Εργασίας]
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-16, 10:10
  2. ηλεκτρολογος
    By makis 20 in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-06-15, 02:31
  3. ηλεκτρολογος
    By cococrops in forum Ηλεκτρολογικά
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-02-15, 22:16
  4. τι δουλεια μπορω να κανω??
    By Panοs in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-14, 23:21
  5. ηλεκτρονικος Τ.Ε.Ι. ηλεκτρολογος Τ.Ε.Ι.
    By ΓΙΑΟΥΤΣ in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-02-14, 11:49

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας