Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Διαγραφή θέματος

  1. #1
    Νέο Μέλος
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Μηνύματα
    14

    Προεπιλογή Διαγραφή θέματος

    Είχα αναρτήσει ένα θέμα στην ενότητα Car Audio & Theater όπου ζητούσα πληροφορίες για εύρεση ενός επαγγελματία εγκαταστάτη και τώρα δεν το βρίσκω πουθενά.
    Προφανώς έχει διαγραφεί απροειδοποίητα και χωρίς καμιά εξήγηση. Μήπως θα μπορούσα να έχω μερικές διευκρινήσεις για τον λόγο της διαγραφής; Ευχαριστώ.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Αγγελίες ΟΤΑΝ πλέον φτάσεις τα απαιτούμενα ποστ. Ναι θα διαγράφονται απροειδοποιητα.
    http://www.hlektronika.gr/index.php?page=rules
    http://www.hlektronika.gr/forum/announcement.php?f=345


    Διάβασε καλά και αν δε συμφωνείς μη χρησιμοποιείς τη σελίδα. Τα μισά σου ποστ είναι αγγελίες σε τυχαία μέρη.

    -1 Not allowed! Not allowed!

  3. #3
    Νέο Μέλος
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Μηνύματα
    14

    Προεπιλογή

    Αδερφέ διάβασα τις παραπομπές που έδωσες. Ομολογώ ότι μου πήρε λίγο χρονικό διάστημα να καταλάβω τι εννοείς.

    Να στο γράψω όσο πιο ξεκάθαρα μπορώ μήπως και λυθεί η παρεξήγηση:

    Δεν πουλάω τίποτα και σε κανέναν. Θέλω μόνο μια πληροφορία για το θέμα που έγραψα. Αν το ξαναβάλω στην ενότητα "Ζητούνται" και ζητήσω πληροφορίες μόνο σε π.μ θα είναι εντάξει;

    Ότι αναφέρεις ότι "αναρτώ αγγελίες σε τυχαία μέρη στο φόρουμ", μόνο σαν πλάκα θα το πάρω. Να υποθέσω ότι το κάνουν κάποιοι και από κεκτημένη μου φορέσατε κι εμένα ταμπέλα;

    ....

    Προφανώς δεν θα υπάρξει απάντηση.

    Να ανακεφαλαιωσω, απ' όσο μου επιτρέπει να αντιληφθώ η περιορισμένης εμβέλειας νοημοσύνη μου. Εγινε σαφής υπαινιγμός απο τον ιδιοκτητη του forum, ότι σαν έμπορος ή επαγγελματίας, απο το 2005 και έκτοτε, εχω αναρτήσει αγγελιες σε τυχαια μέρη του φορουμ και διαφορα αλλα ενδεχομένως προσχηματικά ποστ. Για να καταλλήξω 12 χρονια μετα, να ζητησω πληροφορια για εναν ηλεκτρολογο εγκαταστατη. Υποθετω οτι ερμηνευτηκε ότι ο εγκαταστατης αυτος ειμαι εγω και θα εμπαινα με καποιο αλλο ψευδωνυμο να απαντησω για να αυτο-διαφημιστω. Αν καπου κανω λαθος, παρακαλω διορθωστε με.

    Ομολογω οτι υστερα απο συμμετοχη εικοσι και πλεον ετων σε τοπους συζητησεων και "καρριερας" μιας δεκαετιας σαν mod σε δυο fora, αυτο με ξεπερασε. Να υποθεσω οτι καπου εδω θα ερθει και το ban ή τουλαχιστον καποια σοβαρη απειλη. Οποτε θα σας χαιρετησω προκαταβολικα και ευχαριστω για τη "φιλοξενια".


    --"Τι εχουν τα ερμα και ψοφανε" λεει ο σοφος λαος...

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jlian : 13-04-17 στις 11:56 Αιτία: update

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-15, 00:32
  2. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-13, 19:20
  3. Πατρότητα ενός θέματος στο forum
    By GeorgeVita in forum Site & Forum
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-10, 09:56
  4. Διαγραφή θέματος
    By GR_KYROS in forum Site & Forum
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-09, 11:55
  5. Μήκος κύματος φωτός...
    By jakektm in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-07, 20:57

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας