Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 35 από 35

Θέμα: προβλημα με paypal

  1. #31
    Μέλος Το avatar του χρήστη maouna
    Όνομα
    Πάνος
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Δεν εχω καρτα μονο το balance.Εν παση περιπτωση χτες ξαναπροσπαθησα και ολα καλα.Τι να πω...

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #32
    Μέλος
    Όνομα
    Μάρκος
    Εγγραφή
    Mar 2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    2.940

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpidas Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο e-bay
    λεει ακριβως αυτο,, =

    I didn’t receive my item: We found 2 answer(s)

    • The estimated delivery date for this item is 21 Jan, 2018.
    • What happens if you don't receive the item soon?
      You can request a refund or more information from the seller.If you don't hear back from the seller within 4 business days or can't resolve the problem, just ask us to step in and help. We'll get back to you within 48 hours.
    • If you still haven't received your item, we'll refund you for the purchase price plus original postage.


    τα χρήματα είναι στο balance του λογικά,, και δεν τα έχει πάρει.
    Αυτό που σου λέει είναι (ότι σου είπα και εγώ) ότι πρέπει να περιμένεις μέχρι την ημερομηνία 21/1/18 που υποτίθεται ότι κάνει για να έρθει γιατί υποτίθεται ότι έχει σταλεί. Εφόσον είναι απάτη ο τύπος και λογικά δεν θα έρθει τίποτε τότε εσύ θα ζητήσεις από τον seller μέσα από την παραγγελία σου επιστροφή χρημάτων και ή θα σου απαντήσει το ebay ή αν δεν δεις φως μέσα σε 48 ώρες θα ζητήσεις από το ebay να μεσολαβήσει.
    Το πιθανότερο είναι να πάρεις τα χρήματα σου άμεσα αλλά μέχρι τότε υπομονή.

    Υ.Γ. άλλη φορά όταν βρίσκεις πολύ φτηνή τιμή θα το διπλοψάχνεις. Αν ο πωλητής έχει χαμηλή αξιολόγηση ή και υψηλή (ακόμη και 100%) αλλά από πολύ λίγους χρήστες (π.χ. μέχρι 200 αξιολογήσεις) να αποφεύγεις την αγορά και να προτιμάς ακριβότερο προϊόν απο πιο αξιόπιστο seller.

    1 Not allowed! Not allowed!
    Όταν όλα τα άλλα έχουν αποτύχει..... RTFM.
    Short instructions: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>> Good Luck!
    https://diyelectronics-gr.blogspot.gr https://www.facebook.com/groups/872041030200567

  3. #33
    Banned
    Όνομα
    tsimpidas
    Εγγραφή
    May 2012
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    1.028

    Προεπιλογή

    Tελικα πήρα πίσω τα χρήματα,,

    μου έστειλαν αυτό=

    Good news. We issued you with a full refund of C $73.20 on 26 Jan, 2018. The refund includes the purchase price plus original P&P and has been credited to your PayPal account. Please log in to PayPal and view the history page if you don't see it in your PayPal balance.
    Decision:
    This case has been decided in your favour.

    Comments:
    We didn't receive valid tracking information from the seller. We're sorry you have a problem with your purchase, and we're issuing you with a refund in this case.

    τώρα ητε τα χρήματα ηταν ακόμη μέσα στο balance του πωλητή ητε το e-bay εχει κάποια ασφάλεια και καλύπτει τις ''χασούρες'',

    εγώ πήρα πίσω τα χρήματα μου πάντως.

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #34
    Μέλος
    Όνομα
    Μάρκος
    Εγγραφή
    Mar 2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    2.940

    Προεπιλογή

    Σου είχα πει πως θα τα πάρεις πίσω παρέα με την ταλαιπωρία που πήρες και μια πολύ μικρή χασούρα κόστος paypal.
    Για να μην έχεις ξανά την ταλαιπωρία της αναμονής και της διαδικασίας επιστροφής θα πρέπει να προσέχεις την αξιολόγηση του πωλητή όπως σου έγραψα παραπάνω και να προσέχεις την τιμή που οταν είναι πολύ φτηνή βρομάει απάτη.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Όταν όλα τα άλλα έχουν αποτύχει..... RTFM.
    Short instructions: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>> Good Luck!
    https://diyelectronics-gr.blogspot.gr https://www.facebook.com/groups/872041030200567

  5. #35
    Μέλος
    Όνομα
    Γιαννης
    Εγγραφή
    Aug 2012
    Περιοχή
    Λαμια
    Μηνύματα
    551

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpidas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tελικα πήρα πίσω τα χρήματα,,

    μου έστειλαν αυτό=

    Good news. We issued you with a full refund of C $73.20 on 26 Jan, 2018. The refund includes the purchase price plus original P&P and has been credited to your PayPal account. Please log in to PayPal and view the history page if you don't see it in your PayPal balance.
    Decision:
    This case has been decided in your favour.

    Comments:
    We didn't receive valid tracking information from the seller. We're sorry you have a problem with your purchase, and we're issuing you with a refund in this case.

    τώρα ητε τα χρήματα ηταν ακόμη μέσα στο balance του πωλητή ητε το e-bay εχει κάποια ασφάλεια και καλύπτει τις ''χασούρες'',

    εγώ πήρα πίσω τα χρήματα μου πάντως.
    Παντα refund μεσω paypal και οσο πιο νωρις γινεται

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4

Παρόμοια Θέματα

  1. PAYPAL
    By crown in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-16, 01:18
  2. Προβλημα με PAYPAL!
    By Vag85 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-13, 19:45
  3. Προβλημα με καταχωρηση καρτας στο Paypal
    By kokoblue in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-12, 11:26
  4. PAYPAL
    By gorgos in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-11, 18:22
  5. προβλημα με ebay και paypal
    By dj_mike in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-10, 17:29

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας