Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 49 από 49

Θέμα: χαλασμένο μπουτον σε φορτιστή lidl

  1. #41
    Μέλος Το avatar του χρήστη SeAfasia
    Όνομα
    SV3IRG Dinos
    Εγγραφή
    Sep 2012
    Περιοχή
    Άργος.
    Μηνύματα
    3.363

    Προεπιλογή

    λοιπόν έχω και εγώ έναν τέτοιο,μπας και'χει το ίδιο θέμα;Θα το δω και θα σας πω!!

    1 Not allowed! Not allowed!

  2. #42
    Μέλος Το avatar του χρήστη thodoris1975
    Όνομα
    Θοδωρής
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    90

    Προεπιλογή

    Ο lepouras έχει δίκιο . (H αλήθεια είναι πως αυτήν την εποχή όλοι έχουμε τα νευρά μας και όλοι έχουμε δίκιο). Πολλές φορές έχει χρειαστεί να ψάξω κάποια τεχνική πληροφορία στο forum με Αναζήτηση στο Θέμα ή με Σύνθετη Αναζήτηση ΚΑΙ να βρίσκω την <μαγική πληροφορία> που θα δώσει λίγο χαρά και λίγο γνώση στην δημιουργία μου. Το ζήτημα του τίτλου πιστεύω πως και εγώ το έχω κάνει λάθος αρκετές φορές μιας και έχω ανοίξει αρκετά θέματα ενώ έχω κάνει πολύ λίγα post και το αντιλαμβανομαι.
    Μιας και εγώ κοιτάω την πάρτη μου λοιπών όπως λέτε και κοιτάω να πάρω απάντηση στην ερώτηση μου χωρίς πολλές φορές να απαντώ σε ερώτηση αλλου χρηστη ενω ξερω την απαντηση.(ίσος επειδή δυσκολεύομαι με το computora και με το να γράφω κατεβατά στα ελληνικά)θέλω να πω το εξής, ποτέ δεν θα έκανα παρατήρηση σε κάποιον παλαιότερο και ειδικά στον συντονιστή του forum, πιστεύω 100 τοις εκατό πως Ο συντονιστής ξέρει καλύτερα και άλλωστε στο πολυ καλό επίπεδο που έχει φτάσει το forum είναι ένας από τους ανθρώπους που το οφείλουμε όλοι.
    βρε παιδιά έχουμε καταλάβει τι θα πει και τι είναι τα hlektronika.gr και γενικοτερα τα ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΑ μιας και είμαι ηλεκτρολόγος ; ας κουνήσουμε λίγο το κεφάλι μας και να ξυπνήσουμε ...γιατί χανόμαστε και βουλιαζουμε.
    Με τιμή και σεβασμό σε όλους και ειδικά στους παλαιότερους λοιπόν.

    1 Not allowed! Not allowed!

  3. #43
    Μέλος Το avatar του χρήστη Μπάτζι Ο Κίτρινος
    Όνομα
    Κίτρινος
    Εγγραφή
    Jan 2014
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    52

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thodoris1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο lepouras έχει δίκιο . (H αλήθεια είναι πως αυτήν την εποχή όλοι έχουμε τα νευρά μας και όλοι έχουμε δίκιο). Πολλές φορές έχει χρειαστεί να ψάξω κάποια τεχνική πληροφορία στο forum με Αναζήτηση στο Θέμα ή με Σύνθετη Αναζήτηση ΚΑΙ να βρίσκω την <μαγική πληροφορία> που θα δώσει λίγο χαρά και λίγο γνώση στην δημιουργία μου. Το ζήτημα του τίτλου πιστεύω πως και εγώ το έχω κάνει λάθος αρκετές φορές μιας και έχω ανοίξει αρκετά θέματα ενώ έχω κάνει πολύ λίγα post και το αντιλαμβανομαι.
    Μιας και εγώ κοιτάω την πάρτη μου λοιπών όπως λέτε και κοιτάω να πάρω απάντηση στην ερώτηση μου χωρίς πολλές φορές να απαντώ σε ερώτηση αλλου χρηστη ενω ξερω την απαντηση.(ίσος επειδή δυσκολεύομαι με το computora και με το να γράφω κατεβατά στα ελληνικά)θέλω να πω το εξής, ποτέ δεν θα έκανα παρατήρηση σε κάποιον παλαιότερο και ειδικά στον συντονιστή του forum, πιστεύω 100 τοις εκατό πως Ο συντονιστής ξέρει καλύτερα και άλλωστε στο πολυ καλό επίπεδο που έχει φτάσει το forum είναι ένας από τους ανθρώπους που το οφείλουμε όλοι.
    βρε παιδιά έχουμε καταλάβει τι θα πει και τι είναι τα hlektronika.gr και γενικοτερα τα ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΑ μιας και είμαι ηλεκτρολόγος ; ας κουνήσουμε λίγο το κεφάλι μας και να ξυπνήσουμε ...γιατί χανόμαστε και βουλιαζουμε.
    Με τιμή και σεβασμό σε όλους και ειδικά στους παλαιότερους λοιπόν.
    Σέβομαι την γνώμη σου αλλα... Εδώ δεν είναι ούτε στρατός ούτε μασονική στοά. Το δίκαιο είναι για όλους το ίδιο. Ίδιο σεβασμό σε όλους νέους η παλιούς. Η τάξη πρέπει να είναι σε αρμονια με τους νομους και το δίκαιο κι όχι με το ποιος είναι ποιος. Όπως πχ με τις κυβερνήσεις μας. Εκτος κι θέλουμε το forum να είναι κι αυτό ομοίωμα της κοινωνικής μας παρακμής. Φιλικά!

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #44
    Μέλος Το avatar του χρήστη thodoris1975
    Όνομα
    Θοδωρής
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    90

    Προεπιλογή

    φίλε κίτρινε είμαι υπέρ τις γνώσις η οποία για να βρεθεί και να κάνουμε όλοι την δουλειά μας πιο γρήγορα θα πρέπει να υπάρχει οργάνωση ας μην πιανόμαστε με λεπτομέρειες.Διαβάζω Πόλα post εδώ μέσα και βλέπω πως κάποιοι άνθρωποι εδώ ενδιαφέρονται πραγματικά για το καλύτερο της Κατασκευής σου, θα το δεις και στην πορεία αυτό αν μπαίνεις και ρωτάς οποιαδήποτε απορία έχεις με υπομονη και σεβασμο.Το καλύτερο είναι όχι παρεξηγήσεις , είμαστε σε δύσκολη Φαση-κατάσταση μερικοί εδώ μέσα οικονομικα και επαγγελματικα, τα ηλεκτρονικά θέλουν χρήματα και ατελείωτο χρόνο για διάβασμα και πειράματα.Τα forum είναι λίγα που θα σου πουν και θα σου δείξουν τον τρόπο να μάθεις. πραγματικά σου μιλάω είμαι υπέρ τον μεγάλων και παλαιών χρηστών.Διαβαζε τους και ακουσε τους και θα δεις πως πολυ γρηγορα θα αποκτησεις αλλη αντιληψη των πραγματων.Σου ευχομαι οχι μονο να επισκευάσεις το μπουτον του φορτιστη σου ή οτι αλλο ειναι αλλα αλλα να αποκτησεις γνωσεις και να επισκευαζεις πολλα πραγματα και γιατι οχι να μπορεις και να αντιγραφεις κυκλωματα και να πουλας εσυ.Οτι γίνεται, είναι για καλό.Φιλικά.

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #45
    Μέλος Το avatar του χρήστη Μπάτζι Ο Κίτρινος
    Όνομα
    Κίτρινος
    Εγγραφή
    Jan 2014
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    52

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thodoris1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε κίτρινε είμαι υπέρ τις γνώσις η οποία για να βρεθεί και να κάνουμε όλοι την δουλειά μας πιο γρήγορα θα πρέπει να υπάρχει οργάνωση ας μην πιανόμαστε με λεπτομέρειες.Διαβάζω Πόλα post εδώ μέσα και βλέπω πως κάποιοι άνθρωποι εδώ ενδιαφέρονται πραγματικά για το καλύτερο της Κατασκευής σου, θα το δεις και στην πορεία αυτό αν μπαίνεις και ρωτάς οποιαδήποτε απορία έχεις με υπομονη και σεβασμο.Το καλύτερο είναι όχι παρεξηγήσεις , είμαστε σε δύσκολη Φαση-κατάσταση μερικοί εδώ μέσα οικονομικα και επαγγελματικα, τα ηλεκτρονικά θέλουν χρήματα και ατελείωτο χρόνο για διάβασμα και πειράματα.Τα forum είναι λίγα που θα σου πουν και θα σου δείξουν τον τρόπο να μάθεις. πραγματικά σου μιλάω είμαι υπέρ τον μεγάλων και παλαιών χρηστών.Διαβαζε τους και ακουσε τους και θα δεις πως πολυ γρηγορα θα αποκτησεις αλλη αντιληψη των πραγματων.Σου ευχομαι οχι μονο να επισκευάσεις το μπουτον του φορτιστη σου ή οτι αλλο ειναι αλλα αλλα να αποκτησεις γνωσεις και να επισκευαζεις πολλα πραγματα και γιατι οχι να μπορεις και να αντιγραφεις κυκλωματα και να πουλας εσυ.Οτι γίνεται, είναι για καλό.Φιλικά.
    Να σαι καλά!

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #46
    Μέλος Το avatar του χρήστη Μπάτζι Ο Κίτρινος
    Όνομα
    Κίτρινος
    Εγγραφή
    Jan 2014
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    52

    Προεπιλογή

    Παρακαλώ έναν Admin να κλειδώσει το θέμα διότι είμαι καλυμμένος και πλέον έχει ξεφύγει εκτος. Ευχαριστώ

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #47
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.775

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Μπάτζι Ο Κίτρινος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σέβομαι την γνώμη σου αλλα... Εδώ δεν είναι ούτε στρατός ούτε μασονική στοά. Το δίκαιο είναι για όλους το ίδιο. Ίδιο σεβασμό σε όλους νέους η παλιούς. Η τάξη πρέπει να είναι σε αρμονια με τους νομους και το δίκαιο κι όχι με το ποιος είναι ποιος. Όπως πχ με τις κυβερνήσεις μας. Εκτος κι θέλουμε το forum να είναι κι αυτό ομοίωμα της κοινωνικής μας παρακμής. Φιλικά!
    Δεν εχω καταλαβει τι σε πειραξε ακριβως.
    Θεωρεις οτι δεν σε σεβαστηκε επειδη αλλαξε τον τιτλο;επρεπε να σε ρωτησει;
    Το ποιος ειναι εχει να κανει με το μπορει.αν ξερεις απο φορουμ μονο οι διαχειριστές εχουν δικαιωμα να αλλαζουν τιτλους να διαγραφουν ποστ κλπ.
    Οταν εκανες εγγραφη το εγραφαν στους κανονες του φορουμ που αποδέχτηκες.
    Μεγαλη καταπιεση.

    1 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

  8. #48
    Μέλος
    Όνομα
    Μάρκος
    Εγγραφή
    Mar 2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    2.946

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lepouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευγενικά είπα για ποιο λόγο αλλάχτηκε ο τίτλος. αν εσύ βλέπεις επιβολή κλπ να σου θυμίσω ότι φιλοξένησε σε ένα χώρο που μπορεί εσύ να σε ενδιαφέρει η πάρτη σου και το πρόβλημά σου εμένα με ενδιαφέρει ο κάθε παρτάκιας να μην ανοίγει θέματα που μπορεί να υπάρχουν ήδη και να μπορούν να βρεθούν και από άλλους με το ίδιο πρόβλημα για να βοηθηθούν. θα μπορούσα κάλλιστα να σε στείλω στο www.hotofixit.gr και να σου έχω κλειδώσει το θέμα και να τελειώνει. εφόσον η πάρτη σου δεν σου επιτρέπει να καταλάβει ότι ο τίτλος σου δεν είχε καμιά σχέση με το θέμα που συζητάς και στο επισήμαναν οι υπόλοιποι είναι πρόβλημά σου. έκανες την δουλειά σου και έκανα την δικιά μου. δεν θα συνεχίσω αλλά θα σου πω ότι η συμπεριφορά σου δεν θα σου προσφέρει τίποτα, κυρίως εδώ μέσα. καλή συνέχεια.
    Κάτι σαν δυσμενή μετάθεση που λέμε...;
    Άμα δεν κάνεις σωστά τη δουλειά σου αυτά παθαίνεις..

    1 Not allowed! Not allowed!
    Όταν όλα τα άλλα έχουν αποτύχει..... RTFM.
    Short instructions: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>> Good Luck!
    https://diyelectronics-gr.blogspot.gr https://www.facebook.com/groups/872041030200567

  9. #49
    Μέλος Το avatar του χρήστη SProg
    Όνομα
    Σάββας
    Εγγραφή
    Mar 2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    2.612

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lepouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μπορούσα κάλλιστα να σε στείλω στο www.hotofixit.gr και να σου έχω κλειδώσει το θέμα και να τελειώνει.
    Γιαννη αυτο ακουγεται λες και εκανες χαρη.Εαν ήταν/ειναι για κλειδωμα ή για το HowToFixIt τοτε απλα επρεπε να το τελειωσεις 'αθορυβα".

    Τωρα για το θεμα τιτλου δεν καταλαβα τι σε πειραξε Μπατζι.Εφοσον επρεπε να αλλαξει..αλλαξε.Σκεψου καθε φορα που καποιος βαζει λαθος τιτλο ο συντονιστης να ανοιγει κουβεντα για το εαν θα αλλαξει και πως.

    1 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5

Παρόμοια Θέματα

  1. Χαλασμένο ups sweex
    By μορφεας in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-14, 22:18
  2. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-12, 20:34
  3. Χαλασμένο UPS?
    By alex_k in forum Hardware Η/Υ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-12, 22:59
  4. Χαλασμένο ηχείο κινητού
    By esvvidi in forum Συσκευές GSM / GPS / Tablet
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-11-10, 00:04
  5. χαλασμένο pll
    By amiga in forum Ταλαντωτές
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-05, 02:06

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας