Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 20

Θέμα: κάρτα τηλεόρασης (neotion) "χάνει" ορισμένα κανάλια

  1. #11
    Μέλος
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Αχαία
    Μηνύματα
    2.010

    Προεπιλογή

    ρε παιδια. λυση θελει ο ανθρωπος στο προβλημα του και οχι σε ποιο site θα γινει η καταχωρηση. εχω τηλεοραση sony kdl 32l 4000 και ειχα προσπαθησε να βαλω την καρτα της neotion στην ειδικη υποδοχη αλλα ειχα αποτυχει! αν μπορεις γραψε το μοντελο της τηλεορασης σου και το μοντελο της καρτας που εβαλες. θα με ενδιεφερε να εχω μονο την καρτα και οχι τον εξωτερικο αποκωδικοποιητη. αντιπαθω τα πολλα καλωδια.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #12
    Μέλος Το avatar του χρήστη AKHS
    Όνομα
    Άκης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    391

    Προεπιλογή

    Δοκίμασε αναβάθμιση λογισμικού τηλεόρασης για την κάρτα δεν ξέρω πως γίνετε και αν γίνετε αναβάθμιση. Έχω κι εγώ το ίδιο σετ κάρτας τηλεόρασης που στην αρχή δεν δούλευαν και όταν έκανα αναβάθμιση λογισμικού διορθώθηκαν όλα. Σπάνια έχει κάτι κολλήματα τότε απλά κλείνω την τηλεόραση βγάζω την κάρτα την ξαναβάζω και όλα καλά. Τώρα για το άλλο σαιτ θα πω ότι πιο πολύ δυσκολεύει και μπερδεύει τα πράγματα για μένα

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #13
    Μέλος Το avatar του χρήστη DGeorge
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Oct 2012
    Περιοχή
    Καλλιθέα - Αθήνα
    Μηνύματα
    1.381

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alxnks Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με βαση τα οσα και κυριως οπως τα λες μήπως να καταργηθεί το υπαρχον φορουμ και να τα γράφουμε όλα στο άλλο;......
    Ίσως, αν έχεις προσέξει, το υπάρχον Forum (το 'Λατινικό' του 'δένει' και καλύτερα με το "By the way"), όπως και τα παράπλευρά του, λειτουργεί ως κατασκευαστικό. Οι συζητήσεις αναπτύσσονται βάσει, και γύρω, από τη φιλοσοφία και τον τρόπο κατασκευής, ακόμα και με προτάσεις αναβάθμισης.
    .................Όχι όμως επισκευής!
    Υπάρχουν κάποιοι θεσπισμένοι όροι/κανόνες, ακόμα και στην Ευρύτερη Κοινωνία:...... Για παράδειγμα: Ένας Φούρνος -μάλλον- δεν θα σου ανοίξει Οικονομικό Λογαριασμό (Καταθέσεις/Αναλήψεις κλπ), επειδή -απλώς-όπως οι Τράπεζες- έχει και αυτός Ταμείο! Ούτε -αντίστοιχα- πρόκειται να σου πουλήσει η -όποια- Τράπεζα ψωμί!
    Ο όρος "Εξειδίκευση" (Προϊόντων, Υπηρεσιών, Γνώσεων, Καθηκόντων, κλπ) είναι πάρα πολύ παλιός! Και την εποχή του "Παντοπώλη" υπήρχαν Τράπεζες.
    Ο μεν πούλαγε πολλά προϊόντα.... Δεν πούλαγε όμως Χρήμα, το οποίο -αποκλειστικά- πουλούσαν (πουλάνε, και θα πουλάνε) οι Τράπεζες. Όμως ούτε κι οι Τράπεζες πουλούσαν ρύζι, μακαρόνια, κλπ. Κατά τη δική σου Φιλοσοφία, λοιπόν, μήπως να τα κάναμε όλα ένα;
    Φαντάζεσαι τον εαυτό σου στη Eurobank για φασόλια, και στον Μαρινόπουλο για έντοκα γραμμάτεια;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alxnks Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....By the way...
    WOW!!!! (Και κατά τον Γιάνης)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alxnks Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....για ποιο "αναφαιρετο δικαιωμα μιλάς" όταν αμέσως μετα γραφείς οτι το θέμα "λιαν συντομως θα κλειδωθει, κατα την κρίση/αποψη των διαχειριστών"...
    Όλοι μας έχουμε αναφαίρετο δικαίωμα, να βαφτίζουμε ως 'αυθαίρετο' τον όποιον θεσπισμένο Νόμο, δεν γουστάρουμε, και να τον παραβιάζουμε! Όμως και η πλέον ιδεωδώς Δημοκρατική Πολιτεία έχει κάθε δικαίωμα, να αντιδρά/(μας "μπουζουριάζει"), ως παραβατικούς!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alxnks Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....(των οποίων προκαταβαλεις την κρίση/άποψη)...
    Αν προσέξεις άλλα-παλιότερα 'κλειδώματα' (για τον ίδιον-ακριβώς, ή/και παρόλοιο λόγο), έγιναν και με πολύ συνοπτικότερες διαδικασίες!!! Ψάξε λίγο... Θα δεις... Θα μάθεις... Ίσως και να καταλάβεις!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alxnks Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....με τροπο αποφασιζομεν και διαταζομεν;!
    Ακόμα και στην Ιδεωδέστερη Αμεσότερη Δημοκρατία, όταν μία Ιδέα/Πρόταση γίνεται Θεσμός/Νόμος της οφείλουν οι πάντες να τον υπακούουν. Αν έχουν αντιρρήσεις τις υποβάλλουν αρμοδίως. Οπότε, ή που θα συμβάλουν στην αναβάθμιση μιάς προβληματικής κατάστασης, ή που θα λάβουν απάντηση -με κάθε τεκμηριωμένο επιχείρημα-, ότι η ένστασή τους απορρίπτεται.
    Ακόμα -όμως- και στην καλύτερη περίπτωση, όπου η ιδέα/αντίρρηση θα προκαλέσει αναβάθμιση, μέχρι να συμβεί η αλλαγή του Κανονισμού/Νόμου, ο τρέχων εξακολουθεί να είναι ο Ισχύων Κανονισμός/Νόμος!
    Και -αν θέλεις- ακόμα και η Ιδεωδέστερη-Αμεσότερη Δημοκρατία, μετά την ψηφοφορία-απόφασή της για τον Χ-Νόμο/Κανονισμό, τον επιβάλει ως "αποφασισαμεν και διαταζομεν"!!!!!!

    Να θυμάσαι, επίσης, ότι την "Τακτοποίηση" του Χώρου, ώστε -λογικά- να βρίσκουμε 'αυτό' που ζητάμε, εκεί που θα πρέπει να είναι, την έχει υπό την πλήρη ευθύνη της η Ομάδα Διαχείρισης. Αυτό σημαίνει, ότι η όποια Ευθύνη συναεπάγεται αμέσως και κάποια Εξουσία.
    Στους τρέχοντες χαλεπούς δύσκολους καιρούς, που ζούμε οι περισσότεροι (αν όχι όλοι), αν προσφέρεσαι, ψάχνουν έντονα για εθελοντική βοήθεια! Θα χρειαστεί να χαλάσεις ίσως αρκετό από τον ελεύθερο χρόνο σου, για να πείσεις τον DGeorge ότι η Νύχτα δεν είναι Μέρα, και το αντίστροφο! Και να φανταστείς, ότι έχω αναλάβει απλώς την κάπως διπλωματικότερη προετοιμασία/βοήθεια/καθοδήγηση πριν από το 'Ψυχρό' Κλείδωμα.
    Εξουσία δεν έχω καμμία!!!!! Όμως μπορώ και προβλέπω κάποια πράγματα, καθώς τυχαίνει να μ' ενδιαφέρει ο 'Χώρος' αυτός.

    Αδελφέ, ο αγώνας γίνεται μέσα στο γήπεδο!!! Διαιτητές, ποδοσφαιριστές, προπονητές, κλπ κρίνονται εκεί!!! ....Στον αγώνα!!! Με φανέλλα ιδρωμένη (τουλάχιστον αυτό)!!!!
    Από την κερκίδα, με τα πατατάκια, τα LASERάκια, άλλα μοντέρνα 'καλούδια' η κριτική, και η αεροφρασεολογία είναι πανεύκολη!
    Ξέρω κι εγώ, πάρα πολύ καλά, να κρίνω τον Μουρίνιο!, από τον καναπέ μου.
    Αυτός όμως κρινόταν (και κρίνεται ακόμα) σε κάθε του αγώνα! Όμως, ακόμα κι η Ρεάλ Μαδρίτης, του έδωσε την εξουσία "αποφασίζομεν και διατάσσομεν" για τα όποια κάθε 90' λεπτά χρειαζόταν!
    Αν θέλεις εξουσία.... Ιδού οδός σταδιοδρομίας λαμπρής! Στείλε ΠΜ στην Ομάδα Διαχείρισης, για συνεργασία (ανάληψη σοβαρών ευθυνών) και προφανώς θα αποκτήσεις κι εσύ εξουσία να 'κλειδώνεις'-'ξεκλειδώνεις' θέματα.............Αν δεν τα έχεις 'βροντήξει' ταχύτατα-στο μεταξύ από τον 'αφανή - πλην τεράστιο' Φόρτο Εργασίας!
    Τότε ευχαρίστως, σε περιμένω, να μου ξαναεκθέσεις τις Δημοκρατικότατες Απόψεις/Υπαινιγμούς σου περί δικτατορίσκων κλπ κλπ.

    Μέχρι τότε
    Νά' σαι καλά! cheers.gif

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #14
    Μέλος
    Όνομα
    Χάρης
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    719

    Προεπιλογή

    Λυπάμαι αν η δημιουργία του θέματός μου πυροδότησε διαφωνίες.
    Σαφώς και δεν ήταν η πρόθεσή μου. Νομίζω όμως ότι είναι άλλο ερώτημα το "παιδιά δεν γυρίζει το πλυντήριο" (άρα "How to fix it") και άλλο το συγκεκριμένο ερώτημα το οποίο "κρύβει" και άλλες (λιγότερο ή περισσότερο) "θεωρητικές" ερωτήσεις (πχ "η Digea άλλαξε το Χ πράγμα στον τρόπο εκπομπής" ή "ο Alpha και ο Ant1 έχουν τα Ψ κοινά στις συχνότητές τους κι εκεί εστιάζεται το πρόβλημα).
    Αν τώρα ακόμα και τέτοιου τύπου ερωτήματα είναι για το How to fix it ποιά είναι ακριβώς τα θέματα που θα ποστάρουμε εδώ; Ποιός είναι ο νόμος το Ohm ή πως θα κατασκευάσω EMP generator;
    Αν βέβαια είμαι τελικά "off forum" (όπως λέμε off topic) και θα πρέπει να ποστάρω εκεί, δεν έχω καμιά αντίρρηση να το κάνω. Θα θεωρούσα όμως σκόπιμο (και χωρίς ΚΑΜΙΑ διάθεση προσβολής σε κανένα μέλος) να το πει αυτό κάποιος moderator. Νομίζω ότι είναι οι καθ' ύλην αρμόδιοι και αυτό θα ήταν το πιο ξεκάθαρο από το να ερμηνεύουμε ο καθένας τι πρέπει ή δεν πρέπει (τουλάχιστον ως προς την του φόρουμ λειτουργία)

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #15
    Μέλος
    Όνομα
    Χάρης
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    719

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xsterg Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια. λυση θελει ο ανθρωπος στο προβλημα του και οχι σε ποιο site θα γινει η καταχωρηση. εχω τηλεοραση sony kdl 32l 4000 και ειχα προσπαθησε να βαλω την καρτα της neotion στην ειδικη υποδοχη αλλα ειχα αποτυχει! αν μπορεις γραψε το μοντελο της τηλεορασης σου και το μοντελο της καρτας που εβαλες. θα με ενδιεφερε να εχω μονο την καρτα και οχι τον εξωτερικο αποκωδικοποιητη. αντιπαθω τα πολλα καλωδια.
    Μια kdl 32άρα είναι Χρήστο. Το μοντέλο δεν το θυμάμαι αλλά το βράδυ που θα είμαι σπίτι θα το δω και θα το αναφέρω

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #16
    Μέλος
    Όνομα
    Χάρης
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    719

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AKHS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασε αναβάθμιση λογισμικού τηλεόρασης για την κάρτα δεν ξέρω πως γίνετε και αν γίνετε αναβάθμιση. Έχω κι εγώ το ίδιο σετ κάρτας τηλεόρασης που στην αρχή δεν δούλευαν και όταν έκανα αναβάθμιση λογισμικού διορθώθηκαν όλα. Σπάνια έχει κάτι κολλήματα τότε απλά κλείνω την τηλεόραση βγάζω την κάρτα την ξαναβάζω και όλα καλά. Τώρα για το άλλο σαιτ θα πω ότι πιο πολύ δυσκολεύει και μπερδεύει τα πράγματα για μένα
    Σ' ευχαριστώ Άκη. Για να είμαι ειλικρινής δεν έχω κάνει ποτέ αναβάθμιση. Θα κοιτάξω πως/αν γίνεται και θα ενημερώσω για την όποια εξέλιξη

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #17
    Μέλος Το avatar του χρήστη DGeorge
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Oct 2012
    Περιοχή
    Καλλιθέα - Αθήνα
    Μηνύματα
    1.381

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xsterg Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια. λυση θελει ο ανθρωπος στο προβλημα του και οχι σε ποιο site θα γινει η καταχωρηση........
    Δηλαδή αν το καταχωρούσε εδώ!, θα ίσχυε πάλι αυτό που γράφεις;
    Αν θέλεις -στο σπίτι σου- να βάζεις τα ταψιά στα ράφια, τα βιβλία στον φούρνο, και άλλα παρόμοια/σχετικά θα είναι δικαίωμά σου -ασφαλώς-, αλλά -μάλλον- κάποια στιγμή θα υποστείς και τις συνέπειες από τις όποιες απόψεις έχεις για τον όρο "Τάξη!"
    Τα αναλύω, μακρυγορώντας τρελλά, και σε προηγούμενο.
    Ελπίζω τουλάχιστον, να κάλυψα -ως προς αυτό το θέμα "Τάξη"- τόσο εσένα, όσο και όλους τους υπόλοιπους!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από haris_216 Εμφάνιση μηνυμάτων
    .....Αν τώρα ακόμα και τέτοιου τύπου ερωτήματα είναι για το How to fix it ποιά είναι ακριβώς τα θέματα που θα ποστάρουμε εδώ; Ποιός είναι ο νόμος το Ohm ή πως θα κατασκευάσω EMP generator;.....
    Πιστεύεις ότι, για κάποιον αρχάριο, η όποια κατασκευή είναι κάτι απλούστατο; Πιστεύεις ότι δεν υπάρχει χώρος για την πρωτότυπη Ιδέα;
    Επίσης απ' ό,τι βλέπεις -ίσως περιπλανώμενος στο Site- οι κατηγορίες έχουν φτάσει σταδιακά να περιλαμβάνουν μέχρι και υδραυλικά!!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από haris_216 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....Αν βέβαια είμαι τελικά "off forum" (όπως λέμε off topic) και θα πρέπει να ποστάρω εκεί, δεν έχω καμιά αντίρρηση να το κάνω. Θα θεωρούσα όμως σκόπιμο (και χωρίς ΚΑΜΙΑ διάθεση προσβολής σε κανένα μέλος) να το πει αυτό κάποιος moderator. Νομίζω ότι είναι οι καθ' ύλην αρμόδιοι και αυτό θα ήταν το πιο ξεκάθαρο από το να ερμηνεύουμε ο καθένας τι πρέπει ή δεν πρέπει (τουλάχιστον ως προς την του φόρουμ λειτουργία)
    Έχω επικοινωνήσει (και όχι μόνον εγώ) επανειλημμένα μαζί τους!
    Μολονότι έχουν κάθε καλή πρόθεση γι' αυτά που λες/γράφεις, οι καιροί έχουν κάνει κι αυτούς (τους διαχειριστές) να 'τρέχουν έντονα' για επαγγελματικές, προσωπικές, κλπ υποχρεώσεις. Μην ξεχνάς! Αυτά τα Fora δημιουργούνται από καλή διάθεση για προσφορά, και συντηρούνται από θυσία ελεύθερου χρόνου (κάποιες φορές και όχι μόνο 'ελεύθερου').
    Μήπως αυτό, που περιμένεις από αυτούς, τους γίνεται ένα ακόμα βάρος, ώστε να αντιδράσουν ίσως και απότομα/αγενώς!!!;;;;
    Στείλε τους, αντίθετα, ένα ΠΜ, και ρώτα τους -αν ενδιαφέρεσαι- "Τι μπορείς (έστω και λίγο) να προσφέρεις, ώστε να ελαφρύνεις το 'βάρος' από τους ώμους τους!
    Ίσως πάλι αργήσουν, αλλά θα έχεις σίγουρα, μιαν ευγενέστατη απάντηση/ανταπόκριση!

    Ας μην τα ζητάμε όλα (ή/και τα περισσότερα) από τους άλλους!
    Καιροί, που είναι, ας δούμε τι μπορούμε να προσφέρουμε -εθελοντικά εννοείται- κι εμείς!


    Μάλλον -κάπως έτσι- θα δημιουργήσουμε -γενικότερα- ένα καλύτερο 'Αύριο'!!!!

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DGeorge : 18-08-15 στις 11:06 Αιτία: Προσθήκες Διαμορφώσεις

  8. #18
    Μέλος
    Όνομα
    Χάρης
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    719

    Προεπιλογή

    Αγαπητέ Γιώργο (DGeoge) αν πας εδώ και τσεκάρεις μόνο τους τίτλους των θεμάτων θα δεις ότι τουλάχιστον τα μισά από αυτά αφορούν πρόβλημα (πολλά από αυτά έχουν και την λέξη "πρόβλημα" στον τίτλο τους).
    Άρα αυτός που γράφει "πρόβλημα με αποκωδικοποιητή mpeg4" είναι για how to fix it.
    Ομοίως φαντάζομαι και αυτός που λέει "πρόβλημα με F&U". Βέβαια αυτός ζητάει πως να κάνει τις ρυθμίσεις αλλά και πάλι αυτό (σύμφωνα με το σκεπτικό σου, αν το ερμήνευσα καλά) δεν είναι "φτιάξιμο"; Με τις ρυθμίσεις δεν "φτιάχνει" ουσιαστικά την σωστή λειτουργία που τώρα έχει θέμα; Άρα και αυτός εκεί.
    Και φαντάζομαι και πολλά άλλα θέματα σε άλλες κατηγορίες τα οποία δεν μπήκα στην διαδικασία να τσεκάρω/απαριθμήσω.

    Και όταν ακόμα κι εσύ αναφέρεσαι στο σημερινό σου post ότι στο παρόν φόρουμ "Οι συζητήσεις αναπτύσσονται βάσει, και γύρω, από τη φιλοσοφία και τον τρόπο κατασκευής, ακόμα και με προτάσεις αναβάθμισης.
    .................Όχι όμως επισκευής!" εγώ που ακριβώς πρέπει να ανοίξω το θέμα μου αφού τελικά όλοι δεχθήκαμε ότι επισκευή (με τον κατσαβιδιαστικό τρόπο) μάλλον δεν παίζει και οι λύσεις που προτάθηκαν ήταν αυτές της αναβάθμισης (τις οποίες και δέχεσαι σαν αιτία ποσταρίσματος εδώ);

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #19
    Μέλος Το avatar του χρήστη DGeorge
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Oct 2012
    Περιοχή
    Καλλιθέα - Αθήνα
    Μηνύματα
    1.381

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από haris_216 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ Γιώργο (DGeoge) αν πας εδώ και τσεκάρεις μόνο τους τίτλους των θεμάτων θα δεις ότι τουλάχιστον τα μισά από αυτά αφορούν πρόβλημα (πολλά από αυτά έχουν και την λέξη "πρόβλημα" στον τίτλο τους).....
    Πιστεύω πολύ έντονα, ότι "Αν πάμε όλοι -μα όλοι- να πνιγούμε, θα το σκεφτεις πάρα πολύ, και τελικά δεν θα ακολουθήσεις.......(επειδή απλώς το κάναμε όλοι εμείς)!
    Άρα άσε -καλύτερα- αυτό το επιχείρημα!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από haris_216 Εμφάνιση μηνυμάτων
    .......Και όταν ακόμα κι εσύ αναφέρεσαι στο σημερινό σου post ότι στο παρόν φόρουμ "Οι συζητήσεις αναπτύσσονται βάσει, και γύρω, από τη φιλοσοφία και τον τρόπο κατασκευής, ακόμα και με προτάσεις αναβάθμισης.
    .................Όχι όμως επισκευής!" εγώ που ακριβώς πρέπει να ανοίξω το θέμα μου αφού τελικά όλοι δεχθήκαμε ότι επισκευή (με τον κατσαβιδιαστικό τρόπο) μάλλον δεν παίζει και οι λύσεις που προτάθηκαν ήταν αυτές της αναβάθμισης (τις οποίες και δέχεσαι σαν αιτία ποσταρίσματος εδώ);
    Μήπως -στο θέμα αυτό- έγινε παρουσίαση κάποιας δικής σου κατασκευής, όπου προτάθηκαν αναβαθμίσεις, και δεν το πρόσεξα;

    Ακόμα και επισκευή PC, που μπορεί να γίνει -απλώς και μόνο- με αναγκαστική αναβάθμιση των Windows του, σε Windows10, πάλι επισκευή είναι!
    Σε ενδιαφέρει η "Τάξη" στο Site/Forum; Σε ενδιαφέρει να προσφέρεις, έστω και απλώς τηρώντας κάποιους Κανονισμούς-Θεσμούς; Έχει καλώς!
    Αν αδιαφορείς για τον όποιο πρόσθετο Φόρτο Εργασίας προκαλείς σε άλλους...... Μάλλον θα συναντήσεις/υποστείς συνέπειες! Λογικό δεν είναι;
    Γνωρίζω ήδη ότι το Θέμα είναι κάτω από στενή παρακολούθηση, λόγω επιμονής στην παραβατικότητα!
    Με αναγκάζετε να το αναφέρω ως 'Εκτός Forum'. Θα το κάνω κι όποιος θέλει -για δικούς του λόγους- ας με κατηγορήσει για ρουφιάνο!
    Στην κατηγορία "Γενική Συζήτηση", ας ανοίξει Θέμα εναντίον μου, κι ας μου 'σούρει τα εξ αμάξης'!
    Το Θέμα όμως αυτό -μόλις τώρα- αναφέρεται από εμένα!

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DGeorge : 18-08-15 στις 11:12 Αιτία: Προσθήκες Διαμορφώσεις

  10. #20
    Μέλος
    Όνομα
    Χάρης
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    719

    Προεπιλογή

    Επειδή δεν τα πάω καλά με τους αυτόκλητους θεματοφύλακες θα σταματήσω εδώ (γιατί διαφορετικά φοβάμαι ότι θα ξεφύγω).
    Θα συνεχίσω να απαντάω μόνο σε επί του θέματος ποσταρίσματα για όσο καιρό δεν έχει κλείσει το παρόν νήμα (όπως προέβλεψες). Θα σε παρακαλεσω λοιπόν, αν έχεις την ευγένεια, να σταματήσεις να χαλάς το νήμα (για όσο υπάρχει). Στο μεταξύ βέβαια μπορείς να κάνεις όποιες ενέργειες θέλεις και προς όποια κατέυθυνση.
    Βέβαια να σου πω ότι αν πραγματικά σε ενδιέφερε η τάξη και όχι το απλό flame θα άνοιγες ένα σχετικό θέμα στην γενική ενότητα όπου θα κατέθετες τις σωστές (για σένα) απόψεις σου.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-20, 15:51
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-14, 18:35
  3. Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-14, 18:32
  4. Γιατί "πιξελιάζουν" κάποια κανάλια ??
    By nikos_athina in forum Κεραίες & Καλώδια
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-10-12, 14:25
  5. Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-09, 14:43

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας