Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17

Θέμα: αγγελίες ????????????

  1. #11
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    να μεινουν ως εχουν .... ε ας πουλαει και κορδονια παπουτσιων και σακουλες μαρκετ και μαχαιρια ... με ολα αυτα υπαρχει κινδυνος ... αυτον θα πιασουν ... το φορουμ δεν εχει καποια ευθυνη ... τ διαφωνια δεν καταλαβα ακομα .... !! καταλαβα κατι αλλα δεν θα το πω ...

    υσ με συγχωρεις βαγγελη αλλα
    όπου προσφορά χάντρες και καθρεφτάκια για τους ιθαγενείς
    ποιους θεωρεις ιθαγενεις αγαπητε μου φιλε ?

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #12
    Μέλος
    Όνομα
    _
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    _
    Μηνύματα
    1.762

    Προεπιλογή

    προσπάθεια κάνει να κατηγορήσει το HVC, οι ιθαγενεις ειναι τα μέλη του κλαμπ δηλαδή:
    http://www.hlektronika.gr/forum/group.php?groupid=8&do=viewmembers

    οι χάντρες-καθρεπτάκια ειναι όπως αυτο το δώρο που κέρδισε, ήρθε και το πήρε ο αλπινιστής-αλεξ.

    καθε φορά που υπάρχει ποστ σε αυτό το θέμα προβάλεται η κακοήθεια του βαγγέλη-κυρου που προσπάθησε ανεπιτυχώς να κάνει ζημιά στην κοινωνική εκδήλωση των μελών του κλαμπ.
    το γραφω ξανά πως αυτά τα κάνει διότι θέλει να υποβιβάσει τον ανταγωνιστή του -δηλαδή εμένα- ωστε να μην εχει ανταγωνισμό σε πωλήσεις πηνίων Τεσλα.
    το γεγονος πως κατευθύνει τους αναγνώστες προς την προσωπική του ιστοσελίδα για να κάνει πωλήσεις πηνίων Τεσλα απο εκεί ειναι εμφανές το βλέπουν όσοι κοιτάξουν αυτό το θέμα παρουσίαση της κατασκευής του

    αφου υπάρχει προηγούμενο, δηλαδή επιτρέπουν στον βαγγέλη να κατευθύνει τους αναγνώστες στην προσωπική του ιστοσελίδα, τότε να το κάνουν όλοι όσοι θέλουν να πουλάνε τις κατασκευές τους, να στέλνουν απο το πρώτο μήνυμα τους αναγνώστες αλλου οταν κάνουν παρουσίαση κατασκευής εδώ.

    επειδή δεν μου αρέσουν ο τρόπος και οι παρουσιάσεις του βαγγέλη-κυρου δεν παρακολουθώ τι γράφει αυτός και άλλοι 10 που βρίσκονται σε λιστα αγνόησης. ας γράφουν ότι θέλουν, οι αναγνώστες τους κρίνουν.

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #13
    Μέλος Το avatar του χρήστη GR_KYROS
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μηνύματα
    2.462

    Προεπιλογή

    Ιθαγενείς είμαστε όλοι σε αυτήν την χώρα Δημήτρη, το θέμα είναι αυτοί που χαρίζουν χάντρες και καθρεφτάκια για να προσελκύσουν πελάτες.
    Το να κατευθύνεις αναγνώστες σε ένα link είναι θεμιτό εδώ, προσωπικά επειδή κάνω πολλές κατασκευές, τις συγκεντρώνω σε προσωπική σελίδα παρουσιάσεων και μόνο.
    Εδώ μέσα δεν στήνω παραμάγαζο, και νομίζω δεν το επιτρέπουν οι κανονισμοί.

    Και spark για να εκτιμήσεις κατασκευές πρέπει να έχεις αντίληψη, και τεχνικό υπόβαθρο
    Τώρα το ότι ήρθες χτες, έχεις άποψη για όλα τα θέματα, μπαίνεις σε όλα τα post και λες ότι σου κατεβαίνει, αυτό ας το εξετάσουν οι υπεύθυνοι του forum

    Και παρακαλώ όποιος έχει αγοράσει από εμένα κατασκευή, εξάρτημα, και ιδικά πηνίο tesla να το δηλώσει
    Ευχαριστώ

    1 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GR_KYROS : 14-07-15 στις 18:23

  4. #14
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dbnn
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Mar 2013
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.570

    Προεπιλογή

    Τοτε που ειναι το προβλημα; Ο καθενας οτι θελει μπορει να πουλησει ή να χαρισει αλλωστε, δεν ειδα καπου να περιοριζονται οι αγοραπωλησιες σε ηλεκτρονικα ηδη.
    Εμενα προσωπικα με ενοχλει να μπαινω σε ενα θεμα να διαβασω κατι και με παραπεμπει σε προσωπικο site/blog κλπ.
    Αυτο αν θες την γνωμη μου αγαπητε Βαγγελη θεωρειται παραμαγαζο για μενα.

    3 Not allowed! Not allowed!

  5. #15
    Μέλος Το avatar του χρήστη GR_KYROS
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μηνύματα
    2.462

    Προεπιλογή

    Ok Dbnn σεβαστή η άποψη σου, αν και όχι αντικειμενική αφού πήρες και εσύ χάντρες

    Τυχερέ

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #16
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dbnn
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Mar 2013
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.570

    Προεπιλογή

    Για δες αν αναφέρεται το ονομά μου σε post του spark...

    Μπορώ να σου αποδείξω με πολλούς τρόπους οτι έχεις άδικο, αλλά θα φανώ κακός άλλη μια φορά + οτι έχω βαρεθεί να γράφω σεντόνια για να αποδείξω τα αυτονόητα.

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #17
    Μέλος Το avatar του χρήστη GR_KYROS
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μηνύματα
    2.462

    Προεπιλογή

    Καλά θα σου δώσει και εσένα
    και
    Θα σου πρότεινα να ασχοληθείς να παρουσιάσεις κάτι αξιόλογο εδώ μέσα, και να μην κάνεις τον αβανταδόρο

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Αλλαγή κανόνων στις 'Αγγελίες'
    By gRooV in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-02-10, 11:12
  2. να μπω στο θέμα!! (αγγελίες)
    By vcrstudio in forum Site & Forum
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-09, 22:17
  3. Αγγελίες για RF.
    By moutoulos in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-10-05, 17:13

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας