Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 19 από 19

Θέμα: Youtube τέλος στις παλιές συσκευές toshiba 40TL438 smart tv

  1. #11
    Μέλος Το avatar του χρήστη Xarry
    Όνομα
    Χάρης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.524

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από misterno Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ ΧΑΝΩ λεφτά.
    Αν επιτρεπεται με ποιο τροπο ΧΑΝΕΙΣ λεφτα απο τη Google;

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #12
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.168

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από misterno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης πρέπει να ξέρεις ότι η google συμπεριφέρεται ρατσιστικά στην Ελλάδα γιατί δίνει Adrate μόνο 1-1.5% ενώ στο αμέρικα δίνει εως 10%
    Γιατί 2 μέτρα και 2 σταθμά;
    Τα δημογραφικά χαρακτηριστικά στο αμέρικα είναι λίγο διαφορετικά από το ελλάδα, δε νομίζεις;

    0 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  3. #13
    Μέλος Το avatar του χρήστη her
    Όνομα
    Ηρακλής
    Εγγραφή
    Jun 2007
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    1.123

    Προεπιλογή

    Και επειδή εσύ χάνεις λεφτά σημαίνει ότι θα πρέπει να μην υπάρχει του χρόνου; Αν σου φτιάξουν δηλαδή το πρόβλημα στην TV τότε δεν θα έχεις ποια πρόβλημα; Να ξανά ανοίξουν;

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #14
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Jul 2012
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Μηνύματα
    372

    Προεπιλογή

    Θα σας πω γιατί ΧΑΝΩ λεφτά λοιπόν. Πριν την ακατανόμαστη, υπήρχε ο λύκος και το γιαχου. Τα ερασιτεχνικά βιντεο που έκανα με ηλεκτρονικά κόλπα, τα αγόραζε μια εταιρεία της εποχής.
    Εγώ κέρδιζα λεφτά. Έρχεται λοιπόν η εβραϊκής νοοτροπίας ακατανόμαστη και λέει: Τι θέλει ο κόσμος; δόξα. Γιατί να πληρώνω εγώ για την δόξα του και να μη βγάζω και λεφτά από πάνω από τα βίντεο;
    Έτσι η ακατανόμαστη αγόρασε τον εσυσωλήνα και πάπαλα τα λεφτά που έπαιρνα από τα βίντεο! Ερχεται και ένας Γιουγκοσλάβος και παίρνει το καλύτερα πληρωμένο βίντεο και το ανεβάζει στον εσυσωλήνα για ΔΙΚΟ ΤΟΥ! Του έριξα ένα κράξιμο αλλά δεν ίδρωσε το αυτί του.
    Αν λοιπόν εξαφανισθεί ο εσυσωλήνας και τα περελκόμενα, θα αναγκασθούν να πληρώνουν αδρά τα βίντεο και έτσι υπάρχει πιθανότητα να ξαναβγάλω αεριτζίδικα λεφτά.
    Τα 'πα και αμαρτία δεν έχω.

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #15
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Jul 2012
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Μηνύματα
    372

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kioan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα δημογραφικά χαρακτηριστικά στο αμέρικα είναι λίγο διαφορετικά από το ελλάδα, δε νομίζεις;
    Τα βίντεο που κάνω εγώ απευθύνονται σε 2 εκ. χρήστες ενώ του αμερικάνου σε όλο τον κόσμο ήτοι πάνω απο 3 δις. Το κακό επίσης είναι ότι το βίντεο του 2ου απευθύνεται ΚΑΙ στην Ελλάδα ενώ το δικό μου μόνο τοπικά.

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #16
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.168

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από misterno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερχεται και ένας Γιουγκοσλάβος και παίρνει το καλύτερα πληρωμένο βίντεο και το ανεβάζει στον εσυσωλήνα για ΔΙΚΟ ΤΟΥ! Του έριξα ένα κράξιμο αλλά δεν ίδρωσε το αυτί του.
    Γενικώς το YouTube είναι αυστηρό σε τέτοια θέματα. Εάν εσύ έχεις ανεβάσει αυθεντικό περιεχόμενο στο κανάλι σου και κάποιος άλλος το κλέψει, μπορείς να τον κάνεις report και να του το κατεβάσουν ή να παίρνεις τα χρήματα από τις διαφημίσεις που θα φέρνει αυτό το video στο κανάλι του.

    0 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  7. #17
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Jul 2012
    Περιοχή
    Κοζάνη
    Μηνύματα
    372

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kioan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικώς το YouTube είναι αυστηρό σε τέτοια θέματα. Εάν εσύ έχεις ανεβάσει αυθεντικό περιεχόμενο στο κανάλι σου και κάποιος άλλος το κλέψει, μπορείς να τον κάνεις report και να του το κατεβάσουν ή να παίρνεις τα χρήματα από τις διαφημίσεις που θα φέρνει αυτό το video στο κανάλι του.
    Είχα κάνει και report για την αυθεντικότητα του βίντεο μου. Μόνο πιστοποιητικό κοινωνικών φρονημάτων δεν μου ζήτησε ο εσυσωλήνας για να κάνει παραπάνω ενέργειες για να βρω το δίκιο μου. Ε και τι παραπάνω να τους δώσω;
    Τους ευχαρίστησα ευγενικά και απέσυρα την αναφορά μου.
    Ορίστε το αυθεντικό βίντεο
    http://www.metacafe.com/watch/983803...o_your_42_pla/
    Και το κλεμμένο
    https://www.youtube.com/watch?v=PkH6OYqVOeA

    Συμπέρασμα: ΚΛΕΨΤΕ ΒΙΝΤΕΟ όσο μπορείτε από άλλους γιατί δεν πρόκειται να το ψάξει κανείς.
    Πάω για να παίξω warthunder γιατί νευρίασα που το ξαναείδα!

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. #18
    Μέλος Το avatar του χρήστη Fire Doger
    Όνομα
    Στέφανος
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    1.519

    Προεπιλογή

    Το youtube έχει κάποιους βασικούς αλγόριθμους. Αν θέλει κάποιος να ασχοληθεί με το παγκόσμιο youtube πρέπει να μάθει πως λειτουργούν οι αλγόριθμοι έτσι ώστε το βίντεο να βγαίνει στα προτεινόμενα.
    Επίσης το youtube είναι πολύ μεγάλο πλέον για να κάθετε να πληρώνει τους δημιουργούς, αυτοί χρειάζονται πλέον το youtube και όχι το αντίστροφο. Για αυτό και με τις τελευταίες αλλαγές που έχει κάνει κανάλια με εκατοντάδες χιλιάδες προβολές την 1η ημέρα το έχουν γυρίσει σε προώθηση προϊόντων και βγάζουν λεφτά από τρίτους.

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #19
    Μέλος
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.452

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από misterno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σας πω γιατί ΧΑΝΩ λεφτά λοιπόν. Πριν την ακατανόμαστη, υπήρχε ο λύκος και το γιαχου. Τα ερασιτεχνικά βιντεο που έκανα με ηλεκτρονικά κόλπα, τα αγόραζε μια εταιρεία της εποχής. Εγώ κέρδιζα λεφτά. Έρχεται λοιπόν η εβραϊκής νοοτροπίας ακατανόμαστη και λέει: Τι θέλει ο κόσμος; δόξα. Γιατί να πληρώνω εγώ για την δόξα του και να μη βγάζω και λεφτά από πάνω από τα βίντεο; Έτσι η ακατανόμαστη αγόρασε τον εσυσωλήνα και πάπαλα τα λεφτά που έπαιρνα από τα βίντεο! Ερχεται και ένας Γιουγκοσλάβος και παίρνει το καλύτερα πληρωμένο βίντεο και το ανεβάζει στον εσυσωλήνα για ΔΙΚΟ ΤΟΥ! Του έριξα ένα κράξιμο αλλά δεν ίδρωσε το αυτί του. Αν λοιπόν εξαφανισθεί ο εσυσωλήνας και τα περελκόμενα, θα αναγκασθούν να πληρώνουν αδρά τα βίντεο και έτσι υπάρχει πιθανότητα να ξαναβγάλω αεριτζίδικα λεφτά. Τα 'πα και αμαρτία δεν έχω.
    Τοτε γιατί δεν ανεβάζεις τα video σε δικό σου συνδρομητικό site? Όσο βασίζεσαι σε υποδομές άλλου (gmail / youtube) λογικό δεν είναι να είναι αυτός ο νταβάς και εσύ η πουτ@ν@??

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 1 2

Παρόμοια Θέματα

  1. Κουμπιά για ανακατασκευή παλιάς συσκευής
    By SV1EOR in forum Όργανα & Εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-16, 23:28
  2. Παλιές πρίζες και διακόπτες
    By Costis Ni in forum Ηλεκτρολογικά
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-14, 21:31
  3. Παλιές μπαταρίες - Που τις πετάμε?
    By kx5 in forum Εξαρτήματα & Datasheets
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-10-11, 23:13
  4. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-09, 14:55
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-06, 14:58

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας