Σελίδα 6 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 4 5 6 7 8 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 101

Θέμα: μηχάνημα αποκλεισμού κινητών

  1. #51
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vikiath Εμφάνιση μηνυμάτων
    ,αν! ήμουν εργοστασιάρχης τι; Ζωεμπορίας θα ήμουν να μπω εδώ μέσα να ρωτάω;;;;
    Το ζωεμπορας ηταν για τον "εργοστασιαρχη" που θελει να βαλει στο χωρο τετοιες παπαριες, οσον αφορα τις "φιλοσοφικες συζητησεις" ΑΝ θελουμε να πιστευουμε οτι το ειδος μας εχει φτιαξει ενα καπως αξιολογο πολιτισμο φυσικα και δε μπορουμε να μη χρησιμοποιουμε τη λογικη την ανθρωπια και την γενικα αποδεκτη ηθικη για την εφαρμογη των γνωσεων μας, διαφορετικα καλυτερα να ειχαμε μεινει στις σπηλιες και ατον τροχο.
    Δε μπορει καποιος "αριστοκρατης'/χλιδεμπορας εργοστασιαρχης να μου ζητησει πχ μια ηλεκτροφορα περιφραξη 100000 volt κι εγω απλα να του τη φτιαξω επειδη ειναι η δουλεια μου!
    Κανεις δε φιλοσοφει πανω σε ζητηματα "απολυτης καλβινιστικης ηθικης", ο καθε ενας ειναι ηθικος/ανηθικος μεχρι εκει που βαζει ορια η συνηδειση του, ομως καποια θεματα ειναι κοινα και απτονται στην απλη λογικη: το να χρησιμοποιει καποιος κατι που εκπεμπει σε ενα μεγαλο ευρος ηλεκτρομαγνητικο θορυβο επειδη μεχρι εκει φτανει η πασοκτζηδικη κουτοπονηρια του δεν ειναι θεμα καν να το συζηταει ενας επαγγελματιας ηλεκτρονικος, διαφορετικα ας μαθουμε να ξεκλειδωνουμε και κλεμενα ραδιοcd συτοκινητων γιατι "ειναι η δουλεια μας".
    Οσο για τα περι νομιμης και παρανομης εκπομπης που αναφερθηκε αν και συνυπογραφω την απαντηση που δωθηκε θα συμπληρωσω οτι ειναι τοσο διαφορετικα αυτα τα πραγματα που ειναι αστειο στα ορια του γελοιου να εξισωνονται και να γινεται η οποιαδηποτε συγκριση.
    Ειναι σα να συγκρινουμε πχ το μηχανακι του Καλογερακη (που ειναι ενας ομορφος η ασχημος χομπυστικος πειραματισμος και λογο λαδιων ΙΣΩΣ βγαζει κανα ρυπο παραπανω) με καποιον που βρηκε ενα μετασχηματιστη με κλοφεν κι επειδη ο εγκεφαλος του αντι για συναψεις εχει τον ηλιο τον πρασσινο τον ηλιο που ανατελει αποφασισε να τον αδειασει στην αποχετευση

    Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    -2 Not allowed! Not allowed!

  2. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον nick1974 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    Satcom (10-02-17)

  3. #52
    Μέλος Το avatar του χρήστη vikiath
    Όνομα
    μιχαηλ
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    160

    Προεπιλογή

    ναι άλλα πρέπει να γίνει κάτι - και έστω και για λίγο μέχρι να βρεθούν λύσεις, θα υπάρχει κάποια παρεμβολή ... μόλις όλα πάνε καλά θα τα ρυθμίσουμε τα θέματα για να μη βγαίνουν προβλήματα από τα μηχανήματα τύπου παρεμβολής.... καποια αυγα θα σπασουν αρκει να βγει ομελετα .....

    -2 Not allowed! Not allowed!

  4. #53
    Μέλος Το avatar του χρήστη GiwrgosTH
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.304

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leosedf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και είσαι έμπειρος φαντάζομαι θα γνωρίζεις τη διαφορά ενός πομπού που εκπέμπει σε μια συντονισμένη συχνότητα σε ραδιοφωνική μπάντα με έναν πομπό που σκόπιμα κάνει ολόκληρη τη μπάντα κώλο και μάλιστα μπάντα πληρωμένη από εταιρίες που είναι αμφίδρομη σε χαμηλή ισχύ και περιέχει υπηρεσίες έκτακτης ανάγκης.
    Σαφώς και έχεις δίκιο, καμία σύγκριση!
    Σαν γενικό παράδειγμα το έγραψα, δεν συγκρίνω ανόμοια, γιατί όπως ξέρεις σε ερωτήσεις του στυλ "να πάρω αυτό το VU? Είναι καλό?" ή "αυτός ο πομπός FM είναι καλός?" ΠΑΝΤΑ θα υπάρξει η παρατήρηση από κάποιους "θα το ξέρεις φυσικά πως είναι παράνομο να εκπέμψεις εκεί" και πάντα κουνώντας το δάχτυλο.
    Ε ναι ρε φίλε, τα 50 κλείνω, όχι τα 8, ενήλικας είμαι και έχω γνώση των συνεπειών του νόμου!
    Στο συγκεκριμένο θέμα τις ενστάσεις μου τις έχω αναλύσει πιο πίσω.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δυστυχώς τα Watt είναι σαν τα λεφτά, δε βγαίνουν εύκολα...
    GiwrgosTH
    (C) 2014

  5. #54
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.778

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ζωεμπορας ηταν για τον "εργοστασιαρχη" που θελει να βαλει στο χωρο τετοιες παπαριες, οσον αφορα τις "φιλοσοφικες συζητησεις" ΑΝ θελουμε να πιστευουμε οτι το ειδος μας εχει φτιαξει ενα καπως αξιολογο πολιτισμο φυσικα και δε μπορουμε να μη χρησιμοποιουμε τη λογικη την ανθρωπια και την γενικα αποδεκτη ηθικη για την εφαρμογη των γνωσεων μας, διαφορετικα καλυτερα να ειχαμε μεινει στις σπηλιες και ατον τροχο.
    Δε μπορει καποιος "αριστοκρατης'/χλιδεμπορας εργοστασιαρχης να μου ζητησει πχ μια ηλεκτροφορα περιφραξη 100000 volt κι εγω απλα να του τη φτιαξω επειδη ειναι η δουλεια μου!
    Κανεις δε φιλοσοφει πανω σε ζητηματα "απολυτης καλβινιστικης ηθικης", ο καθε ενας ειναι ηθικος/ανηθικος μεχρι εκει που βαζει ορια η συνηδειση του, ομως καποια θεματα ειναι κοινα και απτονται στην απλη λογικη: το να χρησιμοποιει καποιος κατι που εκπεμπει σε ενα μεγαλο ευρος ηλεκτρομαγνητικο θορυβο επειδη μεχρι εκει φτανει η πασοκτζηδικη κουτοπονηρια του δεν ειναι θεμα καν να το συζηταει ενας επαγγελματιας ηλεκτρονικος, διαφορετικα ας μαθουμε να ξεκλειδωνουμε και κλεμενα ραδιοcd συτοκινητων γιατι "ειναι η δουλεια μας".
    Οσο για τα περι νομιμης και παρανομης εκπομπης που αναφερθηκε αν και συνυπογραφω την απαντηση που δωθηκε θα συμπληρωσω οτι ειναι τοσο διαφορετικα αυτα τα πραγματα που ειναι αστειο στα ορια του γελοιου να εξισωνονται και να γινεται η οποιαδηποτε συγκριση.
    Ειναι σα να συγκρινουμε πχ το μηχανακι του Καλογερακη (που ειναι ενας ομορφος η ασχημος χομπυστικος πειραματισμος και λογο λαδιων ΙΣΩΣ βγαζει κανα ρυπο παραπανω) με καποιον που βρηκε ενα μετασχηματιστη με κλοφεν κι επειδη ο εγκεφαλος του αντι για συναψεις εχει τον ηλιο τον πρασσινο τον ηλιο που ανατελει αποφασισε να τον αδειασει στην αποχετευση

    Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν αυτο το ζήταγε μια εταιρεια κινητης θα ηταν νόμιμο;
    Ξέρουμε αν αυτος θα πάρει αδεια η οχι;
    Μπορει να εχει τις ακρες να παρει.ειναι ο τεχνικος αρμόδιος δικηγορος να ξερει αν είναι νομιμος η παρανομος;αν ψαξεις στον εεττ θα δεις οτι εχουν απαλλαγει αδειων καποιοι φορείς.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

  6. #55
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiwrgosTH Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαφώς και έχεις δίκιο, καμία σύγκριση!
    Σαν γενικό παράδειγμα το έγραψα, δεν συγκρίνω ανόμοια, γιατί όπως ξέρεις σε ερωτήσεις του στυλ "να πάρω αυτό το VU? Είναι καλό?" ή "αυτός ο πομπός FM είναι καλός?" ΠΑΝΤΑ θα υπάρξει η παρατήρηση από κάποιους "θα το ξέρεις φυσικά πως είναι παράνομο να εκπέμψεις εκεί" και πάντα κουνώντας το δάχτυλο.
    Ε ναι ρε φίλε, τα 50 κλείνω, όχι τα 8, ενήλικας είμαι και έχω γνώση των συνεπειών του νόμου!
    Στο συγκεκριμένο θέμα τις ενστάσεις μου τις έχω αναλύσει πιο πίσω.

    Γιωργο καπου υπαρχει μια διαχωριστικη γραμμη αναμεσα στο νομιμο / παρανομο και το ηθικο / ανηθικο καθως και στο ακουσιο / εσκεμενο.
    Το να εκπεμπει καποιος παρανομα σε ΜΙΑ συχνοτητα χωρις να κανει κατι κακο ουτε ζημια στην ελευθερια καποιου μπορει μεν να ειναι παρανομο αλλα δεν ειναι ανηθικο.
    ΑΝ επι πλεον λογο κακης κατασκευης η κακης προσαρμογης κτλ βγαλει και μερικα "σκουπιδια" ειναι ακουσιο κι οχι εσκεμενο.
    Το να ζηταει ενας χλιδεμπορας ενα μηχανημα που να παρεμβαλει ολο το ηλεκτρομαγνητικο φασμα, και στα @@ του γιατι ετσι εμαθε, ειναι και ανηθικο και παρανομο και εσκεμενο.
    Ε μη τρελαθουμε κι ολας, δε χρειαζεται να νοικιαζουμε τετοιες γνωσεις σε τετοιους ανθρωπους


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilimertzani Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν αυτο το ζήταγε μια εταιρεια κινητης θα ηταν νόμιμο;
    Ξέρουμε αν αυτος θα πάρει αδεια η οχι;
    Μπορει να εχει τις ακρες να παρει.ειναι ο τεχνικος αρμόδιος δικηγορος να ξερει αν είναι νομιμος η παρανομος;αν ψαξεις στον εεττ θα δεις οτι εχουν απαλλαγει αδειων καποιοι φορείς.
    Σε αυτη την απιθανη περιπτωση -που ξερεις οπως και ξερω πως ΔΕΝ ισχυει- τοτε θα επρεπε να στραφει ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ σε αγορα συγκεκριμενης πιστοποιημενης τεχνολογιας με χαρτια και πιστοποιητικα τα οποια θα αναφερουν πολυ συγκεκριμενες προδιαγραφες που να εναρμονιζονται με τη συγκεκριμενη υποτειθεμενη φανταστικη αδεια
    Μεχρι τωρα δεν ειδα πουθενα τιποτα ειδικες προδιαγραφες παρα μονο: "θελω παρεμβολεα gsm", "δε με νοιαζουν οι φιλοσοφιες", "ας σπασουμε κανα αυγο για να κανουμε ομελετα", "δυστυχως ΠΡΕΠΕΙ!!!!! να παρεμβαλουμε "... ...μονο το Γιαννοπουλο δεν ειδα να σηκωθει απ τον ταφο του....
    Με συσκευες ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ χωρις αναγγες αδειοδοτησης και χωρις να δινει λογαριασμο σε κανεναν ασχολειται ΜΟΝΟ ο στρατος κι οχι ο "εργοστασιαρχης"! και σιγουρα η σκοπιμοτητα ειναι αλλη κι οχι το "να μη τηλεφωνει καποιος υπαλληλος και χανουμε λεφτα"

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nick1974 : 10-02-17 στις 16:04

  7. #56
    Μέλος Το avatar του χρήστη GiwrgosTH
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.304

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιωργο καπου υπαρχει μια διαχωριστικη γραμμη αναμεσα στο νομιμο / παρανομο και το ηθικο / ανηθικο καθως και στο ακουσιο / εσκεμενο.
    Το να εκπεμπει καποιος παρανομα σε ΜΙΑ συχνοτητα χωρις να κανει κατι κακο ουτε ζημια στην ελευθερια καποιου μπορει μεν να ειναι παρανομο αλλα δεν ειναι ανηθικο.
    ΑΝ επι πλεον λογο κακης κατασκευης η κακης προσαρμογης κτλ βγαλει και μερικα "σκουπιδια" ειναι ακουσιο κι οχι εσκεμενο.
    Το είπα πιο πάνω αυτό, ΔΕΝ έγραψα το θέμα των πομπών για να δικαιολογήσω το jammer, αλλά για να καυτηριάσω τη νοοτροπία κάποιων από μας.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να ζηταει ενας χλιδεμπορας ενα μηχανημα που να παρεμβαλει ολο το ηλεκτρομαγνητικο φασμα, και στα @@ του γιατι ετσι εμαθε, ειναι και ανηθικο και παρανομο και εσκεμενο.
    Ε μη τρελαθουμε κι ολας, δε χρειαζεται να νοικιαζουμε τετοιες γνωσεις σε τετοιους ανθρωπους
    Δεν ξέρουμε τι θέλει να κάνει, μπορεί να έχει την έγκριση της ΕΕΤΤ και των κινητών, δεν μπορώ να γνωρίζω και δεν με ενδιαφέρει, επώνυμα το ζητά, ας βρει την άκρη με τις αρχές αν το κάνει για κακό σκοπό. Τον κατακρίναμε γιατί είναι εργοστασιάρχης κλπ. Κακώς!
    Επίσης και αυτός που ζητά σχέδιο με τη 6146 μπορεί να μην το θέλει για αθώο λόγο, οπότε είναι ηθικό να του δώσουμε τα σχέδια, αλλά μπορεί να θέλει να παρεμβάλει κάποιον ανταγωνιστή του και να τον αναγκάσει να κλείσει το σταθμό του. Το ξέρουμε αυτό? Όχι. Άρα δεν απαντάμε σε κανέναν, μόνο για ήχο θα γράφουμε εδώ.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δυστυχώς τα Watt είναι σαν τα λεφτά, δε βγαίνουν εύκολα...
    GiwrgosTH
    (C) 2014

  8. #57
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiwrgosTH Εμφάνιση μηνυμάτων

    Δεν ξέρουμε τι θέλει να κάνει, μπορεί να έχει την έγκριση της ΕΕΤΤ και των κινητών, δεν μπορώ να γνωρίζω και δεν με ενδιαφέρει, επώνυμα το ζητά, ας βρει την άκρη με τις αρχές αν το κάνει για κακό σκοπό. Τον κατακρίναμε γιατί είναι εργοστασιάρχης κλπ. Κακώς!
    εννωειται δεν εχει ουτε μπορει να βγαλει αδεια, ουτε φυσικα τον νοιαζει κατι τετοιο ... δες απαντηση μου πιο πανω. (που ανεφερε προδιαγραφες? οεο? )
    btw το να ναι καποιος εργοστασιαρχης ΦΥΣΙΚΑ δεν ειναι κατηγορια (ημαρτον δηλαδη) αλλα το να ναι χλιδεμπορος που νομιζει οτι το υπολοιπο συμπαν περιστρεφεται γυρω του, ειναι!

    Επίσης και αυτός που ζητά σχέδιο με τη 6146 μπορεί να μην το θέλει για αθώο λόγο, οπότε είναι ηθικό να του δώσουμε τα σχέδια, αλλά μπορεί να θέλει να παρεμβάλει κάποιον ανταγωνιστή του και να τον αναγκάσει να κλείσει το σταθμό του. Το ξέρουμε αυτό? Όχι. Άρα δεν απαντάμε σε κανέναν, μόνο για ήχο θα γράφουμε εδώ.
    μαχαιρια πουλανε παντου, οχι ομως καλασνικωφ.
    ΑΛΛΟ πραμα μια κανονικη ηλεκτρονικη συσκευη που φυσικα και μπορει να χρησιμοποιηθει και λαθος κι αλλο ενα μηχανημα ηλεκτρονικου πολεμου (γιατι περι αυτου προκειται) που ηδη ο ενδιαφερομενος ειπε πως θελει να βαλει για παρεμποδιση της κινητης τηλεφωνιας! και μαλιστα το θελει και 2 χιλιομετρα αποδοτικο!!!
    Δηλαδη αν εμπαινα και σου ελεγα "σαλαμ αλαικουμ, θελω σχεδια για ενα drone που να μπορει να σηκωσει μια μικρη βομβα και να τη μεταφερει καμια δεκαρια χιλιομετρα" η απαντηση θα ηταν "νταξει δε με νοιαζει τι το θες, αφου ξερω απ αυτα παρε τα σχεδια"?
    Ναι σαι καλα, ο αλαχ ειναι μεγαλος...

    2 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nick1974 : 10-02-17 στις 17:14

  9. #58
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.778

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιωργο καπου υπαρχει μια διαχωριστικη γραμμη αναμεσα στο νομιμο / παρανομο και το ηθικο / ανηθικο καθως και στο ακουσιο / εσκεμενο.
    Το να εκπεμπει καποιος παρανομα σε ΜΙΑ συχνοτητα χωρις να κανει κατι κακο ουτε ζημια στην ελευθερια καποιου μπορει μεν να ειναι παρανομο αλλα δεν ειναι ανηθικο.
    ΑΝ επι πλεον λογο κακης κατασκευης η κακης προσαρμογης κτλ βγαλει και μερικα "σκουπιδια" ειναι ακουσιο κι οχι εσκεμενο.
    Το να ζηταει ενας χλιδεμπορας ενα μηχανημα που να παρεμβαλει ολο το ηλεκτρομαγνητικο φασμα, και στα @@ του γιατι ετσι εμαθε, ειναι και ανηθικο και παρανομο και εσκεμενο.
    Ε μη τρελαθουμε κι ολας, δε χρειαζεται να νοικιαζουμε τετοιες γνωσεις σε τετοιους ανθρωπους




    Σε αυτη την απιθανη περιπτωση -που ξερεις οπως και ξερω πως ΔΕΝ ισχυει- τοτε θα επρεπε να στραφει ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ σε αγορα συγκεκριμενης πιστοποιημενης τεχνολογιας με χαρτια και πιστοποιητικα τα οποια θα αναφερουν πολυ συγκεκριμενες προδιαγραφες που να εναρμονιζονται με τη συγκεκριμενη υποτειθεμενη φανταστικη αδεια
    Μεχρι τωρα δεν ειδα πουθενα τιποτα ειδικες προδιαγραφες παρα μονο: "θελω παρεμβολεα gsm", "δε με νοιαζουν οι φιλοσοφιες", "ας σπασουμε κανα αυγο για να κανουμε ομελετα", "δυστυχως ΠΡΕΠΕΙ!!!!! να παρεμβαλουμε "... ...μονο το Γιαννοπουλο δεν ειδα να σηκωθει απ τον ταφο του....
    Με συσκευες ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ χωρις αναγγες αδειοδοτησης και χωρις να δινει λογαριασμο σε κανεναν ασχολειται ΜΟΝΟ ο στρατος κι οχι ο "εργοστασιαρχης"! και σιγουρα η σκοπιμοτητα ειναι αλλη κι οχι το "να μη τηλεφωνει καποιος υπαλληλος και χανουμε λεφτα"
    Στο πρωτο ποστ ρωταει αν υπαρχει καποια εταιρια που να εχει ασχοληθει η να πουλαει.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

  10. #59
    Μέλος Το avatar του χρήστη patridas595
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    146

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από toni31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι ποιο απλό και νομικά συμβατό είναι, κατά την είσοδο των εργαζομένων να αφήνουν τα κινητά σε διαμορφωμένο χώρο και να τα παραλαμβάνουν κατά την έξοδο τους. Ο τρόπος αυτός λειτουργεί σε πολλές εταιρείες και εφαρμόζεται ανελλιπώς ακόμα και σε επισκέπτες ή τεχνικούς εκτός εταιρείας.

    Το να μπλοκάρεις τις συχνότητες δεν είναι συνετό και νομικά ευσταθές.
    Κι αν το κάνεις αυτό, πολύ απλά όλοι θα αφήνουν ένα παλιοκινητό που δε χρησιμοποιούν. Η λύση είναι απλή εφόσον είναι ιδιωτικός χώρος βγάζεις μια ανακοίνωση ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα κινητά για λόγους ασφαλείας. Αν έχετε επαφή με την βιομηχανία η κατάσταση με το κωλοfacebook στο κινητό έχει ξεφύγει. Μου έχει τύχει να πλημμυρίζουν δεξαμενές ή να καίγονται τα μηχανήματα κι άλλος να κωλοβαράει με το κινητό, ή να τα φορτώνει στο "μαλάκα" συνάδελφο που τρέχει σα βέγγος. Όταν είσαι στο ρολόι της εταιρίας θα πρέπει να απαγορεύονται αυτά ειδικά σε πόστα με μηχανήματα παραγωγής.

    3 Not allowed! Not allowed!

  11. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον patridas595 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    CybEng (11-02-17)

  12. #60
    Μέλος Το avatar του χρήστη Xarry
    Όνομα
    Χάρης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.524

    Προεπιλογή

    Με αφορμη αυτο το θεμα απλα θελω να αναφερω ενα γεγονος. Σε πασιγνωστο σουπερ μαρκετ που επισκεπτομαι 15 σχεδον χρονια εδω και καποιο διαστημα διαπιστωσα οτι δεν εχει σημα ουτε καν ραδιοφωνο οταν θυμαμαι οτι επιανα κανονικα και τηλεφωνο και ραδιοφωνο.

    Μηπως αυτο ειναι η επομενη μοδα μετα τη βιντεοσκοπηση των χωρων εργασιας;

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 6 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 4 5 6 7 8 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηχάνημα κοπής Styrofoam
    By agis68 in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-14, 18:21
  2. μηχάνημα για tattoo
    By tao in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-11-13, 21:59
  3. Πλυστικό μηχάνημα
    By panagism9 in forum Ηλεκτρολογικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-13, 18:57
  4. Οικονομικό πολυμηχάνημα
    By awmn931 in forum Hardware Η/Υ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-09-13, 14:32
  5. Πλυστικό μηχάνημα !
    By navar in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-11, 23:30

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας