Σελίδα 1 από 43 1 2 3 11 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 424

Θέμα: ELEKTOR

  1. #1
    Μέλος
    Όνομα
    Σωτήρης
    Εγγραφή
    Oct 2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    231

    Προεπιλογή ELEKTOR

    Όσοι γνωρίσαμε το ELEKTOR, έχουμε να πούμε τα καλύτερα λόγια για το περιοδικό.
    Ένα από τα ποιο καλά περιοδικά ηλεκτρονικής. Σύγχρονα θέματα, καλοφτιαγμένα σχέδια και πολύ καλή παρουσίαση στην ανάλυση του κυκλώματος.
    Λοιπόν, μετά από πολύ σκέψη, αποφάσισα να χαρίσω όλα τα τεύχη (από το 1 έως το 309) ώστε να τα πάρει κάποιο νέο παιδί και να πάρει ότι μπορεί από αυτό.
    Όποιος λοιπόν ενδιαφέρετε ας μου στείλει e-mail (k_sotiris@yahoo.gr) με ένα όνομα και κάποιο τηλέφωνο ώστε να μπορέσουμε να επικοινωνήσουμε μαζί.
    Θα προτιμούσα να είναι ένα νέο παιδί (ή τουλάχιστον και αυτοί οι οποίοι αισθάνονται νέοι), να μπορεί να έχει ο ίδιος κάποιο μέσο να το παραλάβει (είναι 3 κουτιά από σελίδες Α4).
    Ακόμα, (εδώ θέλω λίγο χρόνο ακόμα), για ένα φίλο που δεν μένει στην Αθήνα, θα στείλω αντίγραφα σε DVD (περίπου 15), μόνο με τα έξοδα του ταχυδρομείου πληρωμένα από αυτόν.
    Περιμένω τα e-mail σας και θα προσπαθήσω να απαντήσω σε όλους σας.
    Κωνσταντινίδης Σωτήρης

    35 Not allowed! Not allowed!

  2. 25 μέλη ευχαρίστησαν τον k_sotiris για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    a75 (24-12-15), αθικτον (10-12-15), angel_grig (06-06-14), γάτος (06-06-14), bio (25-10-16), corduroy27 (13-10-16), dinos.liaskos (25-02-18), Dragonborn (26-11-16), el greco 1 (06-06-14), ezizu (07-06-14), finos (14-03-18), FreeEnergy (17-11-16), GiwrgosTH (18-06-14), KOKAR (07-06-14), michalism (05-05-16), moutoulos (07-06-14), Nightkeeper (26-08-15), nikman (07-06-14), Σταύρος Απο (25-10-17), usa (15-11-17), vaioskal (16-11-17), violent (27-11-16), vvasilis (01-05-18), xrhstos1978 (16-11-17), xsterg (06-06-14)

  3. #2
    Μέλος
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Αχαία
    Μηνύματα
    2.010

    Προεπιλογή

    επικροτω την κινηση σου. (δεν τα θελω).

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #3
    Μέλος Το avatar του χρήστη KOKAR
    Όνομα
    Κωστας
    Εγγραφή
    Dec 2005
    Περιοχή
    Αργυρουπολη
    Μηνύματα
    6.905

    Προεπιλογή

    εξαιρετικη κίνηση, μπραβο ρε Σωτήρη

    υ.γ
    δεν ενδιαφέρομε εγώ για τα περιοδικά

    0 Not allowed! Not allowed!
    Όλα είναι δρόμος.....

  5. #4
    Μέλος
    Όνομα
    Σωτήρης
    Εγγραφή
    Oct 2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    231

    Προεπιλογή

    Σας ευχαριστώ όλους για την ανταπόκριση σας.
    Προς όλους τους ενδιαφερόμενους θα έλεγα ας σταματήσουν να στέλνουν μηνύματα, διότι έχει κανονιστεί να περιοδικά να σταλούν στον φίλο Κωνσταντίνο Χαρμάντη.
    Για τους υπόλοιπους (που έχουν στείλει μήνυμα) όπως είπα θα προσπαθήσω να τους εξυπηρετήσω όλους, αλλά δυστυχώς περισσότερους δεν μπορώ.

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #5
    Μέλος Το avatar του χρήστη spirakos
    Όνομα
    Σπύρος
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    2.284

    Προεπιλογή

    Οποιος πραγματικα ενδιαφερεται μπορει να φωτοτυπισει με δικα του εξοδα αν συμφωνησει και ο Κος Χαρμαντης που θα τα παραλαβει
    Ετσι θα γινει μια αλυσιδα και ολοι θα μεινουν ευχαριστημενοι. Επισης μπορουν οι φωτοτυπιες να αποθηκευτουν σε ψηφιακη μορφη με οργανωση και τα εξοδα να μοιραστουν μεταξυ των ενδιαφερομενων

    3 Not allowed! Not allowed!
    Την αμφισβήτηση τη δεχόμαστε σαν προσβολή στην ανθρωπιά μας

  7. #6
    Μέλος Το avatar του χρήστη ntinosch93
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Apr 2012
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    33

    Προεπιλογή

    Οποιος ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει ενα πμ ωστε με καποιο τροπο να του στειλω μια λιστα με τα κυκλωματα που εχουν τα περιοδικα και να μου πει πιο/α ακριβως θελει να του σκαναρω και να του στειλω!!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #7
    Μέλος Το avatar του χρήστη draco1
    Όνομα
    ..
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    ..
    Μηνύματα
    339

    Προεπιλογή

    Αν τα θέλει κάποιος σε ηλεκτρονική μορφή pdf και rar πμ

    8 Not allowed! Not allowed!

  9. #8
    Μέλος Το avatar του χρήστη draco1
    Όνομα
    ..
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    ..
    Μηνύματα
    339

    Exclamation elektor se pdf & rar

    Θέλω να πιστεύω ότι όποιο παλικάρι μου ζήτησε τα elektor σε ηλεκτρονική μορφή, ότι έχει τα λινκ.
    Αν κάποιος δεν τα έλαβε θα ήθελα να μου στείλει μήνυμα , τα λάθη είναι για τους ανθρώπους

    1 Not allowed! Not allowed!

  10. 2 μέλη ευχαρίστησαν τον draco1 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    a75 (26-12-15), JIM_6146B (31-08-15)

  11. #9
    Μέλος Το avatar του χρήστη agis68
    Όνομα
    Αγις
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑθΗΝΑ Πατήσσια
    Μηνύματα
    2.580

    Προεπιλογή

    Να πω μονο πως κατεβασα τα περιοδικά σε pdf....απλά θελει υπομονή και χρόνο γιατι δεν κατεβαινουν μαζικά με download manager τουλάχιστον σε μένα δεν δούλεψε. Τεσπα γραφω μόνο να πω πως εχει γίνει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλειά και αξίζει πολλά συγχαρητήρια το παληκάρι που το έκανε Draco1. Μπράβο και πάλι μπράβο. Μαλιστα στη λίστα δεν παρέλειψε να μας πληροφορήσει και ποια δεν εχει....Είναι καμια δεκαριά....εγω πήρα ενα φίλο παλιατζή που μαζευει και πουλάει περιο πήγα ακόμα πιο περιοδικά και του εδωσα τη λίστα με τα χαμένα. Επίσης όποιος αλλος μπορει να βοηθήσει γιατι ίσως τα εχει καλο είναι να σκαναριστουν και αυτά και να ολοκληρωθει η συλλογή. Εγω το πέρα. καθισα και σε ενα τεττραδιο εγραψα και γραφω ακόμη όλα τα τευχη τα αρθρα που περιεχουν. θα γίνει όταν ολοκληρωθει σε ψηφιακή μορφή και αμα τη θελετε θα την ανεβάσω....Ειδικά για τα τευχη με τα 100 κυκλώματα είναι μπουκιά και συγχώριο. Πολύ καλή δουλια μπράβο και πάλι.....Να ενημερώσω όποιος τα κανει DVD είναι συνολικά κάπου 9,1GB και σε 3 dvd χωράνε μια χαρά.

    0 Not allowed! Not allowed!
    "Την Άνοιξη αν δεν τη βρεις τη φτιάχνεις!"
    Οδ.Ελύτης

  12. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον agis68 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    γάτος (19-06-14)

  13. #10
    Μέλος Το avatar του χρήστη draco1
    Όνομα
    ..
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    ..
    Μηνύματα
    339

    Exclamation RAR

    Αν κατεβάσατε και τα RAR αρχεία ορισμένα τεύχη από την λίστα πρέπει να έχουν συμπληρωθεί και ορισμένα που είναι διπλά πρέπει να είναι σε καλύτερη κατάσταση τα περιοδικά, οπότε κατεβάζοντας και τα rar έχετε κάποια τεύχη επιπλέον

    Επίσης ξέρω ότι υπάρχει θέμα κατεβάσματος κάποιος περιορισμός μάλλον αυτός ο περιορισμός έχει να κάνει με το "σύννεφο" που είναι τα τεύχη, αλλά με λίγη υπομονή θα τα κατεβάσετε όλα.

    Θα είναι εκεί για πολύ καιρό

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη draco1 : 17-06-14 στις 21:48

  14. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον draco1 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    gethag (18-06-14)

Σελίδα 1 από 43 1 2 3 11 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Elektor (ΕΛΕΚΤΟΡ) καπούτ;
    By SeAfasia in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-14, 14:43
  2. elektor
    By kingor83 in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-10-12, 23:38
  3. Elektor Valve Radio
    By spirakos in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-11, 18:33
  4. elektor
    By sabouras in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-10, 18:51
  5. Αξιοπιστία elektor
    By pet in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-07, 22:09

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is εκτός λειτουργίας
  • HTML: εκτός λειτουργίας