Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6 7 8 9 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 80 από 89

Θέμα: Αντιεπαγγελματισμός 150 ευρω για μια αποκόλληση

  1. #71
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    βασιλη ηλεκτρονικος εισαι ?
    Οχι Δημητρη.
    το χειροτερο που διαβασα εδω μεσα ειναι του βασιλη

    Για αυτο οι ηλεκτρονικοι δεν θα αποκτησουν ΠΟΤΕ δικαίωματα

    1 Not allowed! Not allowed!

  2. #72
    Μέλος Το avatar του χρήστη picdev
    Όνομα
    akis
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    ____
    Μηνύματα
    7.375

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από toni31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    <οφ τοπικ> Με τα τζακ του λαπτοπ πως τα πάει? <οφ τοπικ>
    Με λαπτοπ δεν το έχω δοκιμάσω αλλά με ground plane τα πράγματα είναι δύσκολα χαλάει τα pad ,
    μετά αν βάλεις αέρα , και το βύσμα ειναι στην άκρη πάλι θα κάνεις ζημιά μετά απο αρκετή ώρα.
    Και εκεί πιστεύω το καλύτερο ειναι το κόψιμο , εχω και έναν preheater στη κούτα να δοκίμαζα σε συνδυασμό με αυτόν αλλά δεν έχω χώρο να τον βάλω στο εργαστήριο

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #73
    Μέλος Το avatar του χρήστη picdev
    Όνομα
    akis
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    ____
    Μηνύματα
    7.375

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    το χειροτερο που διαβασα εδω μεσα ειναι του βασιλη
    εσύ ρε δημήτρη ηλεκτρονικός είσαι ? και έχω ρωτήσει πολλές φορές εδώ μέσα πως γίνεσαι ηλεκτρονικός και τι σημαίνει ηλεκτρονικός.
    Γιατί ηλεκτρονικός λέγεται και αυτός που κολλάει καλώδια, αυτός που επισκευάζει, αυτός που σχεδιάζει, αυτός που φτιάχνει υπολογιστές, αυτός που βάζει συναγερμούς κτλ τκλ
    Πρέπει να έχεις τελειώσει σχολή ? ποια σχολή ? ΤΕΕ ΙΕΚ ΤΕΙ πολυτεχνείο ? τι απόλα ?
    αυτός που προγραμματίζει ηλεκτρονικά τι είναι ? προγραμματιστής ή ηλεκτρονικός ? και αυτός που γράφει κώδικα σε έναν επεξεργαστή και χρησιμοποιεί βιβλιοθήκη TCP/IP πως λέγεται δυκτιάς ? και αυτός που κάνει embedded σε linux ? και αυτός που κάνει embedded σε low level ? και αυτός που αλλάζει προγραμματίζει eeprom σε ecu
    Πως τους χωρίζεις όλους αυτούς ? με πια κριτήρια ?
    o αυτοματιστής είναι ηλεκτρονικός ?
    απλά νομίζω οτι έχετε μείνει στην εποχή του βίντεο.
    Εδώ έχουν γραφτεί και απόψεις ότι ο ηλεκτρολόγος δεν μπορεί να βάζει συναγερμούς γιατί λεει ο συναγερμός θέλει ηλεκτρονικό , λες και αυτοί οι "ηλεκτορνικοι" που τους βάζουν ξέρουν να αναγνωρίζουν τα εξαρτήματα στη πλακέτα, ή μήπως δεν χρειάζεται ?

    4 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη picdev : 24-11-15 στις 17:31

  4. #74
    Μέλος
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Μηνύματα
    552

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια ειναι δυνατον ??? μα ειναι δυνατον ???? ημαρτον !!! φιλε κιλοβατ που ουτε το ονομα σου δεν μας λες ..... χαρακτιριζεις το επαγγελμα που οπως ειπες κανεις ! , ως αντιεπαγγελματισμος ! σοβαρα τωρα εσυ θες να ινεις επαγγελματιας η καγκουρας ? για αρχη επαγγελματιας και μετα καγκουρας να εχεις και μια ικανοποιηση ρε αδερφε

    εγω εχω ersa

    υσ ... παιδια ξεπουληστε ανετα την εμπειρια σας και την γνωση σας , αν θελετε κατεβαστε και τα βρακια σας και πεστε στα 4!
    ενας ασχετος που σιγα μην ξερει να χρησιμοποιει κολητηρι ο τρολ δημιουργησε τετοιο θεμα ....ηλεκτρονικος φιλε μου δεν προκειτε να γινεις ποτε .... αλα να τους κατηγορεις εισαι ναμπερ ουαν !
    Φίλε street πραγματικά τι να πω για εσένα κρίμα. Το τι είμαι και το τι δεν είμαι δεν έχω σκοπό να το αποδείξω πιστεύω ότι είμαι μέλος σε αυτό το forum περισσότερα χρόνια από εσένα ( απο το 2005) αποδεικνύουν τουλάχιστον το ότι δεν είμαι τρολ.


    Όποιος θέλει μπορεί να ελέγξει ένα ένα και το αρχείο μηνυμάτων μου να δει αν έχω τρολαρει ποτέ εδώ μέσα

    PS Όσο για το καγκουρας το αμάξι όπως είπα δεν είναι δικό μου που φοραει τον συγκεκριμένο εγκέφαλο

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #75
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Αλέξανδρος
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    27

    Προεπιλογή

    Εντάξη είναι άκρως αντιεπαγγελματικό αυτό που έκανε απο τα 5 στα 150!!! ας ζήταγε κάτι τις παραπάνω ή ας έλεγε δεν μπορώ...
    Μια κανονική τιμή ειδικά στις μέρες μας είναι απο 20-30 ευρώ

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #76
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.015

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..................ενας ασχετος που σιγα μην ξερει να χρησιμοποιει κολητηρι ο τρολ δημιουργησε τετοιο θεμα ...
    βρε Δημήτρη. χαλάρωσε λίγο.
    βρε ρεμάλια τη σας πιάνει και αμέσως μπαίνετε στο ρινκ.
    και λίγο παρατηρητικότητα δεν βλάπτει. 500 μηνύματα και εγκραφή το 2005 και πριν ο Γρηγόρης του έγραψε κάτι που μάλλον δεν το πρόσεξες

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από moutoulos Εμφάνιση μηνυμάτων


    Αγαπητέ Killo_Watt μέ ξέρεις (και σε ξέρω) περίπου 10 χρόνια.
    οπότε λες να έχει όρεξη για τρολαρησμα?(μαύρος μουτουλος που τον έφαγε)
    εντάξει έχει μια άποψη για κάτι που του έτυχε και απλά υπάρχει διαφωνία.
    οκ δεκτό και μέχρι εκεί.
    είναι ανάγκη να βγάζουμε μαχαίρια γιατί είμαστε πίσω από μια οθόνη?(γλύτωσα και το ξύλο τώρα που τα λέω)
    σαν το Άκη (picdave) κάνεις που από εδώ έλεγες θα μας βιάσει όλους(χαρά που κάναμε) και όταν ερχόταν και πίναμε καφέ απογοητευόμασταν ( όλο υποσχέσεις και από ψητό τίποτα)

    2 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  7. #77
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    εσύ ρε δημήτρη ηλεκτρονικός είσαι ?
    ναι φιλε μου ειμαι και το υπερηφανευομαι ! εφτυσα αιμα ... περασα ιατρικων μηχανηματων στην αθηνα , ηταν το μονο που ηθελα !! λογο οικονομικων δυσκολιων δεν πηγα , τα μορια μου εφτασαν και τελικα μπηκα στο ατει , το τελιωσα σχετικα ευκολα διοτι δεν ψωλαρμενιζα πηγα και φανταρος 12μηνες γυρισα και το ολοκληρωσα και πηρα το γαμωχαρτο , σε ολα αυτα τα χρονια δουλεψα παντου , εκτος σερβιτορος ( αντε κανα 2-3 ναι σε μπαρ για τα γκομενακια ) και πακετας , εχω δουλεψει σε οικοδομη σε δημοσια εργα , γενικα η δουλεια δεν με φοβιζει ... γενικαα δεν επαιζα το τσουτσουνι μου ! με λιγα λογια ....
    ηλεκτρονικος ειναι αυτος που θα σου λυσει την απορια σε οποιοδηποτε προβλημα ! οταν οι αλοι πιανουν πατο
    ηλεκτρονικος ειναι αυτος που κανει τα παντα να δουλευουν τελεια ενοειται και τα ηλεκτρολογικα
    ηλεκτρονικος ειναι αυτος που θα βρει την λυση οταν οι αλλοι σηκωνουν τα χερια ψηλα , ακομα και 50αρης που δεν εχει ιδεα μικροελεγκτων

    ασε

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #78
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.775

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    το χειροτερο που διαβασα εδω μεσα ειναι του βασιλη
    Γιατι Δημητρη το χειροτερο;υπαρχει καπου σχετικο θεμα που το συζηταγαν οι ηλεκτρονικοι.τεχνικος ειμαι δεν νομιζω οτι υπαρχει μεγαλη διαφορα τεχνικός απο τεχνικο.και ναι εχω λιωσει στο τρεξιμο πογ οι γνωσεις πογ εχω δεν θα πληρωθουν ποτε,γιατι απλα δεν πληρωνονται.δςν πληρωνεται η κυριακη που θα τρεξεις.η νυχτα που θα φας κα.μακαρι να πληρωνοντουσαν.στο θεμα του τεχνικου που ζήτησε αυτο το ποσο μαγκια του.πολλοί το εχουμε κάνει.δεν παύει όμως Είναι αντιεπαγγελματικο.ειτε μας αρεσει ειτε οχι.εχω πάρει προσφορές από εξωτερικό μιση τιμη από οτι ελλαδα.θα μου πεις βεβαια ,καλα κανεις στειλε το εξω.
    Εδω λοιπον λεμε ,σωστος επαγγελματιας.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

  9. #79
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    κιλοβατ παιρνω το τρολ πισω .... πες πως δεν το ειπα ... συγνωμη ...

    1 Not allowed! Not allowed!

  10. #80
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    4.868

    Προεπιλογή

    Τα μισά μηνύματα μου θυμίζουν το θέμα http://www.hlektronika.gr/forum/show...EB%E5%EE%DF%E1
    Έχουμε πρόβλημα.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Διάλογος EL σε chat:
    - Μελενέ διονυση οιμε ελεφθεροσ εχής αγωρη εε
    - imina mi lene maria kia psixno agggoriii kalooo
    - Ελει νικα γράψαι ανκληκα δεν ξαιρο

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6 7 8 9 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-15, 13:49
  2. Ερώτηση για programmer k-150 usb+ICSP cable
    By papado71 in forum Μικροελεγκτές
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-03-13, 13:41
  3. Αυτονομο 150 WATT για 12 ωρες .
    By christakosxo in forum Ενέργεια: Εξοικονόμιση, Άλλες Μορφές Παραγωγής
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-11, 20:42
  4. Μετατροπή ενισχυτή για 4Χ150
    By leosedf in forum Ενισχυτές
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-09, 23:20

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας