Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 20

Θέμα: Αγορα τηλεορασης led

  1. #11
    Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2010
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    154

    Προεπιλογή

    καλησπερα, προσοχη με το eshop, αν εχει πιξελ καμενα την πατησες........ αγορασα παλαιοτερα μια τηλεοραση απο αυτους τους παπατζηδες, μολις την εβγαλα απο το κουτι και την εβαλα σε λειτουργια ειδα οτι ειχε πιξελ καμμενα, τους την παω πισω και μου απαντησαν οτι ΄΄δεν εχει μεταπωλητικη αξια΄΄ και αρνηθηκαν να την αλλαξουν. για καλη τους τυχη η τηλεοραση επεσε και εσπασε....

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #12
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Apr 2013
    Περιοχή
    Αττική
    Μηνύματα
    2

    Προεπιλογή

    Καλησπερα! Τελικα για να ειμαι σιγουρος για την επιλογη μου πηγα απο ενα καταστημα να δω εικονα φωτεινοτητα κτλ απο κοντα και κατεληξα σε αυτην


    http://www.electroniki.gr/electronic...onic-tx-32c300


    Λιγο πιο πανω απο το 200αρι που υπολογιζα αλλα μ αρεσε παααρα πολυ!!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #13
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Manolis
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Pentarakis
    Μηνύματα
    21

    Προεπιλογή

    βασικα εγω θα σου προτεινα LG πραγματατικα εχει κανει τεραστια βηματα στην τεχνολογια της και εικονα

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #14
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    ενοειτε panasonic ... αν και περασε μηνας απο τοτε που ποσταρες , ακομα και αυτην που λες , ασε που νομιζω σημερα βγηκε η προσφορα ?? σμαρτ
    http://www.multirama.gr/prod/eikona-...prod6110067pp/
    νομιζω αξιζει για τα 269 32αρα ,


    επισεις προτιματε ανοιχτες τηλεορασεις που παιζουν ηδη στο ραφι και οχι στο κουτι βαλιτσα ( την πηρες και εφυγες ) για ευνοητους λογους

    -1 Not allowed! Not allowed!

  5. #15
    Μέλος Το avatar του χρήστη liat
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Nov 2010
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    752

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... επισεις προτιματε ανοιχτες τηλεορασεις που παιζουν ηδη στο ραφι και οχι στο κουτι βαλιτσα ( την πηρες και εφυγες ) για ευνοητους λογους
    Πόσες ώρες θα έχει παίξει μέχρι να πουληθεί και πόσοι θα την έχουν ακουμπήσει;

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #16
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    Πόσες ώρες θα έχει παίξει μέχρι να πουληθεί και πόσοι θα την έχουν ακουμπήσει;
    ας παιζει και 2 μηνες 3 ? και τι εγινε ? και επειδη την ακουμπησαν παλι τι εγινε ? θα λιωσει ? την εχεις μπροστα σου ανοιχτη και την τσεκαρεις , ασε που μπορει να τσιμπησεις και καμια εκπτωσουλα γιατι ειναι στο ραφι κανα 10-20 ευροπουλα και δεν θα σε χαλασει ,
    ενω στο κουτι να την παρεις σπιτι να την ανοιξεις και να δεις ενα ωραιο καμενο πιξελ την πατησες .... θα σε χαλασει παααααρα πολ !! ενω η ανοιχτη ακομα και αν την ακουμπαγαν με το τετοιο τους δεν θα σε χαλασει

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #17
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    4.868

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας παιζει και 2 μηνες 3 ? και τι εγινε ? και επειδη την ακουμπησαν παλι τι εγινε ? θα λιωσει ? την εχεις μπροστα σου ανοιχτη και την τσεκαρεις , ασε που μπορει να τσιμπησεις και καμια εκπτωσουλα γιατι ειναι στο ραφι κανα 10-20 ευροπουλα και δεν θα σε χαλασει ,
    ενω στο κουτι να την παρεις σπιτι να την ανοιξεις και να δεις ενα ωραιο καμενο πιξελ την πατησες .... θα σε χαλασει παααααρα πολ !! ενω η ανοιχτη ακομα και αν την ακουμπαγαν με το τετοιο τους δεν θα σε χαλασει
    Και γιατί να μην πάρεις αυτή του κουτιού να την ανοίξεις στο μαγαζί να τη δοκιμάσεις εκεί;

    2 Not allowed! Not allowed!
    Διάλογος EL σε chat:
    - Μελενέ διονυση οιμε ελεφθεροσ εχής αγωρη εε
    - imina mi lene maria kia psixno agggoriii kalooo
    - Ελει νικα γράψαι ανκληκα δεν ξαιρο

  8. #18
    Μέλος Το avatar του χρήστη liat
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Nov 2010
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    752

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας παιζει και 2 μηνες 3 ? και τι εγινε ? και επειδη την ακουμπησαν παλι τι εγινε ? θα λιωσει ?...
    Προσωπικά, πες το λόξα αν θες, δεν θέλω να παίρνω πράγματα από την έκθεση (ράφι).
    Δε μου αρέσει να είναι εκτεθειμένο το προϊόν στον ήλιο (πολλές τηλεοράσεις είναι στη τζαμαρία), ούτε να ρουφάει τη σκόνη του καταστήματος.
    Προτιμώ να ρουφάει του σπιτιού μου. Δικιά μου θα είναι και την κάνω ότι θέλω.

    5 Not allowed! Not allowed!

  9. #19
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη moutoulos
    Όνομα
    Γρηγόρης
    Εγγραφή
    Jul 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Λαμία, Μεθώνη, BG
    Μηνύματα
    5.857

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας παιζει και 2 μηνες 3 ? και τι εγινε ? και επειδη την ακουμπησαν παλι τι εγινε ? θα λιωσει ? την εχεις μπροστα σου ανοιχτη και την τσεκαρεις ,

    Οπότε Δημήτρη αν θες παίρνεις την δικιά μου που την είχα αγοράσει 700€ και είναι 3 μηνών.
    Σου την δίνω 680€ προσφορά ... ειδικά για σένα. Τι λες ?. Θα την αγοράσεις ?.

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    Καταλαβαίνεις οτι αυτό που λες δεν στέκει λογικά. Αν είναι να πάρεις την εκθεσιακή, θα την
    πάρεις σαν μεταχειρισμένη στα περίπου <450-500€ (αν έχει πχ 650-700€). Ή τέλος πάντων
    μια έκπτωση 30% ... λεω εγώ τώρα.

    Άσε που θα έχει ήδη γράψει και 500-800 "δύσκολες" ώρες. Γιατί να τις "επιβαρυνθώ" εγώ ?.

    0 Not allowed! Not allowed!
    ****No GreekLish Please****
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και μόνο χαρακτήρες
    ............................. www.hlektronika.gr

    __________
    (moutoulos)

  10. #20
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    παιδια δεν μιλαω για τοσο ακριβες τηλεορασεις αλλα για το πολυ εως 400 και πολλα λεω και για τον νηματοθετη... σ μερες μας τα 300-400 ειναι πολλα ! πια 700 ? αλλα ακομα και 700 ... να παιζει δεν πρεπει ? ακομα και να στην βγαλουν απ το κουτι και να δεις οτι παιζει μετα απο κανα δεκαημερο αν εμφανισει καμενο πιξελ τ κανεις ?
    και εγω θελω να παιρνω προιοντα του κουτιου και ποιος δεν θελει ? και θα ηθελα να ειναι και οι τηλεορασεις ....
    Οπότε Δημήτρη αν θες παίρνεις την δικιά μου που την είχα αγοράσει 700€ και είναι 3 μηνών.
    Σου την δίνω 680€ προσφορά ... ειδικά για σένα. Τι λες ?. Θα την αγοράσεις ?.
    ανετα θα την επαιρνα εφοσον την ελεγνχα απο κοντα , την λειτουργουσες και φυσικα με το παραστατικο που την πηρες αλλα σε εσενα παει μεταχειρισμενη αρα πες 490 κλπ κλπ παζαρι κλπ κλπ .... 450 και παρε 400 στο χερι ειμαστε καλα ?
    Αν είναι να πάρεις την εκθεσιακή, θα την
    πάρεις σαν μεταχειρισμένη στα περίπου <450-500€ (αν έχει πχ 650-700€). Ή τέλος πάντων
    μια έκπτωση 30% ... λεω εγώ τώρα.
    που το ειδες αυτο ? το οτι η εκθεσιακη πα να πει οτι ειναι και μεταχηρισμενη ? δηλ την πηραν στο σπιτι τους την δοκιμασαν δεν τους εκανε την εφεραν πισω και τουμπαλην ? κα την βαλαν ξανα στο ραφι ? τοτε ναι το 30% ειναι λιγο ! τι λετε ρε παιδια ! ημαρτον
    το να την παρεις δηλαδη στο κουτι και μετα απο 10-20 μερες να σου εμφανισει ενα πιξελ και το οτι δεν θα μπορεις να την γυρισεις ειναι καλυτερο ?

    αντε οι υπολοιπες βλαβες ναμαστε ηλεκτρονικοι γουοου που και παλι ... αλλα στο πανελ ? το τρως χαλαρα , και δεν μπορεις να κανεις και τιποτα ... για τηλεοραση μιλαμε και οχι για mp3player στο κουτι! θα πρεπει να βγαλει τουλαχιστον 10 χρονια απροβληματιστα ! επισεις τα βγαζει και με καμενα πιξελ στην μαπα! οποιος δεν εχει προβλημα με αυτο παει και την παιρνει στην βαλιτσα και ρισκαρει ....
    ταπεινη μου γνωμη παιδια ... δεν ξερω ... λεω

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη street : 05-02-16 στις 19:43 Αιτία: ορθογραφικο που βγαζει ματι

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγορα υψηλης ισχυος LED 3 watt διαφορων χρωματων
    By majord in forum Εξαρτήματα & Datasheets
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-16, 16:06
  2. ΑΓΟΡΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ
    By yianni99 in forum Συσκευές Εικόνας-Ήχου
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-12, 16:53
  3. αγορα τηλεορασησ lg
    By jimisk in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-11, 12:02
  4. Αναζήτηση ιστοσελίδας για αγορα LED
    By vazelos13pao in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-09, 23:25

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας