Εχω την ισχυρή εντύπωση οτι διπλα απο το πατρικο μου σπιτι , καμουφλαρισμενη μεσα σε φουγαρο τζακιου εχει μπει κεραία κινητης τηλεφωνίας
Ειναι μεσα σε κατοικημένη περιοχη , με γυρω - γυρω σπιτια (μικρα παιδια - ηλικιωμενοι κ.τ.λ )

Η μανα μου π.χ ολο το καιλοκαιρι παραπονιόταν για συνεχείς ιλίγγους ( δεν ειχε ποτε τέτοια συμπτώματα στο παρελθόν )
Επισεις το σήμα την ενλογου εταιρίας ενω πριν το καλοκαίρι ηταν χαλι μαυρο , τωρα ειναι καμπανα παντου ( το ξερω γιατι αυτην εχω )

Τι κανουμε ρε παιδια σε αυτην την περίπτωση..???
Πως ανακαλύπτουμε 100% οτι συμβαίνει αυτο ( παράνομη τοποθέτηση κεραιας μεσα σε αστικο περιβαλλον ) και τι λεει η νομοθεσια για την αντιμετώπιση μιας τετοιας παράνομης εγκαταστασης , γιατι σιγουρα ειναι παρανομο εφοσον ειναι καμουφλαρισμενο..!!!!


Επειδη το σπιτι το οποιο φιλοξενει την καμουφλαρισμενη κεραια ειναι γνωστου μου , θα ηθελα να απαντησουν μονο οσοι ειναι σιγουροι για αυτα που θα πουνε , γιατι οπως καταλαβαίνετε ειναι πολυ λεπτο το θεμα εφοσον και μικρα παιδια εχουμε αλλα και ταλαιπωρημένους ηλικιωμένους ανθρωπους που μένουν διπλα και γυρω απο την κεραία του θανατου..!!!!