Σελίδα 220 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 320 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.191 έως 2.200 από 4369

Θέμα: Παραγωγή ενέργειας!!! [Απάτη Ζωγράφου] [Ψευδοεπιστήμη]

  1. #2191
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.169

    Προεπιλογή

    Δε ξέρω αν θυμάστε την ερμηνεία των Πολύ Ζαβών στο youtube copyright claim που οδήγησε στο κατέβασμα της εκπομπής του Κώστα Ουίλς με τον Πέτρο Ζωγράφο.

    Τότε έβγαιναν και μας έλεγαν πόσο εντύπωση τους έκανε πως "μετα απο τοσα χρονια που ειναι στην μαχητικη δημοσιογραφια ο κος Κ.Ουιλς δεν υπηρξε παραβιαση" αλλά κατέβηκε μόνο το συγκεκριμένο video

    Spoiler: 


    Τελικά έχουν κατέβει και άλλα video του Ουίλς για τον ίδιο λόγο, απλά δεν το έχει πάρει είδηση μάλλον και συνεχίζει να ανεβάζει συμπεριλαμβάνοντας μουσικά κομμάτια

    Δείτε για παράδειγμα αυτό το video που είχε άσχετο θέμα συζήτησης (κάτι για το ΕΣΠΑ κλπ) και παρόλα αυτά εμφανίζει "This video contains content from Digital Minds Ltd-srav, who has blocked it on copyright grounds."

    0 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  2. #2192
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από VaselPi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κώστα (FreeEnergy), με βρίσκουν σύμφωνο όλα όσα γράφεις και αναφέρεις για τον Π.Ζ, την ερευνητική του ομάδα, όπως και τους διάφορους πτυχιούχους «οπαδούς» του. Μία μόνο μικρή παρατήρηση, καθότι τις έχεις μπερδέψει κάπως τις μονάδες. Όταν λέμε 467 kJ/mol, εννοούμε 4,67x105 J ανά 6,02x1023 μόρια ή περίπου 5 eV ανά μόριο του νερού. Με κανέναν τρόπο, 467 kJ ανά μόριο! Δες το ζήτημα των μονάδων ακόμη μία φορά, προκειμένου να μη δίνουμε λαβή στον G.P. να μας ασκεί κρητική με επιστημονικά δεδομένα, ο οποίος, με αυτά που λέει και υποστηρίζει, ούτως ή άλλος είναι εκτός της Επιστήμης.
    Βασίλειος.
    VaselPi έχεις δίκιο σε αυτό που αναφέρεις και μόλις το ανέφερες αμέσως μετά ο ( συμπαθής κατά τα άλλα ) George Pap έσπευσε να ...σχολιάσει στο facebook, και ο κύριος nepomuk να αναπαράγει εδώ τα λεγόμενά του. Σκέφτεσαι κύριε VaselPi ότι ίσως εσείς τους το υποδείξατε; Δεν με πειράζει όμως κύριε VaselPi. Όταν κάνω λάθος το παραδέχομαι. Και αυτό ήταν λάθος μου ναι. Ας σχολιάσει λοιπόν ο ψευτάκος απατεωνίσκος George Pap όλα τα άλλα που έχω γράψει εδώ: http://www.hlektronika.gr/forum/show...l=1#post840882 Για αυτά ...μούγκα στη στρούγκα! Ψάχνει τις λέξεις και περιμένει στην γωνία ο χημικός μηχανικός με σπουδές στην Γερμανία και μέντορα νομπελίστα πότε θα κάνω κάποιο λάθος. Άντε κύριε nepomuk τρέξε να του πεις ότι έκανα ένα ακόμη λάθος: Ένα τζάουλ είναι η ποσότητα περιτωμάτων που βρίσκεται στο αλώνι της κυρά Κατίνας όταν κάποιος πήγε και είπε στην φοράδα της ότι ο ψευτάκος Ζωγράφος έκανε μια ...απίθανη εφεύρεση. Γιατί περιτώματα; ..Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι. Άντε και περιμένω το σχόλιο στο facebook να του πεις!

    4 Not allowed! Not allowed!
    Δεν έχει σημασία πόσο ωραία είναι η θεωρία σου ή πόσο έξυπνος είσαι. Αν δεν επαληθεύεται πειραματικά, είναι λάθος.
    ( Richard Feynman )

  3. #2193
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.169

    Προεπιλογή

    Η διαφορά της συζήτησης στο hlektronika.gr σε σχέση με κάποια άλλα groups Πολύ Ζαβών, είναι πως εδώ ότι γράφει ο καθένας μας το θέτει ελεύθερα στην κρίση των υπολοίπων μας και είναι δεκτικός όταν του υποδεικνύεται κάποιο λάθος που έκανε.
    Είναι η ίδια διαδικασία που ακολουθείται στην επιστημονική έρευνα κατά το λεγόμενο peer review, κάτι με το οποίο είναι μαλωμένοι όλοι οι παρατρεχάμενοι του Πέτρου Ζωγράφου.

    Αντίθετα, σε κάποιες άλλες διαδικτυακές οπαδικές ομάδες υποστήριξης του Πέτρου Ζωγράφου, όποιος εκφράσει κάποια άποψη που δεν αρέσει, η ποινή είναι η φίμωση.

    Το να κοροϊδεύει ο κάθε "επιστήμονας" σχετικά με τον ορισμό του mol, ενώ κάθεται και ακούει πχ τον "εφευρέτη" να του δείχνει βραστήρα λέγοντάς του πως είναι υποβρύχια yagi, είναι τουλάχιστον διασκεδαστικό. Τόσο απλά.

    3 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  4. #2194
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kioan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε ξέρω αν θυμάστε την ερμηνεία των Πολύ Ζαβών στο youtube copyright claim που οδήγησε στο κατέβασμα της εκπομπής του Κώστα Ουίλς με τον Πέτρο Ζωγράφο.
    Πολλές φορές αυτές οι απαιτήσεις πνευματικών δικαιωμάτων ( copyright claims ) είναι προϊόν ενός αυτοματοποιημένου αλγόριθμου. Ναι υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα που μπορεί και αναγνωρίζει το κομμάτι που παίζει ακόμη και αν είναι μέσα σε ένα άλλο ( μιξαρισμένο ). Πρώτο και καλύτερο παράδειγμα αυτής της υπηρεσίας είναι το Shazam, το οποίο μάλιστα ισχυρίζεται ότι έχει ποσοστά επιτυχίας πάνω από 90% και μάλιστα μέσα στα πρώτα 3 δευτερόλεπτα. Αν λοιπόν ο αλγόριθμος του youtube "ανακαλύψει" ότι στο βίντεό σου υπάρχει υλικό για το οποίο πρέπει να έχεις σαφέστα παραχώρηση από τον πνευματικό δημιουργό, "απενεργοποιεί" το βίντεο ( ποτέ δεν σβήνονται!!! ) μέχρι να διευθετηθεί το θέμα. Πολλές φορές είναι μια απλή ανταλλαγή emails ή αν ο ιδιοκτήτης των πνευματικών δικαιωμάτων το απαιτήση ακόμη και πληρωμή. Προφανώς ο κύριος Ουίλς ή δεν γνωρίζει την διαδικασία ή δεν μπήκε καν στον κόπο να την κάνει. Οι χαζομάρες περι συνομοσιών και πράσινα άλογα είναι οργασμικές φαντασιώσεις του George Pap. Τον ...ερεθίζει να βλέπει ανθέλληνες, προδότες, dealers φωτοβολταϊκών παντού. Ίσως να είναι και η μοναδική ασχολία ενός γεράκου, που ανακάλυψε το διαδίκτυο και τα social media και μπορεί τελικά να πιστεύει ότι έτσι αξυπηρετεί και την ...πατρίδα!!

    3 Not allowed! Not allowed!
    Δεν έχει σημασία πόσο ωραία είναι η θεωρία σου ή πόσο έξυπνος είσαι. Αν δεν επαληθεύεται πειραματικά, είναι λάθος.
    ( Richard Feynman )

  5. #2195
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kioan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να κοροϊδεύει ο κάθε "επιστήμονας" σχετικά με τον ορισμό του mol
    Κύριε kionan ήταν μεγάλο λάθος μου αυτό... Έχει κάθε δίκιο να το σχολιάσει ο ( συμπαθής κατά τα άλλα ) George Pap. Δεν πρέπει ελαφρά τη καρδία να κάνω τέτοια λάθη. Το μόνο που με ( δεν.. ) "σώζει" ήταν το πολύ νυχτερινό της ώρας όταν τα έγραφα αλλά και πάλι έπρεπε να προσέχω δυο και τρεις φορές...

    Κρείττον είναι τοις ποσίν ολισθείν ή τη γλώττη. (Ζήνων ο Κιτιεύς, 334-262 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας φιλόσοφος)(μτφρ: Προτιμότερο το να ολισθαίνει κανείς με τα πόδια του, παρά με τη γλώσσα του.)

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δεν έχει σημασία πόσο ωραία είναι η θεωρία σου ή πόσο έξυπνος είσαι. Αν δεν επαληθεύεται πειραματικά, είναι λάθος.
    ( Richard Feynman )

  6. #2196
    Μέλος Το avatar του χρήστη manolena
    Όνομα
    Μάνος
    Εγγραφή
    Dec 2006
    Περιοχή
    Ελευσίνα
    Μηνύματα
    2.709

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FreeEnergy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κύριε kionan ήταν μεγάλο λάθος μου αυτό... Έχει κάθε δίκιο να το σχολιάσει ο ( συμπαθής κατά τα άλλα ) George Pap. Δεν πρέπει ελαφρά τη καρδία να κάνω τέτοια λάθη. Το μόνο που με ( δεν.. ) "σώζει" ήταν το πολύ νυχτερινό της ώρας όταν τα έγραφα αλλά και πάλι έπρεπε να προσέχω δυο και τρεις φορές...

    Κρείττον είναι τοις ποσίν ολισθείν ή τη γλώττη. (Ζήνων ο Κιτιεύς, 334-262 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας φιλόσοφος)(μτφρ: Προτιμότερο το να ολισθαίνει κανείς με τα πόδια του, παρά με τη γλώσσα του.)
    Αγαπητέ κύριε Φριενέρτζι, δεν νομίζω πως πρέπει να ανησυχείτε (για να πάρουμε και το ...ύφος του ανεκδιήγητου που προαναφέρατε), για το λάθος σας. Δεν μπορώ να κατανοήσω τι ακριβώς γίνεται μέσα στο μυαλό αυτού του ανθρώπου αλλά και όσων άλλων που αραδιάζουν τα σχόλιά τους κάτω απο κάθε πομπώδες δικό του, αλλά το να κάνετε ένα λάθος στην σύνταξη του μηνύματος με όσες και όποιες συνθήκες το γράφατε, δεν μου λέει τίποτα. Η βιομηχανία τσιμεντόλιθων καθώς και ο μηχανισμός εκτόξευσής τους απο δαύτους όλους εκεί μέσα αλλά και όπου αλλού, είναι σαν να συγκρίνεις σε μέγεθος ένα αεροπλανοφόρο με μια χάρτινη βαρκούλα. Ευτυχώς που και τα δύο, θα κινούνται σε λίγο χρόνο απο τώρα με καθαρό νεράκι και συστήματα αντιδραστήρων ψυχρής καύσης. Α, ξέχασα, είμαι πληρωμένος κονδυλοφόρος με μπλοκάκι και κόβω και αποδείξεις.

    3 Not allowed! Not allowed!

  7. #2197
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Feb 2017
    Περιοχή
    Νικαια
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Κυριε FreeEnergy,
    Για να διατηρησουμε ενα επιπεδο ,κοσμητικα οπως γερακος η παπουλης οπως αποκαλουσα τον Πετρο ,καλο ειναι να αποφευγονται.
    "Εκει που ησουν ημουνα κι εδω που ειμαι θα΄ρθεις"(ρηση παπουδων).
    Το Παπους ειναι αποδεκτο απο τον παπ για τον πετρο ,αν και για τον ιδιο ελαχιστα αφηνει να διαρευσουν οσον αφορα τα προσωπικα του
    οποτε δεν γνωριζουμε αν ειναι παπους.Τεσπα ολοι ειδαμε το παραστημα και το θαρρος του στο γυαλι ,αν και ενδυματολογικα ατυχησε.
    Δεν βρισκομεθα πλεον σε κοινωνια (μου εχει απαγορευσει .. ας μην επεκταθω) ,οποτε μετα το κλεισιμο του Γουιλς και το μπλοκαρισμα μου
    στα μκδ ΠΖ που ουτε λαικ μπορω να κανω , Τα ηλεκτρονικα ειναι ο μονος διαυλος επικοινωνιας.Δεν ειναι δα και ο Εωσφορος , προς Θεου
    και αφου εδω "παιζουμε μπαλα" ,δινω και καμμια πασσα για σχολια .
    Το υψηλο επιπεδο των ηλεκτρονικων , δεν αφορα τον παπ , χαμηλο ειναι για αυτον αφου υβριζουμε , χλευαζουμε και λοιδωρουμε τον μεγαλο
    ερευνητη.
    Για την ιστορια οφειλω να προσθεσω και τα εξης:
    Κατα την οπτικη του , μου εδωσε πολλες ευκαιριες και "Τιπς" ,τα οποια προσπερασα ελαφρα τη καρδια, για να με κανει "Ανθρωπο".
    Ενα απο αυτα ηταν μια χημικη αντιδραση με το Λιθιο ,αλλα δεν εδωσα βαση γιατι νομιζα οτι με περνουσε για ηλιθιο και το εσβησα.
    Τελος εχω την εντυπωση πως αποτελει ενα εξαιρετικο διδυμο με τον Σωτηρη , αν και μου εκμυστηρευτηκε οτι "καμμια σχεση με κβαντομηχανικη"
    βλεπε και αντιδραστηρα "ψυχρης καυσης του νερου " . Δηλ του αντιτεινω : εχουμε τον Δευκαλιωνα Νο 2; ..... ακρα του ταφου σιωπη .
    Επομενως κυριε Ενεργιτη προσπαθηστε να πιασετε επαφη μεσω Σωτηρη , αλλοιως μονο απο εδω.

    -3 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nepomuk : 03-05-18 στις 16:35

  8. #2198
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.169

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να διατηρησουμε ενα επιπεδο ,κοσμητικα οπως γερακος η παπουλης οπως αποκαλουσα τον Πετρο ,καλο ειναι να αποφευγονται.
    nepomuk, μπορώ αν θες να σε διευκολύνω να τηρήσεις τη δέσμευση σου αυτή: αν ξαναγράψεις κάποιον τέτοιο χαρακτηρισμό ή άσχετο σχόλιο που δεν προσθέτει τίποτα στη συζήτηση (πχ στυλιστικό σχόλιο), να στο διαγράφω για να μην εκτίθεσαι.

    Sent using Tapatalk

    2 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  9. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον kioan για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    manolena (03-05-18)

  10. #2199
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk
    Για να διατηρησουμε ενα επιπεδο ,επιθετα οπως γερακος η παπουλης οπως αποκαλουσα τον Πετρο ,καλο ειναι να αποφευγονται.
    Εντάξει ας κρατήσουμε μόνο τα: απατεώνας, ψεύτης, άσχετος. Και για τους δυο τους φυσικά. Πέτρος Ζωγράφος και George Pap...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk
    "Εκει που ησουν ημουνα κι εδω που ειμαι θα΄ρθεις"(ρηση παπουδων).
    Προσπαθώ κύριε nepomuk να μην λέω ψέματα σε ότι έχει σχέση με την Φυσική. Άρα δεν υπάρχει καμία περίπτωση να "έρθω" εκεί που είναι όλοι αυτοί... Μάρτυς μου η ...επιστήμη. Γραπτή και αποδεικταία.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk
    Δεν ειναι δα και ο Εωσφορος
    Φυσικά και δεν είναι! Απατεώνας και ψεύτης και άσχετος όμως είναι!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk
    υβριζουμε , χλευαζουμε και λοιδωρουμε τον μεγαλο ερευνητη.
    Να και η ...σπόντα στήριξης. Μας νοιάζει αν ο ( συμπαθής κατά τα άλλα ) George Pap τον θεωρεί ...μεγάλο ερευνητή; Για εμένα είναι ένας μεγάλος ψεύτης, άσχετος και ακόμη μεγαλύτερος απατεώνας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk
    Κατα την οπτικη του , μου εδωσε πολλες ευκαιριες και "Τιπς" ,τα οποια προσπερασα ελαφρα τη καρδια, για να με κανει "Ανθρωπο". Ενα απο αυτα ηταν μια χημικη αντιδραση με το Λιθιο ,αλλα δεν εδωσα βαση γιατι νομιζα οτι με περνουσε για ηλιθιο και το εσβησα.
    Εντάξει έχω πέσει κάτω από τα γέλια!!! Αυτό πάλι είναι έμεση διαροή μιας ...σημαντικής είδησης; Ότι η ( ανύπαρκτη ) εφεύρεση έχει ...λίθιο μέσα ή χρησιμοποιεί λίθιο; Ή μήπως πάλι είναι μια από τις απιθανολογίες σας και τα ...θρυλούμενά σας; Αναφέρετε συγκεκριμένα παρακαλώ ποιός σας έδωσε τέτοια ...τιπς γιατί είναι ( χαχα! ) είδηση!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk
    Τελος εχω την εντυπωση πως αποτελει ενα εξαιρετικο διδυμο με τον Σωτηρη , αν και μου εκμυστηρευτηκε οτι "καμμια σχεση με κβαντομηχανικη"
    Ο ψεύτης George Pap σας τα ...εκμυστηρεύτηκε όλα αυτά; Πότε; Πριν ή μετά την ...διαγραφή σας; Ποιός δεν έχει καμία σχέση με κβαντομηχανική; Ο ( κατά τα άλλα συμπαθής ) George Pap; Αυτό εύκολα το συμπεραίνει κανείς. Η ( ανύπαρκτη ) εφεύρεση δεν έχει σχέση με κβαντομηχανική; Τότε γιατί μας ζαλίζατε την μοίρα κύριε nepomuk με τα θρυλούμενα και επαφή με γνωστό κβαντομηχανικό;

    Είναι θαύμα γραφής οι αναρτήσεις σας κύριε nepomuk. Δεν θα παιξω το παιχνίδι του ( κατά τα άλλα συμπαθή ) George Pap που με κατηγορεί ότι είμαι ταυτόχρονα ακόμη 5-6 άτομα με διαφορετικά προφίλ. Αν και υποβόσκει μια ιδέα ότι είστε ο απατεωνίσκος George Pap θα σας θεωρήσω λίγο πιο ώριμο από εκείνον. Αφού είστε τόσο κοντά του ( όσο λέτε ) πείστε τον να έρθει εδώ να απαντήσει σε μερικές ( http://www.hlektronika.gr/forum/show...l=1#post840882 ) ψευδοεπιστημονικές αρλούμπες που έχει ξεστομίσει ο ψεύτης Ζωγράφος! Αφού τόσο πολύ τον υποστηρίζει ας κοπιάσει κι από εδώ. Οι υπερσυντονιστές έχουν αποδείξει ότι το forum εδώ δεν λογοκρίνεται και θα ακουστεί ( διαβαστεί ) η άποψή του χωρίς να διαγραφεί κανείς!

    2 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη FreeEnergy : 03-05-18 στις 18:43
    Δεν έχει σημασία πόσο ωραία είναι η θεωρία σου ή πόσο έξυπνος είσαι. Αν δεν επαληθεύεται πειραματικά, είναι λάθος.
    ( Richard Feynman )

  11. #2200
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FreeEnergy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι υπερσυντονιστές έχουν αποδείξει ότι το forum εδώ δεν λογοκρίνεται και θα ακουστεί ( διαβαστεί ) η άποψή του χωρίς να διαγραφεί κανείς!
    να λογοκρίνουν όχι αλλά όταν διαβάζουν π@π@ριε$ σαν τις παρακάτω..... ε τους τρώει το χεράκι τους να ρίξουν κάνα ....ευχέλαιο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κυριε FreeEnergy,
    Για να διατηρησουμε ενα επιπεδο... μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα . κοτσάνες μπλα μπλα μπλα , υπεκφυγές μπλα μπλα μπλα κλπ κλπ μπλα μπλα μπλα.. κλπ τα υπόλοιπα μόνο εδώ.

    0 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

Σελίδα 220 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 320 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ελλάδα και παραγωγή ενέργειας
    By rch in forum Ενέργεια: Εξοικονόμιση, Άλλες Μορφές Παραγωγής
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-14, 22:59
  2. Νέα απάτη economizer style??
    By leosedf in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-13, 12:51
  3. Απάτη σε μπαταρίες επαναφορτιζόμενου δραπανοκατσάβιδου
    By Γαληνίτης in forum Κυκλώματα Τροφοδοτικών
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-09, 22:55
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-09, 23:05
  5. Ερώτηση για ηλεκτρονικό σε περιοχή Καισαριανής - Ζωγράφου
    By Κρεμμύδας Δημήτρης in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-09, 22:16

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας