Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 26

Θέμα: Δηλαδή

  1. #11
    Μέλος Το avatar του χρήστη liat
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Nov 2010
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    752

    Προεπιλογή

    Κανείς δεν αμφισβητεί ότι υπάρχουν κατασκευές και κατασκευάσματα, όπως εύστοχα χαρακτήρισε ο νηματοθέτης.
    Με ποιανού τα μάτια όμως;
    Για παράδειγμα, οι λίγες απόπειρες που έχω κάνει και τις έχω μοιραστεί μαζί σας στο forum, για μένα, που από το 0% προχώρησα στο 0,01%, φαντάζουν κατασκευές.
    Μην ξεχνάμε ένα βασικότατο παράγοντα. Είμαστε Ελληνικό forum που διέπεται από την Ελληνική νομοθεσία
    και εφόσον δεν παραβιάζεται κάποιος από τους κανόνες, αν δεν κάνω λάθος και ας με διορθώσει κάποιο μέλος της Ομάδας Διαχείρισης,
    δεν δίνεται το δικαίωμα διαγραφής νήματος ή post.
    Το αν θα φαίνεται ένα θέμα στην πρώτη σελίδα ίσως είναι τεχνικό θέμα, αλλά συνάμα απομονωτικό αν συμβεί κάτι τέτοιο.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #12
    Μέλος Το avatar του χρήστη Πατέντες
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Dec 2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    698

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The_Control_Theory Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και δεν πιστεύω πως οι νέοι στο φόρουμ ξενερώνουν από τις κατασκευές αλλά από την αντιμετώπισή τους από το πρώτο ποστ που θα κάνουν...
    Ως νέος στο forum με βρίσκεις 100% σύμφωνο.
    Όταν άλλαξα το μπάζερ του θυροτηλέφωνου μου με έναν μπιπερ και έφτιαξα μια γέφυρα ανόρθωσης με έναν πυκνωτή νόμιζα ότι είχα κάνει παπάδες.
    Για κάποιους μπορεί να μην είναι τίποτα, όμως για έναν αρχάριο, σαν εμένα, είναι πολλά. Είναι μια επιβράβευση σε μια προσπάθεια.
    Όλοι μπορεί να κάνουμε κάτι και να μην αρέσει σε κάποιον, και;

    1 Not allowed! Not allowed!
    Με τα Linux λύνεις τα προβλήματα των Windows.

  3. #13
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dbnn
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Mar 2013
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.570

    Προεπιλογή

    Κυρο, χωρις να σε προσβαλλω, αλλα η κοντρα σου με τον Σπυρο εχει γινει απλα κουραστικη και απο τους δυο σας.
    Ο σπυρος κατεχει τα τεσλα κλπ αλλα ασχολειται με διακοσμησεις και εσυ ενω μπορεις να φτιαξεις απιστευτα πραγματα αναλωνεσαι στα ιδια και στα ιδια.

    2 Not allowed! Not allowed!

  4. #14
    Μέλος Το avatar του χρήστη @962fm@
    Όνομα
    ?
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ?
    Μηνύματα
    97

    Προεπιλογή

    το θεμα στα φορουμς ειναι οτι παντα θα βρεθουν καποιοι να θεωρουν οτι εχουν εξεχουσα θεση
    ή οτι τους αξιζει μια τετοια θεση και δεν την εχουν αποκτησει ακομη.
    ειναι το κυριοτερο χαρακτηριστικο των ελληνικων φορουμς.
    κατι σαν τιτλος ευγενιας ή και ιδιοκτησιας δλδ.

    δε μιλαω για εδω μεσα.. αλλωστε δεν ξερω κανεναν εδω μεσα... ή μαλλον ξερω εναν και μοναδικο.
    αρα δεν εχω αποψη.

    το παραπονο ενος νεου μελους, ειναι η πρωτη εντυπωση που πολλες φορες λαμβανει αποθαρρυντικη αντιμετωπιση
    οχι απο μελη της Διαχειρισης ή του Συντονισμου, αλλα απο τους...''παλιους'',
    οταν κανει λαθος ή μια αστοχη προσπαθεια.

    χαλαρωστε... τα bytes που εκπεμπονται ΔΕΝ ειναι ιδιοκτησια κανενος.

    3 Not allowed! Not allowed!

  5. #15
    Μέλος
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Feb 2010
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.618

    Προεπιλογή


    3 Not allowed! Not allowed!

  6. #16
    Μέλος Το avatar του χρήστη betacord85
    Όνομα
    μπαμπης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    2.057

    Προεπιλογή

    επειδη βλεπω thumbs down...λοιπων εκτος απο τον κυρο που λετε οτι ερχεται σε αντιπαραθεση με τον κυριο σπιθα υπαρχουνκ αι αλλοι εδω μεσα που χαλιουντε που προβαλοντε οι φωτολαμπαδες και τα φωτοστεφανα...ναι θα μου πει ο αλλος ρε μπαμπη εχει πεσει φτωχια κιαι δεν παιζουν φραγκα να φτιαξω εναν λαμπατο για να τον παρουσιασω το φορουμ...διακοσμησεις για να πεφτουν γιαν α πεφτουν γκομενες και αφιερωσεις λες και ειμαστε δεκαετια 80...ναι και εγω κανω αφιερωσεις βαζω τραγουδακια στο θεμα εξαερωσης...τεσπα

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #17
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dbnn
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Mar 2013
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.570

    Προεπιλογή

    Ναι ρε παιδια αλλα ειμαστε ενα φορουμ.
    Και ο κυρος εχει δικαιωμα να παρουσιαζει κατι και ο σπιθας και ο καθενας.
    Προσωπικα μολις βλεπω λαμπατο μηχανημα μου ειναι τελειως αδιαφορο. Ναι αδιαφορο και ας αξιζει 100.000 ευρω.
    Πιο πολυ θα ενθουσιαστω με ενα ενισχυτακι του τυπου tda2030 παρα με το λαμπατο μηχανημα. Κολληματα ειναι αυτα.
    Στο κατω κατω οτι βασταει η τσεπη του καθενος φτιαχνει. Αμα ειναι να κοντραριζομαστε ποιος εφτιαξε το πιο ακριβο μηχανημα δεν εχει νοημα να μπαινουμε εδω μεσα πλεον.

    2 Not allowed! Not allowed!

  8. #18
    Μέλος Το avatar του χρήστη betacord85
    Όνομα
    μπαμπης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    2.057

    Προεπιλογή

    ακριβο?στην ποιοτητα βαζει βαθεια το χερι στην τσεπη αγαπητε δημητρη...αφιερωνεις χρονο κοπο και ατελειωτες ωρες...σου φερνω πάραδειγμα το reworkig station...ο συμφορουμιτης θυσιασε ατελειωτες ωρες πανω στον παγκο αλλα και πολλα χρηατ και εφτιαξε ενα professional μηχανημα που πραγαματικα ειναι στολιδι και χαιρονατι ολα τα μελη του hlektronika...τωρα τα πορτατιφ της αγαπης και οι psycho ντσκομπαλες ειναι μεγαλη συζητηση...

    1 Not allowed! Not allowed!

  9. #19
    Μέλος Το avatar του χρήστη GR_KYROS
    Όνομα
    Βαγγέλης
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μηνύματα
    2.462

    Προεπιλογή

    Για αυτό υπάρχουν κανονισμοί στα forums ώστε να μην υπάρχουν αντιπαραθέσεις εκτός θέματος.
    Εδώ το [ Θέμα εξαέρωσης! Συζητήστε άφοβα ... τα πάντα] κυριαρχεί σε όλες τις ενότητες, η πλάκα είναι πάντα αρεστή, δεν είναι κακό αρκεί να μην προσβάλει.

    Και δυστυχώς κάποιοι προσβάλουν με τα σχόλια τους, είναι οι ίδιοι που (κατασκευάζουν) και παρουσιάζουν απίθανα πράγματα απλά και μόνο για να βρίσκονται στην επικαιρότητα.

    Αλλά τελικά ένα μέλος μου έδωσε την απάντηση στο αν είναι σωστό η όχι, και η απάντηση είναι τελικά χαβαλές

    ok

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #20
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    4.865

    Προεπιλογή

    Νομίζω ότι είναι καθαρά θέμα των ιδιοκτητών του φόρουμ.
    Εμείς απλά μπορούμε να πούμε τη γνώμη μας.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Διάλογος EL σε chat:
    - Μελενέ διονυση οιμε ελεφθεροσ εχής αγωρη εε
    - imina mi lene maria kia psixno agggoriii kalooo
    - Ελει νικα γράψαι ανκληκα δεν ξαιρο

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-12, 17:52

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας