Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4 5 6 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 56

Θέμα: Πόσο επικινδυνη είναι η κεραία αυτή?

  1. #31
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LinuxTux Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανε ένας άνθρωπος μια ερώτηση και απαντάτε κατεβάστε το βουνό και άλλες τέτοιες....... (μιλάω για "συντονιστές"). Μετά λέτε γιατί πέφτει το ενδιαφέρον και αναρωτιέστε για το μέλλον του forum. Δεν νομίζω να χρειάζεται χαρτορίχτρα να μας το πει. Και όλα αυτά στην ενότητα "Ερωτήσεις αρχαρίων"
    Φίλτατε, νέο μέλος με εγγραφή το 2011 μάλλον ΔΕΝ νοείται! Ανεξάρτητα να έχει "μικρή" συμμετοχή έκτοτε, πράγμα που δείχνει απλά ότι μπορεί να διαβάζει και όχι να γράφει όλα αυτά τα έτη! Όμως από το 2011 εώς και σήμερα έχουν συζητηθεί αυτά τα θέματα με "Λούκιες κεραίες" και "ακτινοβολίες Ουυυ Ουυυ" όχι μία, όχι δύο αλλά πολλάκις (όχι ο υπουργός)!
    Φαντάζομαι δε ότι όσο να' ναι για να συμμετέχει από το 2011 κάποια σχέση με ευρύτερα ηλεκτρονικά θα την έχει! Το να επιμένει λοιπόν σε "γούβες" και "απαντήσεις που να τους καλύπτει" - αλήθεια σε τι και πως το εννοεί όταν΄ΕΛΑΒΕ απαντήσεις που ΚΑΛΥΨΑΝ πλήρως την ερώτησή του, αλλά μάλλον ΜΗ ΑΡΕΣΤΕΣ τελικώς - δείχνιε κάτι άλλο! ΔΕΝ ενδιαφέρεται για να πάρει απαντήσεις (θα είχε ψάξει και προηγούμενα σχετικά θέματα ΑΝ τον ενδιέφερε, και θα είχε ΉΔΗ λάβει το ζητούμενο) που ΔΕΝ συμφωνούν με τις υποθέσεις του! Μάλλον το ζήτημα είναι όχι να δει αν υπάρχει πρόβλημα ή όχι, αλλά ΝΑ επιβεβαιώσει ότι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ... ούτως ή άλλως!
    Οπότε από αυτού του σημείου και πέραν, οιαδήποτε απάντηση είναι αξιόλογη και καλώς δωσμένη!!!

    6 Not allowed! Not allowed!
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

  2. #32
    Νέο Μέλος Το avatar του χρήστη LinuxTux
    Όνομα
    -
    Εγγραφή
    Aug 2016
    Περιοχή
    Καβάλα
    Μηνύματα
    17

    Προεπιλογή

    Τόσο ενδιαφέρον για απαντήσεις ρε παιδιά? Με κάνατε και αισθάνθηκα κάποιος. Ποτέ δεν μου έδωσε κάποιος τόση σημασία.....
    Η ζωή ξεκινάει μετά απο τα 2.016 μηνύματα και μαζεύω όσα μπορώ.
    Ήσαστε θεοί
    Βρε γιατί δεν έχει κινητικότητα πέρα από μια χούφτα ανθρώπων/καρναβάλια ρε παιδί μου, γιατί δεν έχει αυτό το φόρουμ......
    Τελικά βρήκατε απάντηση ή την ψάχνεται ακόμη?
    Φυσικά και δεν θα ξαναμπώ βέβαια. Αλλά θα γράψετε -> ένας ακόμη μαλ@κας μωρέ. Μη δίνετε σημασία. Στο ΕΡΓΟ μας εμείς!
    Άντε τώρα μαζευτείτε όσοι περισσότεροι να απαντήσετε χλευάζοντας. ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #33
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη moutoulos
    Όνομα
    Γρηγόρης
    Εγγραφή
    Jul 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Λαμία, Μεθώνη, BG
    Μηνύματα
    5.861

    Προεπιλογή

    Φίλε Λευτέρη δεν χρειάζεται να το ανακοινώσεις ... αν φύγεις ή οχι. Δεν μας νοιάζει εξάλλου,
    και ασφαλώς δεν είσαι και υποχρεωμένος να το κάνεις.

    Εδώ δεν κυνηγάμε μέλη με προσφορές και εκπτώσεις. Όποιος θέλει μένει. Είσαι ελεύθερος να
    κάνεις/πράξεις όπως θέλεις. Καλή συνέχεια στα High END Forum που πλέον θα συχνάζεις.

    10 Not allowed! Not allowed!
    ****No GreekLish Please****
    Παρακαλώ γράφετε με ελληνικούς και μόνο χαρακτήρες
    ............................. www.hlektronika.gr

    __________
    (moutoulos)

  4. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον moutoulos για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    ^Active^ (03-02-17)

  5. #34
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LinuxTux Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόσο ενδιαφέρον για απαντήσεις ρε παιδιά? Με κάνατε και αισθάνθηκα κάποιος. Ποτέ δεν μου έδωσε κάποιος τόση σημασία.....
    Η ζωή ξεκινάει μετά απο τα 2.016 μηνύματα και μαζεύω όσα μπορώ.
    Ήσαστε θεοί
    Βρε γιατί δεν έχει κινητικότητα πέρα από μια χούφτα ανθρώπων/καρναβάλια ρε παιδί μου, γιατί δεν έχει αυτό το φόρουμ......
    Τελικά βρήκατε απάντηση ή την ψάχνεται ακόμη?
    Φυσικά και δεν θα ξαναμπώ βέβαια. Αλλά θα γράψετε -> ένας ακόμη μαλ@κας μωρέ. Μη δίνετε σημασία. Στο ΕΡΓΟ μας εμείς!
    Άντε τώρα μαζευτείτε όσοι περισσότεροι να απαντήσετε χλευάζοντας. ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!
    ωραία όσα έγραψες! Και αφού εσύ δεν είσαι καρνάβαλος... δηλαδή είσαι φυτοφάγος... πέραν των όποιων κριτικών κάνεις, επί του θέματος είδα έδωσες την πιό εύστοχη απάντηση σαφέστατα ως είναι φανερόν!
    Και "φεύγεις" τώρα που επιτέλους σου έδωσε ο κόσμος όλος τόση σημασία? Αχάριστε!!! Μην μας το κάνεις αυτό... μην πραγματοποιείς την απειλή σου, αυτή, όχι, μη! Δεν σε χλευάζει κανείς ποτέ! Σε αφήνουμε να το κάνεις εσύ σε εσένα, να αυτοχλευάζεσαι τόσο επιτυχώς!

    Με τρόμο... οι... μαλ@κες σου!!!

    8 Not allowed! Not allowed!
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

  6. #35
    Μέλος Το avatar του χρήστη manolena
    Όνομα
    Μάνος
    Εγγραφή
    Dec 2006
    Περιοχή
    Ελευσίνα
    Μηνύματα
    2.709

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LinuxTux Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόσο ενδιαφέρον για απαντήσεις ρε παιδιά? Με κάνατε και αισθάνθηκα κάποιος. Ποτέ δεν μου έδωσε κάποιος τόση σημασία.....
    Η ζωή ξεκινάει μετά απο τα 2.016 μηνύματα και μαζεύω όσα μπορώ.
    Ήσαστε θεοί
    Βρε γιατί δεν έχει κινητικότητα πέρα από μια χούφτα ανθρώπων/καρναβάλια ρε παιδί μου, γιατί δεν έχει αυτό το φόρουμ......
    Τελικά βρήκατε απάντηση ή την ψάχνεται ακόμη?
    Φυσικά και δεν θα ξαναμπώ βέβαια. Αλλά θα γράψετε -> ένας ακόμη μαλ@κας μωρέ. Μη δίνετε σημασία. Στο ΕΡΓΟ μας εμείς!
    Άντε τώρα μαζευτείτε όσοι περισσότεροι να απαντήσετε χλευάζοντας. ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!
    Δεν θα 'μπαινα στον κόπο να κάτσω να γράψω αλλά επειδή τέσσερις χαρακτήρες από όλα αυτά τα βλακώδη που έγραψες αφορούν κι εμένα (2.016), μάθε λοιπόν πως η ασημαντότητα ενός ανούσιου ανθρωπάριου όπως της αφεντιας σου, δεν θα λείψει καθόλου από εμάς τα ...καρναβάλια. Και να σου πω, απορω με την ψυχραιμία των από πάνω... Ας είναι όμως, μπορείς τώρα, μέσα στην καρδιά του χειμώνα να κατέβεις στο υπόγειο (ίδιο πάτωμα με την αφεντιά σου) να βρεις τα κουβαδακια σου να πας να παίξεις σε άλλη παραλία. Έχε γεια, πονανε τα μούτρα μου που τα έκανες κρέας...

    Άιντε μπράβο.

    4 Not allowed! Not allowed!

  7. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον manolena για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    ^Active^ (03-02-17)

  8. #36
    Μέλος
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    289

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Πατέντες Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα με ενδιέφερε να μάθω.
    Παναγιωτη δεν θα ανοιξω θεμα καινουριο παρε πεδιομετρο και μετρα 50 εκατοστα απο μια συσκευη wi-fi σε λειτουργία και θα καταλάβεις τι εννοώ.
    Ομως προτιμώ να μεινω στο αρχικό θέμα και πω τι γνωμη μου στην αρχικη ερωτηση.

    Οι κεραίες της τηλεφωνίας όπως δείχνει η φωτο εχουν συνηθως χαμηλη ισχύ και δευτερον τα βουνά οι κάμποι τα δάση κτλ δεν δρουν σαν ανακλαστηρες ιδίως στις υψηλές συχνότητες αλλα αποροφουν την ισχύ δεν υπάρχει εγκλωβισμός μην σε φοβίζει αυτό.

    θα συμφωνήσω με ολους τους προλαλήσαντες για τα φυτοφαρμακα χημικά κτλ.

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #37
    Μέλος Το avatar του χρήστη Dragonborn
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Nov 2012
    Περιοχή
    Δυτικά Προάστια
    Μηνύματα
    1.492

    Lightbulb

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kioan Εμφάνιση μηνυμάτων
    μόνο και μόνο ελπίζοντας να δοθεί η απάντηση με αυτό που θέλει να ακούσει αυτός που ρώτησε,
    Αυτό είναι η ουσία όλου του thread, προσπαθεί να αποσπάσει μια γνωμάτευση στα μέτρα του ώστε να την χρησιμοποιήσει στους δόλιους σκοπούς του.

    1 Not allowed! Not allowed!


  10. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον Dragonborn για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    kioan (06-02-17)

  11. #38
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.169

    Προεπιλογή

    leosedf, πες αλεύρι...


    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

    9 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  12. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον kioan για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    CybEng (30-04-17)

  13. #39
    Μέλος
    Όνομα
    χριστος
    Εγγραφή
    Jun 2016
    Περιοχή
    κερατσινι
    Μηνύματα
    323

    Προεπιλογή

    α χα χα χα χα το βλεπω καποια πανε να φυγουνε τα υπολοιπα θα τα κυνηγησω με την σφενδονα ειναι πολυ σπουδαιο δεν εχω ξαναδει κατι παρομοιο,
    βεβαια ειμαι και μικρος........

    0 Not allowed! Not allowed!

  14. #40
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Κλαίω, είδα λίγο και θα το δω όλο σε λίγο.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4 5 6 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. τι κεραία είναι αυτή?
    By andreas157 in forum Κεραίες & Καλώδια
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-07-12, 22:51
  2. Ποσο επικίνδυνη είναι αυτή η κεραία για την υγεία?
    By giorgosxristou in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 95
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-12, 14:50
  3. πόσο θα μου κοστήσει αυτή η πλακέτα;
    By Nasicornis in forum PCB & Κουτιά Κατασκευών
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-11, 21:14
  4. Τι κεραία είναι αυτή??
    By zxnikos in forum Κεραίες & Καλώδια
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-06, 23:47
  5. Τι κεραία είναι αυτή;
    By radiodj105 in forum Κεραίες & Καλώδια
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-06, 01:47

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας