Σελίδα 89 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 881 έως 890 από 4369

Θέμα: Παραγωγή ενέργειας!!! [Απάτη Ζωγράφου] [Ψευδοεπιστήμη]

  1. #881
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.169

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από genesis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρα από την προσωπική αναγνωρισιμότητα και - ίσως - κάποιες δωρεές / χορηγίες από επίδοξους ευεργέτες, δεν μπορώ να βρω κάποιο κίνητρο.
    Να είσαι σίγουρος πως ο συγκεκριμένος μια χαρά κονομάει. Όταν ο ΥΕΘΑ δηλώνει δημοσίως πως τον στηρίζει για να αναπτύξει την ιδέα του και να αξιοποιηθεί από τις Ένοπλες Δυνάμεις, πιστεύεις πως η στήριξη είναι μόνο ηθική;



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FreeEnergy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θέλετε μπορώ να σταματήσω άμεσα τις αναρτήσεις
    Συνέχισε να τους ξεμπροστιάζεις! Μη μασάς!
    Έστω και ένας που θα δει τα video σου να ξυπνήσει, καλό θα είναι. Έχουμε γεμίσει βλάκες που καταπίνουν αμάσητο ότι και αν τους σερβίρουν και απορούμε μετά γιατί πάμε κατά διαόλου...



    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

    3 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  2. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον kioan για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    CybEng (29-05-16)

  3. #882
    Μέλος Το avatar του χρήστη manolena
    Όνομα
    Μάνος
    Εγγραφή
    Dec 2006
    Περιοχή
    Ελευσίνα
    Μηνύματα
    2.709

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kioan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Όταν ο ΥΕΘΑ δηλώνει δημοσίως πως τον στηρίζει για να αναπτύξει την ιδέα του και να αξιοποιηθεί από τις Ένοπλες Δυνάμεις...
    Αλίμονο...

    2 Not allowed! Not allowed!

  4. #883
    Μέλος Το avatar του χρήστη Lykeas
    Όνομα
    Lykeas
    Εγγραφή
    May 2016
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Μηνύματα
    51

    Προεπιλογή

    [QUOTE=rama;768725]
    Ο ΠΖ προφανώς έχει λεφτά, και κάνει την πλάκα του, απολαμβάνοντας μέσα του το δούλεμα προς τους αδαείς.

    Διαφωτιστικές πληροφορίες, επίτρεψέ μου να διαφωνήσω με το... ο Π.Ζ. έχει λεφτά κ.λπ. απαντώντας με... "Το χρήμα πολλοί ε μίσησαν, τη δόξα ουδείς!" έστω και διαβιώνοντας εις βάρος αφελών.

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #884
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dragonborn
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Nov 2012
    Περιοχή
    Δυτικά Προάστια
    Μηνύματα
    1.492

    Thumbs down

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FreeEnergy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπορείς να κοροϊδεύεις πολλούς για λίγο, μπορείς να κοροϊδεύεις λίγους για πολύ, αλλά δεν μπορείς να τους κοροϊδεύεις όλους για πάντα.
    Και όμως, ο Λινκολν διαψεύσθηκε από την ελληνική Αριστερά. Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο αυτή κοροϊδεύει τον "εξυπνότερο" και "πλέον προικισμένο" λαό (εκκλησιαστικά: "περιούσιο λαό") επί 9 δεκαετίες.

    Και αν κάποιος είναι δύσπιστος στο μαρξιστικό ευαγγέλιο, αναλαμβάνουν να τον πείσουν οι παντοειδείς αγιορείτες γέροντες και αγιογδύτες.

    0 Not allowed! Not allowed!


  6. #885
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Τα πολιτικά σταματούν εδώ.

    4 Not allowed! Not allowed!

  7. #886
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Άργησα λιγάκι το ξέρω!
    Ήταν ο τελικός του Champions League στο ποδόσφαιρο, ήταν και ο πολύ καλός καιρός ( εμπρός για τις παραλίες ), έτσι σας αποδίδω σήμερα το ΤΕΤΑΡΤΟ παρακαλώ μέρος της τριλογίας!

    https://www.youtube.com/watch?v=v_hs7AWECwU

    Επειδή έχουν αρχίσει να γίνονται ...ενδιαφέροντα πράγματα στο παρασκήνιο και για να εξάψω λίγο την φαντασία σας θα πω μόνο ένα πράγμα: να περιμένετε εξελίξεις σε αυτή την υπόθεση και μάλιστα σύντομα!

    Δόκτωρ Φριενέρτζι

    2 Not allowed! Not allowed!

  8. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον FreeEnergy για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    kioan (29-05-16)

  9. #887
    Μέλος Το avatar του χρήστη CybEng
    Όνομα
    CybEng
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    333

    Προεπιλογή

    Οι Γιαπωνέζοι βρίσκονται πίσω από τον πόλεμο που γίνεται στον Εθνικό μας Εφευρέτη.

    http://www.naftemporiki.gr/story/110...halassino-nero

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #888
    Μέλος Το avatar του χρήστη Lykeas
    Όνομα
    Lykeas
    Εγγραφή
    May 2016
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Μηνύματα
    51

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FreeEnergy Εμφάνιση μηνυμάτων

    Επειδή έχουν αρχίσει να γίνονται ...ενδιαφέροντα πράγματα στο παρασκήνιο και για να εξάψω λίγο την φαντασία σας θα πω μόνο ένα πράγμα: να περιμένετε εξελίξεις σε αυτή την υπόθεση και μάλιστα σύντομα!

    Δόκτωρ Φριενέρτζι
    Σε ευχαριστώ, (πάντα μιλώ για τον εαυτό μου) είναι πολύ διασκεδαστικό, "€œμαργαριτάρια"€ αλιευμένα από διαφορετικές χρονικές περιόδους να τα βάζεις μαζί. Πιστεύω πως πολλοί που παρακολουθούν τις εκπομπές του Π.Ζ. διαθέτοντας ένα δράμι τεχνικής γνώσης, πετάγονται από την καρέκλα αναφωνώντας, "€œμα τι λέει αυτός"€ , το πρόβλημα είναι πως μετά το ξεχνάς. Είναι πολύ χρήσιμο αυτό που κάνεις. Σε ευχαριστώ, και σε παρακαλώ, μη σταματάς.

    0 Not allowed! Not allowed!

  11. #889
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Καλην εσπέρα άρχοντες κι αρχόντισες!

    Οι εξελίξεις που ανέφερα σε προηγούμενη ανάρτησή μου έχουν αρχίσει να τρέχουν κιόλας!
    Να ζητήσω μια χάρη μόνο... Χρειάζομαι οπωσδήποτε ένα induction heater. Έχω δει τέτοιες κατασκευές εδώ στο φόρουμ αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να το κάνω εγώ. Ειδικά όταν πρόκειται για κύκλωμα που θέλει ταίριασμα εξαρτημάτων. Σας παρακαλώ πολύ βοηθήστε με να βρω ένα induction heater. Δεν θέλω να μου το χαρίσει κανείς. Θέλω να το αγοράσω. Αν δεν υπάρχει έτοιμο, μπορεί κάποιος να κάνει ένα κατά παραγγελία; Θα πληρώσω προκαταβολικά οποιοδήποτε λογικό ποσό ζητηθεί.
    Είμαι 101% σίγουρος ότι έχω βρει την ιδιοσυχνότητα του νερού! Με ένα induction heater θα το αποδείξω κιόλας! Όπως ακριβώς έκανε και η ερευνητική ομάδα ΠΖ. Για να μπορέσω να ετοιμάσω και το πέμπτο μέρος της επικής τριλογίας μου. Θα βιντεοσκοπήσω ( σε ...βίντεο παρακαλώ! ) την παραγωγή υδρογόνου από δική μου συσκευή και το βίντεο θα τρέχει παράλληλα με αυτό που έδειξε ο κύριος Ζωγράφος. Το συγκεκριμένο βίντεο θα σταλεί ( πριν ανέβει διαδικτυακά ) σε συγκερκιμένους ανθρώπους για να κινήσουν από τη δικιά τους μεριά κάποια ...νήματα!
    Ο κύριος Ζωγράφος από την εκπομπή "Καλημέρα Υδρογόνο" απαντά στα βίντεο μου. Φυσικά απαντά σε ...ότι μπορεί να απαντήσει προσπαθώντας να μαζέψει τα ασυμάζευτα. Επειδή έχει αρχίσει να με κουράζει η απίστευτη προχειρότητα με την οποία αντιμετωπίζεται το όλο θέμα ( από όλες τις μεριές... ) και επειδή δεν αντέχω να ακούω ( και να διαβάζω ) κορώνες του τύπου "η σωτηρία του πλανήτη" από ένα ...induction heater, ζητώ τη βοήθειά σας!





    Έχω δει να πουλιούνται τέτοιες συσκευές στο διαδίκτυο αλλά χρειάζεται Paypal και ...γνωρίζετε όλοι τι σημαίνει αυτό με τα capital controls ( όχι αδύνατο φυσικά... ). Από την άλλη μεριά σκέφτομαι: "γιατί να δώσω τα λεφτά σε κάποιο ξένο και όχι σε κάποιον από εδώ;". Αυτό δεν είναι ρατσιστικό. Άσε που θα πρέπει να περιμένω και ΧΧ μέρες ( μπορεί και μήνες... ). Πρέπει να το έχω σχετικά σύντομα αν θέλω να ...προσφέρω πραγματικά το λιθαράκι μου σε όλο αυτό το ...μπάχαλο. Θέλω να πιστεύω ένα λιθαράκι προς τη σωστή κατεύθυνση...

    Σας ευχαριστώ για τον πολύτιμο χρόνο σας και εν αναμονή για τις πολύτιμες γνώσεις σας και την ακόμη πολυτιμότερη τεχνική σας σε θέματα ηλεκτρικών - ηλεκτρονικών κατασκευών...

    Δόκτωρ ( ναι καλά... ) Φριενέρτζι

    Υ.Γ
    Έχω αναρτήσει και σχετική αγγελία ( http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=85712 )
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

    0 Not allowed! Not allowed!

  12. #890
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Ο Spark ρε παιδιά δεν έφτιαχνε τέτοια? Ας του δώσει ένα του ανθρώπου.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 89 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ελλάδα και παραγωγή ενέργειας
    By rch in forum Ενέργεια: Εξοικονόμιση, Άλλες Μορφές Παραγωγής
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-14, 22:59
  2. Νέα απάτη economizer style??
    By leosedf in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-13, 12:51
  3. Απάτη σε μπαταρίες επαναφορτιζόμενου δραπανοκατσάβιδου
    By Γαληνίτης in forum Κυκλώματα Τροφοδοτικών
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-09, 22:55
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-09, 23:05
  5. Ερώτηση για ηλεκτρονικό σε περιοχή Καισαριανής - Ζωγράφου
    By Κρεμμύδας Δημήτρης in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-09, 22:16

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας