Σελίδα 1 από 2 1 2 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 11

Θέμα: ερώτηση για ρυθμιση σελίδας fb

  1. #1
    Μέλος Το avatar του χρήστη yianni99
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    204

    Προεπιλογή ερώτηση για ρυθμιση σελίδας fb

    καλησπέρα.
    έχω μια απορία καιδεν ξέρω αν είναι ρύθμιση της σελίδας φβ ή ρύθμιση υπολογιστή.

    έχω καρφιτσωμένη την σελίδα φβ με εικονίδιο στην γραμμή εργασιών.το πρόβλημα είναι πως μεχρι τώρα όταν ήθελα να βγώ από το φβ πατούσα χ έκλεινε η σελίδα και τέλος.
    έχει λίγο καιρό που διαπίστωσα πως η σελίδα κρατάει τον κωδικό και μπαίνει κατευθείαν χωρίς να έχω κλικάρει την επιλογή ''να παραμείνω συνδεδεμένος''.
    το ακόμα χειρότερο είναι πως ακόμα και αν πατήσω αποσύνδεση και πάω να μπω από τον εξπλόρερ ενώ δεν έχω δωσει κωδικο για να μπω και μεταφέρω το εικονίδιο στην γραμμή εργασίων το φβ ανοιγει κατευθείαν παρ όλο που δεν έχω δώσει κωδικούς όπως είπα και πριν....σας φαίνεται τόσο τρελλό όσο και εμένα ή έχει γίνει κάποια ρύθμιση που δεν την έχω καταλάβει;

    με λίγα λόγια για να συνοψίσω αν μπει οποισδήποτε στον υπολογιστη και καρφιτσωσει το φβ στην γραμμη εργασιων ανοιγει ο λογαριασμος μου....

    έχετε κάποια εξηγηση για αυτό;

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    Μέλος
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Αχαία
    Μηνύματα
    2.008

    Προεπιλογή

    windows?

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #3
    Μέλος Το avatar του χρήστη john_b
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    May 2013
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.506

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yianni99 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ακόμα χειρότερο είναι πως
    Για μένα, το ακόμα χειρότερο είναι πως έχεις φβ.
    Γυρίστε την πλάτη σε αυτές τις διαδικτυακές κλειδαρότρυπες επιτέλους. Και αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι κάτι κολλητοί που με πρήζουν για τσιπάκια, χάραγμα, νέα τάξη πραγμάτων και μετά τραβάνε μια σέλφυ (καλά το είπα; ) να την ανεβάσουν στο φβ για να δουν οι άλλοι που γαμώ έπιναν καφέ τώρα.

    6 Not allowed! Not allowed!

  4. 2 μέλη ευχαρίστησαν τον john_b για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    CybEng (12-08-14), xsterg (11-08-14)

  5. #4
    Μέλος
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Αχαία
    Μηνύματα
    2.008

    Προεπιλογή

    χιλια δικια εχει ο γιαννης.

    1 Not allowed! Not allowed!

  6. #5
    Μέλος Το avatar του χρήστη yianni99
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    204

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xsterg Εμφάνιση μηνυμάτων
    windows?
    ναι τα 7

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #6
    Μέλος Το avatar του χρήστη yianni99
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    204

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από john_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα, το ακόμα χειρότερο είναι πως έχεις φβ.
    Γυρίστε την πλάτη σε αυτές τις διαδικτυακές κλειδαρότρυπες επιτέλους. Και αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι κάτι κολλητοί που με πρήζουν για τσιπάκια, χάραγμα, νέα τάξη πραγμάτων και μετά τραβάνε μια σέλφυ (καλά το είπα; ) να την ανεβάσουν στο φβ για να δουν οι άλλοι που γαμώ έπιναν καφέ τώρα.
    μπορει και να έχεις και δίκιο....αλλά το ίδιο μπορώ να πω και γω για το ίντερνετ γενικότερα.....το θέμα είναι πώς το χρησιμοποιείς .....έτσι είναι και το φβ .....αν ξέρεις να το χρησιμοποιείς και περνάς καλά με τους φίλους σου δεν βρίσκω τον λόγο που δεν πρέπει να το έχεις.....σε ότι αφόρα όλους τους υπόλοιπους [που θέλουν να έχουν 5000 φίλους και να μην γνωρίζουν κανέναν θα συμφωνήσω και γω μαζί σου.

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #7
    Μέλος Το avatar του χρήστη manolena
    Όνομα
    Μάνος
    Εγγραφή
    Dec 2006
    Περιοχή
    Ελευσίνα
    Μηνύματα
    2.709

    Προεπιλογή

    Γνώμη μου είναι πως για να περάσω καλά με τους φίλους μου, θα σηκώσω ένα τηλέφωνο να τους ακούσω ή θα πάω να τους βρώ ή να με βρούνε να τα πιούμε και να γελάσουμε δια ζώσης και όχι με τη βοήθεια ηλεκτρονίων που ενεργοποιούν RGB κυψέλες μιας πλαστικής οθόνης υπολογιστή που επιτρέπει το ξεμπρόστιασμα κάθε προσωπικής και όχι μόνο στιγμής στα μάτια οποιουδήποτε άσχετου ή σχετικού.

    2 Not allowed! Not allowed!

  9. #8
    Μέλος Το avatar του χρήστη yianni99
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    204

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manolena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνώμη μου είναι πως για να περάσω καλά με τους φίλους μου, θα σηκώσω ένα τηλέφωνο να τους ακούσω ή θα πάω να τους βρώ ή να με βρούνε να τα πιούμε και να γελάσουμε δια ζώσης και όχι με τη βοήθεια ηλεκτρονίων που ενεργοποιούν RGB κυψέλες μιας πλαστικής οθόνης υπολογιστή που επιτρέπει το ξεμπρόστιασμα κάθε προσωπικής και όχι μόνο στιγμής στα μάτια οποιουδήποτε άσχετου ή σχετικού.
    φίλε Μάνο σου είπα πως έχεις δίκιο σε κάποιες σκέψεις σου αλλά γίνεσαι ισοπεδοτικός.καλώς ή κακώς τα σόσιαλ μίντια είναι πλέον στην ζωή μας .τι να κάνουμε προχωράει ο κόσμος. και γω είμαι στα 40 και αναγκάστηκα τα τελευταία 2 χρόνια να μάθω και το φβ και το γιοτουμπι και να διαβάζω την εφημερίδα μου μ'εσω ίντερνετ.το γεγονός ότι έχω φβ δεν σημαίνει πως σταμάτησε η ζωή μου και έχω κολλημένη την μούρη μου σε μια οθόνη υπολογιστή.είναι πολύ καλές οι συμβουλές που δίνεις αλλά μάλλον θα πιάσουν τόπο σε ένα 25αρη που δεν έχει μαθει να φλερτάρει σε μία βόλτα ή είναι από το πρωί μέχρι το βράδυ σε παιχνίδια.
    εγώ έχω μεγαλώσει σε μια εποχή που οι μανάδες μας μας ψάχνανε τις νύχτες καλοκαιριού να μας γυρίσουν σπίτι και αν δεν μας βρίσκανε έπεφτε και καμιά ξανάστροφη ή καμιά παντόφλα. γι αυτό σου λέω πως έχεις απολύτο δίκιο αλλά θα έπιαναν τόπο αν τα ελεγες σε κάποιο παιδί της τεχνολογίας......
    ....τα λέμε

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #9
    Μέλος Το avatar του χρήστη yianni99
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    204

    Προεπιλογή

    σε ότι αφορά το θέμα τώρα .αφού έψαξα τα πάντα...μπήκα και στην διαχείρηση εργασιών να δω τι προγράμματα τρέχουν.ενώ λοιπόν δεν ειχα τίποτα ανοιχτό είδα ότι τρέχανε 5 iexplorer.exe .απ΄οτι ήξερα υπάρχει η εξέρευνηση των Windows και ανοίγει κι άλλο iexplorer.exe όταν ανοιγεις καινουργιο παράθυρο στο Windows.καινούργια καρτελα καλύτερα.επειδή μου φάνηκε περίεργο έκανα σε όλα τα iexplorer.exe τερματισμό διεργασιών και επανεκκίνηση.το πρόβλημα λύθηκε.αλλά συνεχίζει και με προβληαμτίζει για ποιο λόγο τρέχανε τόσα iexplorer.exe χωρίς λόγο.αυτό που κατα΄λαβαίνω εγώ είναι πως ενώ έκλεινα υπολογιστή και ένω δεν είχα τίποτα ανοιχτό αυτά δουλεύανε στο παρασκήνιο.....τι να πω

    0 Not allowed! Not allowed!

  11. #10
    Μέλος Το avatar του χρήστη john_b
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    May 2013
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.506

    Προεπιλογή

    Κάτι έχεις κάνει μαντάρα στον υπολογιστή σου.

    Πάντως ανάμεσα στις συμβουλές που δίνω σε φίλους μου που βλέπουν σοβαρά μια γυναίκα είναι: "αν καπνίζει και αν ασχολείσαι με φ/β και τσατ, δες την μόνο για π@#*&ο, δεν κάνει για τίποτες άλλο". Μην με ρωτήσετε για το καπνίζει γιατί θα ξεφύγει η κουβέντα.
    Αυτά μαζί με κάποια άλλα στοιχεία (για παράδειγμα, αν δεν είναι φιλόζωη θα είναι σίγουρα σκύλα, χωρίς να αποκλείεται και το αντίθετο αλλά σε πολύ μικρότερα ποσοστά) αποτελούν δείκτες αξιολόγησης σημαντικούς.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 1 από 2 1 2 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Domain γνωμες σελίδας
    By paulk in forum Συστήματα Παρακολούθησης
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-16, 13:59
  2. Προγραμμα για ρυθμιση webcam
    By aser in forum Software Η/Υ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-07-16, 23:17
  3. μετατροπή στο dimmer της σελίδας
    By kobi in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-03-11, 15:09
  4. δημιουργια σελίδας
    By nikos-b in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-07, 13:02

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας