Σελίδα 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 7 8 9 10 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 92

Θέμα: Πομπος Δεκτης τηλεκοντρολ αναπτυξη ....

  1. #81
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    4.865

    Προεπιλογή

    Αν με λαδώσεις εγώ ->.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Διάλογος EL σε chat:
    - Μελενέ διονυση οιμε ελεφθεροσ εχής αγωρη εε
    - imina mi lene maria kia psixno agggoriii kalooo
    - Ελει νικα γράψαι ανκληκα δεν ξαιρο

  2. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον Panoss για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    manolena (03-01-17)

  3. #82
    Μέλος Το avatar του χρήστη picdev
    Όνομα
    akis
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    ____
    Μηνύματα
    7.381

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spark Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγα μην ασχοληθω γι αυτο που πουλανε 4.5ε, δηλαδη τυροπιτα και καφε, τσαμπα δουλειά
    εχουν και σε ασπρο χρωμα πιο φθηνο.

    http://www.ebay.com/itm/20Key-IR-Infrared-mini-RGB-Led-Controller-Black-DC12V-6A-for-5050-3528-RGB-strip-/262559004046?hash=item3d21bc758e:g:Ag4AAOSwARZXoEt n


    χωρις πλάκα οποιος δεν ανεβαζει βιντεο και πραγματικες φωτογραφιες της κατασκευής του
    δεν εχει κανενα δικαιολογητικό, εαν πει κάποιος πως δεν εχει κάμερα το κινητο του ή δεν μπορει να ανεβάσει βιντεο στο youtube,
    αυτο που κανει ειναι να μην σέβεται τους αναγνωστες.

    καποιοι γεμισαν το φορουμ με κατασκευές που δεν υπάρχουν, δεν εχουν σχέδια, δεν ολοκληρώθηκαν ποτέ,
    ειναι το στυλ εκανα κατασκευή στο φωτοσοπ και κοιταξτε μια ωραια φωτογραφία..
    αμα δεν εχουν την διάθεση να επιδειξουν έργο, τι προσπαθουν να δειξουν;




    Σπύρο με το συμπάθιο αλλά μας τα έχετε πρήξει με τις κατασκευές σας και εσύ και ο κύρος.
    2 λαμπάκια βάζετε με ένα φωτοβολταϊκό και νομίζετε οτι φτιάχνετε πύραυλο , χέστηκε η φοράδα στα αλώνι για το βίντεο και τις φωτογραφίες και τα μοτεράκια.
    Εδώ υπάρχουν άνθρωποι που γράφουν στο φόρουμ και φτιάχνουν εμπορικά προϊόντα και ούτε ακούγονται ,
    ένας δουλεύει στην μερσεντές πάνω στα ηλεκτρονικά ισχύος , άλλος σχεδιάζει military , άλλος σχεδιάζει RF, άλλος ενισχυτές
    τούς είδες ποτέ να κοκορευτούν για κατασκευές και να τσακωθούν ποιος την έχει μεγαλύτερη ?

    με 2εκ ποστ ο φίλιππος μόνο σε ηλεκτρονικά και ένα κάρο κατασκευές που έχει φτιάξει, εσένα περιμένει για να επιβεβαιωθεί ?

    5 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη picdev : 29-12-16 στις 14:28

  4. 2 μέλη ευχαρίστησαν τον picdev για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    mikemtb (30-12-16), Nightkeeper (03-01-17)

  5. #83
    Μέλος
    Όνομα
    _
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    _
    Μηνύματα
    1.762

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από picdev Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπύρο με το συμπάθιο αλλά μας τα έχετε πρήξει με τις κατασκευές σας και εσύ και ο κύρος.
    2 λαμπάκια βάζετε με ένα φωτοβολταϊκό και νομίζετε οτι φτιάχνετε πύραυλο , χέστηκε η φοράδα στα αλώνι για το βίντεο και τις φωτογραφίες και τα μοτεράκια.
    Εδώ υπάρχουν άνθρωποι που γράφουν στο φόρουμ και φτιάχνουν εμπορικά προϊόντα και ούτε ακούγονται ,
    ένας δουλεύει στην μερσεντές πάνω στα ηλεκτρονικά ισχύος , άλλος σχεδιάζει military , άλλος σχεδιάζει RF, άλλος ενισχυτές
    τούς είδες ποτέ να κοκορευτούν για κατασκευές και να τσακωθούν ποιος την έχει μεγαλύτερη ?
    δεν με νοιαζει ποιος την εχει μεγαλυτερη, ουτε που δουλευει ο καθε ενας, δεν υπαρχει κοκορομαχία για κατασκευές,
    ειναι η άποψη μου και θα την γραφω καθως υπάρχει ελευθερία λόγου,

    εγω λοιπον δεν πιστευω πως ειναι αληθινές κατασκευές που παρουσιάζονται, που δεν εχουν βιντεο να φαινεται η λειτουργία τους
    και τα στοιχεια που αφορουν τους ηλεκτρονικους οπως όργανα και ενδειξεις.


    οπως δεν πιστευετε τον Π.Ζ. ετσι και εγω δεν πιστευω κανενος την κατασκευή εαν δεν δειχνει με βιντεο αυτα που ισχυρίζεται.
    αλλα και να δείχνει δεν κατεβάζω αμάσητα, κουτόχορτο τρωνε άλλοι.

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #84
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    4.865

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spark Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν με νοιαζει ποιος την εχει μεγαλυτερη, ουτε που δουλευει ο καθε ενας, δεν υπαρχει κοκορομαχία για κατασκευές,
    ειναι η άποψη μου και θα την γραφω καθως υπάρχει ελευθερία λόγου,

    εγω λοιπον δεν πιστευω πως ειναι αληθινές κατασκευές που παρουσιάζονται, που δεν εχουν βιντεο να φαινεται η λειτουργία τους
    και τα στοιχεια που αφορουν τους ηλεκτρονικους οπως όργανα και ενδειξεις.


    οπως δεν πιστευετε τον Π.Ζ. ετσι και εγω δεν πιστευω κανενος την κατασκευή εαν δεν δειχνει με βιντεο αυτα που ισχυρίζεται.
    αλλα και να δείχνει δεν κατεβάζω αμάσητα, κουτόχορτο τρωνε άλλοι.
    Κι όλα αυτά με το παρόν θέμα, τι σχέση έχουν;
    Γίνεται εδώ παρουσίαση κατασκευής;

    0 Not allowed! Not allowed!
    Διάλογος EL σε chat:
    - Μελενέ διονυση οιμε ελεφθεροσ εχής αγωρη εε
    - imina mi lene maria kia psixno agggoriii kalooo
    - Ελει νικα γράψαι ανκληκα δεν ξαιρο

  7. #85
    Μέλος Το avatar του χρήστη FILMAN
    Όνομα
    Φίλιππος
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Δάφνη, Αθήνα
    Μηνύματα
    11.964

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από info@kalarakis.com Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά δεν κατάλαβα απο όλα αυτά τα μηνυματα που διαβασα στο συγκεκριμένο
    Βρέθηκε κάποιος να φτιάξει του Saki τη κατασκευή
    ή ειναι ακομα στο περίμενε?
    Αν δεις στο #39 (τελευταίο του μήνυμα στο θέμα) είπε ότι περιμένει το LED για να δώσει περισσότερες λεπτομέρειες... Μάλλον ο πελάτης πήγε αλλού! Έτσι κι εμείς το γυρίσαμε στους δέκτες RC-5 (ίσως όχι και τόσο καλό αυτό, ίσως ήθελε καινούριο θέμα... Τέλωσπάντων οι διαχειριστές ας προβούν στις δέουσες ενέργειες αν κρίνουν σωστό κάτι τέτοιο...)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από picdev Εμφάνιση μηνυμάτων
    τσάμπα την έβγαλε ο σάκης
    Μπα, μάλλον ανεργία έπεσε...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από picdev Εμφάνιση μηνυμάτων
    κλέφτες θα γίνουμε ρε φίλιππα ?
    Λες;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από picdev Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως στην έκθεση χάζεψα με έναν mcu atmel , που είχε πάνω και 433mhz transmiter ,( εσωτερικά το pll κτλ)+ RFID ενσωματωμένο, τον είχαν σχεδιάσει ειδικά για τηλεκοντρόλ αυτοκινήτου.
    το μονο που έβαζες έξτρα ηταν η κεραία και το φίλτρο
    Μπα, είμαι αλλεργικός σε κάτι τέτοια!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spark Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρις πλάκα οποιος δεν ανεβαζει βιντεο και πραγματικες φωτογραφιες της κατασκευής του
    δεν εχει κανενα δικαιολογητικό, εαν πει κάποιος πως δεν εχει κάμερα το κινητο του ή δεν μπορει να ανεβάσει βιντεο στο youtube,
    αυτο που κανει ειναι να μην σέβεται τους αναγνωστες.

    καποιοι γεμισαν το φορουμ με κατασκευές που δεν υπάρχουν, δεν εχουν σχέδια, δεν ολοκληρώθηκαν ποτέ,
    ειναι το στυλ εκανα κατασκευή στο φωτοσοπ και κοιταξτε μια ωραια φωτογραφία..
    αμα δεν εχουν την διάθεση να επιδειξουν έργο, τι προσπαθουν να δειξουν;
    Για κάτσε ρε Σπύρο. Δηλαδή οι φωτο στο #62 πιστεύεις ότι είναι προϊόν photoshop; Ή το κύκλωμα δεν θα είχε δοκιμαστεί αν η μόνη διαφορά ήταν ότι δεν είχα βάλει κάποιον να μου το φωτογραφήσει; Ότι έκανα το έκανα πρωτίστως για μένα, για να δοκιμάσω τις ικανότητές μου, και όχι για να πείσω εσένα ή τον οποιονδήποτε άλλον ότι έκανα κάτι. Το κινητό μου είναι ένα παλιό Sharp GX25, δεν τραβάει βίντεο, μπορεί να βγάλει φωτογραφίες (όχι καλής ποιότητας) αλλά δεν επικοινωνεί με υπολογιστή γιατί δεν έχω το USB καλώδιο και για κάποιο λόγο δεν μπορεί να επικοινωνήσει ούτε με bluetooth (ενώ δουλεύει). Δηλαδή εσύ ξέρεις ότι μπορώ να ανεβάσω βίντεο ή φωτο αλλά λέω ψέμματα; Τί πάει να πει δεν σέβομαι τους αναγνώστες; Το βίντεο δεν το τραβάω και δεν το ανεβάζω επειδή απλά δεν γίνεται. Στο τέλος λες ότι κατασκευές που είναι απλά μια φωτο δεν σου αρέσουν. Αυτή εδώ τουλάχιστον έχει σχέδιο... Ναι, δεν έκανα πλακέτα, αλλά έχοντας το σχέδιο μπορώ να κάνω οποιαδήποτε στιγμή...

    Και επειδή πέρασαν δυο μέρες (ώστε αυτό είναι το όριο!) και δεν γίνεται edit στο προηγούμενο μήνυμα, βάζω το τελικό σχέδιο εδώ. Δεν έχει καμία κυκλωματική διαφορά με το προηγούμενο παρά το ότι έχω μετακινήσει κάποια εξαρτήματα και γραμμές. Η βασική προσθήκη είναι τα σχόλια. Δίνω τους διάφορους χρόνους που απαιτούνται διότι αν κάποιος το φτιάξει μπορεί να πάρει πολύ διαφορετικούς χρόνους με τα ίδια εξαρτήματα χρονισμού ανάλογα να τα 74HC221, 74HC123 και 74HC132 που θα χρησιμοποιήσει. Οι δοκιμές έγιναν με M74HC221 και M74HC132 της ST και με CD74HCT123 της Texas Instruments. Κανένας δεν μπορεί να εγγυηθεί ότι θα πάρετε τους σωστούς χρόνους ακόμα και αν χρησιμοποιήσετε διαφορετικά κομμάτια από τα ίδια ακριβώς ολοκληρωμένα.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

    7 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη FILMAN : 29-12-16 στις 14:59

  8. 7 μέλη ευχαρίστησαν τον FILMAN για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    chip (29-12-16), ezizu (30-12-16), lepouras (30-12-16), nestoras (29-12-16), Nightkeeper (03-01-17), SRF (30-12-16), tasos987 (29-12-16)

  9. #86
    Μέλος
    Όνομα
    _
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    _
    Μηνύματα
    1.762

    Προεπιλογή

    συγγνωμη φιλιππε και λοιποι μαλλον δεν καταλάβατε τι λέω, η απάντηση μου ειναι γι αυτο το ποστ

    http://www.hlektronika.gr/forum/show...l=1#post794277

    και δεν αναφερομαι στο σχεδιο του φιλιππου αλλα σε όλες τις παρουσιάσεις κατασκευων που δεν εχουν ανάλυση, σχεδιο, φωτογραφίες πραγματικές, βιντεο, και ενδειξεις οργανων.

    εχω κανει και εγω μερικές ελλιπης παρουσιάσεις το παραδέχομαι, ειναι 1-2 κατασκευές που βρισκονται στις πρόχειρες, εαν ομως ζητηθει μπορω να τεκμηριώσω και γι αυτές.

    αυτό που έγραψα και αφορά αυτό το θέμα ειναι πως υπάρχει έτοιμη η κατασκευή που θελει ο σακις για 4.5ε

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #87
    Banned
    Όνομα
    tsimpidas
    Εγγραφή
    May 2012
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    1.028

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spark Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγα μην ασχοληθω γι αυτο που πουλανε 4.5ε, δηλαδη τυροπιτα και καφε, τσαμπα δουλειά
    εχουν και σε ασπρο χρωμα πιο φθηνο.

    http://www.ebay.com/itm/20Key-IR-Infrared-mini-RGB-Led-Controller-Black-DC12V-6A-for-5050-3528-RGB-strip-/262559004046?hash=item3d21bc758e:g:Ag4AAOSwARZXoEt n


    αυτο στο λινκ ειναι φυσικα ιδιο με αυτο =





    ολους
    πήγε εκεί το μυαλό οταν ο SAKIS ξεκίνησε αυτο το θεμα,[και ο ιδιος θα το εχει υποψην] όμως αν δεν αναλυθούν οι αρχές λειτουργίας τοτε το hlektronika θα εξελιχθεί σε
    βάση συνδέσμων απο το e-bay.


    μην εχεις τοσο αρνητικη ενεργεια SPARK

    έμενα μου άρεσε εξ αρχής το θέμα και καιρό είχε να εμφανιστεί παρομειο.

    0 Not allowed! Not allowed!

  11. #88
    Μέλος
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Oct 2013
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    141

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα,


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FILMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κινητό μου είναι ένα παλιό Sharp GX25, δεν τραβάει βίντεο, μπορεί να βγάλει φωτογραφίες (όχι καλής ποιότητας) αλλά δεν επικοινωνεί με υπολογιστή γιατί δεν έχω το USB καλώδιο και για κάποιο λόγο δεν μπορεί να επικοινωνήσει ούτε με bluetooth (ενώ δουλεύει).

    άσχετο με το θεμα αλλα Φιλιππα μην το παλευεις με το bluetooth. To GX 25 και το GX30 τα εφερνε η vodafone την εποχη των MMS και ειχε κλειδωσει και στις 2 συσκευές του BT για να δουλεύεις τα MMS.

    1 Not allowed! Not allowed!
    Θεε μου δωσε μου κουραγιο...γιατι αν μου δωσεις δυναμη θα τους γαμ... ολους!!!!!!!!

  12. #89
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη nestoras
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    4.614

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spark Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγα μην ασχοληθω γι αυτο που πουλανε 4.5ε, δηλαδη τυροπιτα και καφε, τσαμπα δουλειά
    εχουν και σε ασπρο χρωμα πιο φθηνο.

    χωρις πλάκα οποιος δεν ανεβαζει βιντεο και πραγματικες φωτογραφιες της κατασκευής του
    δεν εχει κανενα δικαιολογητικό, εαν πει κάποιος πως δεν εχει κάμερα το κινητο του ή δεν μπορει να ανεβάσει βιντεο στο youtube,
    αυτο που κανει ειναι να μην σέβεται τους αναγνωστες.

    καποιοι γεμισαν το φορουμ με κατασκευές που δεν υπάρχουν, δεν εχουν σχέδια, δεν ολοκληρώθηκαν ποτέ,
    ειναι το στυλ εκανα κατασκευή στο φωτοσοπ και κοιταξτε μια ωραια φωτογραφία..
    αμα δεν εχουν την διάθεση να επιδειξουν έργο, τι προσπαθουν να δειξουν;
    Σπύρο, κάποιοι εδώ μέσα έχουν να κάνουν και σοβαρότερες δουλειές από το να κατασκευάζουν καρδούλες με λεντάκια μέσα σε πλαστικά ταπεράκια.
    Επειδή μάλλον δεν έχεις σχεδιάσει ποτέ σου ένα ΔΙΚΟ σου κύκλωμα πολύ πιθανό να σε κάνει να μην καταλαβαίνεις ότι το 90% του χρόνου ενός πρότζεκτ είναι ο σχεδιασμός και οι δοκιμές σε αναπτυξιακές πλακέττες (από ράστερ μέχρι και έτοιμα αναπτυξιακά).
    Το να κόψεις μια πλακέττα και να κάνεις τη συναρμολόγηση είναι το τελευταίο βήμα.
    Το μικρό κακό είναι ότι πολλοί πάνε απευθείας στο τελευταίο βήμα (συνήθως αντιγράφοντας έτοιμα κυκλώματα από το ίντερνετ χωρίς να ξέρουν καν το πως και το γιατί). Το "μεγάλο κακό" είναι ότι αγνοείται εντελώς όλη η προηγούμενη διαδικασία μέχρι να γίνει το κύκλωμα "έτοιμο προς αντιγραφή". Δε θέλω να δημιουργήσω παρεξηγήσεις, ειδικά από άτομα που ασχολούνται ερασιτεχνικά με το αντικείμενο και που ρωτάνε "πώς θα κάνω το τάδε" ή "πώς θα πειράξω αυτό το έτοιμο κύκλωμα για να το φέρω στα μέτρα μου". Τα άτομα αυτα τουλάχιστον δε σνομπάρουν αυτούς που σχεδιάζουν κάτι από το μηδέν, όσο απλό κι αν φαίνεται σε κάποιους, τίποτε δεν είναι απλό αν δεν υπάρχει το σωστό υπόβαθρο θεωρίας και εμπειρίας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spark Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν με νοιαζει ποιος την εχει μεγαλυτερη, ουτε που δουλευει ο καθε ενας, δεν υπαρχει κοκορομαχία για κατασκευές, ειναι η άποψη μου και θα την γραφω καθως υπάρχει ελευθερία λόγου,

    εγω λοιπον δεν πιστευω πως ειναι αληθινές κατασκευές που παρουσιάζονται, που δεν εχουν βιντεο να φαινεται η λειτουργία τους και τα στοιχεια που αφορουν τους ηλεκτρονικους οπως όργανα και ενδειξεις.

    οπως δεν πιστευετε τον Π.Ζ. ετσι και εγω δεν πιστευω κανενος την κατασκευή εαν δεν δειχνει με βιντεο αυτα που ισχυρίζεται.
    Aλλα και να δείχνει δεν κατεβάζω αμάσητα, κουτόχορτο τρωνε άλλοι.
    Προφανώς δεν έχεις τις κατάλληλες γνώσεις για να κρίνεις αν ένα σχηματικό είναι λειτουργικό ή όχι και χρειάζεσαι την επιβεβαίωση. Το καλό με τα ηλεκτρονικά είναι ότι μπορείς να προβλέψεις από πριν τη συμπεριφορά ενός κυκλώματος αν έχεις τις απαραίτητες γνώσεις. Αυτό σου δίνει και τη δυνατότητα να δημιουργήσεις και κάτι δικό σου. Στο "κάτι δικό σου" θα αφιερώσεις τόσο χρόνο μέχρι να το κάνεις να δουλέψει σωστά που στο τέλος αν δεν πρόκειται να κάνεις εμπορική εκμετάλλευση θα σου μείνουν τα σχέδια και η εμπειρία που απέκτησες από το χρόνο που ξόδεψες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spark Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγγνωμη φιλιππε και λοιποι μαλλον δεν καταλάβατε τι λέω, η απάντηση μου ειναι γι αυτο το ποστ

    http://www.hlektronika.gr/forum/show...l=1#post794277

    και δεν αναφερομαι στο σχεδιο του φιλιππου αλλα σε όλες τις παρουσιάσεις κατασκευων που δεν εχουν ανάλυση, σχεδιο, φωτογραφίες πραγματικές, βιντεο, και ενδειξεις οργανων.

    Εχω κανει και εγω μερικές ελλιπης παρουσιάσεις το παραδέχομαι, ειναι 1-2 κατασκευές που βρισκονται στις πρόχειρες, εαν ομως ζητηθει μπορω να τεκμηριώσω και γι αυτές.

    Αυτό που έγραψα και αφορά αυτό το θέμα ειναι πως υπάρχει έτοιμη η κατασκευή που θελει ο Σακης για 4.5ε
    Προφανώς έπιασες το "καρφί" και μπήκες στο θέμα.
    Πίστεψε με, δεν υπάρχει περίπτωση να σου ζητήσει κάποιος περαιτέρω εξηγήσεις για τις κατασκευές σου οπότε μην κάνεις το κόπο να τις αναλύσεις περισσότερο. (Η αλήθεια είναι ότι τώρα τελευταία βελτιώνεσαι αισθητά και ίσως να βόηθησε και η κριτική από εδώ μέσα).

    Όσον αφορά το αν υπάρχει έτοιμο αυτό που ψάχνει ο Σάκης, νομίζω ότι μόνο ο ίδιος είναι ο κατάλληλος να το απαντήσει αυτό συγκρίνοντας τις δυνατότητες που του προσφέρουν οι έτοιμες λύσεις με τις δικές του απαιτήσεις.

    1 Not allowed! Not allowed!
    FreeBsD For Ever

  13. 2 μέλη ευχαρίστησαν τον nestoras για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    manolena (30-12-16), tasos987 (30-12-16)

  14. #90
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη moutoulos
    Όνομα
    Γρηγόρης
    Εγγραφή
    Jul 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Λαμία, Μεθώνη, BG
    Μηνύματα
    5.861

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spark Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγα μην ασχοληθω γι αυτο που πουλανε 4.5ε, δηλαδη τυροπιτα και καφε, τσαμπα δουλειά
    εχουν και σε ασπρο χρωμα πιο φθηνο.

    http://www.ebay.com/itm/20Key-IR-Infrared-mini-RGB-Led-Controller-Black-DC12V-6A-for-5050-3528-RGB-strip-/262559004046?hash=item3d21bc758e:g:Ag4AAOSwARZXoEt n


    χωρις πλάκα οποιος δεν ανεβαζει βιντεο και πραγματικες φωτογραφιες της κατασκευής του
    δεν εχει κανενα δικαιολογητικό, εαν πει κάποιος πως δεν εχει κάμερα το κινητο του ή δεν μπορει να ανεβάσει βιντεο στο youtube,
    αυτο που κανει ειναι να μην σέβεται τους αναγνωστες.

    καποιοι γεμισαν το φορουμ με κατασκευές που δεν υπάρχουν, δεν εχουν σχέδια, δεν ολοκληρώθηκαν ποτέ,
    ειναι το στυλ εκανα κατασκευή στο φωτοσοπ και κοιταξτε μια ωραια φωτογραφία..
    αμα δεν εχουν την διάθεση να επιδειξουν έργο, τι προσπαθουν να δειξουν;


    Δεν σου ζήτησε κανένας να ασχοληθείς με τίποτα. Καλύτερα φάε τυρόπιτα και πιες καφέ.
    Μην πετάγεσαι λοιπόν σαν πίτσα Βιλγαρίαςνα μας πείς την μαλ ... εξυπνάδας σου. Όλο
    γκρίνια είσαι και κάνεις συνεχώς σαν αμάμητη γριά.

    Επίσης δεν είσαι σε θέση να κρίνεις τις κατασκευές των άλλων. Κάτσε στα αυγά σου, και αν
    δεν έχεις κάτι ουσιαστικό να πείς ... τότε μη λες τίποτα. Κανένας δεν έχει όρεξη να ακούει
    την μίρλα σου.

    Σε ευχαριστώ για την κατανόηση
    Συνέχεια στο θέμα.


    3 Not allowed! Not allowed!
    ****No GreekLish Please****
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και μόνο χαρακτήρες
    ............................. www.hlektronika.gr

    __________
    (moutoulos)

  15. 4 μέλη ευχαρίστησαν τον moutoulos για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    manolena (30-12-16), mikemtb (30-12-16), Nightkeeper (03-01-17), tasos987 (30-12-16)

Σελίδα 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 7 8 9 10 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-15, 00:31
  2. ΠΟΜΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΚΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ
    By jskalitexnis in forum Διάφορα Κυκλώματα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-14, 19:01
  3. πομπος ,δεκτης..
    By vasilispix in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-04-12, 21:51
  4. πομπος και δεκτης
    By sakis in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-09, 20:03

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας