Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37

Θέμα: Από τα σκουπίδια

  1. #31
    Μέλος
    Όνομα
    Θυμιοs
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθήνα / Καλλιθέα
    Μηνύματα
    1.365

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που περιγράφεις Θύμιο είναι η ακριβής περιγραφή 'ξένος στη χώρα μου'.
    Κάνανε διάκριση εις βάρος σου (σε αποκλείσανε επειδή είσαι Έλληνας και οποιαδήποτε διάκριση εις βάρος Έλληνα δεν είναι ρατσισμός...) και σε χαρακτηρίσανε και...ρατσιστή!!!

    Ούτε εγώ είμαι Χ.Α. αλλά με την πορεία που έχουμε πάρει, το σκέφτομαι...
    -Αυτό ακριβώς Πάναγιώτη φαντάζομαι ότι θα είναι και άλλοι στη θέση μου, αυτό που με πειράζει περισσότερο (το περιστατικό ήταν η αφορμή) είναι ότι η κοινωνία δέχεται παθητικά αυτή τη κατάσταση με τη παραβατικότητα των αλλοδαπών. Στα σοβαρά κράτη όταν οι πολίτες έβλεπαν παράβατικότητα απο τους μετανάστες αντιδρουσαν αμέσως έχω αρκετά παραδείγματα συμπατριωτών μας μεταναστών ειδικά στη Γερμανία.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #32
    Μέλος Το avatar του χρήστη stam1982
    Όνομα
    Σταμάτης
    Εγγραφή
    Jan 2012
    Περιοχή
    Αγιος Δημήτριος
    Μηνύματα
    973

    Προεπιλογή

    Δυστυχως οποιος ειδοποιησει τις αρχες για παρανομια χαρακτηριζεται ρουφιανος.Κανεις δε σεβεται το νομο.Δυστυχως ουτε αυτοι που τους ψηφιζουν.

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #33
    Μέλος Το avatar του χρήστη picdev
    Όνομα
    akis
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    ____
    Μηνύματα
    7.381

    Προεπιλογή

    Εδώ έχουμε το κόμπλεξ μην μας πουν ρατσιστές οι άναρχοαπλυτοι συριζεοι.
    Άξιοι της μπίρας μας ειμαστε που ανεχόμαστε τον κάθε λαθραίο , να μας σκοτώνει να μας βιάζει και να μας σιδερωνει, και μετά να παίρνει και ελληνική ιθαγένεια.


    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

    1 Not allowed! Not allowed!

  4. #34
    Μέλος Το avatar του χρήστη dinos.liaskos
    Όνομα
    κωνσταντινος
    Εγγραφή
    Dec 2017
    Περιοχή
    βολος
    Μηνύματα
    174

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stam1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχως οποιος ειδοποιησει τις αρχες για παρανομια χαρακτηριζεται ρουφιανος.Κανεις δε σεβεται το νομο.Δυστυχως ουτε αυτοι που τους ψηφιζουν.


    συμφωνω απολυτα! στη γερμανια οχι οτι τους συμπαθω ιδιαιτερα ετυχα σε περιστατικο τροχονομος εγραψε τον αδερφο του γιατι δεν σταματησε πληρως στο στοπ! δηλαδη να σταματησει εντελως..το βραδυ βγηκαν και εξω και διασκεδαζαν! τι θελω να πω...? εκει εχουν μαθει να αποδεχονται τους νομους οποιοι κ αν ειναι! εδω ειμαστε οτι ναναι και ολα ξεκινουν απ το κεφαλι! ειναι ολα θεμα νοοτροπιας!

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #35
    Μέλος Το avatar του χρήστη dinos.liaskos
    Όνομα
    κωνσταντινος
    Εγγραφή
    Dec 2017
    Περιοχή
    βολος
    Μηνύματα
    174

    Προεπιλογή

    εχω βρει κατι και γω παλιοτερα διπλα σε καδο οχι οτι ναναι αλλα οπως θα δειτε μου τραβηξε το ενδιαφερον! φανταστητε την εκπληξη μου οταν το εβαλα στην μπριζα και επαιζε κανονικα...!το καθαρισα το απολυμανα και εκτοτε εχει μια καλη θεση στο σαλονι σαν vintage συσκευη που ειναι! προσεξτε στην αριστερη μερια του εχει και ματι συντονισμου! φοβερο!



    philips.jpg

    1 Not allowed! Not allowed!

  6. #36
    Μέλος Το avatar του χρήστη eleCtroAsxetos
    Όνομα
    Δημητρης
    Εγγραφή
    Aug 2010
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    829

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dinos.liaskos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω βρει κατι και γω παλιοτερα διπλα σε καδο οχι οτι ναναι αλλα οπως θα δειτε μου τραβηξε το ενδιαφερον! φανταστητε την εκπληξη μου οταν το εβαλα στην μπριζα και επαιζε κανονικα...!το καθαρισα το απολυμανα και εκτοτε εχει μια καλη θεση στο σαλονι σαν vintage συσκευη που ειναι! προσεξτε στην αριστερη μερια του εχει και ματι συντονισμου! φοβερο!



    philips.jpg
    πολυ ωραιο κομματι. Πραγματικα πεταξε λεφτα στον καδο οποιος το πεταξε και ευτυχως που το εσωσες. Μαλλον το βρηκες και 1ος και δεν το ειδε πρωτος καποιος που εψαχνε μεταλλα γιατι θα το εσπαγε αφου θα εκοβε το καλωδιο του.
    Δεν ειναι λαμπατο ε?

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #37
    Μέλος Το avatar του χρήστη dinos.liaskos
    Όνομα
    κωνσταντινος
    Εγγραφή
    Dec 2017
    Περιοχή
    βολος
    Μηνύματα
    174

    Προεπιλογή

    λαμπατο ειναι ολο..εχει και ματι συντονισμου αριστερα...το καλο ειναι οτι δεν χρειαστηκε επισκευη...αλλα και αχρηστο να ηταν θα το εβαζα και παλι στο σαλονι...αξιζουν τετοια κοματια....θυμαμαι πως τοτε που το βρηκα ημουν με το ποδηλατο και μου εφυγαν τα χερια μεχρι να το φερω στο σπιτι...αλλα τελικα η ταλαιπωρια αξιζε σε καθε επιπεδο ειναι πολυ καλο κοματι!

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-15, 23:12
  2. Καλώδια από κολώνα της ΔΕΗ μπροστά από δίπολο FM
    By manki25 in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-11, 14:04
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-08, 15:41

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας