Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 57

Θέμα: Προβλημα κεντρικό κλειδωμα σε Hyundai Getz 2007

  1. #21
    Μέλος
    Όνομα
    Λευτερης
    Εγγραφή
    Jun 2010
    Περιοχή
    Θεσ/νικη
    Μηνύματα
    143

    Προεπιλογή

    Φιλε Η3 ψαξε τίποτα απο εξωτερικό εγω π.χ. για αλλο αμαξι πηρα μπουτονιερα οδηγου για παράθυρα που ελέχει και τα 4 μεταχειρισμενη απο γερμανία με 35ευρώπουλα και ειμαι εδω και 2 χρονια κομπλε...εδω μου ζήτησαν 170Ε για καινουρια και μεταχειρισμένη 100 :O

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #22
    Μέλος Το avatar του χρήστη aser
    Όνομα
    Σταύρος
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    260

    Προεπιλογή

    Εχουμε το ιδιο αυτοκινητο με μονοι διαφορα οτι εγω εχω του 2005, σε μενα κανει το ιδιο που περιγραφεις, απο το club του getz εμαθα οτι φταιει ενα σιδερακι που εχουν χαλαρωσει η βιδες κοιτα μηπως ειναι αυτο. Εγω ακομα και τωρα που σου γραφω δεν εχω καταφερει να ξεσφυξω της βιδες της κλειδαριας λες και καποιος εβαλε κολα logo στιγμης. Αυτο που κανω εγω και δουλευει απροβληματιστα ειναι να χτυπησω την κλειδαρια πανω στης βιδες της και ξεμπλοκαρουν ολες μετα.

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #23
    Μέλος
    Όνομα
    Λευτερης
    Εγγραφή
    Jun 2010
    Περιοχή
    Θεσ/νικη
    Μηνύματα
    143

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολυ φιλε aser θα το δοκιμάσω και αυτό

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #24
    Μέλος Το avatar του χρήστη picdev
    Όνομα
    akis
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    ____
    Μηνύματα
    7.375

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aser Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουμε το ιδιο αυτοκινητο με μονοι διαφορα οτι εγω εχω του 2005, σε μενα κανει το ιδιο που περιγραφεις, απο το club του getz εμαθα οτι φταιει ενα σιδερακι που εχουν χαλαρωσει η βιδες κοιτα μηπως ειναι αυτο. Εγω ακομα και τωρα που σου γραφω δεν εχω καταφερει να ξεσφυξω της βιδες της κλειδαριας λες και καποιος εβαλε κολα logo στιγμης. Αυτο που κανω εγω και δουλευει απροβληματιστα ειναι να χτυπησω την κλειδαρια πανω στης βιδες της και ξεμπλοκαρουν ολες μετα.
    Εκτός ότι έχουν ειδικη κόλλα lock , το πιο πιθανό είναι να έχουν σφηνωσει από τους κραδασμούς , πρέπει να πας σε φαναρτζη και να στις βγαλει , υπάρχει κόλπο που τις βαρας στο κεφάλι γύρω γυρω και βγαίνουν

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #25
    Μέλος
    Όνομα
    Μπαμπης
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Ελευσινα
    Μηνύματα
    182

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lefteris251 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Η3 ψαξε τίποτα απο εξωτερικό εγω π.χ. για αλλο αμαξι πηρα μπουτονιερα οδηγου για παράθυρα που ελέχει και τα 4 μεταχειρισμενη απο γερμανία με 35ευρώπουλα και ειμαι εδω και 2 χρονια κομπλε...εδω μου ζήτησαν 170Ε για καινουρια και μεταχειρισμένη 100 :O
    Καλημερα ,χρονια πολλα

    Εχω βρει κατι απο ebay,αλλα προσπαθω να σιγουρευτω οτι πραγματι κανει για το δικο μου αμαξι ,εδω υπαρχει ενα λεπτο σημειο
    γιατι η HYUNDAI αλλαξε το ACCENT στο τελος του 1999 ,ετσι υπαρχουν δυο μοντελα accent το 1999 ,το παλιο και το νεο που εχει
    αλλους κωδικους ανταλλακτικων

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #26
    Μέλος
    Όνομα
    Redondo
    Εγγραφή
    Jun 2016
    Περιοχή
    Δράμα
    Μηνύματα
    32

    Προεπιλογή

    Καλημέρα παίδες,ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να βάλω κλείδωμα με τηλεχειρισμό στο accent,έχει μόνο χειροκίνητογια συναγερμό που ρώτησα μου είπανε ότι χρειάζεται πρώτα ένα μηχανισμό στην πόρτα του οδηγού,για να γίνει τηλεχειριζόμενο.

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #27
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.015

    Προεπιλογή

    μπορείς να βάλεις νομιστεράκια πίσω από τις πόρτες να το κάνουν χειροκίνητα. εσύ πως το καταλαβαίνεις. δεν πρέπει κάτι να τραβάει την κλειδαριά για να κλείσει? εφόσον ΔΕΝ έχει εσένα δεν πρέπει κάτι να μπει? και επίσης γιατί μόνο στου οδηγού? αν είναι να κλειδώνεις και να πρέπει χειροκίνητα να κλήσεις τις άλλες (που μπορεί να τις ξεχάσεις ανοιχτές) ποιό το νόημα? αν είναι για μία μόνο έ κλείσε την με το κλειδί. να μην παιδεύεσαι κιόλας. α και δεν είναι ανάγκη να πάρεις σβάρνα και άλλα θέματα για να ρωτάς το ίδιο. αν είναι να σου απαντήσουν το κάνουν και σε ένα.

    0 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  8. #28
    Μέλος
    Όνομα
    Redondo
    Εγγραφή
    Jun 2016
    Περιοχή
    Δράμα
    Μηνύματα
    32

    Προεπιλογή

    Κατρχήν είμαι καινούργιο μέλος,οπότε χαλάρωσε τον ρυθμό.Από την πόρτα του οδηγού,κλειδώνουν και ξεκλειδώνουν όλες οι πόρτες,αυτό που θέλω είναι να βάλω ασύρματο κλείδωμα,ρώτησα αν πράγματι πρέπει να μπει μοτεράκι στην πόρτα του οδηγού και για ασύρματο κλείδωμα,καλό μεσημέρι.

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #29
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.775

    Προεπιλογή

    Ε αυτο δεν το αναφερες ομως οτι εχεις ηλεκτρικο κλειδωμα ξεκλείδωμα.οποτε χρειαζεσαι μονο ενα κοντρολερ η ενα συναγερμο καλυτερα .οτι σε βολεύει.γκουγκλαρε μια ειτε σκρουτζ ειτε ebay και εδω ειμαστε.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

  10. #30
    Μέλος
    Όνομα
    ΓΙΩΡΓΟΣ
    Εγγραφή
    Oct 2012
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    736

    Προεπιλογή

    Κλειδωνοντας την πορτα του οδηγου μηχανικα με το κλειδι δινει εντολη να κλειδωσουν οι υπολοιπες, αν πας να κλειδωσεις απο την πορτα του συνοδηγου θα κλειδωσει μονο του συνοδηγου.Θελει μοτερ στη πορτα του οδηγου.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Διαρροή σε Getz
    By Panoss in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-16, 16:49
  2. Hyundai Accent
    By kiros in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-16, 12:19
  3. Μπαταρία για Getz 1100?
    By Panoss in forum Κυκλώματα για Auto & Moto
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-13, 17:07
  4. RADIO CD HYUNDAI i20
    By SV7FOM in forum Car Audio & Theater
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-10, 20:14

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας