Σελίδα 228 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 128 178 218 226 227 228 229 230 238 278 328 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.271 έως 2.280 από 4369

Θέμα: Παραγωγή ενέργειας!!! [Απάτη Ζωγράφου] [Ψευδοεπιστήμη]

  1. #2271
    Μέλος Το avatar του χρήστη manolena
    Όνομα
    Μάνος
    Εγγραφή
    Dec 2006
    Περιοχή
    Ελευσίνα
    Μηνύματα
    2.709

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FreeEnergy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ο κύριος nepomuk πιστεύει ή νομίζει ή θέλει να πιστεύει ότι είναι ένα σωστό internet troll επιτρέψτε την αφεντιά μου να σας παρουσιάσω μια ...τρολιά μεγάλου μεγέθους για τον απατεώνα, ψεύτη Ζωγράφο και το συνονθύλεμα που κατ' εφημισμό ονομάζεται "επιστημονική ομάδα Π.Ζ.".
    Καταλαβαίνω φυσικά ότι μόλις το δει ο ( κατά τα άλλα συμπαθής ) George Pap_αρας θα πάει και θα το ...διαγράψει1 ( προσφιλής τεχνική αυτή ) αλλά έτσι για να δείξω στον κύριο nepomuk ότι μπορώ κι εγώ να τρολάρω επιτρέψτε μου να κλέψω λίγο από τον πολύτιμο χρόνο σας. Χωρίς περαιτέρω καθυστέρηση σας παρουσιάζω:

    Γιατί γελάει ο κόσμος μπαμπά;

    Τα βήματα που χρειάζονται για να δείτε ( διαβάσετε ) την ...τρολιά είναι τα εξής:

    1. Πηγαίνετε στο επίσημο διαδραστικό ( χαχα! ) forum της ανύπαρκτης εφεύρεσης εδώ: http://forum.zougla.gr/
    2. Πατήστε στην κατηγορία Απόψεις
    3. Πατήστε να διαβάσετε την ανάρτηση: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ( Στέφανος Παπαγεωργίου ) [ Αν βαριόσαστε ορίστε ο συγκεκριμένος σύνδεσμος εδώ έτοιμος: πατήστε για να πάτε στην ανάρτηση ]


    Αυτό ήταν!
    Είναι αναρτημένο εκεί ενάμιση χρόνο τώρα ! Εμμμ.... Τι είπατε κύριε nepomuk ; Δεν καταλαβαίνετε πώς ένα κείμενο ύμνος στον απατεώνα, ψεύτη και τους συν αυτώ είναι ...τρολιά; Άντε να το πάρει το ποτάμι...
    Πάρτε μόνο την πρώτη λέξη από κάθε σειρά και σχηματίστε μια πρόταση.
    Συνημμένο Αρχείο 73655
    Τι λέει ; Καλό ε; Άντε τώρα τρέξτε να το πείτε στον George Pap_αρα να το διαγράψουν γιατί λέει την αλήθεια σε ένα αυστηρά ελεγχόμενο forum εδώ και ενάμιση χρόνο! Ίσως και να μην χρειαστεί να τρέξετε γιατί ο ( συμπαθής κατά τα άλλα ) George Pap_αρας μας διαβάζει ανελλιπώς! Άντε να κάνει κανένα φράγκο δουλειά που τώρα τελευταία κάθεται και δεν κάνει τίποτα για την ...σωτηρία του πλανήτη!

    1 Ακόμη και όταν διαγραφεί η ανάρτηση ( που θα διαγραφεί σίγουρα ) έχω κρατήσει screenshots και την σελίδα την ίδια.

    Ουχ άπαν το αμαρύσσον χρυσός. ( Αρχαιοελληνική παροιμία )
    [ Μετάφραση: ό,τι λάμπει δεν είναι χρυσός ]
    Σας ευχαριστώ κ. Φριενέρτζι!!! Στο πρόσωπό σας βλέπω όλο το καλώς εννούμενο πνεύμα, ανθρώπων μορφωμένων που μπορούν να σταθούν στην κοινωνία με εφόδιο τη γνώση που κατέκτησαν! Σας ευχαριστώ!!!

    Υ.Γ.: Αναρρωτιέμαι τι θα κάνουν τα ζωντόβολα τώρα, μόλις ένας-ένας θα βλέπουν το ξεφτίλισμα που τους κάνατε σήμερα ειδικά, αλλά και καιρό τώρα!!! Και βέβαια, αν το κατεβάσουν θα είναι κότες!!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2272
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Feb 2017
    Περιοχή
    Νικαια
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Κυριε FreeEnergy
    Εκτιμω την προσπαθεια σας . Εμενα δεν "μου εκοψε " τοσο πολυ και επαιξα το
    παιγνιδι στα ισια ,μαλιστα σας προλαβα .. παραθετω εδω μια περιτομη ....


    Αξιότιμε κ Στέφανε σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια,να είστε βέβαιος ότι η φλόγα της Ελλάδας θα φωτίσει και πάλι την οικουμένη και το φως της θα διαλύσει τα ενεργειακά δεσμά των πολιτών του κόσμου. Καλή χρονιά. Από την ερευνητική ομάδα Π.Ζ
    Posted December 31, 2016

    Το δικο μου τωρα :

    Εφευρεση (πζ) και Κβαντομηχανικη

    By nepomuk, December 28, 2016

    μπλα μπλα ...

    Ευλογο το ερωτημα : ο κεντρικος πυρηνας αυτης της επαναστατικης εφευρεσης απτεται της Κβαντομηχανικης ; Ρητορικο το ερωτημα ισως την παρουσα στιγμη.



    Posted December 29, 2016 Να είστε βέβαιos, ότι η φλόγα της Ελλάδας θα φωτίσει και πάλι την οικουμένη και το φως της θα διαλύσει τα ενεργειακά δεσμά των πολιτών του κόσμου.Η Ερευνητική Ομάδα του Πέτρου Ζωγράφου

    Ειστε Δικαιος κ FreeEnergy ; Αμφοτεροι προς τι προσπαθουμε ;ο καθεις με το τροπο του ;
    Για την ιστορια ,οταν απαντουσε ετσι το κεντρικο πρακτορειο , κατι ειχε ψυλλιαστει
    τεσπα θεωρουσε τον αποστολεα αμφιβολο η και ειρωνικο .
    Εφ'οσον "συνεφερε " την επικοινωνινακη του ποιλτικη και το κοινο που απευθυνεται το αναρτουσε .
    Σε αρκετα μηνυματα μου το σκεφτοταν και 3-4 μερες.Στην περιπτωση μου , με "γνωριζαν " οποτε
    παιζαμε ενα παιγνιο σαν τη Γατα με το Ποντικι .
    Καντε την αποτιμηση κυριε Ενεργιτη , το genial μηνυμα σας απο ποσους εληφθη ;
    σσ , Εκτιμηση :Δεν θα το πειραξουν η και αν το κανουν απλως θα το πυκνωσουν , διοτι τους
    εξυπηρετει .
    Στα ευκολακια καλα τα πατε , ο Μποσης ποιος ειναι ; Τολμηστε ντε .. εστω εικασιες.


    Edit: Μηπως ο Παπαρδελος ειδε το ερωτημα και ενεπνευσθη .. κτλπ και εχω κι αλλα ...
    εχω βαλλει ιδεες στον Μουστακια .... Εξαρταται πως τα διαβαζει κανεις ...

    Edit2: Δηλ τα δικα μου ποσταρισματα διαβαζονται μονο στα ισια και ορθοδοξα ,
    ενω για τα δικα σας που πρεπει να λυσεις τον Κυβο του Ρουμπικ ,δεν τρεχει καστανο.
    Ποσα μετρα και ποσα σταθμα ;

    -2 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nepomuk : 05-05-18 στις 22:34

  3. #2273
    Μέλος Το avatar του χρήστη manolena
    Όνομα
    Μάνος
    Εγγραφή
    Dec 2006
    Περιοχή
    Ελευσίνα
    Μηνύματα
    2.709

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κυριε FreeEnergy
    Εκτιμω την προσπαθεια σας . Εμενα δεν "μου εκοψε " τοσο πολυ και επαιξα το
    παιγνιδι στα ισια ,μαλιστα σας προλαβα .. παραθετω εδω μια περιτομη ....


    Αξιότιμε κ Στέφανε σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια,να είστε βέβαιος ότι η φλόγα της Ελλάδας θα φωτίσει και πάλι την οικουμένη και το φως της θα διαλύσει τα ενεργειακά δεσμά των πολιτών του κόσμου. Καλή χρονιά. Από την ερευνητική ομάδα Π.Ζ
    Posted December 31, 2016

    Το δικο μου τωρα :

    Εφευρεση (πζ) και Κβαντομηχανικη

    By nepomuk, December 28, 2016

    μπλα μπλα ...

    Ευλογο το ερωτημα : ο κεντρικος πυρηνας αυτης της επαναστατικης εφευρεσης απτεται της Κβαντομηχανικης ; Ρητορικο το ερωτημα ισως την παρουσα στιγμη.



    Posted December 29, 2016 Να είστε βέβαιos, ότι η φλόγα της Ελλάδας θα φωτίσει και πάλι την οικουμένη και το φως της θα διαλύσει τα ενεργειακά δεσμά των πολιτών του κόσμου.Η Ερευνητική Ομάδα του Πέτρου Ζωγράφου

    Ειστε Δικαιος κ FreeEnergy ; Αμφοτεροι προς τι προσπαθουμε ;ο καθεις με το τροπο του ;
    Για την ιστορια ,οταν απαντουσε ετσι το κεντρικο πρακτορειο , κατι ειχε ψυλλιαστει *
    τεσπα θεωρουσε τον αποστολεα αμφιβολο η και ειρωνικο .

    Εφ'οσον "συνεφερε " την επικοινωνινακη του ποιλτικη και το κοινο που απευθυνεται το αναρτουσε .
    Σε αρκετα μηνυματα μου το σκεφτοταν και 3-4 μερες.Στην περιπτωση μου , με "γνωριζαν " οποτε
    παιζαμε ενα παιγνιο σαν τη Γατα με το Ποντικι .
    Καντε την αποτιμηση κυριε Ενεργιτη , το genial μηνυμα σας απο ποσους εληφθη ;
    σσ , Εκτιμηση :Δεν θα το πειραξουν η και αν το κανουν απλως θα το πυκνωσουν , διοτι τους
    εξυπηρετει .
    Στα ευκολακια καλα τα πατε , ο Μποσης ποιος ειναι ; Τολμηστε ντε .. εστω εικασιες.


    * Εσύ που το ξέρεις; Στο είχε πεί (...ο κολλητός) σου;


    Ξανά πάλι:


    https://upload.wikimedia.org/wikiped...nimated%29.gif

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #2274
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk
    Στα ευκολακια καλα τα πατε
    Θα σχολιάσω μόνο αυτό γιατί τα υπόλοιπα είναι ανάξια λόγου.
    Το "ευκολάκι" που λέτε ποιό είναι ακριβώς;
    • Η ανάδειξη της χοντροειδούς απάτης; Ναι αυτό είναι πανεύκολο ακόμη και από τα 15χρονα που διδάσκω...
    • Το να αποδομήσεις τον ψεύτη Ζωγράφο με λιγότερες από 20 λέξεις; Δεν χρειάζεται το καταφέρνει μια χαρά μόνος του!
    • Το να κάνεις τον George Pap_αρα να χάσει τον έλεγχο και να αρχίζει να βρίζει και να προσβάλλει; Μα δεν ξέρει να κάνει και τίποτα άλλο...

    Δώστε μου λοιπόν ένα ...δυσκολάκι αλλά παρακαλώ πολύ ( έστω και τώρα μετά από χειμάρους ασύνδετων αερολογιών... ) να είναι ...επιστημονικό; Αλλά όλο ξεχνάω ότι έχετε δηλώσει άσχετος... Όλο ξεχνάω ότι σκόπιμα γράφετε όλες αυτές τις αερολογίες γιατί ουσιαστικά θέλετε έμεσα να στηρίξετε την απάτη αλλά έχετε ( ναι δεν είστε χαζός... ) την στοιχειώδη κοινή λογική να καταλαβαίνετε ότι δεν στηρίζεται αλλιώς. Ότι μόνο τρελίτσες και απότομες αλλαγές κουβέντας και αερολογίες μπορούν να σταθούν...

    Μου δείχνετε έναν τύπο, άσχετος καθώς δηλώνετε:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Νέπομουκ αυτο επραξε ,ριξε μια ματια πχ στον τυπο :
    C=λν (Σεληνη μας το'μαθε ο δασκαλος)
    για να αποδείξετε τι; Ότι προσπαθήσατε να ξεσκεπάσετε την απάτη;

    Για εσάς τιποτα δεν είναι εύκολο εδώ. Χαμογελάτε γιατί νομίζετε ( κατά τα λεγόμενα του άλλου George Pap_αρα ) ότι μας ...γλεντάτε. Για να σας βοηθήσω λιγάκι... μην παρατήσετε την δουλειά που κάνετε το πρωί! Δεν είστε και πολύ πετυχημένος σαν internet troll...

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δεν έχει σημασία πόσο ωραία είναι η θεωρία σου ή πόσο έξυπνος είσαι. Αν δεν επαληθεύεται πειραματικά, είναι λάθος.
    ( Richard Feynman )

  5. #2275
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk
    Edit2: Δηλ τα δικα μου ποσταρισματα διαβαζονται μονο στα ισια και ορθοδοξα , ενω για τα δικα σας που πρεπει να λυσεις τον Κυβο του Ρουμπικ ,δεν τρεχει καστανο. Ποσα μετρα και ποσα σταθμα ;
    Αυτό τώρα είναι για να ...γελάσουμε ή για να σας λυπηθούμε που σας αντιμετωπίζουν τόσο ...άσχημα τα κακά παιδιά στο hlektronika.gr ; Προσπαθήσατε να διαβάσετε έστω και μια από τις αερολογίες που γράψατε εσείς ο ίδιος δυνατά ; Βγάζει νόημα; Ώστε πρέπει να λύσεις τον κύβο του ρούμπικ για να καταλάβεις τα δικά μου; Προφανώς κύριε nepomuk δεν είμαστε στο ίδιο επίπεδο. Θα αφήσω όσους διαβάζουν αυτά να κρίνουν σε ποιό επίπεδο είμαι εγώ και σε ποιό εσείς...

    Υ.Γ.
    Ο επιμένων νικά λέει το ρητό... Έχετε να σχολιάσετε τίποτα από αυτά: http://www.hlektronika.gr/forum/show...l=1#post840882 ;; Γιατί όλο "άσχετος" δηλώνετε αλλά συνεχώς επιστημονικές αναφορές κάνετε!

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δεν έχει σημασία πόσο ωραία είναι η θεωρία σου ή πόσο έξυπνος είσαι. Αν δεν επαληθεύεται πειραματικά, είναι λάθος.
    ( Richard Feynman )

  6. #2276
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Feb 2017
    Περιοχή
    Νικαια
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FreeEnergy Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μου δείχνετε έναν τύπο, C=λν άσχετος καθώς δηλώνετε:
    για να αποδείξετε τι; Ότι προσπαθήσατε να ξεσκεπάσετε την απάτη;
    Με το μπαρδον ΚυρΔασκαλε δεν ειναι προφανες οτι ειρωνευομαι ;
    Μπες και δες το ποσταρισμα με τη σεληνη .... μηνυματα πχ "σεληνιασμενος ο ερευνητης " ..
    Ο μεγαλος εφευρετης , η διαννοια ... φτανει μεχρι αυτον τον απλουστατο τυπο , που μαθαινουν
    τα 13 χρονα παιδια δηλ σφηνοτουβλακιας κατι πιο κατω και απο τον ηλεκτρολογο της διπλανης πορτας
    οπως τον λετε ...Ετσι διαβαζετε αυτο το ποσταρισμα και παντως η ερμηνεια αυτη ειναι σαφως πιο εμφανης απο
    το δικο σας .

    Εφ'οσον επιστημονικα ο παπουλης ειναι 0 και φαινεται στα 5 sec ... θα μας πειτε ποιος εκτιματε οτι
    θα μπορουσε να ειναι το αφεντικο του . Τα υπολοιπα τα εμπεδωσαμε εδω και χρονια.

    Edit : Στον ελλ κιν/φο υπαρχει μια χαρακτηριστικη σκηνη με τον Θ Βεγγο . "Εσεις οι απο πανω προσεχετε τους απο κατω"
    εν μεσω χουντας κτλπ ηταν ενα πολιτικο μηνυμα που δεν ηθελε και διδακτορικο για να το αποκωδικοποιησεις .
    Ο παπαδοπουλος το αφησε αλογοκριτο κι επαιξε . απλα τον συνεφερε ...
    Ας διαβαζουμε και λιγο κατω απο τις λεξεις .
    https://www.youtube.com/watch?v=eHUs8JjvycI

    -2 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nepomuk : 05-05-18 στις 23:15

  7. #2277
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    nepomuk τετοια συνεχη κολοτουμπα αποψεων και με ΤΟΣΟ ΥΨΗΛΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ειλικρινα πρωτη φορα βλεπω...
    δε ξεκινας να τα λες σε ενα ποτηρι νερο μηπως διασπαστουν τα μορια του? που ξερεις?


    btw πιο αποτυχημενο τρολλ δεν εχω ξαναδει...
    Κι αυτο το οτο προσπαθει και καλα να ειναι καπου στη μεση το μονο που μου βγαζει σαν εικονα ειναι πως αν βρισκοταν στην πολιορκια μιας πολης δε θα ηταν ουτε με τους εξω ουτε με τους μεσα, αλλα μεσα στην ταφρο με τους κροκοδειλους

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #2278
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FreeEnergy Εμφάνιση μηνυμάτων

    "Δεν θέλει μυαλό θέλει πίστη στην εφεύρεση"



    ΕΛΥΩΣΑΑΑΑΑΑΑ


    +1000000

    1 Not allowed! Not allowed!

  9. #2279
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Feb 2017
    Περιοχή
    Νικαια
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Δεν θέλει μυαλό θέλει πίστη στην εφεύρεση"



    ΕΛΥΩΣΑΑΑΑΑΑΑ


    +1000000


    Το αφεντικο του Μουστακια να δεις ,ειδικα τωρα που η "απατη" αποκαλυφθηκε.
    Απογειωθηκε για τον Αρη με υδρογονοκινητο πυραυλο , μα τι λεω ..
    ηλεκτροκινητο ισχυος 1 (ξε)πεταφευγα.

    -2 Not allowed! Not allowed!

  10. #2280
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το μπαρδον ΚυρΔασκαλε δεν ειναι προφανες οτι ειρωνευομαι ;
    Όχι δεν είναι καθόλου προφανές! Ειδικά όταν με έμεσο τρόπο στηρίζεις την απίστευτη ψευδο-επιστημονική αυτή απάτη! Τόσες αναρτήσεις τώρα και ξεκάθαρα ένα "ναι είναι απατεώνας ο Ζωγράφος" δεν έχουμε δει. Αντ' αυτού διαβάζουμε θρυλούμενα και απιθανολογίες αντιγραφή - επικκόληση από τις αναρτήσεις του #George Pap_αρα χάρην ...κρούσης πασάλων και άλλων γελειοτήτων. Είπαμε όμως, ο επιμένων νικά!

    • Τι έχετε να πείτε για αυτά: http://www.hlektronika.gr/forum/show...l=1#post840882
    • Μπορείτε να απαντήσετε με ένα ( ΕΝΑ μόνο ) ναι ή όχι στις παρακάτω ερωτήσεις:
      • Είναι απατεώνας και ψεύτης ο Πέτρος Ζωγράφος;
      • Υπάρχει συσκευή που διασπά το νερό με υψηλές συχνότητες;
      • Ο George Pap_αρας κράτησε στα χέρια του συσκευή 300 γραμμαρίων με υπερ-υψηλές επιδόσεις;
      • Υπάρχει νέα ...Ηλεκτροφασματική θεωρία;


    Όσο δεν απαντάτε ξεκάθαρα σε αυτά και είστε "Aλλού Fan Park" ( ατελείωτη διασκέδαση ) και ...άλλα λόγια να αγαπιώμαστε και κοινωνικο-πολιτικές σάλτσες με ολίγη από άσχετη ( δικιά σας δήλωση ) ψευδο-επιστήμη, τόσο κι εμείς θα ισχυριζόμαστε ότι δεν διαφέρετε και πολύ από τον ( κατά τα άλλα συμπαθή ) George Pap_αρα και όχι μόνο δεν τον ειρωνεύεστε αλλά ίσα - ίσα τον στηρίζετε!
    Στην επιστήμη κύριε nepomuk δεν υπάρχουν γκρίζες ζώνες. Δεν μπορείς να πιστεύεις ...λίγο σε κάτι. Δεν μπορείς να ...υποστηρίζεις αυτά που κατηγορείς. Δεν διαφωνώ ότι πολλές φορές θεωρίες ανατράπηκαν. Όχι όμως από αυτούς που τις πίστευαν! Όχι επίσης από αυτούς που ναι μεν δεν τις πίστευαν αλλά ...λίγο τις στήριζαν. Ανατράπηκαν από αυτούς που δεν τις πίστευαν καθόλου. Είναι δυστυχώς δυο στρατόπεδα και πρέπει ( αν θέλετε να σας αντιμετωπίζουν καλύτερα σε αυτό το forum... ) να διαλέξετε:
    1. Με τους Πέτρο Ζωγράφο + George Pap_αρα + παρατρεχάμενους
    2. Απέναντι από τους Πέτρο Ζωγράφο + George Pap_αρα + παρατρεχάμενους

    Υπάρχει ένα ρητό που λέει ότι δεν μπορεις να είσαι για πολύ καιρό με το κάθε ένα πόδι σε διαφορετική βάρκα. Αν απομακρυνθούν οι βάρκες ( που αργά ή γρήγορα θα γίνει... ) θα πέσεις στα βαθιά. Διάλεξε λοιπόν ξεκάθαρα στρατόπεδο. Εύχομαι να διαλέξεις τον απατεωνίσκο, ψευτάκο Ζωγράφο μπας και γίνει ( τελικά... ) καμιά σοβαρή κουβέντα. Είμαι σίγουρος ότι οι υπερσυντονιστές και γενικότερα τα άτομα που γράφουν εδώ θα σεβαστούν το δικαίωμα σου να έχεις αντίθετη άποψη. Όσο όμως ...δεν έχεις άποψη δεν θα σε παίρνουν στα σοβαρά.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δεν έχει σημασία πόσο ωραία είναι η θεωρία σου ή πόσο έξυπνος είσαι. Αν δεν επαληθεύεται πειραματικά, είναι λάθος.
    ( Richard Feynman )

Σελίδα 228 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 128 178 218 226 227 228 229 230 238 278 328 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ελλάδα και παραγωγή ενέργειας
    By rch in forum Ενέργεια: Εξοικονόμιση, Άλλες Μορφές Παραγωγής
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-14, 22:59
  2. Νέα απάτη economizer style??
    By leosedf in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-13, 12:51
  3. Απάτη σε μπαταρίες επαναφορτιζόμενου δραπανοκατσάβιδου
    By Γαληνίτης in forum Κυκλώματα Τροφοδοτικών
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-09, 22:55
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-09, 23:05
  5. Ερώτηση για ηλεκτρονικό σε περιοχή Καισαριανής - Ζωγράφου
    By Κρεμμύδας Δημήτρης in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-09, 22:16

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας